KONIEC MECZU! PRZEGRYWAMY! DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ.

60. minuta (35:31)

I jeszcze piękna bramka Johanssona....

60. minuta (34:31)

2 kary Kiel, ale i tak ciężko to będzie pozytywnie zakończyć. Za mało czasu. O jakąś minutę.

Wiencek 2 minuty kary.

59. minuta (34:31)

Moryto zdobywa gola. Ale jest jeszcze jakieś zamieszanie... VAR.

59. minuta (34:30)

Oba zespoły dziś po 145 minut kar.

Błąd kroków dla Bilyka. Najpierw błąd kroków, a potem nie chciał oddać naszym piłki.

Moryto.

58. minuta (34:29)

Sićko.

57. minuta (34:28)

*Bilyk ofc.

Bylik zgubił Gębalę tzw. ruletą i notuje gola... Ach...

57. minuta (33:28)

Sićko z golem z karnego.

57. minuta (33:27)

Overby wylatuje na kolejne 2 minuty. Karny dla Kielc.

Reinkind...

56. minuta (32:27)

Ale już przy powtórce z rozrywki gospodarze bezbłędni.

55. minuta (31:27)

Overby pudłuje! A raczej broni to świetnie Wałach!

Gramy. W ataku Kiel.

TIMEOUT. Dla gospodarzy.

54. minuta (31:27)

Kielczanie gubią piłkę, a przy grze bez bramkarza oznacza to wyłącznie stratę gola. Thrastarson niecelnie do Sićki i jest gol Overbego.

53. minuta (30:27)

Rzut karny dla Kiel. Ekberg zamienia go na bramkę.

52. minuta (29:27)

Próbujemy gonić ale bardzo topornie nam to idzie.

51. minuta (29:27)

Najgorzej, że dostali karnego. Ekberg z 7. metra gol. W odpowiedzi Arek Moryto!

51. minuta (28:26)

Kounkoud 2 minuty kary... Ech, co za życie. Rywale złapali nas w defensywie bez spodenek i musieliśmy się jakoś ratować.

Nahi wcielił się w rolę bramkarza!!! Świetnie w powietrzu zainterweniował i zaopiekował się pustą bramką.

50. minuta (28:26)

Reinkind ponownie.

49. minuta (27:26)

Reinkind wbiega między Nahiego i Thrastarsona, by następnie zdobyć gola dla swojego zespołu. W odpowiedzi dość szybko Sićko.

48. minuta (26:25)

Gębala 2 minuty.

TOURNAT! REWELACYJNE PODANIE ZE STRONY SIĆKI, PRZYJMUJE TO TOURNAT I GOL!

48. minuta (26:24)

Gol za gol.

46. minuta (25:23)

Gospodarze w pozycyjnym. Piłka na 7. metr, środek pola wyczyszczony, jest rzut Reinkinda i bramka. W odpowiedzi Tournat! I mamy gola na swoje konto!

46. minuta (24:22)

Koronkowa akcja Kielc. Piłka przetransportowana w mgnieniu oka do lewej, tam Nahi zdobywa gola!

45. minuta (24:21)

Ekberg z karnego.

44. minuta (23:20)

Sićko!!! Jest! Piłka między nogi! Jeszcze jest przechwyt i szansa na kolejnego gola, przy piłce sam na sam Dani, jednak niestety! Trafia w bramkarza!!! Wygląda to tak, jakby nie chciał podciągnąć gry pod linię bramkową, za wcześnie.

Gospodarze przed szansą, ale popełniają błąd techniczny i Kielce przechodzą do ataku pozycyjnego!

43. minuta (23:20)

Nahi jakimś cudem zmieścił piłkę przy długim słupku. Szalony gol, cenny gol!

43. minuta (23:19)

Ale źle. Dwa gole gospodarzy... Ucieka nam ten mecz, zdecydowanie.

42. minuta (21:19)

Tymczasem IGOR KARACIĆ!!! WSPANIAŁE TRAFIANIE Z PODŁOŻA!!!

41. minuta (21:18)

Ale THW Kiel szybko nam się odgryza jest gol ze strony gospodarzy. Kiedy chcemy coś wrzucić, to blokuje nas Mrkva... Ach... Nie możemy wyjść z tego marazmu, który zaczął nam ciążyć na początku drugiej połowy.

40. minuta (20:18)

Na problemy Karacić. Nasz zawodnik włącza się do ratowania wyniku.

