SC Magdeburg

30:29

Barlinek Industria Kielce

20:38

Oczywiście to nie koniec treści na naszym portalu o Final4. Już niedługo wywiady i inne treści. Zapraszamy i dziękujemy za dziś! Za cały weekend!

Z Kolonii, Michał Gajos :)

20:36

To czas, aby podziękować WAM za wasze kliki, "Lajki", komentarze i odsłony. Kończy piękną przygodę w Kolonii jako redakcja CKsport.pl. A byliśmy tu dzięki wspaniałym partnerom:

Partnerzy wspierający CKsport.pl przy Final4 Ligi Mistrzów:

20:34

PUCHAR idzie do GÓRY. Wznosi go niemiecki Magdeburg.

20:31

Życie jest niesamowite. Wczoraj Gisli Kristjansson w zasadzie pożegnał się z turniejem, odnosząc kontuzję barku, a dziś obiera nagrodę dla MVP Final4.

20:27

Ta nagroda trafi do Magdeburga. Zasłużyli, bo jeśli wygrywasz z tak świetnym rywale, po takim meczu, to musisz być tego godzien.

20:27

20:24

Nasi gladiatorzy wchodzą teraz na podium, gdzie odbiorą srebrne medale. Towarzyszy owacja na stojącą.

20:22

Trwa ceremonia zamknęcia.

20:14

Wydaje się, że było to mecz niewykorzystanych szans przez kielczan. To spotkanie można było zamknąć przed dogrywką. Również w dodatkowym czasie była szansa na przedłużenie rywalizacji o rzuty karne.

20:13

Niestety. Drugi rok z rzędu jesteśmy wiceliderami Europy. ALE ZA TO TEŻ OGROMNE BRAWA!

70. minuta (30:29)

KONIEC!

Ostatnia szansa. Jest rzut wolny z murem.

CO TU SIĘ DZIEJE!

ALE, ALE... Mamy VAR!

Koniec czasu.

Bez kary.

Jest VAR. Sprawdzamy potencjalne wykluczenie w szeregach Magdeburga.

Ostatnia akcja. 10 SEKUND DO KOŃCA!

69. minuta (30:29)

Bronimy!

68. minuta (30:29)

Ostro Gębala. Również pozostanie na boisku.

Smits zatrzymywany, ale bez kary dla KAzaleka.

Sygnalizowana gra pasywna. Tournat!!!

68. minuta (30:28)

Faulowany Sićko, ale tylko wolny.

Mamy piłkę. Teraz trzeba rzucić!

Niesamowity Kristjansson trafia.

67. minuta (29:28)

Dani z bramką!!!

67. minuta (29:27)

GRAMY DALEJ PANOWIE.

66. minuta (29:27)

Poprzeczka!

Oddala się triumf...

Karacić traci...

Delegat interweniuje. Upomina ławkę Magdeburga.

Damgaard trafia.

65. minuta (28:27)

Przy piłce będzie Magdeburg. Maja okazję na plus dwa. Trzeba, trzeba obronić!

Trafia Smits. 30 sekund przerwy i gramy dalej.

65. minuta (27:27)

Rzut karny na Kristjanssonie...

To tym fragmentem gry zakończy się pierwsza połowa dogrywki.

Twardo w defensywie Karalek. Magdeburg musi jeszcze raz budować.

64. minuta (27:27)

Alex wrzutka do Sićki i GOOOL. Cud, miód, orzeszki!

64. minuta (27:26)

Rzucimy!

Broni ANDI!!!!!! Co za ważna interwencja.

63. minuta (27:26)

Szymon Sićko atakuje w polu...

Dani po rękach. Tracimy posiadanie. Ale błąd wznowienia!

Alex powalony. Obyło się bez kary dla gracza Magdeburga.

62. minuta (27:26)

Nie udało się zawiązać szybkiej akcji.

Ależ wszedł w Kristjansson. Jest gol, jest prowadzenie Niemców.

