Industria Kielce

20:21

KONIEC MECZU, DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ!

60. minuta (22:22)

Mandić! Mandić! Bramkarz Zagrzebia zatrzymuje ostatnią akcję! Alex podaje do KAracicia, ten na skrzydło do Nahiego i niestety Francuz trafia w bramkarza miejscowych. Ale to był mecz. Szkoda, że remis!

Gramy! Ostatnia akcja!

Mamy akcję meczową, mamy akcję meczową!

Kielczanie przy piłce! Będą mieli akcję meczową! Ale emocje! Wtem czas bierze trener Kielc!

Tymczasem rywale budują swoją akcję. JEST PRZECHWYT!

59. minuta (22:22)

Kielczanie przy piłce, rozgrywają akcję, Sićko próbuje przebojem, ale zatrzymany jest przez rywali. Zaraz kolejna akcja, Dani podaje do Tournata i mamy REMIS!

59. minuta (22:21)

Remis jest na wyciągnięcie ręki. Liczymy na więcej, jednak najpierw zróbmy jakikolwiek korzystny rezultat.

58. minuta (22:21)

Szczypiorniści gospodarzy cisną na kielecki klub ale nie udaje im się! Mistrzowie Polski przechwytują piłkę i przechodzą do gry pod bramkę rywali.

Zagrzeb w ataku pozycyjnym.

CZAS DLA MIEJSCOWYCH.

57. minuta (22:21)

Alex indywidualnie, w swoim stylu, na drugie tempo i jest bramka! Kontakt!

57. minuta (22:20)

Karacić zatrzymany przez Mandicia... Jest źle. Po prostu. Nie wykorzystaliśmy karnego. Karacić próbował po koźle, jednak bez powodzenia.

Sićko na przebój, gola nie zdobył, ale wywalczył rzut karny.

56. minuta (22:20)

DANI DUJSZEBAJEW Z GOLEM, ALE ZARAZ REWANŻUJE SIĘ SRNA WYKORZYSTUJĄC BŁĄD W OBRONIE... DANIEGO.

56. minuta (21:19)

Czas dla Dujszebajewa.

55. minuta (21:19)

Cupić, bramka, niestety.

55. minuta (20:19)

Wolff broni raz, zaraz broni drugi raz! Niestety Dani naruszył pole bramkowe i jest karny.

Czas! Dla gospodarzy.

54. minuta (20:19)

GĘBALA 2 MINUTY KARY

Wolff obronił Kosa!

53. minuta (20:19)

Dani Dujszebajew! Jest gol!

52. minuta (20:18)

Czas leci, bramek nie ma. Gojun dostał 2 minuty kary.

51. minuta (20:18)

Wolff paruje piłkę na poprzeczkę!

50. minuta (20:18)

Kos odpowiada golem. Piłka przelała się przez słupek.

49. minuta (19:18)

Wejście smoka Olejniczaka! Wrócił po karze i od razu z bramką!

48. minuta (19:17)

Mandić 46 procent skuteczności obron. Świetny jest ten bramkarz chorwackiego klubu. Mamy impas w ofensywie. Na szczęście bezstratnie kończymy grę w osłabieniu.

47. minuta (19:17)

Na domiar złego Olejniczak 2 minuty.

46. minuta (19:17)

Gol ze skrzydła miejscowych. Za moment strata, kontra rywali, gol Cupicia! I znów robi się mało ciekawie.

44. minuta (17:17)

Kounkoud dostał piłkę i z całej siły wpakował ją do pustej bramki grających w osłabieniu miejscowych. To już końcówka kary, czyli gol zdobyty w ostatnim najlepszym możliwym momencie.

43. minuta (17:16)

Sićko myli się na rzecz bramkarza Chorwatów. Mandić świetnie, rewelacyjnie. Ale on ma dziś dzień!

Klarica świetnie minął blok defensywny, doskonale przycelował i jest gol.

42. minuta (16:16)

KARACIĆ!