39. minuta (20:17)

No i znowu marnujemy szansę podbramkową. Tego za to nie robi pod naszą bramką Wiencek. Jest gol, jest większa przewaga.

39. minuta (19:17)

Szczypiorniści z Kielc bronią się przed stratą bramki. Wałach notuje skuteczną interwencję. Jest szansa na kontrę, lecz ta zostaje powstrzymana przez drużynę przeciwną.

38. minuta (19:17)

Szansa miejscowych na złapanie przewagi nad drużyną mistrzów Polski. Jeszcze większej przewagi, bo ta już teraz przybrała spore rozmiary.

37. minuta (19:17)

Kielczanie gubią piłę, lecz po drodze Overby dotknął jej nogą. Mamy szansę na akcję, Sićko dostaje piłkę, rzuca! Gol! ... NIE, JEDNAK NIE MA BRAMKI! BŁĄD KROKÓW SIĆKI!

36. minuta (19:17)

Oj ciężko, ciężko. Jest kielecki kryzys na parkiecie.

35. minuta (19:17)

Dahmke.

34. minuta (18:17)

Moryto ze skrzydła zatrzymany przez bramkarza gospodarzy!!! Mrkva dziś potrafi stanąć na wysokości zadania. Co nam się nie udało, to udało się Zebrom! Jest gol.

34. minuta (17:17)

Kiel atakuje ale na pasywnym. Próbują w akcie desperacji z 20 metrów!!! Na szczęście broni to świetnie Wałach!!! Było blisko, blisko, a jednak daleko!

Natomiast Johansson ląduje na ławce kar. Gospodarze przez 2 minuty w niedowadze.

33. minuta (17:17)

Ale może teraz! Johansson próbuje zatrzymać rozpędzonego Olejniczaka, jednak ta sztuka mu się nie udaje! Michał zdobywa gola!

33. minuta (17:16)

To straszne, że mimo przewagi na parkiecie nie zdołaliśmy wypracować sobie choćby jednego gola...

32. minuta (17:16)

Karalek sam na sam! I pudło! Białorusin nieskutecznie! Jednak honor trzeba oddać bramkarzowi przeciwników. Kiel przechodzi do ataku, Ellefsen szybko zdobywa gola i przegrywamy, niestety!

31. minuta (16:16)

Kiel z pustą bramką, szuka miejsca w naszej defensywie, żeby zdobyć bramkę. To im się udaje, ale wcześniej był faul. Sędzia przerywa grę, wznawia, Ellefsen rzuca i trafia.

31. minuta (15:16)

Sićko traci! Gospodarze przechodzą do pozycyjnego.

30. minuta (15:16)

Procent obron bramkarzy obu zespołów w pierwszej połowie to 11-12 procent.

0. minuta (15:16)

Kielczanie w ataku. I Wiencek na dzień dobry wali naszego w twarz. 2 minuty. Do widzenia!

Prowadzenie minimalne ale zasłużone. Z takimi słowami komentatorów tego spotkania w TV przystępujemy do drugiej odsłony tego spotkania.

Koniec pierwszej połowy (15:16)

KOŃCZYMY PIERWSZĄ POŁOWĘ I WRACAMY PO PRZERWIE. JEST 16:15 DLA KIELCZAN!

Pozazdrościli Szymonowi, Kiel z podłoża, ale broni to Wałach!!! W najważniejszym momencie tej połowy! Super!

Co zrobią Zebry?

Zostały 34 sekundy. Piłka dla Kiel.

Tournat dziś z 5 golami. Ładnie, ładnie!

CZAS DLA KIEL.

Sićko! Nasz bombardier co dziś wyprawia! Szymon na środku placu gry, jakieś 9 metrów do bramki! Rzut z podłoża i piłka wjeżdża między nogami bramkarza!!! IMPONUJĄCE!

29. minuta (15:15)

Kiel nie zatrzymuje się.

28. minuta (14:15)

Świetnie, pięknie i szybko! Gol! Tournat fenomenalnie obsłużony przez Sićkę!

28. minuta (14:14)

To pierwszy timeout w tym spotkaniu. Plan nakreślony, gramy dalej.

TAŁANT BIERZE CZAS.

Atak pozycyjnych gospodarzy. Są ją przy grze pasywnej, piłka odegrana spod koła na środek rozegrania, jest rzut i jest gol.

27. minuta (13:14)

Gramy w komplecie, rywale mają jeszcze minutę w osłabieniu, Kounkoud skacze z prawego skrzydła i zostaje zatrzymany przez bramkarza drużyny przeciwnej!!!

