Barlinek Industria Kielce

20:03

Partnerzy wspierający CKsport.pl przy Final4 Ligi Mistrzów:

20:02

DZIĘKUJEMY BARDZO ZA DZIŚ. BIEGNIEMY PO WYPOWIEDZI ZAWODNIKÓW I TRENERÓW, BY WAM ZARAZ ZASERWOWAĆ ZNACZNIE WIĘCEJ!!! I OCZYWIŚCIE ZAPRASZAMY NA LIVE JUŻ JUTRO.

19:59

Tak się cieszymy! Tak to wygląda! RADOŚĆ JEST OGROMNA! UFFF!

19:58

19:57

PARYŻANIE NIE MOGĄ UWIERZYĆ W TO, CO SIĘ STAŁO. BYLI SZALENIE BLISKO PRZEDŁUŻENIA SOBIE SZANS NA FINAŁ. DOGRYWKA WISIAŁA W POWIETRZU. NIE ZAMKNĘLIŚMY TEGO SPOTKANIA WYSTARCZAJĄCO WCZEŚNIE, PARYŻ WRÓCIŁ DO GRY, ALE RZUTEM NA TASMĘ NIE ZDOŁAŁ TEGO WYCIĄGNĄĆ NA SWOJĄ KORZYŚĆ.

19:56

Ależ radość,  ależ satysfakcja! Piłka leciała z daleka w światło bramki, Wolff rzucił się na piłkę tak, jakby bronił mecz piłki nożnej i jest!!! Jeszcze NAHI wyszarpał go w akcie ogromnej radości! Łoooo! Ale zrobił się z tego dramatyczny mecz, ale jednak ze szczęśliwym zakończeniem! Takie opowieści są najlepsze!

19:55

19:54

RZUT PRANDIEGO Z DALEKA, BRONI WOLFF I TO KONIEC KONIEC KONIEC! JESTEŚMY W FINALE LIGI MISTRZÓW!

60. minuta (24:25)

Dobra. Nie stracić panowie. PSG rzuciło się na Kielce. Pełen szaleństwo! Tracimy piłkę w środku! PSG ma kilka sekund! 4 dokładnie! MASAKRA!

Czas.

Do końca jakies 15 sekund. To dużo, ale KIELCE SA PRY PIŁCE!

Kielczanie teraz w ataku pozycyjnym, ale... czas dla Tałanta!!!

WOLLLFFFF!!!! BLOKUJE STEINSA!!

Kielczanie walczą jak źli, jak szaleni!

To oni teraz będą atakować. Kielce w obronie już ustawione. Zasieki po zęby. Teraz tylko nie dać się złamać. Syprzak pry pilce, rzuca! Ale Karalek domyka tę próbe. Jednak PSG ma szanse się zrewanżować, poprwaić.

Paryż wraca do gry po przerwie.

Ale to jest ciężkie!

59. minuta (24:25)

PSG PUDŁO!!! Ale będą wznawiać. Jest czas dla Paryża.

Taka perspektywa na gola Arka:

MORYTO TRAFIA!

58. minuta (24:24)

Ale zrobił nam się horror z tego meczu. Kolejna akcja Kielc po wznowieniu gry. Luka agresywnie na Alexa i faul. Będzie wykluczenie? Nie! Gramy dalej. Kielce nadal forsują defensywę drużyny przeciwnej, ale jest  to dość toporne. A to dlatego, że PSG broni perfekcyjnie. Kolejne podejście, tym razem indywidualnie Igor Karacić, proba wejścia w środek, tuż przed koło, łapie naszego zawodnika Karabatić i jest KARNY.

57. minuta (24:24)

PSG przed szansa na zdobycie bramki. Prandi probuje indywidualnie idąc na Gębalę, ale chyba wystraszył się naszego obrońcy, bo rzucił zupełnie źle, obok. Teraz czas dla Kielc.

Kielczanie przy akcji. Próbują pozycyjnie rozegrać drużyne przeciwną. Sićko rzuca z drugiej linii tak, że piłka odbija się od podlogi i PUDŁO.

Grebille z lewego skrzydła i znowu remis! czekaliśmy az Wolff tutaj wyłapie to, ale nie tym razem!