41. minuta (16:15)

2 minuty kary dla Paczkowskiego. Szczypiornista chorwackiego klubu wrócił do gry i niemal zmienił się w drodze z Paczkowskim. A teraz gola rzuca Cupić. Z karnego.

40. minuta (15:15)

Goście dobrze teraz w obronie. Bardzo walecznie. Widać determinację i zacięcie, by tej piłki nie dopuścić do własnej siatki. Swoje robi też Wolff, który notuje przyzwoitą skuteczność. Tymczasem udana kontra kielczan i Alex do pustej bramki jeszcze wtedy osłabionych graczy miejscowych.

39. minuta (15:14)

Karacić, zablokowany! Próbował rzucić, ale tym razem rośli obrońcy przeciwników byli lepsi.

38. minuta (15:14)

Zagrzeb, strata. Kielczanie nie zdołali prężnie zorganizować kontrataku, dlatego pozostaje gra pozycyjna. Wolno budujemy ten atak i jego efektem jest kara dla Kavcicia. Będziemy znowu grać w przewadze.

37. minuta (15:14)

ALE NA MIEJSCU JEST WOLFF, KTÓRY JAK KOT WYBIJA PIŁKĘ STOPĄ W POWIETRZU! Piękny pajacyk, podziwiamy!

36. minuta (15:14)

Olejniczak zdobywa bramkę. Zagrzeb, jakby nie chciał się z tym pogodzić, w szalonym tempie rusza pod kielecką bramkę!

36. minuta (15:13)

Kos z kolejnym trafieniem.

35. minuta (14:13)

WIADERNY ZE SKRZYDŁA I JEST GOL!

34. minuta (14:12)

Karacić do Tournata, a ten pakuje piłkę do siatki tak, jakby dziecko rzucało zabawką. Ładnie. Niestety, szybka odpowiedź gospodarzy, Kos z dystansu.

34. minuta (13:11)

Walczak z golem.

34. minuta (12:11)

Olejniczak wyminął jednego z zawodników Zagrzebia (2 minuty kary), ale już Mandicia nie udało się pokonać. Połowa biedy jak to się mówi. Teraz na parkiecie jest po równo.

Kielczanie grają bez bramkarza. Akcja ofensywna z dużym ryzykiem, oddajemy rzut, bramki nie ma, jednak akcja wyblokowana przez Moralesa. Będziemy wznawiać.

33. minuta (12:11)

Karalek 2 minuty kary.

32. minuta (12:11)

Karacić, jest gol. Niestety Dibirov zdobywa bramkę również.

31. minuta (11:10)

Wolff wybija rzut rywali i teraz to Kielce będą w pozycyjnym.

Zamieniliśmy się oczywiście stronami i gramy. W Kielcach Paczkowski, Olejniczak, Gębala, Karalek, Alex Dujszebajew, Karacić i Wolff.

30. minuta (11:10)

Matej Mandić, bramkarz miejscowych, 55 procent SKUTECZNOŚCI OBRON! Imponuje nam ten wynik. Wracamy do gry!

0. minuta (11:10)

To ciekawe, bo kielczanie pierwszą połowę rzutowo skończyli na poziomie 42 procent.

Koniec pierwszej połowy (11:10)

Wracamy do gry.

Niestety. Koniec pierwszej połowy.

29. minuta (11:10)

Bramka dla gospodarzy. Kielczanie próbują znowu wyrównać, ale i tym razem Kounkoud jest nieskuteczny.

28. minuta (10:10)

Dani Dujszebajew, MANDIĆ BRONI! Nasz zawodnik szukał rzutu z podłoża, ale nie udało się pokonać zawodnika drużyny przeciwnej. Mandić ma teraz 12 udanych interwencji. Na usprawiedliwienie dodajmy, że mieliśmy grę pasywną i przy rzucie wolnym trzeba było rzucać. Zabrakło precyzji.

Wynik nie zmienia się od 6 minut. Mocna posucha po obu stronach barykady.

27. minuta (10:10)

Andreas Wolff obecnie 30 procent skuteczności obron. Ciekawe ile ma Mandić, to musi być jakiś kosmos.

