DZIĘKUJEMY, że byliście dziś z nami.

Zapraszamy na CKsport.pl po więcej treści związanych z Koroną Kielce.

96. minuta

I KONIEC. Pogoń pokonuje Koronę 3:1.

Pogoń operuje piłka na połowie Korony. Ma rzut rożny, ale nie udaje się z tego nic zrobić.

Deaconu z dystansu. Sprawił problemy rodakowi w bramce, ale to tyle...

Kolejna próba zatrzymała się jednak jeszcze przed polem karnym.

Jeszcze próbują kielczanie.

Konstantyn podobnie jak przed chwilą Podgórski...

Piłka tym razem przeszła przez cały piąty metr...

Ładna akcja gości. Podgórski mocne wstrzelenie na 5. metr, ale piłka nie przeszła pierwszego obrońcy.

I akcja Pogoni. Bardzo źle wrzucił jednak skrzydłowy rywali.

Strata...

Korona zamknęła rywala w hokejowym zamku.

Teraz sytuacyjny strzał Strzebońskiego, ale nie chce wpaść.

Zator... tylko rzut rożny.

Trojak faulowany. Stały fragment dla Korony.

Nie widać dużych chęci po kielczanach na odwrócenie wyniku. One pewnie są w głębi ich serc, ale nie potrafią tego przenieść na boiskowe poczynania.

Zmiana też w Koronie. Na boisku melduje się Strzeboński. Młodzieżowiec zastąpił Nono.

Trzecia miana w Pogoni. Gorgon ustępuje miejsce Smolińskiemu.

Loncar trafia na 3:1, korzystając z niezdecydowania defensywy kielczan. Brzydki gol, ale nie ujmujemy nic strzelcowi. Ganimy Koronę.

3:1...

Faulował teraz Konstantyn. Będzie rzut wolny z bocznego sektora boiska.

Pogoń uspokaja grę. Budują akcję od własnej bramki.

Golkiper miejscowych już wstał i rozpoczyna grę.

Medycy zajmują się teraz Cojacarem.

Podgórski uderza z pola karnego. Broni bramkarz, który ucierpiał przy interwencji swojego kolegi, a sędzia dyktuje faul na rzecz Pogoni...

Aut dla kielczan. Wysokość pola karnego.

Traci też Pogoń. Piłka opuszcza boisko, a to czas na roszady w ekipie gospodarzy.

Schodzi Bichakhczyan oraz Zech, a na placu gry melduje się Fornalczyk oraz Loncar.

Aj, ładna akcja, ale starta piłki.

Godinho wpada w pole karne, dogrywa...

W międzyczasie ukarany żółtą kartą został Kamil Kuzera.

I są kolejne zmiany w Koronie. Czy to będzie ten impuls. Konstantyn i Deaconu za Remacle i Czyżyckiego.

Potrzeba Koronie impulsu. Ale na razie nie ma zbyt wielu nadziei na doprowadzenie do remisu.

Groźnie, ale zakończyło się tylko na strachu. Od bramki po niecelnym strzale Zecha rozpocznie Korona.

Grosicki z lewej strony. Wpada w pole karne. Strzela, ale blokuje go Zator. Jest rożny dla Pogoni.

Trwa narada sztabu szkoleniowego. Co postanowi Kamil Kuzera?

Teraz to Korona musi przejąć inicjatywę. Możemy być pewni, że kielczanie dłużej będą operowali piłką.

Trzeba się obudzić!

Pogoń trafia na 2:1. Pięknie to zagrali. Gorgon pokonał pięknym strzałem Dziekońskiego.

Liczymy na rajdy Dawida i wykończenie Evegniyego!

Dwie w Koronie. Błanik i Szykawka za Malarczyka i Dalmau.

Zator głową... Wydawało się, ze to wpada do bramki. Broni jednak golkiper gospodarzy.

Co za okazja przed Koroną! Ależ zepsuł to Dalmau...

Będzie jednak rzut rożny.

Druga żółta kartka w meczu. Tym razem za dyskusje ukarany Remalce.

Ładne wejście z drugiej linii Podgórskiego, który oddał do Czyżyckiego, ale ten nie popisał się wrzutką...

Wyjął strzał z 4. metra. Znakomicie Xavier!

DZIEKOŃSKI!!! Co za obrona!!!

Wybił Godinho, jednak to nadal rywale przy piłce.

Akcja zaczepna Pogoni. Jak to się skończy?

Korona straciła, ale w środku pola jest szef – Hofmeister.

Centra w pole karny ze strony gospodarzy, ale nic z tego. Korona ma piłkę.

Podgórski!!! Co za strzał! Zabrakło kilkunastu centymetrów od gola kolejki!

Ładna próba Nono. Będzie rzut rożny. Remalce znalazł korytarz do zagrania... aj...

Leży na płycie boiska Gorgon. Chwila przerwy.