56. minuta (23:24)

Ależ ten Prandi robi koncert! Jest gol dla PSG, ale szybka akcja, Karalek i jest bramka! Ale wymiana! Nie czekamy! nie bawimy się, chcemy finału!

55. minuta (22:23)

Arek Moryto ponownie, tym razem na Palickę i jest brama! Arkadiusz MORYTO!!!

55. minuta (22:22)

Sićko próbuje dynamicznie, zmieniając tempo gry ku środkowi, ale tam fauluje go rywal stojący za linią i mamy karnego.

54. minuta (22:22)

Prandi do Syprzaka i jest gol z koła.

54. minuta (21:22)

Kara dla Steinsa się skończyła. PSG w komplecie. Kielce próbowały teraz zdobyć gola, ale odnotowały stratę pod obcą bramką. I w tym momencie pozostaje nam się bronić.

53. minuta (21:22)

52. minuta (21:22)

No dobra, teraz pilka po naszej stronie. Do rzutu skacze chyba Karacić, próbuje zmieścić to w siatce, rzucając się na pole bramkowe z lewej strony, nie trafia, ale po drodze był faul. Wznawiamy.

51. minuta (21:22)

Minuta osłabienia już zleciała. Paryż gra teraz w ofensywie i stara się za wszelką cenę przedłużać. Teraz rzut Prandiego i słupek! Wolff się cieszy!

KARACIĆ Z KARNEGO! GOL!

51. minuta (21:21)

Jest VAR. Sędziowie obejrzeli, co tam się wydarzyło. I sa dwie minuty dla Steinsa za przeszkadzanie Morycie. Zupełnie niepotrzebna i niebezpieczna interwencja Holendra.

50. minuta (21:21)

Daniel! Z drugiej linii! Przerywa ten impas! Oby na stałe! Teraz Paryż traci piłkę, Moryto wybiega do kontry, skacze, rzuca! Piłka w słupek, ale kielecki zawodnik sfaulowany i będzie karny. Arek na razie się nie podnosi, ale oby to było przejściowe.

49. minuta (21:20)

48. minuta (21:20)

47. minuta (21:20)

Steins z kolejnym golem. Kielce niewiarygodnie pasywne w obronie.

47. minuta (20:20)

Green broni... Alex próbował w bok, ale skutecznie zainterweniował zawodnik drużyny przeciwnej. To jest już chyba kryzys Kielc.

I mamy rzut karny dla Kielc. Green wchodzi do bramki, a rzucać będzie Alex.

46. minuta (20:20)

Steins i mamy remis! Ale daliśmy rozbić sobie tę przewagę...

46. minuta (19:20)

Ależ gra błędów! Strata za stratą. I kiedy wydaje się, że Nahi zdobędzie bramkę z kontry, Prani dał mu się sfaulować w ataku, zaraz poszła akcja po stronie drużyny przeciwnej, Prandi znalazł się po przeciwnej stronie, rzucił do bramki i zrobił to bardzo skutecznie!

45. minuta (18:20)

KOUNKOUD! Kontratak i bramka! Ale niestety szybko odpowiedział Palica rzutem na pustą bramkę i jest 18:20.

44. minuta (17:19)

Aaajjjj... Karabatić indywidualnie na Gębalę, nasz zawodnik złapał go wpół próbując zatrzymać, jednak Luka się nie dał, zdobył gola, a Gębala wyleciał z boiska na 2 minuty. Świetnie ponownie rozegrał to Steins, który wypracował tego gola.

43. minuta (16:19)

Paryż szarpie. Stein próbuje się indywidualnie przebić przez ścianę tworzoną przez Karaleka. Ale nasz zawodnik powala znacznie niższego przeciwnika niczym w BJJ. PSG szybko wznawia akcję, próba przerzucenia Wolffa i piłka osiada na poprzeczce.

42. minuta (16:19)

KARACIĆ Z RZUTU KARNEGO NOTUJE BRAMKĘ!

42. minuta (16:18)

41. minuta (16:18)

W odpowiedzi Prandi i jest gol.

