VAMOS!!!

19:54

Na szczęście to był koniec, ostatnia akcja!!! UFFF!!!

93. minuta

No dobra. Powiedzieliśmy to w najgorszym możliwym momencie. Stal dogrywa w pole karne Korony. Tam jest jeszcze przebitka i mamy 2:3. Autorem bramki jest Bert Esselink.

92. minuta

Korona generalnie nic sobie z tej gry nie robi. Jakby odwalali kolejny dzień w pracy. W takim pozytywnym słowa znaczeniu, bo bronimy SUPER. Oby tak do końca. Kolejny mecz, gdzie potrzebny był karny do gola.

91. minuta

Gospodarze naciskają, cały czas próbują coś tutaj ugrać. Chociaż jeden punkt. Teraz, po serii dośrodkowań, piłkę pod nogi dostaje Hinokio, jednak nie trafia w bramkę.

4 kolejne minuty potrwa dzisiejsze spotkanie!

Stępień z dystansu, kielczanie blokują!

89. minuta

Jednak Stal nie odpuszcza i po raz kolejny Jacek Podgórski musi głowa wybijać piłkę za linię końcową. ROŻNY!

88. minuta

Pojedyncze osoby wychodzą ze stadionu. Nie ma wiary w narodzie, że Mielec odrobi te straty.

87. minuta

BŁANIK Z DYSTANSU! I będzie rzut rożny, bo po rykoszecie futbolowka wyleciała za linię końcową.

86. minuta

Kielczanie nieźle w defensywie. Dobrze grają piłką. Zapraszają rywali do tańca, jednak ta presja ze strony gospodarzy jest coraz mniejsza. Coraz mniej uporczywa.

85. minuta

A trener dalej jakiś taki zamyślony :)

84. minuta

Nie próbujemy nawet forsować się w ataku. Wolimy wycofać i zapraszać Stal do biegania. Piłeczka po naszej stronie. O ile nie wda się w to zbyt duże rozprężenie.

83. minuta

Aktualnie staramy się utrzymać przy piłce. Choć teraz przy próbie przetransportowania jej jednym mocnym górnym podaniem na drugą połowę, daliśmy Stali dopisać sobie na konto przechwyt.

82. minuta

Stal próbuje, utrzymuje wysoką intensywność. Korona postanawia się przede wszystkim bronić. Ale tez nie jest to jakaś specjalnie uporczywa walka o życie. Pod kontrolą.

80. minuta

I jeszcze Błanik za Remacle.

80. minuta

80. minuta

79. minuta

Zakotłowało się w kieleckim polu karnym po stałym fragmencie gry. Piłkę jako wystawkę dostał Getinger, uderzył z pierwszej i futbolówka minimalnie nad poprzeczką!!! Kibice zawyli jakby byli łamani kołem! Mieliśmy szczęście!

79. minuta

GETINGER Z SZANSĄ NA DRUGĄ BRAMKĘ!!!

79. minuta

Na trybunach 6325 osób. Trzymają cały czas dobrą frekwencję. Brawo.

78. minuta

Pierwszy gol wyglądał właśnie tak:

77. minuta

Wlazło! I nie wlazło!

76. minuta

Wolny dla Stalli. Dzieje się to blisko kieleckiej bramki.

73. minuta

Oj, chyba piłkarze Stali za bardzo skupili się na oglądaniu oprawy ;) No było ładnie i efektownie. ZA TO EFEKTYNIE JEST DLA KORONY KIELCE!!!

72. minuta

BRAMKA DLA KORONY KIELCE!!! JAKUB KONSTANTYN ZDOBYWA BRAMKĘ DLA ŻÓŁTO-CZERWONYCH!!! BRAWO!!! OBY JUŻ ZE SPOKOJEM!

71. minuta

70. minuta

Jak widać, Stal robi dwie zmiany. Plus łapcie słupek od monitoringu GRATIS! :)

69. minuta

Teraz lepszy moment Stali, gdzie trzymają się przy piłce, zmuszają naszych do biegania. Ciężko sobie przypomnieć teraz jakąś konkretną akcję Korony w ostatnich minutach. Raczej Stal nas straszyła niż odwrotnie.

