Industria Kielce

22:20

BRAWO! NIE BYŁO ŁATWO! TRZEBA SIĘ CIESZYĆ Z WYGRANEJ!

60. minuta (21:24)

Rzuca jeszcze w kierunku bramki Karacić, jednak teraz bez gola. Nie szkodzi! Industria Kielce wygrywa w Bitoli!

UFF! To koniec. Tutaj już się nic nie zmieni.

59. minuta (21:24)

Dani Dujszebajew do pustaka! Miała być przewaga grając w 7 na parkiecie, ale to swoisty topór obosieczny! Pelister skarany za swoją taktykę!

59. minuta (21:23)

wracamy! 7 na 6. Znowu.

CZAS DLA GOSPODARZY!

Ale ciężary!

58. minuta (21:23)

Panowie, teraz obronić. To przede wszystkim. Nie dać się złamać. Ale niestety to się nie udaje. Znowu kontakt. Borzas z golem, ale jest i odpowiedź Olejniczaka!

57. minuta (20:22)

Pelister gra w osłabieniu! Karalek ten fakt wykorzystuje! I mamy bramkę z koła!

57. minuta (20:21)

2 minuty kary dla miejscowych tym razem. Vasilev.

56. minuta (20:21)

Peshevski znowu daje kontakt gospodarzom. Skutecznie z koła.

56. minuta (19:21)

Gospodarze już w komplecie.

Ten wynik wisi na włosku!

55. minuta (19:21)

Kielczanie na  szczęście zostają przy piłce. Teraz Dujszebajew, piłka po bloku i znowu bez bramki.

Lesjak znowu broni! Moryto ze skrzydła nie daje rady umieścić piłki w siatce!

Miejscowi, a konkretnie Petrović, obok bramki! Szansa dla Kielc.

Plus dwie minuty kary dla Pelistera.

Olejniczak z bramką.

54. minuta (19:20)

Dani Dujszebajew błąd kroków przy oczywistej sytuacji... Ciężko to zrozumieć. Za to gola zdobywa Borzas...

53. minuta (18:20)

Industria Kielce, przerwa.

Karacić rzuca, Lesjak broni.

50. minuta (18:20)

Pięknie Moryto, pięknie.

50. minuta (18:19)

MORYTO ŚWIETNA AKCJA INDYWIDUALNA! BIERZE NA KLATĘ PROBLEMY ZESPOŁU!

Kielczanie atakują ale już sygnalizowana jest gra pasywna.

49. minuta (18:19)

Trochę zaczyna ucieka nam ten mecz. Pelister wyraźnie nabrał świeżego powietrza w czasie przerwy. Z kolei Kielce. W ciągu prawie 20 minut zdobyli raptem 5 goli. Jest różnica.

Tajnik z golem.

48. minuta (17:19)

Pelister w pozycyjnym. Piłka przetransportowana do skrzydła, jest rzut przelatujący między rękami Wałacha i trafiający do siatki...

48. minuta (16:19)

2 minuty dla Gębali.

47. minuta (16:19)

DANI DUJSZEBAJEW Z BIODRA! Piłka przeleciała tuż nad parkietem i wpadła do bramki zaskoczonych rywali!

47. minuta (16:18)

Wałach zatrzymuje akcję gospodarzy i teraz to my przemy przed siebie, by ograć jakimś schematem przeciwników.

46. minuta (16:18)

Tournat z golem z koła.

45. minuta (16:17)

Wałach broni rzut Tajnika, zaraz próba dobitki i bez bramki, ale z karnym. Rzut z 7. metra wykorzystuje Radivojevic.

45. minuta (15:17)

Olejniczak przełamuje długą niemoc! W końcu!

45. minuta (15:16)

Pelister gra lepiej w defensywie ale Industria Kielce w kwestii skuteczności jest teraz dramatyczna.

Zatrzymaliśmy się, gra się posypała.

44. minuta (15:16)

CO TU SIĘ DZIEJE! Bramka kontaktowa miejscowych! Przez całe boisko na pusta bramkę!