40. minuta (15:18)

Teraz próba PSG, ale gdzieś tam Syprzak i jego kolega z zespołu gubią się w tej akcji (chyba pilkę stracił Steins) i mamy kontrę po kieleckiej stronie! Sićko łapie piłkę, przepycha się z rywalami, rzuca i jest bramka!

39. minuta (15:17)

Palicka wyblokował rzut Tournata.

38. minuta (15:17)

W tej połowie strasznie dużo satysfakcji może mieć przede wszystkim Wolff. Przez 9 minut tej połowy był nie do pokonania. Jednak ten stan zakończył w tym momencie Prandi. Dobry rzut zmieszczony przy słupku.

37. minuta (14:17)

Syprzak probuje, ale blokuje go Daniel!

36. minuta (14:17)

Palicka wyjmuje rzut kieleckiego klubu i teraz swój impas spróbują zakończyć paryżanie. To niewyobrażalne, żeby przez tyle minut nie trafić dosłownie nic. PSG 8 minut bez bramki, Kielce w tej połowie z jedną!

35. minuta (14:17)

ALEX DUJSZEBAJEW PRZERWA TEN PIĘCIOMINUTOWY IMPAS. Jest gol! Pierwszy w tej połowie! Ale to trwało!

33. minuta (14:16)

Paryżanie zablokowani przez Wolffa i teraz to Kielce prowadzą oblężenie. Jednak robią to na tyle długo, że sędziowie sygnalizują grę pasywną. trzeba się streszczać  i niestety w tym pośpiechu gubimy piłkę przy probie dostarczenia jej na koło. PSG idzie z akcją na nasza bramkę, jednak  tutaj w miarę szybko ułożyliśmy się w defensywie, zaraz odbieramy im piłkę i idziemy na bramkę rywala!

32. minuta (14:16)

rozgrywamy, ALE PSG NOTUJE PRZECHWYT i idą jak po swoje na kielecka bramkę. Ale co tutaj się dzieje! Znowu przechwyt, tym razem po kieleckiej stronie. I idziemy na bramkę rywala, jednak tutaj na ostatniej  prostej gubi się Kounkoud i nie ma gola.

Mieliśmy epizod PSG w napaści, strata i znów Kielce przed okazją na zdobycie gola, premierowego w tej połowie. Jednak ponownie - nie ma możliwości zagrać tego na szybko, więc przechodzimy do ataku pozycyjnego. Kielczanie wymieniają się piłką, idziemy prawą stroną, tam faulowany jest przez Steinsa Alex Dujszebajew i wznawiamy od stałego fragmentu gry.

31. minuta (14:16)

Steins myli się, Wolff broni i teraz akcja w drugą stronę. Kielczanie jednak zatrzymują swoje zapędy, decydujemy się na spokojne rozegranie. Piłka do Daniela, rzut, broni bramkarz PSG, piłka odobija się od słupka, próbuje dobijać Karalek, ale tutaj znowu Palicka staje na wysokości zadania.

30. minuta (14:16)

PSG zaczyna natarcie. Jest atak pozycyjny, ale pierwszy rzut przestrzelony! Kielce biegną do kontry, podanie do Alexa, ale podanie niedokładne. I od nowa Polska Ludowa.

0. minuta (14:16)

Piękny widok! ZACZYNAMY DRUGĄ POLOWĘ!

Koniec pierwszej połowy (14:16)

Trzeba przyznać, że Kielce prezentują się niesamowicie! I zaznaczamy, że to jeszcze było w czasie spotkania numer 1. Obecnie tam musi być prawdziwe szaleństwo :)

Odpoczywamy. Uffff... Ale to było ciężkie. Na razie do przodu. Zobaczymy jak będzie w drugiej połowie.

Najważniejsze, że mistrzowie Polski odrobili stratę. Po statystykach widać, że oba zespoły idą łeb w łeb.

RZUCA SYPRZAK! PIŁKA MIJA MUR!!!

ALE BRONI TO WOLFF!

Bardzo dobrze. Jest nieźle.

