Koniec meczu. Korona Kielce remisuje z Widzewem Łódź 1:1.

Widzew ma rzut wolny.

Żółtą kartką ukarany Malarczyk za przerwanie kontry rywala.

Teraz próbował Konstantyn, ale jego strzał złapał Ravas.

PO COOOOO?! Deaconu w niezrozumiały sposób zakończył dobrze zapowiadającą się kontrę Korony niecelnym strzałem.

Fatalna strata Nono w środku pola i Widzew miał groźną okazję. Na szczęście Dziekoński był na posterunku.

Malarczyk faulowany w środku pola.

Nieporozumienie Zatora z Błanikiem i od bramki zacznie Ravas.

Sędzia dolicza 5 minut.

Niestety Korona nie stworzyła zagrożenia pod bramką Ravasa.

Rzut wolny dla Korony Kielce w środkowej części boiska.

Korona konstruuję akcję w środku pola.

Po chwili okazuje się, że Hiszpan był na spalonym.

Wreszcie dobra szansa Korony. Strzału z pola karnego spróbował Dalmau, ale jego uderzenie zatrzymał Ravas.

Kielczanie w ataku pozycyjym

Sekundy uciekają. Korona Kielce musi spróbować zdobyć drugą bramkę.

Żółtą kartką ukarany Ciganiks.

Teraz na boisku oglądamy walkę w środku pola.

Dawid Błanik ukarany żółtą kartką.

Zmiana także w Widzewie. Z boiska zszedł Pawłowski, a na murawie pojawia się Ernest Terpiłowksi.

Kolejna zmiana w Koronie Kielce. Z boiska schodzi Mateusz Czyżycki, a na murawie pojawia się Jakub Konstantyn.

Szkoda, że to nie wpadło. Bramka dałaby Koronie duży komfort w tym meczu.

POPRZECZKA! Dawid Błanik dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, a całą akcje próbował wykończyć Zator. Niestety strzał Kanadyjczyka wylądował na poprzeczce.

Kielczanie będą mieć kolejną szansę. Tym razem przed polem karnym faulowany Remacle.

Deaconu posłał piłkę w pole karne, ale niestety jego dośrodkowanie było za mocne.

Rzut wolny dla Korony po faulu na Malarczyku.

Rzut wolny dla Widzewa. Znowu szczęścia próbuje Pawłowski, ale Dziekoński nie ma problemów z jego strzałem.

W międzyczasie podwójna zmiana w Widzewie. Z boiska zeszli Sanchez i Tkacz, a na murawie pojawili się Cigankis i Rondić.

Świetną okazje miał teraz Remacle, ale niestety jego uderzenie było za słabe.

Strzału zza pola karnego spróbował Błanik, ale niestety jego uderzenie przeleciało obok bramki Widzewa.

Świetna akcja Nono w środku pola. Hiszpan balansem zgubił dwóch zawodników rywali, a potem podał piłkę na skrzydło. Niestety późniejsze dośrodkowanie Deaconu było niecelne.

Przez chwilę było groźnie w polu karnym Korony, ale na szczęście Dominick Zator oddalił zagrożenie.

Była to ostatnia akcja Podgórskiego. Za Jacka na placu pojawił się Dawid Błanik.

Podgórski strzelił z okolic pola karnego, ale niestety jego uderzenie złapał Ravas.

Błąd techniczny Podgórskiego i od rzutu wolnego zaczną goście.

Bliski przejęcia piłki w polu karnym rywala był Dalmau, ale niestety trochę Hiszpanowi zabrakło do przechwytu.

Korona próbowała sforsować obronę rywala prawym skrzydłem, ale dośrodkowanie Podgórskiego zostało zablokowane.

Zmiana także w Widzewie. Z boiska zszedł Dominik Kun, a na placu pojawił się Sebastian Kerk.

Zmiany w Koronie Kielce. Boisko opuścili Shikavka i Hofmaister, a na placu pojawili się Deaconu i Dalmau.

Widzewiacy szybko przenieśli grę na połowę Korony.

Widzew zacznie od rzutu od bramki.

W polu karnym ucierpiał także Shikavka. Białorusin będzie musiał dokończyć ten mecz w specjalnym opatrunku.

Dobrą piłkę posłał w pole karne Jacek Podgórski, Malarczyk wygrał pozycję, ale niestety zrobił to niezgodnie z przepisami.

Teraz to kielczanie będą mieli rzut wolny w okolicach 30 metra od bramki Widzewa.

Aut dla Korony na wysokości pola karnego Widzewa.

Shikavka próbował przepuścić piłkę, ale za nim nie było żadnego zawodnika żółto-czerwonych.

Korona musi przejąć kontrolę nad tym meczem, a na razie się na to nie zapowiada.

Ależ było blisko! Fantastycznym uderzeniem popisał się Bartłomiej Pawłowski, ale na szczęście jego strzał minimalnie minął bramkę Dziekońskiego.

Rzut wolny dla Widzewa z okolic 30 metra.

Długa piłka od Malarczyka do Shikavki. Białorusin wygrał główkę, ale piłka trafiła w ręce Ravasa.

Korona próbuje odzyskać piłkę wysokim pressingiem

Korona próbuje przenieść ciężar gry na połowę Widzewa.

Na całe szczęście nie było z tego większego zagrożenia.

