Martin Remacle (116')

120. minuta

KONIEC MECZU! DZIĘKUJEMY!

118. minuta

Niezła akcja warszawiaków, która nie kończy się uderzeniem. Teraz futbolówka po stronie Korony. Bardzo szanujemy posiadanie futbolówki. Rozgrywamy między soba w oczekiwaniu na koniec tych zawodów.

117. minuta

Legia II nie odpuszcza, podejmuje rękawicę!

116. minuta

FATALNY BŁĄD DRUŻYNY PRZECIWNEJ! STRATA W CZERWONEJ STREFIE, KONTRATAK KORONY KIELCE! IDZIEMY W 4 NA RYWALA, PRAKTYCZNIE TYLKO NA BRAMKARZA. PODGORSKI DO REMACLE, A TEN KOŃCZY TO EGZEKUCJĄ! PEWNIE!

115. minuta

Ryczkowski ma przed sobą tylko Hofmeistera, próbuje go minąć, jednak nasz zawodnik sprytnie wybija piłkę spod jego nóg kończąc te akcję!

114. minuta

Legia II atakuje!!!

113. minuta

Konstantyn ponownie wbiega w pole karne z piłką ale zostaje wyblokowany przez rywala. Nieźle szarżuje, jest nie do zajechania, jednak do gola zabrakło.

112. minuta

Korona spokojnie, nie kwapi się do ataku. Rozgrywamy powoli na własnej połowie, za moment uruchamiamy akcję ofensywną! Uderzenie jednego z Koroniarzy i piłka przelatuje obok słupka!!!

109. minuta

Warszawski klub rozpędza się, stoi przed szansą na poprawienie wyniku. Na szczęście ostatecznie zatrzymują się na kieleckim bloku obronnym.

108. minuta

Akcja Korony Kielce - Deaconu podaniem w pole karne szuka kolegów z zespołu, lecz tym razem bez powodzenia tej misji. Za moment uderzenie z dystansu Korony, jednak zablokowane. I jest akcja z kontry Legii II!

107. minuta

Legii II wyraźnie zaczyna brakować w polu gry. Teraz kielczanie ciągną kolejną już akcję do przodu. Godinho wypuszcza na front dobrym podaniem Czyżyckiego. Niestety kielecki zawodnik dał się złapac na spalonego.

106. minuta

Groźne dogranie w kieleckie pole karne ze strony Legii II, na szczęście nikt tego nie przecina!!!

105. minuta

Wznawiamy!

105. minuta

Wolny dla Korony. Wystawka do Godinho, próbuje trafić w światło bramki i to się udaje z zaznaczeniem, że broni to bramkarz miejscowych!

104. minuta

Doliczone 60 sekund do tej połowy dogrywki.

103. minuta

Podgórski! Uderzenie! Broni bramkarz, kolejne uderzenie w postaci dobitki, jednak ponownie broni to golkiper miejscowych!

102. minuta

Korona przed kolejną szansą na gola! Przechwyt przy próbie ofensywnej rywali, Czyżycki prawie sam na sam, uderza i obok słupka!

101. minuta

No! Może w końcu to wygramy :)

100. minuta

KOLEJNE DOGRANIE KORONY KIELCE! DOŚRODKOWANIE, ZAMIESZANIE W POLU KARNYM I JEST GOL! MARTIN REMACLE!!

99. minuta

Centra Deaconu na Podgórskiego przy krótkim słupku i będzie kolejny rożny.

98. minuta

Remacle wygania Zatora do przodu! Ten na prawym skrzydle wbiega w pole karne. Może dogrywać do Konstantyna, ale popsuł to! Zawodnik to przeciął i mamy rożny.

97. minuta

Remacle po obwodzie do Deaconu, ten na lewą stronę do Godinho, jednak zbyt głęboko.

96. minuta

Korona naciska, mocno napiera na drużynę przeciwną.

Hofmeister mocno uderza z dystansu. Nieskutecznie. Taki strzał wpadłby do bramki tylko wtedy, gdyby ta była 3x wyższa.

Centra w pole karne Legii II! Zator może zamykać ale tylko on wie, jak tego nie zdołał zrobić! Konstantyn świetnie dograł, Kanadyjczyk nie zamienił tego na gola!