68. minuta

Jak dla nas  ten mecz może się już skończyć ;)

67. minuta

Korona miewa naprawdę fajne fragmenty pokazując, że potrafi grać. Niestety, są i destrukcyjne przestoje.

66. minuta

65. minuta

NIE MA BRAMKI. DZIEKOŃSKI BRONI! ŁAPIE TAK DOBRZE JAK UMIE, A WYCHODZI MU TO NAPRWADĘ PRZYZWOICIE!

64. minuta

Rożny dla Stali, dogranie, strącenie piłkę w kierunku bramki i...

63. minuta

nieźle zapowiadającą się akcję Stali przerwał dobrym blokiem głową Podgórski. Jednak za chwilę gospodarze przechwycili futbolówkę od naszych i zmusili Dziekońskiego do interwencji.

62. minuta

61. minuta

Czyżycki żółta kartka.

60. minuta

Bezpośrednie uderzenie! Łapie to bramkarz miejscowych!

59. minuta

Faul dla Korony Kielce. Zawodnik Stali przerwał ciekawie zapowiadającą się akcję dla żółto-czerwonych, gdzieś 25 metrów do bramki. Blisko!

58. minuta

Nono notuje przechwyt! Ale on to zrobił. Nakręca całą akcję Korony Kielce! Wychodzimy do przodu! Aj... Tylko i wyłącznie ofiarność Stali zatrzymała nasze zapędy. Jednak trzeba to odnotować raz jeszcze - NONO Super!!! W środku pola rzucił się na piłkę jak na zwierzynę, przejął, odegrał dalej!

57. minuta

Kończymy zagrożenie faulem. Konkretnie robi to Podgórski. Żółta kartka dla niego i wolny dla gospodarzy. Około 30 metrów. Miękkie dogranie i wybicie Koroniarzy za linię boczną.

56. minuta

Teraz znowu fajna akcja na uwolnienie po stronie Korony Kielce. Hofmeister świetnie wypuścił do gry Godinho, ale nie udało się tego utrzymać. Co gorsze, zrodziła się z tego kontra dla drużyny przeciwnej!!!

55. minuta

54. minuta

Znowu Stal! Sytuacja po prawej stronie. Stępień dopiero co wszedł, ale już chce nas ustawić do pionu! mocne dogranie do środka do Domańskiego, ten z pierwszej piłka przelatuje obok słupka!

53. minuta

52. minuta

Kolejny rożny dla Stali. Piłka bita na krótki słupek, tak, jakby miała lecieć na ręce naszych, a nie nogi rywali. Zrodziło się z tego niemałe zamieszanie, a jednak udało się Koronie wybić to dogranie poza pole karne.

51. minuta

Teraz Stal! Uderzenie z dystansu, Dziekoński przenosi futbolówkę ponad poprzeczką. Zrobił to w iście efektowny i równe efektywny sposób! Brawo! Stal szybko wznawia, jest akcja, dogranie, ale tym razem wybija za linię końcową jednej z naszych obrońców.

50. minuta

Korona gra na posiadanie. Bardzo ładnie im to teraz wychodzi. Tak z minutkę przy piłce byliśmy na sporej intensywności. W końcu Godinho podciągnął pod pole karne, fajna indywidualna akcja, ale zakończona niedokładnym uderzeniem!

49. minuta

Szykawka faulowany. Z miejsca przystępujemy do wznowienia akcji.

48. minuta

W drugiej połowie NIC.

47. minuta

Zachęcamy do korzystania z systemu komentarzy w celu pisania własnych spostrzeżeń na temat dzisiejszego meczu. Co do samego spotkania, na razie oba zespoły wystartowały raczej spokojnie. Choć widać już po ruchach i wzrastającej intensywności Stali, że chcą podtrzymać to, z czym wyszli do szatni po pierwszej połowie. Mieli mocny moment, bliski złamania Korony Kielce. Na szczęście dla nas, skończyła się runda. Mozna było odetchnąć.