Dobra. PSG ma 4 sekundy na zaskoczenie Kielc czymś ekstra! Wznowienie. Próba podania na dobieg do Sole Sala, ale nie udaje mu się ta sztuka. Nie doszedł, bo pilnował go Nahi. Jednak sędziowie zauważyli, że nasz zawodnik przekroczył uprawnienia. I jest jeszcze rzut bezpośredni z drugiej linii.

Czas na obrazku.

ALEX RZUCA Z 2. LINII, ALE OBOK BRAMKI! Jeszcze czas dla PSG. Kilka sekund do końca pierwszej części tego meczu.

29. minuta (14:16)

18 sekund do końca 1. połowy.

Gdybyście mieli wolę postawić nam kawę za tę ciężką robotę, to nie mamy nic przeciwko :)

Czas dla Kielc. Tałant Informuje co i jak teraz będziemy robić w ataku.

Steins minimalnie odrabia straty. Jest gol dla PSG.

28. minuta (13:16)

Kielczanie do ataku, piłke  łapie Sićko, rzuca! GOL!

28. minuta (13:15)

Tutaj przy tej bramce powinno się zaznaczyć, że 70% tego trafienia to asysta Daniela, bo była wspaniała! Tymczasem PSG próbuje złapać kontakt, pod bramkę podchodzi Nenadić, ale przy rzucie uderzył łokciem Sancheza i akcja przerwana, faul w ataku.

27. minuta (13:15)

Alex Dujszebajew łapie w powietrzu piłkę nadaną przez jego brata i zdobywa gola! Wspaniały przerzut, idealny, precyzyjny! Alex jeszcze w powietrzu koordynuje się na tyle, by zdobyć gola na dwubramkowe prowadzenie!

27. minuta (13:14)

ANDREAS WOLFF! PRZEKOT. Jest karny, Nenadić próbuje zmieścic piłkę obok lewej ręki Andiego, ale nasz bramkarz staje na wysokości zadania i broni to!!!

26. minuta (13:14)

Nikola Tournat, choć asystował mu Syprzak, ten wyrwał się spod jego kurateli, by następnie z koła trafić prosto do siatki. PSG zaskoczone, Kielce zadowolone!

26. minuta (13:13)

Teraz rozgrywają Paryżanie. W środku straszy Steins, kielczanie zagęszczają, ale PSG oddaje rzut i słupek! Jest okazja na wyjście na prowadzenie!

25. minuta (13:13)

Szymon Sićko trafia piłką do siatki i mamy ten upragniony, aczkolwiek cały czas ulotny remis.

24. minuta (13:12)

TOURNAT gol, KRISTOPANS gol...

23. minuta (12:11)

Jest bramka Alexa, ale i błyskawiczna odpowiedź Sole.

22. minuta (11:10)

Palicka świetnie broni rzut Tournata, ale zaraz Kristopans też psuje rzut na rzecz Wolffa! Nie ma co! Andi super broni! Steins może byc niezadowolony, bo Łotysz zmarnował całą jego robotę przy kontrataku.

21. minuta (11:10)

Wolff! Noga pod sufit i jest świetna interwencja naszego zawodnika. Bardzo ładnie zablokował zapędy bodajże Kristopansa.

Kielczanie zdobywają gola w osłabieniu. ALEX DUJSZEBAJEW TRAFIA PRZESUWAJĄC OBROŃCÓW DRUŻYNY PRZECIWNEJ NICZYM SZAFY W IKEI.

20. minuta (10:9)

20. minuta (11:9)

Dwóch wielkich gości rozegrało naszą defensywę. Kristopans podanie na koło do Syprzaka, a ten z impetem kieruje ja do bramki. Piłka trzepocze w siatce. Jest 11:9. Przy okazji Tomasz Gębala wyłapuje 2 minuty kary. Oj ciężko, ciężko. Rozjeżdża nam się to spotkanie.

19. minuta (10:9)

Kolejny karny dla Barlinek Industrii Kielce. Ale do niego podchodzi Alex. Rzuca blisko parkietu i tym razem Green bez szans.

18. minuta (10:8)

Kristopans miota z impetem i zdobywa bramkę. Mamy wrażenie, że ten wielkolud jest nie do zatrzymania. Chociaż kielczanom mimo wszystko to się często udaje.