Podobnie rozwiązane, ale Remalce faulował przy wyskoku do piłki.

Znów krótko.

Krótko rozegrali. Jest centra z drugiej strony i będzie kolejny korner.

I rożny dla Korony. Wywalczył go Podgórski.

Gościmy na połowie Pogoni.

Grosicki nadal ma to turbo.

Jeszcze dobitka któregoś z jego kolegów i koniec akcji. Rozpacznie od bramki Xavier. UFFFF!

Ależ akcja Grosickiego! Wpada w pole karne... SŁUPEK!

Świetnie skraca kąt Dziekoński!!!

Sam na sam Pogoni...

Podgórski założył teraz siatkę Grosickiemu. Później Jacek zacentrował, ale piłka nie znalazł żadnego partnera.

Piłka na głowę Zatora, ale bez zagrożenia.

Rzut rożny dla Korony.

Sunie prawą stroną Podgórski!

Ucierpiała kostka Hiszpana. Pomocnik jednak wstał i oby wszystko było OK.

Nie wygląda to dobrze...

Przy piłce Pogoń. Za chwilę odbiór kielczan i ostry faul na Nono.

Słyszymy gwizdek i gramy!

Piłkarze wrócili na boisko. Za moment rozpocznie się druga część meczu.

Koniec pierwszej połowy

Nic dodać, nić ująć. DZIEJE SIĘ!

Koniec pierwszej części spotkania. Korona prowadziła po golu z karnego Nono, później na 2:0 trafił Godinho, ale VAR anulował gola. Finalnie w pierwszych 45 minutach padły dwa gole, ale drugi należał go Pogoni. Wracamy do WAS po przerwie.

To jest właśnie piłka nożna. Okrutna i wspaniała zarazem.

Błąd w ustawieniu Korony. Nie sięgnął piłki Godinho i Bichakhczyan stanął oko w oko z Dziekońskim. Piłkarz gospodarzy nie dał szans golkiperowi.

GOL dla Pogoni...

Taka nasza optyka na ten mecz.

Nie chcemy krakać, ale Pogoń jest bez wyrazu. Z tego 0:2 i by się nie pozbierali.

Ależ szkoda. Ale nic, gramy dalej i dalej prowadzimy!

Nie ma gola... spalony...

Znów coś sprawdzają...

GOOOOOOOL!!!!!! Pięknie przymierzył Kanadyjczyk.

Godinho, UDERZA!

Nono z autu.

7 minut doliczonego czasu. Dużo!

Dobra akcja Korony. Zaraz szansa na kolejną.

Faul w ofensywie. Ucierpiał Hofmeister.

Kapitan Pogoni w kolejnym ataku. Grosik wywalczył korner.

Pierwsza kartka w tym meczu. Ukarany Kamil Grosicki.

Wydawało się, że szczecinie przeprowadzą obiecujący atak, ale Portowcy wygonili się w tej ofensywnej akcji i opóźnili atak.

Pogoń oddaje za darmo piłkę Koronie.

Dziekoński zatrzymuje kolejny strzał. Bardzo nieprzyjemne było to uderzenie.

Korona w pressingu. Ale urwał się Grosicki.

Nono zyskuje cenny czas. Był faulowany w środkowej strefie.

Strzał! Ale był blok, dlatego piłka wyhamowała i trafiła do rąk Dziekońskiego.

Rzut wolny dla Pogoni.

Szansa Pogoni! Świetnie Trojak. Kapitan był teraz ostatnią instancją defensywy.

Obudziła się Korona, choć wydawało się, ze to Pogoń zaraz strzeli gola. Ale piłka, to piłka.

NIE MA GOLA!

Sprawdzamy coś innego. Mianowicie wcześniej był faul na Nono. Może być rzut karny, bo prawdopodobnie Dalamu faulował.

Sędzia będzie to sam oglądał.

Sporo wątpliwości, więc decyzja z boiska powinna zostać podtrzymana.

Mamy chyba VAR. Czy Dalmau nie faulował? Raczej nie, ale...

To jest prawdziwy lis pola karnego!!! Hiszpan wykorzystał spore zamieszanie. Po strzale Pogórskiego, który trafił w poprzeczkę, dopadł do piłki, wywalczył miejsce w powietrzu i skierował futbolówkę do siatki głową.

ADRIAN DALMAUUUUU!!!!

GOOOOOOL!!!!

W narożniku Pogórski.

Wreszcie Korona. Rzut rożny dla niej.

Grosicki przed dobrą szansą, ale nie trafił dobrze w piłkę.

Podgórski odebrał. Korona próbowała zawiązać kontrę, ale bardzo nieudanie i nieumiejętnie.

Pogoń była pod bramką Korony, ale nagle znalazła się pod swoja bramką. Brzydki moment meczu.

Nie klei się gra Koronie. Pogoń będzie sobie pluć w brodę, jeśli nie wykorzystają słabej dyspozycji rywali.