26. minuta (10:10)

Srna zatrzymany przez Wolffa.

Oba zespoły mocno zacięły się przy tej rywalizacji. Bramkarze notują bardzo przyzwoite liczby, a efektywność ataków spada. Industria Kielce ma ją na poziomie 33 procent. Słabiutko.

25. minuta (10:10)

Nahi zatrzymany przez Mandicia. Znowu...

Ale mieliśmy kilka dobrych okazji, jednak tak, jakbyśmy się wystraszyli tego, że możemy w tym meczu wygrywać. Przypominamy, że ostatnia przewaga Industrii Kielce miała miejsce w 2. minucie przy 2:1.

24. minuta (10:10)

Mandić z podwójną interwencją. Ależ on dziś broni. Najpierw wyjął rzut Alexa, po czym wyblokował jeszcze dobitkę Nahiego. TOP5 interwencji tej kolejki jak nic.

Kara dla gracza miejscowych.

Kounkoud zatrzymany przez bramkarza miejscowych.

23. minuta (10:10)

Ależ sytuacja! Dibirov po raz kolejny próbuje z karnego wykiwać Wolffa lobem pod poprzeczkę. Jednak tym razem nasz zawodnik nie dał się nabrać. Szybko wycofał się pod poprzeczkę i wyciągnął ten rzut!!! Brawo!!!

22. minuta (10:10)

Tomasz Gębala blokuje rzut gospodarzy, dzięki czemu Kounkoud może uciec z kontrą! To skutkuje golem. I MAMY PIERWSZY OD DAWNA REMIS!

21. minuta (10:9)

Dani z golem! Braterska akcja. Alex Dujszebajew związał dwóch obrońców dając sporo miejsca bratu. I mamy z tego bramkę.

21. minuta (10:8)

Kavcić z golem. Mogło być na wyrównanie, niestety rywale znowu nieco odskakują.

20. minuta (9:8)

Thrastarson z podłoża, piłka jednak nie trafia do siatki. Islandczyk nie miał już czasu na dalsze rozwijanie tej akcji, dlatego zdecydował się na rzut, nieskuteczny. Mamy wynik kontaktowy, ale do bramki jeszcze brakuje. Tymczasem gospodarze biorą czas! Tu trzeba reagować, bo mistrzowie Polski coraz bliżej!

19. minuta (9:8)

Kielczanie w końcu zatrybili. Wybroniliśmy atak rywali, a teraz sami pakujemy piłkę do siatki. Tournat z golem. Zaraz Zagrzeb próbuje się odegrać, jednak obija słupek.

18. minuta (9:7)

Kielczanie wykorzystali grę rywali bez bramkarza. Przechwyt, piłka do Nahiego, a ten do pustaka!

18. minuta (9:6)

Mandić broni rzut Daniego. Niestety nie był to najlepszy rzut w wykonaniu Hiszpana. Prosto w bramkarza. Ten nie miał wyjścia i nawet jakby przysnął, to i tak by to wyjął.

17. minuta (9:6)

A i przepraszamy, na parkiecie zarówno Turnat, jak i Karalek. Tymczasem gol dla gospodarzy.

17. minuta (8:6)

Jest też Dani Dujszebajew, który rzuca bramkę dla Kielc! Z dystansu, ładnie!

16. minuta (8:5)

2 minuty kary dla miejscowych.

Trener kielczan rotuje składem. Na parkiecie między innymi Tournat, który zastąpił Karaleka.

15. minuta (8:5)

Szybka odpowiedź rywali. Walczak do Kavcicia, a ten kończy z bliska. Wolff rozciągnął się przed bramką niczym płaszczka w wodzie, ale nic to nie dało.

14. minuta (7:5)

W końcu dał o sobie znać Igor Karacić. Przystemplował swoją obecność bramką.

14. minuta (7:4)

Dylan Nahi, a więc najlepszy skrzydłowy Super Globe. Teraz musi być super podczas wyjazdowego spotkania Ligi Mistrzów! Proszę Pana, prosimy o poprawkę i więcej wykorzystanych akcji.