43. minuta (14:16)

Kielce z pustą bramką  i bez dwóch zawodników zaczęli akcję. Teraz na szczęście wraca Karacić, żeby zmniejszyć rozmiar braków na parkiecie.

Ta gra posypała nam się niczym domek z kart. Trzeba się obudzić. Bo od początku drugiej połowy zdobyliśmy... 2 gole. Teraz kara dla Daniego. Podwójne osłabienie przez niemal 40 sekund.

42. minuta (14:16)

Kielczanie grają bez bramkarza. Tracimy piłkę, szybka kontra na pustą bramkę i jest gol...

41. minuta (13:16)

Kounkoud 2 minuty kary.

40. minuta (13:16)

Bramka gospodarzy. Nie da się ukryć - oni wracają do gry. Kielce w szoku. Choć kto ogląda choć trochę handball nie powinien być zaskoczony.

39. minuta (12:16)

Pelister znowu w pozycyjnym.

38. minuta (12:16)

Gra pasywna Pelistera, który nie był w stanie skonstruować akcji ofensywnej. Piłka wraca do nas. Teraz Kielce spróbują zbudować taki atak pozycyjny, który pozwoli na zdobycie bramki. Karacić rzuca! Ale w środek bramki! Razimy nieskutecznością! Te strzelby z Polski bardzo się zacięły, oj bardzo!

Trzeci rzut karny dla Kielc. Czy wykorzystany? NIEEEE! Bramkarz zatrzymuje naszego zawodnika! Dajemy tlen drużynie przeciwnej! Źle się dzieje!

Jest i Arkadiusz Moryto.

Teraz do karnego pewnie podejdzie ktoś inny. Karacić się nie sprawdził.

Thrastarson, zaraz Karalek z dobitką! Ale obaj nie trafiają! Choć Karalek wywalczył rzut karny. Jest nadzieja!

37. minuta (12:16)

Nahi rzuca, bramkarz broni! W międzyczasie trafia Kisium, a teraz kolejny gol gospodarzy. Petrović. Ale topnieje nam ta przewaga!

36. minuta (10:16)

Thrastarson z golem! Odpowiedź na trafienie Kuzmanovskiego.

35. minuta (9:15)

Pelister męczy się w ataku. Mają grę pasywną, tracą piłkę! Teraz Kielce. Industria jednak nie próbuje pchać piłki do przodu za wszelką cenę. Przechodzimy do ataku pozycyjnego. Mamy wejście, próbujemy rzucić gola i robimy to, ale z podparciem! Ech.

34. minuta (9:15)

Olejniczak gol!

33. minuta (9:14)

32. minuta (9:14)

Jest trafienie dla gospodarzy. Wałach pokonany.

32. minuta (8:14)

KARACIĆ NIE TRAFIA! Szalona radość trybun!

31. minuta (8:14)

Moryto dynamicznie i tylko w słupek! Ale jest też karny plus dwie minuty dla rywali. Tym razem Moryto dostał tam, gdzie faceci raczej nie lubią być bici.

30. minuta (8:14)

Ruszamy z drugą połową. Od razu błąd kroków Pelistera. Przy piłce Industria.

Koniec pierwszej połowy (8:14)

Gol za gol! Olejniczak trafia, zaraz Kisum dorzuca w ostatniej sekundzie i mamy koniec pierwszej połowy!

29. minuta (7:13)

I jest gol gospodarzy.

29. minuta (6:13)

Ale psikus. Industria zrobiła teraz dokładnie to samo, co rywale, a więc TRAFILI W POPRZECZKĘ.

28. minuta (6:13)

Pelister w ataku pozycyjnym. Póki co, kielczanie ich stopują, jest sygnalizacja gry pasywnej i POPRZECZKA! Nie ma gola. Kielczanie teraz będą mieli okazje zrobić to, czego nie zrobił Eurofarm, a więc trafić gola.

27. minuta (6:13)

Przy okazji Petrović trafia naszego zawodnika w twarz. Konkretnie Morytę, za co jest odesłany na ławkę kar.

26. minuta (5:13)

Tajnik do kołowego. Świetna asysta, ładna bramka. Na szczęście jest odpowiedź ze strony mistrzów Polski. Nahi dostaje piłkę od Moryty i notujemy gola.