61. minuta (26:26)

Karalek ma czystą okazję, ale trafia w bramkarza.

Kielce przy piłce.

60. minuta (26:26)

Ruszyli! Pierwsze 5 minut dodatkowego czasu.

0. minuta (26:26)

Nerwy nie ustają. Ten mecz jest szalony. Jego otoczka również.

Półtorej minuty do rozpoczęcie dogrywki.

Cała Lanxess Arena stoi. To jest arcydzieło piłki ręcznej. Potrwa jeszcze co najmniej 10 minut.

A więc tak jak przed rokiem. Losy zwycięstwa nie rozstrzygną się po 60 minutach.

Koniec drugiej połowy (30:29)

SIĆKO TRAFIA W MUR. MAŁE BYŁY SZANSE NA GOLA. MAGDEBURG ZWYCIĘŻA LIGĘ MISTRZÓW.

Źle to zagraliśmy... Dani jeszcze ofiarnie, ale obok. Mamy dogrywkę.

Wszyscy wstają.

Alex weźmie piłkę.

Koniec czasu. GRAMY!

16 sekund do końca. To MY mamy piłkę meczową. Jest czas dla Talanta!

Gra Magdeburg i rzuca Damgaard.

59. minuta (25:26)

Świetne Karalek w obronie.

BARDZO DOBRZE SIĘ TO UKŁADA!

I czerwona kartka za trzecią karę dla O'Sullivana.

Sprawdzany jest błąd zmiany.

58. minuta (25:26)

Bronimy!!! I JEEST DANI!!!

58. minuta (25:25)

Gra pasywna.

Teraz szansa Smitsa. Broni Wolff.

Próbuje drugi raz Kristjansson. Dobrze go neutralizujemy.

Faulował Gębala, ale bez kary.

57. minuta (25:25)

Arek Moryto ze skrzydła!

57. minuta (25:24)

Dwie minuty kary dla Bezjaka.

Nie możemy się przebić.

Twardo bronią.

56. minuta (25:24)

Traci Alex, kontra i Magdeburg prowadzi po golu O'Sullivana.

55. minuta (24:24)

Gra Magdeburg. I Smits rzuca po wejściu z głębi pola.

55. minuta (23:24)

Co za trafienie Daniela Dujshebaeva. I czas dla Magdeburga.

55. minuta (23:23)

Pettersson ze skrzydła.

54. minuta (22:23)

Dwie minuty dla Gębali. W takim momencie...

Do końca siedem minut. Akcja Magdeburga.

Odpowiedź Tournata.

53. minuta (22:22)

Kristjansson w Wolffa, ale pechowa trafia piłka do Musche.

52. minuta (21:22)

Ależ podanie Karaleka, między nogami do Moryty, ale ten trafia w bramkarza.

51. minuta (21:22)

Dwie minuty dla O'Sullivana. Piekli się hala.

Traci Dani, ale sędziowie zatrzymują grę.

Kielczanie w ataku. Okazja na plus dwa.

50. minuta (21:22)

Broni Wolff!

Wchodzi Kristjansson, ale dobrze Karalek.

49. minuta (21:22)

Dani na czystej pozycji, ale prosto w bramkarza. Atakuje Magdeburg.

48. minuta (21:22)

Trafia Damgaard.

48. minuta (20:22)

Trudno wrócić do normalności, ale gramy...

Najważniejsza informacja – oddycha.

47. minuta (20:22)

Wracamy. Nasz kolega zasłabł. Przeprowadzana jest akcja ratunkowa. Trzymajmy kciuki!

Smits pokonuje Wolffa.

47. minuta (19:22)

Decyzja potrzymana. Nie ma czerwonej kartki. Tylko karny.

A, chwila... Jest VAR.

Nie ma jednak kary. Uspokajamy.

Rzut karny dla Niemców. Karalek bronił w polu karnym przy rzucie Webera.

Dylan Nahi na skrzydle i trafia! Gra dziś bardzo dobry mecz!

46. minuta (19:21)

Pomylili się rywale. Ta reaguje NASZA Ławka!