Kiel atakuje ale tylko w słupek!!! Teraz to jest szansa i moment dla mistrzów Polski! Idziemy!

Kielczanie w osłabieniu jeszcze 30 sekund.

26. minuta (13:14)

MORYTO Z GOLEM!!!

26. minuta (13:13)

Sićko wywalcza rzut karny i jest wykluczenie rywali! Odpocznie Gurbindo Martinez

Mental w sporcie to podstawa!

25. minuta (13:13)

Kiel rzuca bramkę ale bramki nie ma. Jest błąd kroków Ellefsena.

O Matko!!! Kara 2 minut dla Gębali! Ręka naszego zawodnika spoczęła na szyi rywala. Ach...

24. minuta (13:13)

Kielczanie próbują zdobyć gola, wchodzimy pod ich pole bramkowe, rzucamy, bronią! Kiel nieźle, ma bardzo dobry moment. Bronią, co trzeba i zdobywają, co trzeba.

Ekberg bezlitośnie przy słupku, przy podłożu. Wałach bez najmniejszych szans.

24. minuta (12:13)

Thrastarson blokowany na linii rywali przy rzucie. Wygląda na rzut karny, ale sędziowie jakimś cudem podejmują inną decyzję. Tałant w szoku! A teraz jest karny dla drużyny przeciwnej.... Tym razem nie ma wątpliwości.

23. minuta (12:13)

Zebry z bramką. Dość łatwo. Jacobsen miota do siatki!

22. minuta (11:13)

Szymon Sićko zdjął pajęczynę trafiając prosto w okienko. Świetnie! Kolejny niesamowity rzut. Kielczanie w tym momencie grają w osłabieniu przez jeszcze ponad 30 sekund.

21. minuta (11:12)

Gol dla miejscowych.

21. minuta (10:12)

Dani Dujszebajew z 2 minutami kary.

20. minuta (10:12)

Teraz Kiel zdecydowało się grać w ataku bez bramkarza. Popełnili błąd w ofensywie, kielczanie szybko wznowili i Tournat do pustej!

20. minuta (10:11)

Jeszcze niespełna minuta w osłabieniu obu zespołów.

19. minuta (10:11)

OK. Gramy dalej. Chcielibyśmy zobaczyć tam czerwoną kartkę, bo były tam pewne symptomy celowości, jednak sędziowie okazali się dla gospodarzy litościwi. A teraz bramkarz gospodarzy próbuje przez całe boisko zdobyć gola dla swojego zespołu. Na szczęście dla Kielc, mocno się myli. I jest akcja Tournata, i jest bramka! Sićko z asystą!

19. minuta (10:10)

Overby kara 2 minut. Zatem oba zespoły będą teraz grać w osłabieniu przez 2 minuty. I DOBRZE!

W tym momencie Nahi leży na parkiecie. Co się dzieje? Overby miał trafić w twarz naszego zawodnika. Co z tym fantem zrobią sędziowie?

Plus niestety 2 minuty kary dla Karaleka. Nasz zawodnik nie odpuścił przy ataku drużyny przeciwnej próbując interweniować do samego końca, no i mamy karę.

Jest gol dla miejscowych.

18. minuta (9:10)

SZYMON ŚIĆKO!!! CO ZA TRAFIENIE Z DYSTANSU! WYŚMIENICIE!

17. minuta (9:9)

Taka kontra to aż prosiła się o godną realizację ale nie tym razem. Kiel pudłuje, za to swoje robi Tournat, który trafia do bramki. Niestety z przewagi nie cieszymy się długo, bo gospodarze znowu trafiają.

16. minuta (8:8)

Kielczanie tracą przy pozycyjnym, do akcji wychodzi THW, jest przejście na prawe skrzydło, rzut!!! POPRZECZKA!

Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy.

16. minuta (7:8)

Swoją drogą to jest niesamowite, że niemiecki zespół sponsoruje polski koncern ;) Tymczasem Gębala świetnie blokiem broni dostępu do bramki!!! Ściana! Kielczanie przechwytują piłkę, Nahi sam na sam i jest gol!!! Nahi oczywiście musiał to zrobić w swoim stylu.

16. minuta (7:7)

THW Kiel z kolejnym golem.

15. minuta (6:7)

Tournat dostaje piłkę na koło, świetnie znowu zagrał podaniem Karacić, i mamy bramkę! Ale ten Igor to ma rewelacyjny przegląd pola!!! WOW!!!

