Mateusz Cholewiak (90')

19:54

KONIEC TEGO ZWARIOWANEGO MECZU!!! DZIEKUJEMY ZA UWAGĘ!

93. minuta

BARTOSZ KWIECIEŃ, ŻÓŁTA KARTKA. Doszło do małych przepychanek zawodników, w której jedną z głównych ról odgrywał właśnie Kwiatek. Finał to wspomniany kartonik.

93. minuta

Przy golu na 4:2 asystę przy golu Deaconu zaliczył Godinho.

92. minuta

ALE MECZ! CO TUTAJ SIĘ WYPRAWIA! BŁANIK CROSSUJE POLE KARNE ŚWIETNYM PODANIEM PIŁKA DO DEACONU, A TEN KOŃCZY Z KOLEJNYM GOLEM NA KONCIE! SZALONY MECZ!

91. minuta

Teraz kielczanie przed szansą ale łapie prosto w ręce Zych!

No masakra... Nie zgadniecie... Gol dla Puszczy...

89. minuta

PUSZCZA ROZCIĄGNIĘTA NA BOISKU NIEMIŁOSIERNIE. PIŁKĘ Z GŁĘBI POLA DOSTAŁ IDEALNIE POD NOGI W TEMPO WBIEGAJĄCEGO W POLE KARNE RONALDO! TEN ODPALIŁ, ZYCH POKONANY, PIŁKA W SIATCE!!! NO TO CHYBA JEST PO MECZU!!!

88. minuta

KORONA KIELCE GOL!!! RONADLO DEACONU!!!

87. minuta

Nono schodzi, Błanik wchodzi.

86. minuta

Puszcza broni już tylko 4-5 zawodnikami. Są rozciągnięci na całe boisko licząc, że jeszcze coś wbiją.

84. minuta

Będzie kolejna zmiana Korony Kielce. Błanik szykuje się do wejścia.

84. minuta

83. minuta

Hajda znowu przy dalekiej wrzutce. Piłka ląduje przed polem karnym. Puszcza stawia wszystko na jedną karte! to mogło się zemścic! Sansa na kontrę Korony! Ale Dalmau za mocno do Nono!!! nie będzie z tego gola! A było dogodnie ku temu, zeby zabić ten mecz!

82. minuta

Kwiecień! przekopał piłkę między nogami rywala w ich polu karnym, mógł dojść do akcji ale nie zdążył, bo przeciwnicy salwowali się dalekim wybiciem.

81. minuta

Tak na marginesie, wciąż pada.

80. minuta

Tymczasem szykuje się zmiana w szeregach żółto-czerwonych. Kwiecień i Dalmau. Jak sądzicie, będzie żółta kartka? :)

Panowie zmieniają Remacle orz Szykawkę.

79. minuta

I jest wolny dla gości. Od bramki daleko. Będzie wrzutka Hajdy. Ten jednak podaje po ziemi i grają wyuczony schemat. Jest uderzenie na bramkę, które wybija głową zawodnik Korony Kielce. Nie wiemy, kto uratował nas przed stratą kolejnej bramki, bo leży po oberwaniu bardzo mocnym strzałem prosto w głowe.

78. minuta

Rożny - piłkę strąca w polu karnym Malarczyk, a Puszcza uwalnia się dalekim wybiciem z opresji.

77. minuta

Jest rożny dla Korony Kielce. Prowadzimy grę, całkiem nieźle nam to wychodzi, lecz nie mamy teraz pomysłu na zaskoczenie rywali.

76. minuta

Najgorzej kiedy wydaje nam się w meczu, ze ten sam się wygra. To spotkało Koronę Kielce. Ten sam casus, co w meczu reprezentacji z Mołdawią, gdzie daliśmy się ograć jak dzieci. Pewność siebie. Dziś to spotkało Koronę. Na szczęście my mamy 3 gole do przodu.

76. minuta

75. minuta

Niestety, z tej akcji nic nie wynika poza autem dla żółto-czerwonych.

74. minuta

Aut dla Puszczy. Tym razem to oni są blisko pola karnego Korony Kielce. Goście sobie z tym nie radzą, nie domykają akcji i mamy kontrę!

71. minuta

I mamy aut na wysokości pola karnego drużyny przeciwnej. Byliśmy blisko zabicia tego meczu. Jakby Szykawka wykorzystał sam na sam, mielibyśmy 4:0 i pewnie po meczu. A tak to zrobiły się straszne ciężary.