Dani Dujshebaev z biodra... w słupek. Wzmaga się wrzawa w Lanxess Arenie.

45. minuta (19:21)

No i proszę. Jest jego pierwsza bramka z gry. Łącznie to już piaty gol.

44. minuta (18:21)

Smits próbuje z dystansu. On jeszcze dziś bramki z gry nie rzucił!

43. minuta (18:21)

Ale teraz ponownie uniósł się ponad ziemię! Co za bramka. Co za mecz!

43. minuta (18:20)

Gramy ponownie. Kielczanie w ataku. Próbuje Alex. Ale ląduje na ziemi.

Ależ tempo meczu! Teraz jednak przerwa. Szymon Sićko rozciął kolano.

42. minuta (18:20)

Rzut karny dla Magdeburga. W bramce Kornecki! Ale nie dał rady.

41. minuta (17:20)

CO ZA GOL! DYLAN NAHI. JAK ON TO ZROBIŁ! BAJKA!!!!

40. minuta (17:19)

Znów straciliśmy. Natomiast podobny błąd wykonali rywale. Znów mamy szanse na plus trzy.

Saugstrup trafił po nieudanym ataku kielczan i jest 17:19.

40. minuta (16:19)

Tak wygląda nasz rynek!

39. minuta (16:19)

Karalek. Odnalazł się i trafił.

Po drugiej stronie broni WOLFF!

39. minuta (16:18)

Odpowiada Magdeburg. Ale znów magiczne nogi Wolffa. Po drodze jeszcze poprzeczka i mamy piłkę!

Sićko z dystansu, ale znów nie trafia...

38. minuta (16:18)

Trafia z koło niepilnowany Jensen.

38. minuta (15:18)

18:15.

37. minuta (15:19)

Arek zatrzymany przez Portnera, który właśnie wszedł na parkiet.

36. minuta (15:18)

Jest druga "siódemka" z rzędu. Tym razem dla kielczan.

Nie udało się szybko wznowić. Dobrze utemperowali nas oponenci.

Po rękach... Było blisko, ale trafia Smits.

35. minuta (14:18)

I karny dla rywali.

Faulował Gębala. Jest w między czasie kartka dla członka sztabu z Niemiec.

Sićko do Kounkound. GOOOL! Brawo Benoit!!!!

34. minuta (14:17)

NIE! Bo broni Wolff. On doprowadzi do szału graczy Magdeburga!

Niemcy w posiadaniu. Czy zniwelują stratę?

Nie zmienia to faktu, że gramy w osłabieniu.

Tylko dwie minuty. Uff...

Wykluczenie czasowe, czy czerwona? To jest pytanie...

Oj... nieprzyjemne starcie. Karalek faulował w ataku. Będzie VAR.

Odważne wejście Karacicia. Obok bramki Chorwat, jednak mamy nadal piłkę.

33. minuta (14:17)

Rzut z ósmego metra... JEST! WOLFF na posterunku!

Nie pozwalamy na szybkie wznowienie rywalom. Szansa Smitsa. Nad bramką, ale piłka dla nich...

GOOOL! ALEX!!!

32. minuta (14:16)

Zwolnili kielczanie. Gramy do czystej okazji.

31. minuta (14:16)

Krisjansson się nie byli. Znów pokonał Wolffa.

30. minuta (13:16)

Zaczynamy od gola Nahiego!

Koniec pierwszej połowy (28:27)

Koniec pierwszej połowy (13:15)

Oba zespołu ponownie na parkiecie! Za minutę RUSZAMY!

Po stronie rywali podobna sytuacja, co u kielczan.

5 minut do końca przerwy!

Pan na pierwszym planie robi dziś MEGA robotę. Alex włączył tryb "World Best". Oby podtrzymać do po zmianie stron!

Wiaderny, Błażejewski i Kornecki nie zeszli do szatni. Nie tracą czasu i rozgrzewają się, by być w gotowości.