25. minuta (5:12)

------------

Podoba Ci się nasza relacja LIVE? Postaw kawę :) Z góry dziękujemy za wspieranie naszego portalu!

Wałach broni, szybka akcja Industrii i Moryto posadza bramkarza drużyny przeciwnej i mamy gola!

23. minuta (5:11)

I mają bramkę. Radivojevic gol. Za chwilę ten sam gracz wykorzystuje kontratak zespołu. I robi się 11:5.

23. minuta (3:11)

Karny dla miejscowych.

22. minuta (3:11)

Pelister kombinuje. Teraz sięga po inne rozwiązanie taktyczne, a więc zdjęcie bramkarza i granie w polu tym, co jest. Tałant Dujszebajew nie lubi takiego stylu gry, niemniej trzeba się liczyć z tym, że jak się gra z pustą bramką, można narazić się na szybką stratę gola. Tym razem Pelister nic na tym nie ugrywa, Kielce idą do przodu, Karacić próbuje rzucić gola, ale piłka wpadła do siatki po przewinieniu w ataku. Bramki nie ma.

Kolejny czas dla gospodarzy. Czują, że ten mecz im się wymyka z rąk.

21. minuta (3:11)

MORYTO, GOL! Tym razem wejściem z prawej strony! Świetna akcja. Olejniczak - Karalek po ziemi do Moryty i mamy gola!

21. minuta (3:10)

Karacić wchodzi na parkiet, co oczywiście musiało się spotkać z głośnym buczeniem.

20. minuta (3:10)

Ale zelektryzowały się trybuny po akcji Karacicia! Zrobiło się znacznie głośniej :) Wspólny wróg jednoczy ;) Industria Kielce gra już w komplecie. Kołowy miejscowych zatrzymany, teraz do gry z przodu idzie Industria Kielce.

Olejniczak i jest gol!

20. minuta (3:9)

19. minuta (3:9)

Kielczanie teraz bez bramkarza próbują kompensować sobie straty w defensywie. Ale robimy rękami Olejniczaka faul w ataku i trzeba się cofać. Ale czwartego gola nie ma, jest tylko spojenie bramki!

Peshevski z golem

18. minuta (2:9)

Aaaajjj... Karacić ucisza trybuny największego rywala Vardara Skopje, a więc największego rywala Pelistera. No i mamy 2 minuty kary.

17. minuta (2:9)

Igor Karacić ponownie!

16. minuta (2:8)

Mamy rotację dość sporą w składzie. Jest Karacić, Olejniczak, Tournat, Dani Dujszebajew, Dylan Nahi, Wałach i .... na razie kończy nam się kara, więc trudno określić :) Tymczasem WSPANIAŁY GOL KARACICIA SPOD BIODRA!

15. minuta (2:7)

My niestety przestaliśmy rzucać gole. Tałant reaguje i bierze czas.

14. minuta (2:7)

Wałach! Broni z ogromną łatwością rzut z 8. metra drużyny przeciwnej. Na razie Wałach bardzo, ale to bardzo pewnie.

Gębala 2 minuty kary. Po raz 7. w tym sezonie.

Dujszebajew nie jest zadowolony z takiej skuteczności. Spokojnie moglibyśmy doliczyć do tego meczu 3 setki. Ale niestety nie wyszło. Duże błędy po stronie Industrii Kielce.

Tournat w słupek!

Faul w ataku pozycyjnym po stronie gospodarzy. Próbowali namieszać dużą liczbą krzyżówek aż w końcu sami się pogubili i musieli oddać piłkę. TERAZ MY!

Wracamy!

Czas dla Pelistera.

13. minuta (2:7)

Oczywiście miejscowi grają już w komplecie. Ale jak Industria bramki zdobywała, tak dalej zdobywa. Teraz Gębala! Po koźle poprzedzającym rzut! I mamy 7:2.