Korona z lekką przewagą! Remacle uderza po podaniu z głębi pola, uderzenie zablokowane!

GRAMY DOGRYWKĘ!

Koniec drugiej połowy

BĘDZIE DOGRYWKA.

Teraz piłka stojąca dla Legii, dogranie w kieleckie pole karne. Pry piłce gospodarze, ale gubia się, nic z tego nie będzie.

Trojak przebojem do przodu, dogranie w pole karne, jednak dośrodkowanie za wysokie.

Deaconu dogrywa, ale za krótko.

Gramy na połowie rywali. Próbujemy pozycyjnie, z dala od muru obronnego przeciwników. Próba dośrodkowania zablokowania i rzut rożny.

Kielczanie przy piłce. Dumają jak tutaj ugryźć rywali, żeby nie dorobić się dogrywki.

Piłka leci za wysoko, jednak zbiera ją Korona. Kolejna wrzutka, wybicie Legii II i po kolejnej akcji żółto-czerwonych.

Rożny dla Korony Kielce!

Mamy doliczony czas. 4 minuty.

No to gramy dalej.

NIE MA RZUTU KARNEGO! JEDNAK NIE MA RZUTU KARNEGO!

Czekamy!

Ale będzie jeszcze VAR!

Jakub Zieliński, bramkarz miejscowych, próbuje ratować akcję, fauluje stojącego obok Konstantyna i jest rzut karny!!! Takie wskazanie robi sędzia!!!

Mimo upływającego czasu Korona próbuje cierpliwie budować swoja akcję. Tym razem Legia II broni się przed tym wybijając futbolówkę. Ale mamy powtórkę z rozrywki! Korona buduje akcję, dogranie Podgórskiego w pole karne, bramkarz drużyny przeciwnej chce z łapać, jednak GUBI PIŁKĘ!!!

Godinho za Takaca.

Na boisku między innymi Mateusz Możdżeń po stronie Legii II Warszawa.

Niebezpieczna akcja Legii! Szalenie niebezpieczna! Nono daje się ograć przez rywala jak dziecko, jest podanie na środek, uderzenie! Broni Mamla koniuszkami palców! Dobra interwencja! Po drodze obrywa Takac, jeszcze leży ale wygląda na to, że będzie mógł grać.

Szybkie przechwyty, budowanie przewagi, gra pozycyjna, pressing... Wszystko ładnie, jednak brakuje w tym wszystkim choćby ostatniego podania, które otwierałoby możliwość zdobycia gola.

Korona zaczyna dokręcać rywalom śrubę coraz częściej goszcząc na połowie przeciwnków.

Czasu coraz mniej. A na tablicy wyników 2:2.

Uderzenie Korony Kielce! Piłka przelatuje tuż przy linii bramkowej, ale nikt nie zamyka! Tylko rożny! Korona wznawia błyskawicznie. Wrzutka, uderzenie! Legia II wybija! Nie ma gola i z tej akcji nie będzie, bo miejscowi silnym i dalekim wykopem uwalniają się spod presji.

DEACONU Z DYSTANSU! Zewniaczkiem ale w ręce bramkarza!

Straszna szarpanka zrobiła się z tego meczu. Mamy zmianę. Remacle za Strzebońskiego.

Remacle szykuje się do wejścia.

Wznowi Mamla.

Legia II faulowana. Teraz niebezpieczny wolny dla gospodarzy. Będzie bardzo groźnie! Uderzenie z dystansu jednak zdecydowanie a wysoko!

Wolny dla Korony Kielce. Deaconu będzie dogrywał w pole karne. Tak się dzieje, Zator uderza z główki stojąc tyłem do bramki, lecz bez problemu łapie to golkiper miejscowych.

Nono dobry przechwyt w środkowej strefie, jednak nie udało się utrzymać wysokiego tempa akcji. Kielczanie próbują dograniem jeszcze uratować tę sytuację, lecz bez powodzenia. Piłka wylatuje za linię boczną.

Wyrównał nam się ten mecz. Akcja za akcją w obie strony.

Szkoda, Mamla wyczuł intencje strzelającego. Poleciał w dobrą strone, niestety bez pozytywnych skutków.

Zmiany w Koronie. Zator za Błanika, Nono za Dalmau.

RYCZKOWSKI ZDOBYWA GOLA.