17. minuta (9:8)

Kielczanie w ataku pozycyjnym. Piłka przelatuje od prawej do lewej, nagle zrywa się Sićko, próbuje rzucać, robi to, ale świetnie broni to Palicka... No szkoda. Pomysł naszego zawodnika był zacny, ale wykonanie tutaj wyraźnie nie poszło po jego myśli.

16. minuta (9:8)

Keita dynamicznie wpada w kieleckie pole karne, rzuca i piłka wpada do siatki! Dobre zejście z lewego skrzydła, rzut nad głową Wolffa i niestety jest prowadzenie dla PSG.

16. minuta (8:8)

Tournat faulowany i mamy karny numer 3 dla Kielc. Następuje zmiana w bramce Paryża, wchodzi do gry Green i zrobił to niesamowicie. Odbił piłkę kawałkiem buta. Na nieszczęście dla nas. Kielce tym razem bramki nie zdobyły. Moryto nie jest nieomylny.

15. minuta (8:8)

Steins z karnego. I znowu remis.

15. minuta (7:8)

Olejniczak po kombinacyjnej akcji próbował zdobyć gola, ale ta sztuka mu się nie udała. W międzyczasie Nahi trafił Steinsa w twarz, ale sędziowie zinterpretowali to jako przypadek i będzie bez konsekwencji.

14. minuta (7:8)

Karny dla Kielc. Moryto na posterunku. To już drugi pojedynek niczym na Dzikim Zachodzie. Jeden na jednego. I znowu tę nerwówkę wygrywa Moryto! Jest gol!

12. minuta (7:7)

Koniec kary dla PSG. Grają już w komplecie. Teraz akcja ofensywna pod nasza bramką, Steins podaje do Kristopansa i jest gol...

11. minuta (6:7)

Alex rzuca z drugiej linii i jest gol? Nie ma! Nie ma! Nawet sędziowie dali się oszukać, bo zmienili wynik. Ale fakt jest taki, że mamy 5:6 dla Kielc, a teraz nawet 6:6 za sprawą gola Kristophansa. Ale kluczowe granie zrobił tutaj Steins, który zgubił Gębalę i zrobił Łotyszowi miejsce. W odpowiedzi szybko gola zdobył Karalek!

11. minuta (5:6)

Grebille ponownie 2 minuty kary.

Tak wyglądało trafienie Arka Moryty.

10. minuta (5:6)

KARALEK!!! ALE ON JEST W FORMIE! CUDOWNIE! DOBRZE, ŻE WROCIŁ DO GRY! DOSTAŁ SUPER PODANIE OD KOLEGI Z ZESPOŁU, PIŁECZKA PRZELECIAŁA PO KOŹLE DO JEGO RĄK I JEST GOL!

9. minuta (5:5)

Kielczanie już w komplecie. PSG rozgrywa pod naszą bramką akcję, ale przy ostatniej prostej do rzutu przeszkadza im były klubowy kolega, Kounkoud i jest okazja dla Kielc. Teraz to my będziemy oblegać bramkę drużyny przeciwnej.

8. minuta (5:5)

Steins zdołał wyrównać.

7. minuta (4:5)

Arkadiusz Moryto zdobywa bramkę z rzutu karnego. Jak zwykle i jak zawsze niezawodny Arek! Grebille faulował i dostał 2 minuty kary. Wcześniej po kieleckiej strony faul na miarę kary indywidualnej zrobił Olejniczak. Kielce zaraz wracają do gry w komplecie.

7. minuta (4:4)

Karabatić gol... i jest 4:4.

6. minuta (3:4)

Ależ tempo. Alex Dujszebajew wypatrzył okienko w bramce drużyny przeciwnej, przyłożył i perfekcyjnie zmieścił to w siatce. Zaraz akcja PSG, na czystą pizycję wychodzi wielki jak dąb Kristopans, ale blokuje jego rzut Wolff, zaraz wyjście Olejniczaka do kontry i mamy bramkę!

6. minuta (4:4)

5. minuta (3:2)

Karny dla PSG. Podchodzi Syprzak, rzuca i trafia gdzieś nad głową Wolffa. Wyczuł dobry moment i dopiął swego.