Można na chwilę odetchnąć. Serce na chwilę może wrócić do spokojniejszej pracy. Ale nie ma co się przyzwyczajać. Za niedługo zawodnicy wrócą na parkiet i zostanie rozegrane ostanie 30 minut w Lidze Mistrzów tego sezonu. Chyba, że dogrywka... karne...

Niesamowite emocje dostaliśmy w tym meczu w ramach pierwszej połowy. I co najważniejsze, kończymy tę odsłonę z całkiem ładną zaliczką. Jednak należy pamiętać, że z PSG również zbudowaliśmy w ciągu 30 minut przyzwoity dwubramkowy wynik, a potem wszystko odkręciło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Także mocniej zaciskamy paluszki i trzymamy kciuki za mistrzów Polski, by tym razem obyło się bez horroru i dramatycznych scen na parkiecie. Wydaje się, że tego złota jesteśmy bliżej jak dalej, ale handball bywa szalenie przewrotny. DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI I WSPÓLNIE KIBICUJEMY BARLINEK INDUSTRII KIELCE!!! Wytrzymajcie z nami jeszcze chwilę :)

13:15 NA KORZYŚĆ KIELCE! DOBRA POZYCJA WYJŚCIOWA.

I KONIEC pierwszej połowy. Było trudno na początku. Kielczanie długo szukali właściwej drogi po rozpoczęciu zawodów. Niewątpliwe w jej odnalezieniu pomógł im Andreas Wolff i Alex Dujshebaev. Oni prowadzą dziś zespół do zwycięstwa. Na razie jest dobrze. PROWADZIMY 15:13!

30. minuta (13:15)

Ależ to zagrali. Maestria!!! Alex do Arka i ten pewnie ze skrzydła, ale to podanie... BAJKA!

30. minuta (13:14)

Teraz o czas poprosił Talant Dujshebaev. Ważą się losy pierwszej połowy. Do końca 6 sekund!

Magdeburg na minus jeden. Z koła rzucił Bergenndahl.

30. minuta (12:14)

24 sekundy do końca pierwszej połowy. Magdeburg na minus jeden czy Kielce na plus trzy?

Pierwsza przerwa na żądanie trenera Magdeburga.

29. minuta (12:14)

Krisjansson przedarł się do koła i z najbliższej odległości pokonał między nogami Wolffa. Szybka odpowiedź Alexa. O taką rehabilitację chodzi!

29. minuta (11:13)

Faul w ataku Alexa. Teraz przekombinował.

Gramy w ataku pozycyjnym.

28. minuta (11:13)

Dwie minuty kary dla Chrapkowskiego. Ależ zabawił się Alex Dujshebaev!

I znów kielecki Rynek w akcji :)

Szansa na PLUS TRZY!

Poprzeczka. Obija ją Hornke.

Jak tam u Was? Bo tu serca zaraz nam wyskoczą!

TRZY minuty i będzie po pierwszej połowie. ZLECIAŁO!

JEST TEŻ GOOOL!

28. minuta (11:12)

Alex lobem do Tournata. Obrotowy oddał rzut, ale był faulowany. Jest karny. Jest Moryto!

27. minuta (11:12)

Obyśmy najgorsze mieli za sobą :)

Skuteczna akcja rywali. Kristjansson z drugim trafieniem.

26. minuta (10:12)

Rzuca Sićko, broni bramkarz. Ale jest tam jeszcze Arek, który dobija "pod ladę"!

25. minuta (10:11)

Ależ to jest stykowy mecz! I fajnie, że klimat tego starcia zupełnie odbiega od tego, co miało miejsce w przypadku rywalizacji o brązowy medal. Tamta potyczka była po prostu nudna. Ale trochę boimy się, że w końcówce będzie taka nerwówka, że trzeba będzie wzywać szpital! :) Obyśmy przełamali rywala na ostatniej prostej i ostatnie 5 minut spokojnie trzymali z kilkubramkową przewagą. Takie jest nasze marzenie :D Choć znając życie to pewnie będzie niezły horror!