14. minuta (6:6)

Gospodarze próbują nas przeforsować w defensywie. Jest dostarczenie piłki na skrzydło i Ellefsen a Skipagotu pokonuje naszego golkipera!

14. minuta (5:6)

Mamy w tym sezonie 17 wykorzystanych rzutów karnych. Najwięcej w tym sezonie, a przypomnijmy, że te liczby i tak mogły być lepsze.

13. minuta (5:6)

Karacić pięknie zaasystował do Tournata, znalazł tam kilka cm miejsca i mamy karny. Karacić dobre zawody jak na razie. No to próbujemy. Moryto z karnego! I jest bramka. Mamy prowadzenie! Pierwsze w tym spotkaniu.

12. minuta (5:5)

Jest atak pozycyjny, Olejniczak próbuje przeforsować samotnie środek, ale jest zatrzymany. Wznawiamy, Tournat na kole siłuje się z rywalem i mamy rzut karny!

11. minuta (5:5)

Całkiem nieźle układa się to widowisko, szalenie wyrównany mecz! Teraz próbują swoich szans z dystansu gospodarze, ale nie trafiają w bramkę! Jest szansa dla kielczan na pierwsze w tym meczu wyjście na prowadzenie!

10. minuta (5:5)

Ostrzeżenie o grze pasywnej, ale nam to nie przeszkadza!!! Karacić skasował świetnym rzutem rywali i zainkasował trafienie na 5:5!

10. minuta (5:4)

Johansson... Wałach po ręce, ale wpadło...

9. minuta (4:4)

Karacić! Z bioderka. CO ZA GOOOOOL!

9. minuta (4:3)

Przy tym przewinieniu była również bramka dla gospodarzy. Jest 4:3.

9. minuta (3:3)

Ojjjj

Kolejne wykluczenie dla kielczanina. Karalek trafia na ławkę kar.

8. minuta (3:3)

Piękna akcja Industrii i GOOOL Tournata.

8. minuta (3:2)

Nie wykorzystali pierwszej akcji w przewadze! Tracą piłkę i szanse mają goście.

7. minuta (3:2)

Mocne wejście Michała Olejniczka w Wiencka i dwie minuty kary dla Polaka.

Nadal przy piłce THW Kiel. Co zrobią?

Ograny Karalek, ale był błąd kroków jedna z atakujących.

6. minuta (3:2)

Tracimy piłkę, ale po chwili to samo zrobiło THW. Kontra Arka Moryty i trafienie na 2:3.

6. minuta (2:1)

Długo trwa akcja naszych...

5. minuta (2:1)

Skuteczni są jak na razie gracze THW. Teraz gol ze skrzydła.

Jest jeszcze jedna próba. W ataku Gębala i GOL Tomka.

5. minuta (2:0)

Próba Karacica. Chorwat zatrzymany.

4. minuta (2:0)

Co za gol Johanssona.

3. minuta (1:0)

Przy piłce znów miejscowi. Dobrze bronimy. Mają trudno.

2. minuta (1:0)

Tracimy piłkę...

Nieudana akcja w odpowiedzi kielczan.

1. minuta (1:0)

Ładna akcja i gol Duvniaka. Dobre otwarcie gospodarzy.

W posiadaniu TWH.

ZACZĘLI!!!

20:45

Jest Wałach, Karacić, Moryto, Nahi, Gębala, Karalek i Olejniczak.

20:44

Jak zacznie dziś Industria, jeśli chodzi o pierwszą siódemkę?

20:43

Kielczanie przed rokiem tu przegrali. Przegrali, bo zaliczyli fatalną pierwszą połowę, gdy stracili do gospodarzy 9 bramek. Ostatecznie po ambitnej pogoni zakończyli zawody z dystansem trzech trafień do Niemców (29:32).

20:41

Oba zespoły już na parkiecie. Trwa prezentacja. W kilońskiej hali świetna atmosfera.

20:40

Kielczanie dziś bez Alexa Dujshebaeva, Andreasa Wolffa, Pawła Paczkowskiego i Szymona Wiadernego. – Musimy mieć mentalność i pamiętać, że jesteśmy Industrią Kielce. Dopóki mamy sześciu graczy i bramkarza, musimy walczyć o zwycięstwo – przyznał Tałant Dujszebajew przed tymi zawodami.

20:37

Łapcie skład naszych!

20:31

WITAMY WAS SERDECZNIE. Za chwilę ruszamy z tą relacją i meczem THW Kiel - Industria Kielce!