DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ.

60. minuta (31:34)

Vlah położył piłkę. Odpuścił ten rzut. Przegrywamy. Niestety.

Jeszcze tylko rzut wolny dla gości.

NIESTETY. TEGO MECZU JUŻ NIE WYGRAMY, NAWET NIE ZREMISUJEMY. Kielczanie przegrywają na swoim terenie.

Moryto na Landina, sam na sam, wyskok ze skrzydła i LANDIN ZNOWU BRONI!

59. minuta (31:34)

Niestety, Jensen, jakże zadowolony, wywalczył karnego... Hansen wykonuje, jest gol...

58. minuta (31:33)

Próbujemy, ale rywale wściekle bronią. Karacić rzuca, Landin broni. Kielce dalej przy piłce. Znowu Karacić, Landin odbija, do dobitki dobiega Karalek i gol!

58. minuta (30:33)

Trzy minuty nadziei, ktora trochę teraz przygasła. Kielce straciły dwie bramki. Ale teraz mamy szansę redukować straty. Karacić rozpędza się, podaje do Alexa, ale ten faulowany. Wznawiamy grę! Wciąż w pozycyjnym.

57. minuta (30:33)

Aalborg gra w przewadze, chociaż nie muszą. Mają komplet zawodników. To daje skutek pozytywny. Vlah znowu ogrywa Wałacha. Jest gol. Przewaga ponownie rośnie...

56. minuta (30:32)

Hala Legionów chce eksplodować. Są ciary na plecach! Emocje sięgają zenitu. Teraz tylko dźwignąć ten wynik! Dźwignąć ten mecz! Vlah rzuca na bramkę i pokonuje Wałacha! Ajj!! Zaraz akcja po stronie Kielc, Alex rzuca, jednak notuje poprzeczkę! Nie bramkę!

55. minuta (30:31)

Aalborg atakuje. Przestrzelli! Nad poprzeczką! Kielce leca, jest kontra! Karacić i mamy bramkę!!! Mamy kontakt!!!

55. minuta (29:31)

Kielczanie atakują, Daniel ponownie decyduje się na spontaniczny rzut, ale prosto w ręce Landina... Ech.

54. minuta (29:31)

W Kielcach narasta hałas, walczymy o korzystny wynik! To jest do zrobienia. Zwłaszcza przy tak mocnym wsparciu kibiców!

Ten mecz jest do uratowania.

TIMEOUT. Czas dla Kielc.

Błąd Aalborga! Tracą okazję na gola z akcji pozycyjnej. Teraz piłka po kieleckiej stronie. Ruszamy na bramkę przeciwnika. Tournat gubi piłkę, ale jest faul! Wznawiamy!

53. minuta (29:31)

Kończy się osłabienie gości. Zaraz będziemy się mierzyć w komplecie. Tak się właśnie dzieje. Aalborg pod kielecka bramką. Jest piłka do skrzydla, do Bjornsena i jest gol. Mamy tez kielecką odpowiedź! Moryto ze skrzydła między nogami Landina i trzymamy się wyniku! Jest nadzieja!

52. minuta (28:30)

Wałach broni rzut Antonsena z koła. Jednak po drodze był faul. Gramy dalej. Aalborg na grze pasywnej. Kielczanie wychodzą do przodu, Nahi na drugie tempo ze skrzydła i jest GOL!

51. minuta (27:30)

Sićko podchodzi do karnego i znów z super rezultatem!!!

51. minuta (26:30)

Vlah 2 minuty kary.

I znowu kotłujemy się pod bramką drużyny przeciwnej. Jest rzut w stronę bramki Landina, ale ten znowu broni, robi to z uporem maniaka!

50. minuta (26:30)

Nilsson kolejny gol... Daniel nie zdołał go upilnować tym razem.

49. minuta (26:29)

Sićko, drugie tempo, piłka ląduje pod poprzeczkę! Zerwana pajęczyna przy spojeniu!

49. minuta (25:29)

Karacić rzuca, jest gol, ale bramki nie ma, mamy karny... I nie ma żadnej dodatkowej kary...

48. minuta (25:29)

Trochę nam nie idzie w tym ataku. Sporo problemów, sporo przestrzelonych. Larsen i jest gol. Ucieka nam ten mecz.

48. minuta (25:28)

CZAS DLA GOŚCI.

Super kontra kieleckiego klubu, ale pojedynek Moryto - Landin wygrał ten drugi... niestety!!! Nie wykorzystujemy dużej szansy!

47. minuta (25:28)

Wielkie brawa dla wielkiego sportowca!

46. minuta (25:28)

Strata gosci, Daniel do kontry, przeleciał całe boisko i jest gol! Hansen jeszcze próbował błyskawicznie odpowiedzieć, jednak udało się naszym zabetonować tę wyrwę powstałą w wyniku sprintu Daniela.