Ryczkowski będzie próbował zdobyć gola. Malma czeka.

Dokonaliśmy tego. Znowu tworzymy sobie sztuczne problemy :)

RZUT KARNY DLA LEGII II. Takac żółta kartka.

Centra Legii, piłkę na aut wybija Trojak. Tymczasem szykują się dwie zmiany w Koronie. Zator i Nono. Przynajmniej takie sylwetki rysują nam się z daleka.

Korona ma teraz czas na to, żeby trochę tę grę uspokoić. Legia II też nie stara się tutaj o jakis niezwykły pressing. Probujemy mocnym podaniem przerzucić grę pod bramkę, lecz łapie to bramkarz miejscowych. Teraz akcja dla Korony. Deaconu z lewej, wystawia piłkę do Dalmau, jednak ten nie dobiega do akcji! Znów mieliśmy możliwości, z których nie skorzystaliśmy.

Legia II bardziej teraz gra jak Legia. Korona w defensywie. Bardzo dobry moment miejscowych.

Wiktor Puciłowski uderza z  dystansu, broni Mamla! Pewna interwencja!

Kolejny rożny.

Kolejna centra Legii II, Mamla wybija!

Rożny, Rose strąca piłkę ku kieleckiej bramce! Czyżycki wybija futbolówkę z linii bramkowej!!!

Czekamy na wznowienie i rożny dla Legii II.

Hofmeister mocno oberwał w podbrzusze. Sędzia nie zauważył.

Teraz Legia II rozgrywa nas na naszym polu karnym. Robi się gorąco! Dużo gry z klepki, jednak Koroniarze sobie z tym ostatecznie radzą. Wybijamy piłkę do przodu i ta teraz jest bliżej bramki przeciwników.

Znowu bierzemy sprawy w swoje ręce. Korona Kielce zdobywa bramkę i na razie to ona jest w 1/8.

Tymczasem akcja Korony! Konstantyn do Dalamau, ten klatką odgrywa do Czyżyckiego, który posyła piłkę do siatki!!! Zieliński był bliski wyjęcia tego, jednak futbolówka przełamała jego ręce. Jest gol!!!

Deaconu dogranie w pole karne, próbuje doskoczyć do niej Podgórski jednak nie udało się tego rozgrać na korzyść. Miejscowi odkopują, dochodzą do szansy na atak na naszą bramkę, ostatecznie będący piłce Błanik zostaje faulowny i po akcji rywali.

Deaconu z nieprzygotowanej pozycji po krótko rozegranym rożnym i piłka wylatuje za linię końcową.

Błanik w plecy zawodnika w murze! I rzut rożny.

Korona Kielce przed doskonałą okazją, faul! Kielczanie tuż przed polem karnym rywali.

I Michał zasiadł obok Pawła Golańskiego. Mamy zapewniony transfer? ;) Nie no, raczej nie :)

Kogo widzimy na trybunach. Michał Janota przyjechał oglądać ten mecz :)

Pojawiło się trochę słoneczka. Miło :)

Piotr Malarczyk zejdzie. Za niego Trojak.

Legia II już na boisku. Czekamy na Koronę.

Szatnie są kawałek, więc poczekamy na wejscie do gry :)

Zaraz ruszamy z druga połową. Jest gwizdek sędziego dopływający z oddali nawołujący do wznowienia gry.

Koniec pierwszej połowy

No to chwilka przerwy i wracamy do gry.

Mamy wrażenie, że w życiu Korony Kielce i nie ma sytuacji, której nie można popsuć. Tak też jest i w tym meczu. Koroniarze mają wszystko po swojej stronie ale trzeba sobie utrudnić życie stratą gola w 45. minucie. Tak nie może być.

Czekamy na drugą połowę.

Niestety. Gol do szatni. Korona próbowała jeszcze zdobyć gola, jednak nie udało się umieścić piłki w siatce, chociaz było blisko.

Legia przenosi się na stronę kielecką. Dwa razy próbuje uderzyć Rose, ale to mu nie wychodzi. Zaraz futbolówka po rykoszecie leci na lewą stronę, dogranie leci w pole karne, znowu Rose i mamy niestety bramkę! Świetne dogranie Pchełki w pole karne. Pozostaje pytanie, czy lepiej mógł się tutaj zachować Rafał Mamla. Napiszcie w komentarzu, odwińcie na YT.