ULALA! Co za wkrętka Alexa! Szybko odpowiedział też Magdeburg.

25. minuta (9:10)

Ano stratą!

Jak odpowie Magdeburg?

Czwarty gol Alexa dzisiaj!

24. minuta (9:10)

ALEX! Jest wielki. Ma kolejnego gola.

23. minuta (9:9)

Zatrzymany Dani. Gramy dalej.

Alex do Tournata. Stracił Francuz, ale sędziowie dopatrzyli się faulu. UFF

22. minuta (9:9)

KIELCE SIĘ BAWIĄ! :) Także w Kielcach!!!

Ale nie miał szans. Rzucił pewnie Smits.

22. minuta (8:9)

Teraz ma okazje wyśrubować ten dorobek. Jest karny.

ADNI broni ze skutecznością 47 procent! Monstrualny występ!

21. minuta (8:9)

Budujemy akcję powoli. Wreszcie piłka do skrzydła i bramka Moryty!

21. minuta (8:8)

Mamy piłkę. Damgaard się myli!

20. minuta (8:8)

Ależ starcie Webera z Gębalą. Wygrał Tomek!

Brawo Alex. Jest w gazie. Ma kolejną bramkę!

Na dwie minuty odpocznie gracz Magdeburga, O'Sullivan.

19. minuta (8:8)

Ale meczycho!

19. minuta (7:7)

NIESAMOWITE, ŻE TEN CZŁOWIEK WRÓCIŁ DO GRY. Gísli Kristjánsson w końcówce półfinału Ligi Mistrzów z Barcą doznał poważnej kontuzji i wszyscy byli przekonani, że w finale go zabraknie, ale wrócił. Niesamowite.

Zaznaczmy, że 23-latek jest w tym sezonie liderem zespołu z Magdeburga, do tej pory w Lidze Mistrzów rzucił 80 bramek, z czego pięć w półfinale, został uznany MVP Bundesligi.

19. minuta (8:7)

I rzuca gola. Niebywały.

Wrzawa na trybunach, bo do gry wchodzi Kristjansson. A miał nie grać...

18. minuta (7:7)

Popełniamy jednak błąd w ofensywie. KOLEJNY!

Świetnie przesuwaliśmy w obronie. Doszli do pozycji rzutowej, ale byli bardzo wyrzuceni ze światła bramki. Broni Wolff.

17. minuta (7:7)

Tymczasem na kieleckim Rynku kibice nie przerazili się grzmotów i zdecydowali się oglądać ten mecz w tutejszej strefie kibica. Także tu emocji nie brakuje!

Błąd w podaniu Arka Moryty. Przejęli to gracze z Niemiec i teraz oni powalczą o prowadzenie.

16. minuta (7:7)

Piękna otoczka Ligi Mistrzów! Jesteśmy świadkami wielkiego sportowego święta.

Fantastyczna odpowiedź Damgaarda. W samo OKNO!

15. minuta (6:6)

15. minuta (6:7)

Wreszcie Alex do skrzydła. Tam jest Kounkoud i GOL!

Nie możemy przedrzeć się przed defensywę.

Próba Sićki zatrzymana. Gramy dalej.

14. minuta (6:6)

Sytuacja jak najbardziej napięta także na ławce rezerwowych.

Niebywale broni Andreas Wolff! Mamy piłkę, budujemy akcje. PO PRZEWAGĘ!

ZNÓW TO ZROBIŁ! KONTRA!

13. minuta (6:6)

Kielczanie w trudnym początku spotkania nie stracili głów i zabrali się do odrabiania strat. Mówił o tym przed spotkaniem Tomasz Gębala. Zaznaczał, że jego koledzy potrafią wytrzymywać ciśnienie na parkiecie. Tak było właśnie wczoraj podczas potyczki z PSG. Trzeba było po prostu wytrzymać. Dziś ewidentnie wytrzymujemy i idziemy jak po swoje. Ale wiadomo, że nikt nam tego pucharu nie da za darmo! Trzeba go wyszarpać!