45. minuta (24:28)

Mamy ogromne problemy, że by się odbić od tego wyniku. Landin sporo daje temu zespołowi. Teraz Daniel blokowany przez tego światowej sławy golkipera.

44. minuta (24:28)

Hansen i jest bramka.

43. minuta (24:27)

Nilsson i jest gol. Sićko szybko odpowiada!

42. minuta (23:26)

Tournat oberwał w twarz. Podniósł się szybko Francuz. Żyje. I nie będzie oglądania tej akcji. Gra ruszyła, jest Nahi i mamy bramkę! W końcu ze skrzydła. Gramy dziś tak, jakbysmy o skrzydłach zapomnieli! Na dokładkę Sićko! W międzyczasie trafienie notuje Thurin.

42. minuta (21:25)

Zegar tyka, a różnica nie topnieje!

Thurin rzuca, Wałach paruje rzut na slupek!

41. minuta (21:25)

Sićko w poprzeczkę! Na szczęście zbieramy i gramy dalej w pozycyjnym. Sićko ponownie, Landin broni. Polak bierze na barki odpowiedzialność, stara się szarpać grę. Sićko podaje tyłem do Nahiego, koronkowa akcja, mamy czysta pozycję, Nahi lobem nie trafia do siatki!!! Wydawalo się, że mamy 100 procent bramkę. A JEDNAK!!!

Mamy zmiany w kieleckim składzie. Tournat zamiast Karaleka, Kounkoud i Nahi także meldują się na parkiecie. Sporo roszad.

40. minuta (21:25)

Nilsson rzuca, Wałach interweniuje! Ale nieskutecznie. Piłka przelała się przez jego ręce i wpada do siatki. Za chwilę odpowiedź kielczan, Karalek zdobywa gola... Jednak i na to jest odpowiedź, Held rzuca i gol...

40. minuta (20:23)

Aalborg poprzeczka! Po drodze mieliśmy faul, dlatego goście cały czas przy piłce.

39. minuta (20:23)

Sićko z dystansu! Spojenie! Bez gola.

38. minuta (20:23)

Kielczanie napierają, próbują przełamać rywali, zrobić swoje, wykorzystać własne ściany, ale ciężko. Duńczycy stawiają tutaj niesamowity opór.

Alex Dujszebajew przy kole faulowany. Naszym zdaniem ewidentnie. Duet sędziowski jest innego zdania... Szybkie wznowienie, Karacić rzuca spod biodra, imponujący rzut ale w poprzeczkę!

37. minuta (20:23)

Dodajmy, że brak Hoxera to dotkliwa sprawa dla gości. To człowiek, który ciągnie grę Aalborga. Teraz jego brak powinien wpłynąć negatywnie na przyjezdnych. A przynajmniej mamy taką nadzieję.

36. minuta (20:23)

Alex zdobywa bramkę. Hansen gra pasywnie, są kroki, ale sędzinie nie zauważają tego faktu. I jest gol dla gości. Wczesniej bramkę dla Kielc zdobył Alex.

36. minuta (19:22)

Tałant dujszebajew gestami apeluje o wsparcie kibiców, o pomoc! Bo chyba zapomnieliśmy, ze tutaj trzeba robić kocioł! Tak się dzieje, nagle 50 decybeli głośniej. Walczymy! Mollgaard trafia do siatki.

35. minuta (19:21)

plus karny dla kieleckiego klubu. Sićko po raz kolejny i znowu skutecznie! Ale on sobie radzi!!!

35. minuta (18:21)

HOXER CZERWONA KARTKA!

Wałach zatrzymuje w kapitalny sposób rzut ze strony przeciwników! Kielczanie wychodzą do akcji ofensywnej! Karalek Leci w powietrzu i powalają go niczym na gali WWE! Mgłosiek musiał wkroczyć, żeby pozbierać naszego zawodnika z parkietu. Sędzinie oglądają to zdarzenie. czy będzie jakaś sprawiedliwa ocena tego zajścia?

34. minuta (18:21)

Karacić!

33. minuta (17:21)

Sićko znowu zdobywa gola z karnego! Tym razem w drugim tempie. Nieważne ile, ważne że skutecznie! Gonimy! Nilsson odpowiedź...

32. minuta (16:20)

Hald i jest gol.

31. minuta (16:19)

Sićko rzuca w pierwsze tempo z karnego i jest bramka! Trzy bramki do odrobienia. Oby nie wiecej, tylko mniej!

30. minuta (16:18)

Karny dla Kielc!

Hoxer i jest bramka po przerwie! niestety.