47. minuta

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI PODCZAS RELACJI NA ŻYWO TAK TŁUMNIE. Fajnie, jest sens to dalej robić :)

Hinokio faulowany. Będzie z 28 metrów do kieleckiego pola karnego.

Wyszli i już grają!!! ZAPRASZAMY NA DRUGĄ POŁOWĘ!

0. minuta

Koniec pierwszej połowy

Stal Mielec już na murawie. Za chwilę ruszamy z drugą połową tego spotkania.

Jeśli podoba Ci się nasza relacja, postaw kawę :)

@Marcin:
To jest cała Korona. W każdym meczy tracą bramki z głupich karnych

No, jest to wkurzające. Nawet bardzo. Golimy się z tego, co przychodzi nam z tak wielkim bólem.

Jak oceniacie tę pierwszą połowę? Czemu Korona nam na trochę zgasła po strzeleniu dwóch goli?

Z rożnego nic nie wyszło. Chociaż jak dostał ją na drugą część boiska Shkurin, to zrobiło się ciepło. Jednak na tym poprzestał sędzia prowadzący mecz. Koniec pierwszej połowy.

Hofmeister wyskakuje najwyżej i wybija, jednak Stal zbiera piłkę i zamyka nas w takiej oblężonej twierdzy piętrząc nasze problemy. Teraz doskonała okazja dla nich!! Przerzut na lewą stronę, uderza Ehmann!!!

ZNOWU DZIEKOŃSKI BRONI!

RZUT ROŻNY.

44. minuta

2 minuty więcej potrwa ta połowa. Oglądamy. Znowu uderzenie ze strony Stali i po raz kolejny na wysokości zadania staje Dziekoński. 9/10 w skali trudności obron. No i mamy rzut rożny, bo musiał parować.

43. minuta

Broni Dziekoński. Hinokio jest szalenie niebezpieczny. Szybkie decyzje, niesygnalizowane strzały. to facet z tak zwanym motorkiem (nie powiemy gdzie). Dobry na nasza ligę.

43. minuta

HINOKIO UDERZA!

42. minuta

Uderzenie Czyżyckiego zablokowane. Jest błyskawiczne przejęcie gospodarzy, którzy szybko przemieszczają piłkę na drugą stronę boiska. Robi się gorąco pod bramką Korony. Na szczęście tym razem super refleksem wykazał się podgórski, który wyłuskał piłkę spod nóg rywala.

41. minuta

Jednak tym razem to Korona podciąga. Wysoko ustawiona Stal zgubiła Szykawkę, który próbował jak najszybciej razem z piłką przemieścić się w pole karne rywali, lecz nie było to łatwe biorąc pod uwagę mobilność przeciwników. Nasz zawodnik chciał zejść na bok, poszukać kolegów, ale stracił futbolówkę i nic z tego nie wyszło.

40. minuta

Stal Mielec ma ogromną łatwość w zdobywaniu przewagi w środku pola, a następnie atakowanie nas prostopadłymi piłkami. To budzi w kieleckich szeregach najwięcej problemów.

39. minuta

Zamieszanie w kieleckim polu karnym. Stal dogrywa piłkę z końcowej linii praktycznie, tutaj adresat tego zagrania kieruje futbolówkę ku niebu. Świeca spada, piąstkuje ją Dziekoński. Przy okazji był faulowany i mamy koniec tej akcji.

39. minuta

Hofmeister stara się dograć na lewe skrzydło do Godinho, lecz piłka była szybsza od naszego zawodnika.

38. minuta

Aktualnie więcej z gry mają gospodarze. Chociaż teraz próbujemy nieco podciągnąć grę, wywrzeć nieco presji. Wystawić się do przodu, żeby nie zapomnieć, że ten sport polega na czymś więcej niż na defensywie. Są efekty. Mamy aut na wysokości pola karnego.

37. minuta

Obecnie inicjatywa po stronie Mielca. Dobra akcja po ich stronie. Podanie w uliczkę do Wlazlo, ten powinien uderzać, ale zdecydował się dogrywać do środka. Stamtąd wyszedł cios w strone kieleckiej bramki, jednak zablokowany. Teraz akcja po stronie Korony. Akcję podciągnął pod ich pole karne Zator, dogranie, lecz prosto w ręce Kochalskiego. Bez zagrożenia.