71. minuta

71. minuta

70. minuta

Korona próbuje odbudować inicjatywę i sprawczość w tym meczu. udaje nam się utrzymać przy piłce na połowie rywala.

69. minuta

Dobra. Teraz szansa Korony. Wolny z granicy pola karnego, niestety bez pozytywnych dla nas skutków.

68. minuta

Konstantyn i Deaconu za Podgórskiego i Czyżyckiego.

67. minuta

Szok! Teraz Godinho ciałem zastawia świato bramki. Bo byłoby już 3:3. Puszcza siadła niemiłosiernie na Koronie. Straciliśmy ten mecz. Na razie.

65. minuta

8580 OSÓB NA SUZUKI ARENIE. JEST NIEŹLE BIORĄC POD UWAGĘ POGODĘ :)

64. minuta

Wystawka, uderzenie z dystansu i Bartłomiej Poczobut zdobywa kolejnego gola. No nie ma wyniku, którego się nie da zaorać... Chociaż miejmy nadzieję, że tak nie będzie w tym przypadku.

63. minuta

CO TU SIĘ DZIEJE!

62. minuta

No i niestety, jest bramka dla Puszczy. Artur Siemaszko notuje trafienie. Akcja prawą stroną, uderzenie z całkiem dużego kąta po długim słupku i po sprawie.

61. minuta

Puszcza przy piłce. Utrzymują się przy niej, podkręcają tempo, starają się grać swoje. I na razie całkiem nieźle im to wychodzi, chociaż robią to głownie na własnej połowie. Przy pierwszej próbie ekspansji gubią futbolówke na rzecz Korony.

60. minuta

Michał Koj melduje się na boisku.

57. minuta

Cholewiak z narożnika w pole karne. Jest uderzenie Puszczy w kierunku bramki, lecz strzał poszybował wyżej niż dalej. Przeleciał nad poprzeczką, ale lobem. Bez zagrożenia.

56. minuta

Hofmeister blokuje dogranie Cholewiaka i mamy rzut rożny.

55. minuta

Kielczanie pędzą we trzech! piłkę dostaje Szykawka! Jednak w tej rywalizacji Zych okazuje się lepszy! Ale szkoda, świetna szansa na gola!

54. minuta

Jednak widać po Puszczy, że ta ma wiarę w korzystny wynik w Kielcach. Walczy. Chociaż teraz! Jest kontra dla Korony!

53. minuta

W murze 4 osoby plus piąta leżąca na podłożu gratis. Goście próbują mocnego uderzenia lecz piłka zatrzymuje się na murze i leci na rożny. Puszcza wznawia, jednak rozegranie tego fragmentu im nie wychodzi. Tym  razem po sprawie.

52. minuta

Akcja Puszczy. Hubert Tomalski, który wszedł do gry w drugiej połowie, został sfaulowany przy próbuje utrzymania się przy piłce tyłem do bramki przez jednego z Koroniarzy. Jest wolny. Blisko bramki Korony Kielce. Do granicy pola karnego 2 metr. A więc bliziutko. Dogodna szansa na bezpośrednie uderzenie.

51. minuta

50. minuta

Czyżycki decyduje się na strzał i pilka leci nad poprzeczką!

49. minuta

Zawodnicy wyszli na tę połowę w suchych trykotach ale radość z tego faktu nie trwała długo. Widać, ze wszystko znowu mokre.

47. minuta

Korona utrzymuje się przy piłce. Niestety akcję kończy faul Szykawki na rywalu.

Hofmeister miał problem z butem. Nadepnął na sznurówkę tak, że but zsunął się z jego nogi. Musiał zejść ale za chwilę sytuacja została opanowana.

WRACAMY DO GRY! RUSZAMY Z DRUGĄ ODSŁONĄ SPOTKANIA!

Koniec pierwszej połowy

Piłka wrzucona na przedpole. Nie wyglada na to, że to celowe zagranie niemniej jednak Puszcza wciąż przy piłce. Chcą kontynuować natarcie ale przerywa je na dobre sędzia główny meczu. PRZERWA! Bez doliczonego czasu.

44. minuta

Rożny dla Puszczy.

43. minuta

Czy możemy powoli przystąpić do podsumowania pierwszej połowy? Wszystko na to wskazuje. Korona Kielce na razie rozgrywa świetne zawody. Dużo ruchu, dynamiki, interwałów. Pokazujemy się do gry, niwelujemy atuty rywali, robimy swoje.