Koniec pierwszej połowy (15:18)

Mamy spore problemy ze zdobywaniem bramek. Niestety.

30. minuta (15:18)

Będzie wolny dla kieleckiego klubu. Daniel rzuca, piłka nie przedziera się przez ręce i koniec pierwszej połowy.

Kielczanie uwijają się, żeby jeszcze coś ugrac w tej połowie.

Niesamowite zamieszanie. Sędzinie strasznie gubią się w tym, co robią. Powinna być kara 2 minut za faul na Morycie, ale jednak tak się nie stało.

29. minuta (15:18)

Arkadiusz Moryto.

29. minuta (14:18)

Hoxer bramka.

29. minuta (14:17)

Włodzimierz Lubański na trybunach! Witamy serdecznie <3

28. minuta (14:17)

Wznawiamy grę od akcji Duńczyków. Jakby późniejszy ciąg zdarzeń nie został w ogóle uwzględniony...

Teraz wydarzyła się rzecz, którą ciężko zrozumieć. Mamy okazję rzucać na pustą bramkę, a nagle słyszymy czas wzięty przez duński zespół i nie ma bramki, mamy czas...

Tournat i słupek! No nie idzie, nie idzie!

Hansen bezlitośnie. Znowu zdobył gola. Przewaga rośnie, mimo że rywale grają w osłabieniu.

28. minuta (14:16)

Antonsen faulowany i jest kolejny rzut karny. Obrotowy uderzony przy próbie rzutu.

Szymon Sićko, jest bramka.

27. minuta (13:16)

Karny dla Aalborga. Jeszcze się dziś nie pomylił i wciąż się nie myli. Duński gwiazdor nie kombinuje. Proste i skuteczne środki.

27. minuta (13:15)

Mollgaard 2 minuty kary za utrudnianie naszym powrotu do akcji. Aalborg rzucił gola do pustej bramki, ale ten nie zostaje uznany. Do tego 2 minuty.

26. minuta (12:15)

Aalborg potrafi czasami niemiłosiernie przyśpieszyć. Tak było teraz Nilsson dostaje piłkę, na pełnej wbiega między naszych defensorów i rzuca do siatki.

26. minuta (12:14)

Daniel Dujszebajew zdobywa bramkę na korzyść Kielc.

25. minuta (12:14)

Tomasz Gębala 2 minuty kary...

25. minuta (11:14)

Jeszcze się poukłada.

24. minuta (11:14)

Hoxer z 10 metrów trafia pod poprzeczkę...

24. minuta (11:13)

Nilsson rzuca, Wałach odibja, ale na aut. Piłka w grze!

Barthold pokonuje Wałacha i dalej 2 bramki przewagi.

23. minuta (11:12)

Wałach broni nasz przed utratą kolejnego gola. Za chwile Walach po raz kolejny! Świetnie, tym razem broni rzut Hansena! Alex do kontry i pokonuje Landina!

22. minuta (10:12)

Pusta bramka drużyny kieleckiej. Alex do Daniela, ten rzuca na bramkę rywala z około 7 metrów, łapie to Landin, szybka kontra i znowu 2 bramki różnicy. Szkoda, ewidentnie zabrakło nam tutaj pomysłu na grę. Za szybko chcieliśmy rozstrzygnąć losy tej akcji.

21. minuta (10:11)

Bjornsen ze skrzydła.

20. minuta (10:10)

Aalborg atakuje, na szczęście Karalek wygrania piłke rywalom z rąk. Nie mamy możliwości przeprowadzenia szybkiego kontrataku, więc pauzujemy na chwillę nasze zapędy, czekamy na możliwośc przeprowadzenia ataku pozycyjnego. To daje korzysci, bo zaraz Alex rzuca z biodra bramkę!

20. minuta (9:10)

Tournat 2 minuty kary za faul na Antonsenie. Naszym zdaniem było czysto, nie było przewinienia, to samo myślą kibice. Jednak para sędziowska jest bezlitosna, widziała to inaczej.

Daniel D. i Tournat niemiłosienie trzymają kołowego gości. Jakby chcieli go rozerwać! Nie udaje im się przyatakować z tej pozycji, jednak piłka wyleciała na Wałacha z głębi pola! Ale pięknie broni to Wałach! I gramy dalej!

19. minuta (9:10)

Vlah wychodzi na 6. metr i jest kolejna bramka. Za to odpowiedź piękna! Sićko bierze ciężar gry na siebie, wychodzi na wolne pole, miota w kierunku Landina i mamy bramkę!!! Walczymy!

18. minuta (8:9)

SIĆKO I JEST GOL!!! BRAWO!

18. minuta (7:9)

Do karnego podchodzi Sićko!!!