36. minuta

35. minuta

Próba Stali uderzenia z dystansu, jednak blokujemy to. Aczkolwiek gospodarze zostają na naszej połowie. Teraz próba dogrania w pole karne, które wyłapuje Dziekoński.

34. minuta

Trochę się teraz zagotowaliśmy. Remacle w ofensywie tak walczył, że wyłapał żółtą kartkę.

33. minuta

TYMCZASEM PRZECHODZIMY DO REALIZACJI 11-TKI. PODCHODZI DO NIEJ GETINGER. KAPITAN GOSPODARZY PEWNIE POKONUJE DZIEKOŃSKIEGO. DOBRE UDERZENIE PRZY SŁUPKU.

31. minuta

Kuzera dyskutuje z arbitrami jakby chciał ich przekonać, że nie mają racji.

30. minuta

RZUT KARNY DLA STALI MIELEC. Nadziało się teraz w naszej strefie szczególnej troski. I niestety gdzieś tam był kontakt z ręką jednego z Koroniarzy.

29. minuta

Znowu akcja Korony! Szykawka w polu karnym, ale nieco wyrzucony na bok. Nie ma jak uderzyć, cofa do Czyżyckiego, ten wystawia piłkę bodaj do Remacle, a ten jak huknął w kierunku bramki! Ładnie, ładnie, ale za wysoko. Piłka poza linią końcową.

27. minuta

Nieco ciemno już jest. Niemniej podsyłamy zdjęcia kieleckich kibiców. Ładnie ich tu słychać :)

26. minuta

Kończymy ich akcję faulem. Podgórski kładzie gościa na trawniku. Gorzej, że wszystko dzieje się tuż przy lewej linii wyznaczającej bok pola karnego. Jest cholernie blisko. Ale jednak nie! Nie dosłyszeliśmy - to nie wolny, tylko aut! UFFFF!!!

25. minuta

Stal teraz przed niezłą okazją.

24. minuta

Stal i jej zapędy nieco zostały złamane. Wiecie jak to jest, kiedy idziecie do sklepu po koperek, a wracacie ze szczypiorkiem :) Mielec tego się nie spodziewał. Ciekawe, czy są w stanie poradzić sobie z takim kryzysem, którego nie znali. Korona wygrywała tak już z Zagłębiem w tym sezonie, z tym że rywale szybko złapali czerwoną kartkę i mieliśmy problem z głowy.

23. minuta

22. minuta

Na razie jest deklasacja! Tylko tego nie popsuć!

21. minuta

CO TU SIĘ DZIEJE!!! REMACLE DOSTAJE FUTBOLÓWKĘ NA WOLNĄ POZYCJĘ, JEST SAM NA SAM!!! STRZELA I BRAMKA!!! SZOOK!!!

19. minuta

Nono biegnie prawą flanką, nikt go nie pilnował. Wyszedł jak wolny elektron na pozycję. Nasz zawodnik dogrywa w pole karne, tam niepilnowany SZYKAWKA KIERUJE PIŁKĘ GŁOWĄ DO SIATKI!!! MAMY TO, JEST GOL!!!

18. minuta

Domański miękko dogrywa w pole karne na przebitkę, piłka odnajduje adresata, ale kielczanie przerywają i MAMY KONTRĘ!!!

17. minuta

Kto wygra mecz?! Ekipy kibicowskie przekrzykują się na tę frazę, którą słychać było na tym meczu w Mielcu chyba już z milion razy, ale jak na razie to zapowiada się remis... Chociaż, chociaż! Stal teraz ma rzut wolny! Ponad 30 metrów do bramki. Jest 2-osobowy mur!

16. minuta

15. minuta

Domański ucierpiał w starciu z naszym zawodnikiem, dlatego na murawę wkroczyła ekipa fizjo, która musiała go wpierw posklejać, by wrócił do gry. Już stoi, możemy grać.