Korona teraz z rzutem wolnym. Piłka będzie dorzucana z okolicy linii końcowej spajającej się z linią wyznaczającą bok pola karnego. Dogranie w pole karne i Dalmau mija się z piłką w powietrzu!

Błanik! Dogrywa wzdłuż 5. metra, jednak i tym razem broni się przed tym atakiem drużyna miejscowych z czwartego szczebla rozgrywkowego.

Konstantyn! Centrostrzał! Broni to bramkarz miejscowych i mamy rożny.

Legia II na połowie Korony.

Wolny dla Korony. Daleko od bramki. Błanik albo Deaconu. Ta dwójka jest ustawiona przy piłce. Ostatecznie Deaconu głęboko, ale dopiero z podłoża dogrywa to jeden z naszych zawodników do Hofmestera, ten niestety mija się z futbolówką i nie zamyka tego.

Ale wieje! Masakra!

Warto dodać, że dziś mimo wszystko na miejscu obecna jest weryfikacja VAR. Widzimy sprzęt do wideoweryfkacji. Ciekawe, czy się przyda.

Korona Kielce dogrywa w pole karne, piłka wpada w ręce bramkarza miejscowych.

Kolejna wrzutka ze stojącej piłki, ale wybija to z pola karnego ponownie Ziółkowski.

Teraz niebezpiecznie się robi, bo Korona nie zamyka tej akcji, może byc kontra, ale nie! Kontrolujemy te poczynania szybko dogrywając kolejna piłkę w pole karne rywala. Deaconu z dystansu! Legia II wybroniła się przed stratą kolejnego gola. Ziółkowski wybija glową i rożny.

Ale ten Deaconu jest w formie! Co za flow! Kolejna dobra akcja tego zawodnika! Dobre wrzutki w trakcie meczu, teraz super podanie idealnie w punkt  do Błanika i mamy bramkę. Brawo Korona.

Ronaldo Deaconu dostaje piłkę na lewą stronę, od razu dogrywa do środka do Błanika, ten przymierza z pierwszej, posyła piłkę obok słupka i mamy 1:0!!! DAWID BŁANIK!

Legia II pierwszy raz od dawna wzięła się za organizację gry.

Korona prowadzi piłkę. Jesteśmy stroną zdecydowanie przeważającą. Bez dwóch zdań. Ale jednak brakuje, żeby tę kropkę nad I postawić.

DEACONU!!! NAD POPRZECZKĄ. BLISKO! ŚWIETNIE BITA PIŁKA.

Tymczasem rzut wolny dla Korony. Piłka 25 metrów od bramki.

Wieje niemiłosiernie! Lapotopy chce porwać z pulpitów.

Korona Kielce atakuje, Błanik faulowany? Nie. Przynajmniej tak tego nie widział sędzia i mamy kontrę dla Legii. Na szczęście Stagret nie opanowuje piłki. Futbolówka odbija się od puszczela. Po akcji.

Deaconu przerzut z lewej na prawą, piłka za linią boczną. Legia wznawia. Ale zaraz przechwyt Korony. Czyżycki dostaje futbolówkę w pole karne, próbuje przekładac, chce uderzać, jednak miejscowi blokują to uderzenie.

Deaconu z lewej nogi będzie wrzucał w pole karne. Znowu Malarczyk!!! Nad poprzeczką!

Czyżycki lewą stroną! Probuje dograć, zablokowany! Blisko! Coraz bliżej. Rożny dla Korony Kielce.

Takac ostatnio 2 września na boisku. Przy okazji meczu z Cracovią. Pełne 90 minut. Od tamtego momentu miał problemy z kontuzją. Dziś ten zawodnik od pierwszej minuty.

Wolny dla gospodarzy. Blisko pola karnego Korony. Po przekątnej. Piłka usadowiona 4 metry od narożnika pola karnego. Centra Picha na długi słupek, lecz za daleko. Futbolówka za linią końcową.

Przy drugiej próbie w 20. minucie Strzeboński świetnie dograł do Błanika. Tym razem zabrakło wykończenia.