Smits rzuca... i WOLFF! Co za interwencja. Niestety piłka wyszła na out.

Ale nadal mają piłkę.

Twardo gramy w obronie. Zatrzymany rozgrywający Magdeburga!

12. minuta (6:6)

DYLAN ze skrzydła. Ładna asysta Karacicia. ROZPĘDZAMY SIĘ!

12. minuta (6:5)

Rzut ze środka. Trochę za szybko, ale to nie nasze zmartwienie, bo broni ANDI!

11. minuta (6:5)

Twarda obrona Niemców. Karalek sam na sam i GOL! Ładnie to rozpracowaliśmy!

11. minuta (6:4)

Aleź tempo. Odpowiada Damgaard. TO JEST FINAŁ!

10. minuta (6:4)

10. minuta (5:4)

I za chwilę drugi gol Alexa. Świetne wejście do linii 6. metra.

9. minuta (5:3)

Andreas Wolff niejednokrotnie udowadniał swoją wartość w kieleckim zespole. Ze spokojnym sercem możemy powiedzieć, że to ABSOLUTNIE TOPOWY BRAMKARZ ŚWIATA I FAJNIE JEST GO MIEĆ ZA SWOIMI PLECAMI. Tym razem ratuje nas przy rzucie karnym. Wczoraj ratował nas kilkukrotnie, w tym zatrzymał wczoraj w końcówce Steinsa oraz Prandiego! Dziś, jak stanie na wysokości zadania, złoto mamy w kieszeni ;)

Odpowiadają rywale. Bardzo szybkie to było.

9. minuta (4:3)

Szansa na minus jeden. I GOOOOL! ALEEEEX. Świetne wejście w środek.

8. minuta (4:2)

ANDI!!!! Broni, Broni, Broni!!!

Pierwsza kara indywidualna wędruje na konto Gębali. Jest karny.

Złapmy rytm. SPOKOJNIE. Choć piszę to w ogromnych nerwach...

7. minuta (4:2)

Magdeburg z mocnym wejściem. Za to Kielce nie mogą tych pierwszych minut zaliczyć do idealnych, do udanych. Jednak zawsze tak jest, że największe sukcesy rodzą się w bólach. Pamiętacie jak to było w 2016 roku? Wtedy dopiero cierpieliśmy, a finisz był taki, że do dziś łezka się w oku kręci!

Do trzech razy sztuka. Alex do Dylana na kole i GOL!

7. minuta (4:1)

Znów Hiszpan w szarży, ale sprowadzony do parteru.

Alex blokowany. Będzie jeszcze jedna próba.

6. minuta (3:1)

Początek na pełnym gazie ;)

6. minuta (4:1)

Pewnie wykonał to Smits. Robi się ciepło.

Wznowił Magdeburg. Brobi Wolff, ale był faul na obrotowym i jest rzut karny dla Niemców.

Sędzia zatrzymał grę.

5. minuta (3:1)

Znów się mylimy! Ależ zły początek kielczan. Sićko znów obok. Nie może się wstrzelić w tym turnieju.

Znów próba Karacicia w bramkarza. Kontratak i gol oponentów. Jest 1:3.

4. minuta (2:1)

Próbował Sićko. Ważne są jego gole. Wczoraj ich brakowało.

3. minuta (2:1)

Kielce przy piłce. Atak pozycjny. Rzucił Karacić, ale obok bramki. W kontrze rywale i jest gol.

2. minuta (3:1)

Tak cieszyliśmy się jeszcze wczoraj. Żebyśmy dziś też mieli tak duże powody do radości! Nie może być inaczej!

2. minuta (1:1)

Broni Andreas Wolff! Dobrze wszedł ten mecz Niemiec!

1. minuta (1:1)

Do bramki rzucił Damgaard. W odpowiedzi Karalek. Mamy remis!

1. minuta (1:0)

Każdy z zawodników dotknął piłkę. Magdeburg gra długo tę pierwszą akcję. Ale jest gol.