14. minuta

Godinho teraz z żółta kartką :)

13. minuta

Natomiast na tym meczu na razie jak na rybach. Jak w walce MMA lub bokserskiej, gdzie w pierwszej rundzie dwie strony konfliktu sportowego najpierw badają się na różnych polach, a przy okazji próbują spokojnie wejść w rywalizację. Obie drużyny nie chcą popełnić na starcie błędu. Wolą nie kombinować, chcą na spokoju wdrożyć się do gry. Nie ma tu chęci odgryzienia głowy.

12. minuta

Oto część delegacji z Kielc :)

11. minuta

Teraz wzmożony ruch po stronie mielczan, którzy ruszyli w kierunku bramki Korony. Akcja zatrzymana faulem, a późniejsza wrzutka ze stojącej nie dała gospodarzom żadnych korzyści.

10. minuta

A nie, jednak nie. Domański miał najwięcej pretensji za tę decyzję do sędziego. Żółtą dostał Ehmann.

9. minuta

Nono faulowany na połowie boiska. Żółta kartka dla chyba Domańskiego...

8. minuta

Na ten moment bez sensacji, bez fajerwerków, bez kłopotów. Sielanka :)

7. minuta

Jeśli podoba Wam się nasza relacja i chcecie wspierać CKsport.pl, zachęcamy do stawiania kawy, tej wirtualnej :)

6. minuta

5. minuta

Teraz Hinokio na wolne pole, ale do nikogo.

4. minuta

Kielczanie próbują grać wysoko. Starają się naciskać na drużynę przeciwną. I teraz mogło to dać efekt. Szykawka docisnął, obrońca w akcie desperacji uwolnił się od piłki posyłając ja w kierunku bramkarza, a ten wybijał ją wręcz wślizgiem z pola karnego. Prawie został wrzucony na wysokiego konia.

3. minuta

Pierwsze wejście Korony w okolice pola karnego Stali. Jednak nie było tutaj szans na wywołanie konkretnej reakcji obronnej ze strony drużyny przeciwnej. Stal spokojnie ogarnęła potencjalne kłopoty wypychając pressingiem Podgórskiego poza linię końcową.

2. minuta

Nasza perspektywa jest dość komfortowa. Za wyjątkiem tego słupa z zawieszoną kamerą, jaki znajduje się na wysokości wzroku. To akurat nie jest super OK. Chociaż zdarzały się takie mecze, że trzeba było na Radomiaku całe rusztowanie unikać wzrokiem, żeby coś widzieć tej murawy :)

Korona Kielce na żółto-czerwono, Stal Mielec na biało-niebiesko.

0. minuta

RUSZAMY Z MECZEM!

18:00

18:00

17:58

WAŻNE INFO - NIE MA W WYJŚCIOWYM SKŁADZIE DALMAU.

Na rozruchu przedmeczowym miało go coś "pociągnąć". Za niego w zestawieniu 11 piłkarzy jest Szykawka.

17:57

Aż chciałoby się podgłosić :D

17:56

Metallica, Enter Sandman, szanujemy. Dobre wejście :)

17:55

17:55

Dobrą tu mają oprawę muzyczną. A i spiker brzmi znajomo :)

17:55

Stadion Miejski w Mielcu. Obiekt pamiętający epokę dawno minioną, nie zmienia to faktu, że raczej budzi on pozytywne odczucia. Do tego siedzimy w miejscu, gdzie mamy sporo miejsca. Generalnie całkiem wygodnie tu jest. Pulpity wygodnie pochylone, z czego może nie będzie na koniec meczu bólu pleców, który potrafi człowieka wykończyć :D

17:53

Składy możecie sprawdzić w... zakładce składy :) Żadna tajemnica.

17:52

Jak myślicie, czy ta passa Stali na własnym terenie zostanie przerwana? Kiedyś musi się to stać, nie ma innej możliwości. Pytanie, kiedy!? W tym sezonie 5 spotkań bez porażki. Do tego dokładają bodaj 5 kolejnych na koniec poprzedniego sezonu. I chyba w sumie to my w poprzednim sezonie dołożyliśmy się do tego sukcesu.