42. minuta

41. minuta

Ten mecz otworzył się wystarczająco. Oby nie otwierała go jeszcze dodatkowo Puszcza :)

40. minuta

Tabela aktualnie ładnie wygląda :)

Standings provided by Sofascore
40. minuta

Wynik ładny, aż się gęba cieszy;)

39. minuta

Korona rozgrywa od obrony, ładnie. Dogranie do środka, lecz nie udało się przeciąc tego Szykawce. Rywale wybijają i gramy dalej.

39. minuta

Korona przy piłce. Transportujemy ją na pole rywala.

39. minuta

Kibice podnieśli wrzawę, bo bylismy blisko wykorzystania błędu rywali skutkującym szansą na sam na sam. Ale nie udało się tym razem.

38. minuta

Puszcza wrzuciła wyższy bieg. Męczą nas wrzutkami, tym razem takie dogranie po górze piąstkuje Dziekoński. Zdołaliśmy oddalić zagrożenie lecz można się spodziewać, że nie na długo.

37. minuta

Rożny dla drużyny przeciwnej, wrzutka, Trojak uwalnia akcję. Piłka na aut.

37. minuta

Puszcza! Mroziński uderza ale nad poprzeczką! Teraz Korona gubi się ponownie. Siemaszko celuje, nastawia celownik, jednak piłka po rykoszecie przelatuje obok słupka! Panowie, skupienie, koncentracja!

36. minuta

Także tak ;)

35. minuta

Korona prowadzi grę, robi swoje.

34. minuta

Kibice skandują głośno i doraźnie JESZCZE JEDEN, JESZCZE JEDEN! Brawo raz jeszcze.

33. minuta

Ależ pięknie to się układa! Teraz tylko tego nie zepsuć!

31. minuta

ZATOR I JEST GOL! PODANIE OD PODGÓRSKIEGO DO KANADYJCZYKA, A TEN POPISUJE SIĘ ŚWIETNYM WYKOŃCZENIEM! CO TU SIĘ DZIEJE?!!!

30. minuta

Piłkę zgarnia Puszcza, strzał! Piłkę z bramki wyciąga Podgórski!

29. minuta

Zawodnicy Puszczy próbują Koronę zamknąć atakiem pozycyjnym. Teraz wywalczyli rzut rożny.

28. minuta

Teraz moment dla Puszczy Niepołomice.

27. minuta

Wolny, tym razem dla Puszczy.

27. minuta

27. minuta

Remacle wrzutka! Piąstkuje Zych, próbuje z przedpola zamykać strzałem na bramkę Czyżycki, jednak łaciata mija słupek po niewłaściwej dla nas stronie.

26. minuta

Kielczanie w pozycyjnym. Gramy piłką bardzo dynamicznie, Korona fajnie operuje futbolówką. Teraz przerwana gra faulem i gramy ze stojącej piłki z narożnika pola karnego - piłka 5 metrów oddalona od wspomnianego narożnika.

25. minuta

Piłka na aucie dla Korony. Na wysokości pola karnego rywali.

24. minuta

Kolejna akcja dla Korony Kielce. Ładnie wyczyściliśmy sobie klepka pole karne, ale ostatnie podanie zdołał zablokować obrońca drużyny przeciwnej.

23. minuta

Puszcza totalnie nie wie, co się dzieje. Chłopaki są trochę skonfundowani, że na ten moment dostają takie lanie. Może przypomniało im się, jak to wygrywali z Koroną w Niepołomicach w 1. liga, ale to zupełnie inny mecz.

22. minuta

Korona z przechwytem! Nono sam na sam! Broni to Zych! Akcje próbuje domykać Czyżycki ale niestety tym razem ofiarnie blokuje to zawodnik drużyny przeciwnej!

21. minuta

Szykawka blisko gola na 3:0!!! Minął się w powietrzu z piłką! Na pełnej szybkości!

21. minuta

19. minuta

Duża zasługa Podgórskiego, który przepuścił piłkę między nogami! Brawo!

19. minuta

18. minuta

Rożny dla Korony! Nono krótko do Remacle, ten posyła "szczurka" po ziemi, futbolówka przelatuje między nogami WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW, obok bramkarza i WPADA DO SIATKI!!!

17. minuta

Korona naciska na rywali bez litości.