12. minuta (2:6)

Mamy wielką łatwość w zatrzymywaniu tak ograniczonej karami drużyny. Kielczanie wychodzą z ich ataku na wielkim luzie. Ale z drugiej strony ponownie nie wykorzystujemy akcji ofensywnej podanej jak na tacy. Kounkoud wychodzi ze skrzydła do skoku, rzuca w pierwsze tempo i zostaje wybroniony przez bramkarza. Dwie setki zmarnowane. No nie. Tałant kiwa głową z dezaprobatą. Nie dziwimy się.

10. minuta (2:6)

Na razie pod kontrolą. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że gospodarze wyłapali 2 2-minutowe kary. Jeszcze minuta przed nimi w potężnym osłabieniu.

10. minuta (2:5)

Rzut karny dla Industrii Kielce!

9. minuta (2:6)

Jest bramka! Moryto między nogami!

9. minuta (2:5)

Pelister traci piłki na potęgę tuż przed linią obrony Industrii Kielce. Zatrważająca liczba strat, która z pewnością nie będzie dla nich łaskawa. Chociaż z drugiej strony nie wykorzystaliśmy wszystkiego, co się dało.

8. minuta (2:5)

Borzas traci piłkę na rzecz Kounkouda! Francuz wychodzi sam na sam i NIE TRAFIA! Niemożliwe! Wydawało się, że to MUST HAVE, że po prostu trzeba trafić. No cóż, łatwo przyszło, łatwo poszło.

7. minuta (2:5)

Wałach! Broni ze skrzydła! Zaraz wyprowadzamy akcję i zdobywamy gola. Gębala! Notuje kolejną bramkę w tej edycji Ligi Mistrzów!

6. minuta (2:4)

Gospodarze w ataku pozycyjnym tracą piłkę. Industria pcha grę do przodu, Nahi dostaje piłkę do przodu... popełnia błąd kroków i koniec akcji...

5. minuta (2:4)

Tempo spotkania nie jest potężne. Na spokojnie. Ale to nie przeszkadza obu zespołom w zdobywaniu goli. Teraz Borzas świetnie obsługuje kołowego, któy zdobywa bramkę. W odpowiedzi Thrastarson.

4. minuta (1:3)

Tournat żółta karta po faulu na Cehte. Kawał chłopa, trudno będzie go zatrzymać. Teraz oba zespoły wymieniają się atakami, ale oba okazały się nieskutecznie. I znowu! Cehte próbuje trafić gola, lecz nie trafia. Za to robi to skutecznie Islandczyk w Industrii Kielce.

3. minuta (1:2)

2. minuta (1:2)

Gospodarze grają na zielono. Industria Kielce tym razem na granatowo. Miejscowi właśnie zdobywają gola kontaktowego.

1. minuta (0:2)

Eksperymentalnie, bo na prawym rozegraniu mamy Arkadiusza Moryto. Mamy swoje bolączki, ale Industria Kielce musi sobie z tym jakoś radzić. Brakuje Alexa Dujszebajewa, Brakuje Wolffa, brakuje jeszcze kilku innych graczy, ale na razie na terenie rywala nam to nie przeszkadza. Nahi przejmuje piłkę, idzie sam na sam i zdobywa gola po koźle!

1. minuta (0:1)

Jest nieco eksperymentalnie, ale mamy już pierwszą bramkę!

20:46

Wałach w bramce. Dalej skład: Kounkoud, Tournat, Moryto, Gębala, Thrastarson, Nahi.

20:45

20:44

tabela:

Standings provided by Sofascore
20:42

OK, Zaczynamy powoli 6. kolejkę Ligi Mistrzów. Kampanię macedońską czas zacząć. Czego możemy się w tym meczu spodziewać? Przede wszystkim zwycięstwa. Jednak nie można lekceważyć rywala. Zwłaszcza w obliczu problemów Industrii Kielce w tym sezonie. Chociaż trzeba zwrócić uwagę na to, przez jakie problemy przechodzi drużyna gospodarzy. Wczoraj zwolniony został trener, a asystent zrezygnował. NIEŹLE!

20:16

Za moment zaczynamy mecz Ligi Mistrzów z udziałem Industrii Kielce, która z pewnością chce poprawić swoją pozycję w tabeli grupy A. Trzymamy kciuki za grad bramek po stronie gości!