4. minuta (2:2)

Kielczanie ofensywnie, piłka trafia do ręki Karaleka, rzut i gol! Świetnie nam pracuje na kole.

4. minuta (2:1)

PSG stara się szturmować kielecką bramkę, lecz i tym razem ministra obrony narodowej odgrywa Tomasz Gębala! Odbijamy, szybka akcja Kielc, Karacić próbuje, ale bez skutku pozytywnego dla Kielc. Teraz Steins i dynamiczna akcja prawym skrzydłem. Wyskok i gol.

3. minuta (1:1)

A teraz Karalek zdobywa bramki! Ciekawe, czy już ściągnął wszystkie pijawki z kontuzjowanej kostki! Widać pomogły i dały radę! Spiły z niego wszystkie negatywne rzeczy i teraz ten zawodnik zdobywa dla nas gola!!!

2. minuta (1:0)

Nenadić.

Teraz Barlinek Industria Kielce w ataku pozycyjnym. Sićko próbuje z drugiej linii, ale bronią to rywale. Teraz szybka akcja PSG, rzut i jest gol. Nenadić otwiera to spotkanie.

Oba zespoły bronią po jednej akcji. Teraz kielczanie ruszają do ataku. Wolff unosi ręce w geście triumfu! W końcu na dzień dobry wyłapał skuteczną interwencję!

Kielczanie w ofensywie. Jest pierwszy atak pozycyjny. W składzie na parkiecie Kounkoud, Karalek, Karacić, Sićko, Wolff, Sanchez + Gębala.

18:11

No to jesteśmy gotowi na wojnę :) Laptop naładowany, dłonie rozgrzane. Szykujemy się do iście ciężkiego pisania :)

17:52

Chwila wytchnienia po tym niesamowitym meczu i wracamy!

17:30

17:29

POCZĄTEK MECZU BARLINEK INDUSTRII KIELCE PRZESUNIĘTY NA 18.15.

17:29

17:28

KARNE:

BARCELONA 1 X X X X
MAGDEBURG 1 1 X X

KONIEC! TO JEST KONIEC! BARCELONA ODPADA Z WALKI O ZŁOTO!!! Niemcy już nie kończą serii, bo nie muszą! Ludovic Fabregas zatrzymany i to koniec! Wielka radość po stronie Magdeburga!

17:26

KARNE:

BARCELONA 1 X X X

DIKA MEM PUDŁO!!! Trzej zawodnicy Barcy rzucają kozłem i wszystko pudło. Ale myli się też zawodnik niemiecki!

17:25

KARNE:

BARCELONA 1 X X
MAGDEBURG 1 1 X

Co tu się dzieje! Richardson pudłuje! Ale zaraz myli się i zawodnik Magdeburga!

17:23

Pierwszy mecz pokazał, że nie jest to takie proste.

17:21

17:20

Magdeburg tutaj próbował wymusić rzut karny. Ale sędziowie zdecydowali inaczej.

17:20

SZYBKA WYMIANA CIOSÓW I... MAMY RZUTY KARNE! ALE ZACZYNA SIĘ TEN TURNIEJ. ALE EMOCJE, CO ZA SIECZKA SPORTOWA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE! ALE PRYJEMNIE TO SIĘ OGLĄDA!

17:19

Trener Magdeburga dostał 2 minuty wykluczenia. W fatalnym momencie. Wszystko teraz w rękach  nogach zawodników. Magdeburg szarpie pod bramką Barcy, próbuje zdobyć gola na prowadzenie, próba rzutu po stronie Niemców, kołowy pada i... będzie karny? Nie! Rzut wolny. Do końca kilkanaście sekund.

17:17

Barcelona przy wyniku 37:36 na swoją niekorzyść dostaje piłkę do ręki po błędzie drużyny przeciwnej. Barca kreuje akcję i zdobywa gola na remis, ale za kilka chwil Magdeburg znowu wychodzi na przewagę i jest 38:37... ale... znowu kilka sekund i Barcelona wyrównuje. Szalone tempo dogrywki! Prawdziwe szaleństwo! Teraz jest remis i piłka po stronie Magdeburga. Do końca niecała minuta.