DALMAU!!! Z GŁÓWKI! NIESAMOWITE JAK TO OBRONIŁ ZIELIŃSKI! KORONA BLISKO, OJ BARDZO BLISKO. ZA MOMENT KOLEJNE DOGRANIE, PRÓBUJE TO ZAMYKAĆ BODAJ BŁANIK LECZ NAD POPRZECZKĄ!

Kibiców całkiem sporo. Tym czasem DEACONU Z DYSTANSU! Jest  rykoszet, będzie rożny. Wznowi Błanik.

Korona Kielce złapała kilka dogodnych szans na zdobycie gola. Zabrakło naprawdę niewiele, żeby kielczanie prowadzili 1:0. Jednak możemy być pewni, że jakieś gole w tym meczu padną. Zwłaszcza, że tylko to spotkanie zdecyduje o tym, kto awansuje dalej. A jak wiemy - oba zespoły przejść dalej nie mogą ;)

Podgórski przerzuca z lewej do Strzebońskiego, lecz piłka  ucieka mu spod nóg. Nie będzie z tego bramki.

Teraz Legia z roznym. Dośrodkowanie za krótkie. KONTRA KORONY!

Różny gładko wyblokowany przez przeciwników.

Wolny dla gości. Błanik będzie wrzucał z głębi pola. A nie, jednak Deaconu! Świetna wrzutka, MALARCZYK! Słupek! Damlau próbuje dobijać, ale tylko rożny!!! AJ!!!

Stagret wybiega z piłką. Stara się samemu to skończyć, chociaż ma obok Picha, próbuje znaleźć miejsce na uderzenie, jednak blokujemy to! Za chwilę Legia II wywalcza rzut rożny, jest wrzutka, lapie to Mamla prosto w ręce. Po akcji! Korona szybko wznawia wykopem do przodu, jednak futbolówkę spokojnie zgarnia brmkarz miejscowych, Jakub Zieliński.

Legia II aktualnie trójką defensorów rozgrywa ten mecz. Korona na 4 na ten moment. Legia prowadzi atak pozycyjny. Chcą grać z Koroną otwartymi kartami. Nie ma chowania się za podwojna gardą. Raczej bez kompleksów i do przodu.

Trójkowa akcja Korony Kielce! Błanik dostaje wystawkę! Uderza!!! ZABLOKOWANE! Nie ma gola. Gramy dalej. Ale wyglądało to pozytywnie.

Zdecydowanie za głęboko. Może przez wiatr, może zawodnik miał intencje, żeby wbijać do siatki. Tak czy owak nic z tego nie będzie.

Deaconu będzie wrzucał.

Rzut rozny dla Korony Kielce.

Na szczęście naszemu zawodnikowi nic nie dolega. Szybko pozbierał się do gry. ufff.

Hofmeister leży. Korczakowski żółta kartka.

Korczakowski wygania Picha pod pole karne, Malarczyk czyści wykopem na aut.

Tym razem Legia II Warszawa. Probują grać pozycyjnie ale nie z Koroną takie numery :) Szybko przerywamy.

Kielczanie na razie jednoznacznie narzucają rywalom rytm gry. Nie ma próby efektu zaskoczenia ze strony drużyny przeciwnej, narzucenia kosmicznej presji na żółto-czerwonych. Dyscyplinka po obu stronach.

Korona Kielce wygania Błanika na prawe skrzydło piłką z głębi pola, jednak tym razem futbolówka poleciała zdecydowanie za daleko. Nie będzie z tego dzieci.

Korona Kielce na żółto-czerwono, Legia na zielono. Gramy. Szukamy jakiegoś zegara ale coś nie widac.

Czekamy na pierwszy gwizdek sędziego :) To już brzmi niemal jak komunał :D NO TO GRAMY!

Czas zaczynać kolejne spotkanie Korony Kielce. Tym razem PP.

11:58

11:54

Jak widzicie, ten skład Legii II nie jest taki zły jak go malują :)

11:52

11:50

11:48

OK! Najwyższa pora działać w ramach relacji tekstowej na CKsport.pl :) Miło, że ponownie jesteście z nami!

11:48

Przy dzisiejszej transmisji możecie się posiłkować... transmisją :) Wbrew wstępnym zapowiedziom, mecz można będzie obejrzeć na YT.

11:37

Jesteśmy na miejscu. Zwarci i gotowi do przeprowadzenia kolejnej relacji tekstowej na żywo :)