ROZPOCZĘLI!!!

18:01

WIELKI FINAŁ rozpocznie Magdeburg! Nasi mistrzowie w defensywie.

18:00

Światła zapalone. Drużyny na parkiecie.

17:59

Czuć w powietrzu ten niesamowity dreszczyk emocji, na który czekało się CAŁY ROK. Wtedy się nie udało, jednak dziś po prostu trzeba sięgnąć po te najwyższe laury. W końcu Tałant rok temu to obiecał. I teraz stoimy strasznie blisko osiągnięcia tego celu. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby ten klub się rozpadł i nawet nie przystąpił do gry. Takie rzeczy po prostu nie mogą się dziać. BARLINEK INDUSTRIA KIELCE to nasze dobro, nie tylko kieleckie, świętokrzyskie, ale NARODOWE. Dziś ten klub ma szansę przejść po raz kolejny do historii i wierzymy, że tak właśnie będzie!!!

17:59

Ekipy przywitały się teraz, okazując szacunek przed najbliższą godziną rywalizacji.

17:57

ZAPREZENTOWANI!!!

17:56

Teatr czeka na wielki spektakl!

17:55

17:55

Teraz pora na NASZYCH. Barlinek Industria Kielce w swoich Żółto-Biało-Niebieskich trykotach!

17:55

Z TAKIMI KIBICAMI NIE MOŻNA TEGO PRZEGRAĆ!!!

17:54

Prezentacja ekipy z Niemiec. Jest głośno. Dziś hala ma jednego faworyta.

17:53

Oficjalna piłka wjechała na ciężarówce :)

17:52

Na parkiecie witamy parę sędziów ze Słowenii.

17:50

Dość muzyki. Czas na gladiatorów tego pojedynku. TEGO FIANŁU!

17:48

Teraz występ muzyczny. Utwór Davida Guetty – "Titanium".

17:46

Trwa oficjalna ceremonia. JEST OGIEŃ!

17:44

17:40

Żółta fala już wewnątrz Lanxess Areny :) ALE TO BĘDZIE GRANIE, ALE TO BĘDĄ EMOCJE!

17:40

Najwyższy czas przenieść się od dach! Trzeba zacząć grać o złoto :)

17:39

17:28

Dobrze bawimy się przed meczem! Niedługo zerkniemy, co tam się dzieje na kieleckim Rynku :)

17:23

17:21

Wrocław handballowo ma niemałe tradycje.

17:17

17:16
17:16

Zbliża się kluczowy moment tego sezonu. Co muszą czuć członkowie zespołu, dla których ten finał to taka celebracja całego roku starań. Coś wyjątkowego w sporcie, co nadaje mu dodatkowego piękna.

17:01

17:01

17:01

Trochę odpoczywamy przed meczem. CZY JEST TU KTOŚ Z NIEMIEC, KTO CZYTA NASZEGO LAJWA? W KIELCACH GRZMI. CIEKAWE CO NA TO KIELECKI RYNEK I TAMTEJSZA STREFA KIBICA :)

16:58

16:51

- Jeśli grasz przeciwko jednej z najlepszych drużyn w Europie, musisz pokazać się z jak najlepszej strony. Nam tego zabrakło, choć w drugiej połowie zagraliśmy na dobrym poziomie - zaznacza Kamil Syprzak, gracz PSG.

16:49

- Mimo porażki w półfinale pokazaliśmy charakter, udowodniliśmy, że jesteśmy zespołem - mówi po wywalczeniu brązowego medalu Blaz Janc, zawodnik Barcelony, który niegdyś grał w barwach Barlinek Industrii Kielce.

16:46

Panowie dojechali na miejsce. Ostatnie przygotowania i ruszamy!