17:14

Damgaard co wyprawia! Zawodnik Magdeburga zdobył dziś 8 bramek, z czego szaleje w dogrywce. Magdeburg prowadzi 36:35 i ma piłkę w ofensywie.

17:13

Kielczanie niedawno dojechali i już szykują się do gry.

17:11

NIESAMOWITE!!! MAGDEBURG 2 BRAMKI PREZWAGI! NIEBYWAŁE!!! CO TUTAJ W KOLONII SIĘ DZIEJE!!! CHRAPKOWSKI APELUJE DO SWOICH O ZACHOWANIE SPOKOJU. KOŃCZY SIĘ PIERWSZA POŁOWA DOGRYWKI! ALE EMOCJE!

17:09

ŁEB W ŁEB. 33:33.

17:09

17:07

Po jednym golu po obu stronach i w dogrywce jest już 32:32.

17:05

;) My tam wolimy F4 :)

17:04

Tymczasem :)

17:03

Magdeburg zdobywa gola! JEST 31:31! Masakra! Barcelona jeszcze próbuje rozpaczliwie przez niemal całe boisko dorzucić do pustej siatki, ale tam na posterunku znalazł się jeden z zawodników z pola i niczym Jerzy Dudek przed linią 6. metra wyjął piłkę ze światła bramki!!! To był Damgaard Nielsen, co za interwencja!!! Ależ obrona! WOW! I tym samym przed nami dalsze emocje! Barcelona jeszcze chciała oprotestować tę interwencję sugerując, że wszystko odbywało się w polu bramkowym. A jednak nie! Sędziowie zdecydowali, że karnego nie będzie.

16:58

MASAKRA. Magdeburg przegrywa jedną bramką. Pozostało 20 sekund. Akcja dla Niemców. Jest czas.

16:56

16:56

Barcelona walczy, walczy. Magdeburg się nie daje. Czas dla Ortegi.

16:53

3 minuty do końca. Barcelona prowadzi 30:29.

16:52

Problemy z barkiem zawodnika Magdeburga. Kristjansson kontuzjowany. Jest poważnie. Pięć bramek na koncie w tym meczu i dziś z całą pewnością nie zobaczymy go w grze. Koniec Final4 dla tego zawodnika jest przesądzony w naszej opinii i należy się spodziewać, że będzie długo wracał do zdrowia. Poważna strata dla niemieckiego klubu. Fatalny moment, chociaż przy kontuzjach dobrych momentów nigdy nie ma. Wygląda na to, że przy ataku wbił się z impetem w Goncalvesa, co skończyło się urazem. Mamy nadzieję, że wszystko to, co napisaliśmy jest złą oceną sytuacji i wróci on szybko do zdrowia...

16:44

Teraz oba zespoły idą gol za gol. Ależ emocje w Lanxess Arena! 29:29.

16:42

NASZA STAŁA PERSPEKTYWA:

16:41

Z nieco innej perspektywy. Natomiast Mem na parkiecie. Właśnie zdobył gola na 27:27, ale nie wygląda na świeżego. Kontuzja mu przeszkadza.

16:40

Ależ robotę dla Niemców robi Nikola Portner! Świetne interwencje. Szkoda, że dali sobie ukraść piłkę przy kolejnej akcji i jest remis 26:26. Lecz Portnera docenić trzeba. REWELACYJNIE BRONI!

16:37

16:37

Janc powalczył pod bramką rywali no i wykluczył na 2 minuty zawodnika Magdeburga. Do tego bramka i jest już remis 25:25.

16:34

16:33

Czas dla Magdeburga.

16:33

W tym meczu może się jeszcze bardzo dużo wydarzyć.

16:32

Gorąco w barcelońskich szeregach. Zwłaszcza, że z urazem właśnie zmaga się Dika Mem.

16:31

Coś ciekawego. Magdeburg utrzymuje się 2 bramek prowadzenia. Teraz jest 25:23. Barca ma karny, ALE BRAMKARZ MAGDEBURGA BRONI!!! Gorzej, że będą przez 2 minuty grać w osłabieniu!

16:24

MAGDEBURG 23:22. Ortega bierze czas! Robi się gorąco!