16. minuta

Nono uwolnił się na skrzydle, biegnie do linii końcowej, żeby dośrodkować! Wślizgiem zabiera go ze sobą Craciun. Jest żółta kartka dla tego zawodnika, a dla Korony wolny. Taki przybliżony rożny. Dogranie na krótki słupek ale bez gola. Za moment Nono próbuje z dystansu jednak tym razem nie dokręcił.

15. minuta

Czyżycki decyduje się na uderzenie! Po rykoszecie i Zych łapie prosto w ręce.

13. minuta

Na razie bez efektów specjalnych. Korona kontroluje grę, utrzymuje się przy piłce.

11. minuta

Trochę oddaliśmy pola. Próbujemy pressować, jednak bez wybitnego przekonania. Chociaż teraz!!! Strata Puszczy w środku pola, piłka dociera do Nono, ten ma sporo miejsca, podciąga grę oddaje strzał techniczny z dystansu i TRAFIA W SŁUPEK!!! Szkoda! Niewiele brakowało, by piłka przelała się do bramki!

10. minuta

Malarczyk wybija daleko na uwolnienie. Piłka trafia do Oliviera Zycha, a więc golkipera drużyny przeciwnej.

9. minuta

8. minuta

Korona kontynuuje natarcie na drużynę przeciwną. Ale teraz notujemy stratę. Puszcza środkiem, jest odegranie na skrzydło, zaraz wycofanie, Puszcza próbuje przejść do pozycyjnego, jednak szybko traci. Teraz strzał na aferę ze strony drużyny gości, jednak futbolówka przelatuje zdecydowanie ponad kielecka bramką.

7. minuta

Ależ super akcja Korony Kielce! Bardzo ładnie wyszło, jesteśmy pod wrażeniem. Wszystko zaczęło się od Kanadyjczyka! Marcus Godinho jest ostatnio w super formie, gra swoje, bez kompleksów na ogromnej zwrotnosci i to może się podobać.

5. minuta

Korona przed szansą! Godingo miesza, dośrodkowuje po ziemi do Nono, Hiszpan przedluża do Szykawki, ten z pierwszej uderza i mamy BRAMKĘ! JEST GOL DLA KORONY KIELCE! ALE ŁADNA AKCJA ŻÓŁTO-CZERWONYCH! Godinho ze świetną asystą drugiego stopnia.

4. minuta

Faul na jednym z żółto-czerwonych zawodników w środkowej strefie. Zaczynamy od wolnego.

3. minuta

Póki co, mecz pozbawiony fajerwerków. Chłopaki rozkręcają sie na razie powoli :)

2. minuta

Dogranie w pole karne, na krótki słupek, wybija Szykawka, ale nadal kotłuje się w środku naszego pola karnego. Cale szczęście, Korona wkrótce oddelegowuje zagrożenie. I teraz przy piłce żółto-czerwoni.

Korona Kielce przy piłce. Próbujemy forsować lewą stroną ale Hofmeister jest przewrócony i wznawiamy od środkowej strefy. Puszcza przeprowadza atak lewą stroną, jest bardzo niebezpiecznie! Próba centry po ziemi, na szczęście Korona blokuje to podanie i jest rożny!

RUSZYLI DO GRY!

0. minuta

Jeszcze chwila i zaczynamy!

17:59

Na trybunach jest garstka kibiców z Niepołomic. No i mamy jedną niezmienną rzecz w tym meczu - pada.

17:59

Oczywiście z głośników padło już pytanie KTO WYGRA MECZ?

Czyli  za moment zaczynamy. Puszcza na biało, Korona na żółto-czerwono. Atakujemy w kierunku Barabasza.

17:58

17:53

W głośnikach leci właśnie pieśń rodem z przełomu lat 80/90. Nie wiemy, co to dokładnie jest, ale kibice przy okazji meczu z Wartą bardzo się dobrze przy niej bawili :)

17:50

Coraz bliżej pierwszego gwizdka sędziego. Szykujemy się do gry, do rozpoczęcia meczu Korony. Jak widzicie na załączonych obrazkach - pogoda nie pomaga. Na szczęście nie jest jakoś wybitnie zimno. Wielu kibiców gromadzi się pod trybunami, chyba jeszcze nie czas, żeby zasiąść na krzesełkach :)

17:49

17:46

W szerokim składzie na ten mecz jest Kamil Zapolnik ale mamy potwierdzenie, że akurat tego piłkarza w tym meczu nie zobaczymy.