16:41

No cóż. Finał przegranych i rozczarowanych dał się we znaki. 37:31 dla Barcelony i to ona kończy rywalizację na ostatnim miejscu podium. PSG zasłużenie czwarte. Generalnie za nami mecz bez żadnej historii. Szkoda. W poprzedniej edycji losy brązu rozstrzygały się w karnych. Dziś pozostaje o tym starciu zapomnieć  i myślami przenieść się do Wielkiego Finału z udziałem BARLINEK INDUSTRII KIELCE!

16:37

Na zewnątrz jak na rybach :)

16:34

W Lanxess Arenie 34:28. 5 minut do końca.

16:33

Ale czy zdałoby to egzamin? CHYBA, ŻE W POLSCE ROBIMY NA STADIONIE NARODOWYM, TO BIERZEMY W CIEMNO!

16:31

Nie da się uciec od wrażenia, że PSG nie dojechało na to spotkanie. Siadła atmosfera w hali. Zrobiło się deczko piknikowo. Wczoraj w obu starciach to była wojna, pełna mobilizacja. Pozostaje mieć nadzieję, że Paryż na koniec się przebudzi. Teraz mają już 5 bramek straty. Zrobiło się 33:28 na korzyść Barcelony. Może uda im się wrócić? Pozostało 7 minut. Niewiele.

16:27

POWODZENIA!

16:26

Dużą robotę w ciągu ostatnich akcji zrobił Perez de Vargas, który odbił chyba 4 piłki pod rząd. Ani Prandi, ani Syprzak nie zdołali go pokonać.

16:24

Trzeba przyznać, że PSG próbuje gonić, ale ta 8-bramkowa przewaga Barcy to jakiś szklany sufit dla francuskiego klubu.

16:18

28:20. PSG ODRABIA STRATY. Ale jest już 40. minuta gry, więc nie wiemy, czy oni dadzą radę jakoś to wyciągnąć.

16:15

Ewidentnie spodobał Wam się nasz post na CKsport.pl :)

16:15

Dawajcie znać, czy w ogóle w dobie tak dostępnej informacji jest jeszcze sens robić relacje tekstowe LIVE takie jak ta obecna na CKsport.pl :) Chcielibyśmy to robić dalej, ale nie ukrywamy, że musimy to robić dla KOGOŚ :)

16:14

Cieszy nas fakt, że przybywa czytelników naszego lajwa, chociaż do meczu pozostało jeszcze trochę czasu :)

16:12

16:12

26:16. Idą łeb w łeb. Ale jednak PSG jest na dużym minusie.

16:11

16:09

16:09

Tymczasem trwa druga połowa. 24:14 dla Barcelony.

15:53

22:13 dla Barcelony do przerwy. Sprawa jeszcze nie jest przesądzona, ale trudno będzie PSG dogonić ekipę z Katalonii.

15:46

18:12. PSG ciut się podciągnęło i powstrzymało Barcę przed nawałnicą.

15:37

PSG chyba nie zmobilizowało się należycie do tego meczu. To nie jest łatwe, zwłaszcza kiedy dzień wcześniej żyjesz w ogóle innymi marzeniami. Brązowy medal to jednak trochę nagroda pocieszenia. Tymczasem na trybunach zasiadają grzecznie kibice Barlinek Industrii Kielce :)

15:33

CO TUTAJ SIĘ DZIEJE!

15:27

10 minut gry za nami i jest 8:6 na korzyść Barcelony.

15:19

Jeszcze Was trochę zajmiemy zdjęciami z pochodu :)

15:18

Barcelona i PSG ruszyły do gry.

15:16

TAK BYŁO PODCZAS DZISIEJSZEGO POCHODU. ZDJĘCIA TUTAJ.

15:14

15:14

15:13

ZACZYNAMY KOLEJNĄ BATALIĘ NA ŁAMACH PORTALU CKSPORT. Zaczynamy już od meczu o trzecie miejsce i w sposób nieregularny będziemy Was informować o losach tego starcia numer 2. Najpierw przystawka, potem danie główne w postaci rywalizacji SC Magdeburg z Barlinek Industrią Kielce. Poniżej zdjęcia. Tak to wygląda z naszej perspektywy :)