16:24

16:20

JEST JUŻ 21:21!!! BRAMKARZ MAGDEBURGA PRZEZ CAŁE BOISKO PAKUJE PIŁKĘ DO SIATKI!!!

16:19

Tablica wyników po 7 minutach drugiej połowy wskazuje 20:21 dla Barcelony. Wciąż wygrywa Katalonia, ale jednak nie powinni być spokojni o ten wynik. Magdeburg mocno walczy!!!

Tymczasem w przerwie:

16:18

Co do naszej pracy na Final4 Ligi Mistrzów. Na miejscu mamy fotografa Oskara Patka oraz dziennikarza - Michała Gajosa. W Kielcach zostało dodatkowe wsparcie, które będzie dbać o spinanie całego FINAL4 RAPORT w jedną spójną całość :) No i super, że w Kolonii są kibice, którzy chętnie nam pomagają podrzucając nam co trochę super zdjęcia z trybun i nie tylko!!!

Nie byłoby tego, gdyby nie wsparcie naszych partnerów, a więc niniejszych firm:

16:13

ALE FAJNI CI NASI KIBICE!!!

16:11

RUSZA DRUGA POŁOWA MGADEBURG BARCLEONA. Na ten moment 16:18.

16:11

No to załatwione!

16:08

Jak myślicie? Dużo ich tam? Więcej niż kielczan? Komentarze możecie pisać po kliknięciu w zakładkę... KOMENTARZE :)

16:03

ZDJĘCIA ZŁAPANE TUŻ PRZED PRZERWĄ:

15:58

Na parkiecie pierwszego meczu mamy na półmetku 16:18 na korzyść Barcelony. Ale wcale nie uważamy, żeby ta przewaga ze strony Katalończyków była przytłaczająca. Wręcz przeciwnie. Mecz jest stykowy i w drugiej połowie, jeśli Magdeburg nie pęknie pod napływem intensywności, może się wydarzyć dosłownie WSZYSTKO.

15:51

15:50

Drzemka przed meczem? :p

15:49

Obecnie spokojnie, w roli obserwatorów. Potem będzie okazja pokrzyczeć i poemocjonować się Ligą Mistrzów s perspektywy fana :)

15:48

Przy okazji tych zmagań półfinałowych wrzuciliśmy skład drugiego spotkania między PSG, a Barlinkiem Industrią Kielce. Zgodnie z zapowiedziami, do gry sygnowany jest Karalek.

15:44

Ale to przewrotny mecz!!! PRZED CHWILĄ BYŁO 14:12 NA KORZYŚĆ BARCELONY, ALE ZA CHWILĘ ZNÓW SIĘ ZROBIŁO 14:14. Teraz bramkarz Magdeburga świetnie broni i jest akcja dla Niemców!

15:40

Kolana bolą, a nie mogliśmy sobie odmówić zrobienia TAKIEGO ZDJĘCIA <3

15:38

11:13 dla Barcelony. Jest 19. minuta spotkania.

15:35

W pewnym sensie wszystko wróciło do normy. Barcelona wyrywa 10:9... A nie, robi się już 10:10. Ładnie, ładnie!

15:32

15:29

Chrapkowski zdobywa gola dla Magdeburga na 7:6. Ukradł piłkę i pognał indywidualnie. Brawo!

15:26

3:4 na korzyść Barcy. Szybki mecz, na razie szalenie wyrównany.

15:24

Mamy na tę przepiękną arenę w Kolonii kilka perspektyw :) Postaramy się na bieżąco pisać o wszystkim, co dla nas ważne!

15:22

Pierwszy mecz wystartował. 4 minuty gry i 1:1. Jest bardzo mocno. Magdeburg ma trochę problemów, więc z pewnością rzucą wszystkie siły na to pierwsze spotkanie, a co będzie potem, to się zobaczy. Chociaż z drugiej strony ciężko uwierzyć w to, żeby do wielkiego finału nie awansowała Barcelona. Z drugiej strony doskonale wiemy, że sport lubi się rządzić swoimi prawami i wszystko jest możliwe. Magdeburgowi absolutnie nie wolno odbierać szansy walki o złoto.