14. minuta (7:3)

Sićko z dystansu, zatrzymany przez Mandicia.

13. minuta (7:4)

NAHI PRZEŁAMAŁ SIĘ, JEST GOL ZE SKRZYDŁA! Może teraz będzie z górki. Oby!

13. minuta (7:3)

Mandic mocno napsuł nam krwi, co nie zmienia faktu, że my mu dużo w tym pomogliśmy. Trener przestrzega, żeby nie grać do Karaleka na siłę, szukać innych możliwości kreowania gry.

12. minuta (7:3)

CZAS DLA TRENERA DUJSZEBAJEWA. SŁYCHAĆ JAK MÓWI O GRZE SAM NA SAM.

11. minuta (7:3)

Morales z dystansu, udanie interweniuje Wolff. Za chwilę Alex nie radzi sobie z bramkarzem przeciwników, idzie kontra i mamy gol Zagrzebia!

10. minuta (6:3)

Mandić perfekcyjnie w bramce! Zatrzymał dwa rzuty w tym próbę wkrętki Nahiego. Świetnie młody Chorwat, na kieleckie nieszczęście.

9. minuta (6:3)

Srna wybroniony przez Wolffa! Dobra interwencja!!! Brawo. Chwilę wcześniej Nahi zatrzymany przez bramkarza miejscowych. No nie idzie.

8. minuta (6:3)

Mamy kolosalne problemy w ataku. Po prostu nam tutaj nie idzie. Zastygliśmy.

7. minuta (6:3)

Wolff odbija rzut przeciwnika, jednak po drodze mamy rzut karny. Dibirov lobuje Wolffa z karnego... Aj, szkoda.

6. minuta (5:3)

Kos niesamowicie przedarł się przez kielecką obronę. Oszukany Karalek został za plecami zawodnika miejscowych. Ten bezlitośnie wpakował piłkę do siatki. Za chwilę kolejny gol. Tym razem Morales. Kielczanie w międzyczasie nie wykorzystali swojej okazji. Teraz nie wykorzystali kolejnej, ale tym razem zatrzymaliśmy przeciwników. Słabszy moment gości!

5. minuta (3:3)

Walczak fauluje jednego z zawodników z Kielc. Chyba Karaleka. Wznawiamy, wchodzimy do pozycyjnego. Rozdajemy piłkę, dajemy na skrzydło do Paczkowskiego i bramka! Pierwsza jego bramka w tym sezonie Ligi Mistrzów.

4. minuta (3:2)

Srna z 9. metra pokonuje Wolffa. Pod poprzeczkę, idealnie, zawodnik z Kielc bezradny miedzy słupkami wobec tak dobrego rzutu.

3. minuta (2:2)

Karalek próbuje się przewalić na plecy, jednak mocno opiekują się nim zawodnicy drużyny przeciwnej. Walczak przejmuje, jest kontra Zagrzebia, Wolff!!! Kielecki bramkarz broni!!!

Sićko z około 10 metrów! Jednak rywale szybko odpowiadają!

2. minuta (1:1)

Trwa oblężenie kieleckiej bramki, na przodzie miejscowych jest Patryk Walczak. Na razie bez skutku. Kielczanie przed okazją zrobienia kontry, jednak to się nie udaje, tracimy piłkę, a zaraz Kos trafia do siatki między nogami Wolffa!

1. minuta (0:1)

Alex znalazł Karaleka na kole, świetnie podał po ziemi i mamy bramkę nr 1 w tym meczu!

Ruszyliśmy! Mistrzowie Polski w grze. Oczywiście na żółto-biało-niebiesko. W związku z tym, ze gospodarze na niebiesko.

To dobry moment, by zacząć! A więc! Zaczynamy!

18:44

Bez Arkadiusza Moryty niestety. Kielecki zawodnik jeszcze przed Super Globe złapał kontuzję i niestety dziś go w zestawieniu mistrzów Polski nie ma.

18:43

Industria Kielce wraca do gry w Lidze Mistrzów! Czekaliśmy na ten moment 20 dni! Cale 20 dni!!!