17. minuta (7:9)

Aalborg rusza do gry pod naszą bramką. Dobrze rozrzucają tę piłkę, jest krzyżówka, piłka dociera do Vlaha i jest bramka. Próbujemy szybko odpowiedzieć, ale bez gola, za to z karnym!

17. minuta (7:8)

Kielce rzut karny. Karacić podchodzi do linii 7. metra. Przymierza, rzuca i jest bramka! Karacić po raz kolejny!

17. minuta (6:8)

Na razie ciężary. Ale patrząc na skład Aalborga, absolutnie nie może być łatwo. To byłoby naiwne.

16. minuta (6:8)

Duńczycy w ataku pozycyjnym. Kielczanie bronią jak lwy, starają się wypchnąc rywali z okolicy koła, jest rzut z wolnego Hoxer rzuca, ale broni Wałach! Świetna i jakże wazna interwencja!

15. minuta (6:8)

Karny dla gości i gol. Błażejewski nie dał rady. Znowu Hansen. Dobra seria tego legendarnego zawodnika.

14. minuta (6:7)

Hansen z dystansu! Wałach broni, ale piłka NIBY przekroczyła całym obwodem piłkę. Nie mieliśmy najlepszej perspektywy, ale w to nie wierzymy! To, co widzieliśmy, nakazuje nam wierzyć, że piłka nie przekroczyła linii.

13. minuta (6:6)

Kielczanie nie mieli zamiaru marnować tego prezentu. Sićko! I jest bramka!

13. minuta (5:6)

kolejna kara 2 minut dla gości. Antonsen.

12. minuta (5:6)

Karny dla przyjezdnych. Do egzekwowania tego elementu gry podchodzi etatowy strzelec, Hansen. Rzuca i jest gol. Precyzyjnie. On mało co pudłuje z tej pozycji. Wałach nie dał rady.

11. minuta (5:5)

ALEX DUJSZEBAJEW I MAMY REMIS!

10. minuta (4:5)

Kapitalna bramka Karacicia i odpowiedź ze strony gości! Barthold pakuje piłkę do siatki! Cios za Cios!

9. minuta (3:4)

WAŁACH BRONI! WAŻNA INTERWENCJA!

8. minuta (3:4)

Aalborg traci piłkę grając bez bramkarza. Próbujemy rozwinąć tę akcję, ale idzie nam to  bardzo topornie. Na tyle, że Landin zdążył wócić między słupki i zablokować Kounkouda. Za chwilę akcja w druga stronę i Duńczycy w osłabieniu zdobywają gola. Na szczęscie Karalek notuje przechwyt na połowie boiska i rzuca bramkę!

8. minuta (2:3)

Odnotujmy: Vlah wykluczony na dwie minuty.

7. minuta (2:3)

Karny dla Kielc i wykluczenie pierwsze w tym meczu! Tym razem Karacić pokonuje Landina! I jest gol numer dwa dla Kielc. Z gry wykluczony Vlah.

6. minuta (1:3)

Hald Jensen!

5. minuta (1:2)

Jest bramka dla drużyny przeciwnej. Kielczanie mieli okazję na błyskawiczną odpowiedź, jednak Sićko pudłuje. Piłka nad poprzeczką. Przy akcji Duńczyków wszystko trwało bardzo długo, co wygwizdali kibice, jednak sędziny nie dopatrzyły się w tym wszystkim gry pasywnej. Za

4. minuta (1:1)

Teraz w ataku pozycyjnym drużyna gości. Rzut z dystansu, i piłka obija słupek. Szybko zareagowaliśmy, przechwyciliśmy piłkę, popędziliśmy z piłką i jest gol! Spod biodra Igor Karacić.

3. minuta (0:1)

Alex Dujszeebajew wyskakuje z prawej flanki, stara się zdobyć bramkę, ale trafia Landina. Jednak tam był rzut karny. Moryto rzuca, ale nie ma bramki. Landin znowu na wysokości zadania! Nie jest dobrze. Sporo zmarnowaliśmy. Chyba już 4 rzuty.

2. minuta (0:1)

Handgaard Hoxer zdobywa gola na 1:0.

Sićko wychodzi na pozycję, rzuca, jednak niecelnie! Znowu bramkarz staje na wysokości zadania, tym razem Landin!

Kielczanie sa w ataku pozycyjnym, teraz wszystko zależy od ich postawy w ataku.

Pierwszy rzut! Hangaard rzuca, broni Wałach!

Wystartowaliśmy!

18:45

Jesteśmy na miejscu! Nie było łatwo, bo jeszcze po drodze konferencja na temat wsparcia szczypiornistów przez POT. Nadrabiamy zaległości, jesteśmy przed klawiaturą i gramy!