Nono niedokładnie do Remacle. Na szczęście Pogoń z tego nie skorzystała.

Grosicki wrzuca, ale Zator blokuje na tyle szczęśliwe, że jeszcze nabił skrzydłowego.

Znów akcja Pogoni.

Fatalnie Malarczyk w kierunku Nono. Strata.

Może teraz. Budują akcję goście.

Korona na razie śpi.

Strzał Bichakhczyana... Ale było blisko.

Pogoń w kontrze. Grosicki w pole karne. Strzał sprzed szesnastki i po chwili korner dla miejscowych.

Z dystansu Nono, ale tak w jego stylu, czyli za lekko.

Trojak na Nono. Piłka na aucie, ale po drodze futbolówka zahaczyła o rywala, więc do goście nada w posiadaniu.

Od bramki Dziekoński.

Próbował na lewej stronie Nono. Zagrał piętą i zgubił piłkę. W akcji teraz Pogoń.

Kielczanie spróbowali skonstruować atak, ale znów zdecydowali się na długą piłkę w kierunku Dalamu. To do tej pory oznacza straty.

Udało się zażegnać niebezpieczeństwo Koronie.

Teraz miejscowi będą mieli także okazję ze stałego fragmentu. Rzut wolny dla Portowców. Do bramki około 40 metrów.

Szala przechyla się powoli na korzyść Pogoni. Oni częściej przy piłce, oni intensyfikują groźne ataki.

Centra, ale było przewinienie ze strony atakujących i Korona rozpocznie nową akcję.

Znów "Grosik". Teraz dogranie przed pole, strzał i dobra interwencja Malarczyka. Jest rożny dla Pogoni.

Kontra Pogoni kończy się strzałem Grosickiego, ale ten trafia prosto w ręce Dziekońskiego.

Chwila wytchnienia i gramy dalej na połowie Pogoni.

Świetnie popracował w defensywie Nono. Jest faul na Hiszpanie.

To Koulouris uderzał po dobrym dograniu ze skrzydła.

Odpowiada Pogoń...

Strzał i świetnie broni Xavier Dziekoński.

Taka akacja wypisz, wymaluj Jacek Pogórski. Klapki no oczy i do przodu.

Ależ szansa Korony...

Podgórski w okolicach szesnastki Mógł podać do Remacle, ale uderzył i to była zła decyzja. Z tego był tylko rzut rożny,

Odebrała Korona. Dużo przypadku w kolejnych kopnięciach piłki. Finalnie goście uspokoili grę.

Pogoń rozgrywa na połowie żółto-czerwonych.

Od bramki dla Dziekoński. Pogoń wygrała "głowę", ale to goście znów zgarnęli drugą piłkę.

Grosicki... fatalna centra reprezentanta Polski.

Teraz wreszcie gospodarze przejęli piłkę. Rozgrywają od tyłu, ale kielczanie zanotowali fajny początek.

Świetnie zbieramy drugie piłki.

Nie udało się zagrozić, ale dalej przy piłce Korona.

Ależ szansa! Zamierzanie w polu karnym. Czyhał jak ten lis w polu karnym Dalmau, ale nie sięgnął piłki. Korona dalej w posiadaniu.

Czyżycki prawą flanka. Kolejny aut.

Powoli wprowadzę piłkę do gry bramkarz Korony. Podał do Zatora, a ten gra długie podanie.

Aut dla kielczan. Piłka do tyłu do Dziekońskiego.

Przy piłce Korona.

Zaczęli!

15:00

Ciekawi jesteśmy tego spotkania i Pogoni. Po Koronie mniej więcej wiemy, czego się spodziewać, a szczecinie? Oni pewnie się kiedyś odbiją, przełamią. Pytanie kiedy i czy będzie to dzisiaj?

14:58

Oba zespoły na murawę wyprowadził sędzia Paweł Raczkowski, który poprowadzi drugi mecz z udziałem Korony w tym sezonie. Pisaliśmy o tym TUTAJ

14:57

Trzy minuty do początku zawodów. Oba zespoły na murawie. Trwa przywitanie zawodników z kibicami. Zaraz losowanie piłki, a także stron. Kapitanem Korony oczywiście Miłosz Trojak!

14:52

Co warto zauważyć, na ławce rezerwowych Korony tylko siedmiu graczy, choć sztaby mają do dyspozycji dziewięć miejsc. Kogo upatrujecie w roli dżokera?

14:47

Obie jedenastki będą dla was dostępne w zakładce "skład drużyn". Tam wygląda to bardzo schludnie i przejrzyście.

14:45

Mamy też skład gospodarzy:

14:31

Brakuje Briceaga i Takaca. W składzie jest za to Piotr Malarczyk.

14:31

14:30

PÓŁ GODZINY do początku meczu! Witamy was gorąco. Za moment wstawimy tu skład Korony Kielce na mecz z Pogonią.