Kolejny rzut wolny dla Widzewa. Tym razem na wysokości pola karnego Korony.

Rzut wolny dla gości w środkowej części boiska.

Zaczynamy drugą część spotkania. Korona przy piłce.

Piłkarze Korony wrócili na boisko. Za chwilę rozpocznie się druga część spotkania.

Koniec pierwszej połowy

Jesteśmy ciekawi waszych opinii.

Koniec pierwszej części spotkania. Kielczanie świetnie weszli w ten mecz, ale około 30. minuty Widzew przejął kontrole nad spotkaniem i doprowadził do wyrównania. Korona Kielce musi wrócić do dobrej gry w drugiej połowie.

Do pierwszej części spotkania została doliczona minuta.

Shykavka faulowany w środkowej strefie.

Strzału z okolicy pola karnego próbował Remacle, ale jego uderzenie poszybowało nad bramką Widzewa

Korona musi się obudzić, bo ostatnie minuty nie wyglądają najlepiej.

Niestety 1:1. Bartłomiej Pawłowski nie pomylił się z jedenastego metra

Xavier chłopaku bronisz to!

Dominik Zator sfaulował zawodnika gości w polu karnym Korony.

Rzut karny dla gości.

Widzew ponownie przy piłce. Goście wymieniają wiele podań w środkowej strefie boiska.

I na szczęście znowu nie było z tego zagrożenia.

Kolejny rzut rożny dla Widzewa

Lepszy fragment Widzewa. Łodzianie utrzymują się przy piłce, ale nie przekłada się to na sytuacje bramkowe.

To było niebezpieczne! Miłosz Trojak wszedł w drybling jako ostatni obrońca i prawie stracił futbolówkę. Na szczęście Trojak chwilę później opanował sytuację

Widzew fatalnie wykonał ten rzut rożny. Później z dystansu próbował jeszcze uderzać pomocnik gości, ale jego strzał przeleciał wysoko nad bramką Dziekońskiego.

Rzut rożny dla gości

Próba długiej piłki ze strony Widzewa. Na posterunku był jednak Miłosz Trojak, który wygrał pozycje i został sfaulowany przez zawodnika gości.

Nie mają pomysłu łodzianie na sforsowanie obrony obrony Korony. Oby tak zostało do końca spotkania

Znowu było blisko podwyższenia! Duże zamieszanie w polu karnym wykorzystał Czyżycki, ale niestety strzał Mateusza przeleciał obok bramki Widzewa

Jordi Sanchez ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią

Ależ było blisko! Uderzenia zza pola karnego spróbował Remacle, ale piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek bramki Widzewa

Shehu przerwał kontrę Korony w środku pola i został za to ukarany żółtą kartką

Kolejny strzał Korony. Tym razem spróbował Podgórski. Niestety strzał Jacka poszybował wysoko nad bramką Ravasa.

To powinno być 2:0! Martin Remacle odzyskał piłkę w środku pola i wypuścił Shikavkę na sam na sam z bramkarzem. Niestety Białorusin przegrał pojedynek z Ravasem.

Rzut rożny nie przyniósł zmiany rezultatu i piłkę ponownie rozgrywają goście.

Znowu akcja Korony. Godinho podał do Shikavki, a Białorusin obił rywala i wywalczył rzut rożny.

Dobra kontra Korony Kielce. Piłkę odzyskał w środku pola Hofmeister i potem futbolówka poszła jak po sznurku do Czyżyckiego. Niestety tym razem przyjęcie Mateusza było gorsze niż w 2. minucie.

Spadło trochę tempo tego spotkania. Obecnie obserwujemy dużo walki w środku pola. Korona ma wynik, więc to problem Widzewa.

Co za interwencja Malarczyka! Wydawało się, że nic nie powstrzyma napastnika Widzewa przed strzałem na bramkę, ale w ostatniej chwili jak spod ziemi wyrósł Piotr, który zablokował to uderzenie.

To debiutancka bramka Mateusza Czyżyckiego w Ekstraklasie w żółto-czerwonych barwach. Nie obrazimy się, jeśli Mateusz jeszcze dzisiaj powiększy swój dorobek ;)

CO ZA OTWARCIEEEEEEEEEE! Pierwsza groźna w tym spotkaniu i mamy bramkę dla kielczan. Piłkę z prawego skrzydła dośrodkowa Dominik Zator, a całą akcję w kapitalny sposób wykończył Mateusz Czyżycki!

Zaczynamy mecz! Przy piłce goście.

17:58

Dwie minuty do meczu. Zawodnicy są już na boisku. Emocje rosną z każdą sekundą. Korona Kielce musi zagrać tak, jak w domowym meczu z Zagłębiem Lubin

17:50

Obie jedenastki będą dla was dostępne w zakładce "skład drużyn". Tam wygląda to bardzo schludnie i przejrzyście.

17:48

17:47

17:45

Korona Kielce musi zacząć punktować. Kielczanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli i wygrali zaledwie jedno spotkanie w tym sezonie. Widzew Łódź znajduje się obecnie na 10. lokacie i ma nad żółto-czerwonymi 5 punków przewagi.

17:34

Niecałe pół godziny do meczu. Witamy was serdecznie i zapraszamy na naszą relację na żywo z meczu Korona Kielce - Widzew Łódź!