Dziękujemy wszystkim za uwagę! Bądźcie z nami na CKsport.pl.

21:54

KONIEC TEGO SPOTKANIA. POZOSTAJE MIEĆ NADZIEJĘ, ŻE Z KARALEKIEM I OLEJNICZAKIEM WSZYSTKO OK...

21:53

Płock śpiewa PUCHAR JEST NASZ. STAŁO SIĘ. Kielczanie nie zdołali wyszarpać tego trofeum.

59. minuta (25:30)

Żytnikow.

59. minuta (25:29)

Tutaj już nic się nie wydarzy. Tylko cud... Tylko cud.

Alex dwie minuty kary.

58. minuta (25:29)

Lucin trafia. Błażejewski nie obronił.

58. minuta (25:28)

Serdio faulowany przez Gębalę. Ale wcześniej jak był faulowany Moryto to nie było gwizdka :)

57. minuta (25:28)

Moryto trafia, lecz sędziowie nie uznają tego trafienia. Czas został zatrzymany, gdyż sędziowie uznali faul na Alexie, który wypracował dogodną pozycję rzutowa dla Moryty. Wznawiamy, Karacić biegnie, wpada w Krajewskiego i Daszka... No i jest faul w ataku... Ech.

56. minuta (25:28)

Lucin trafia z karnego. Kornecki nie zdołał wyjąć.

56. minuta (25:27)

Jeszcze 51 sekund kary dla Kielc. Płock rozgrywa piłke, jest gra pasywna, Daszek rzuca! Broni Kornecki! I... rzut karny dla Nafciarzy.

55. minuta (25:27)

Teraz Płock. Daszek faulowany przez Gębalę i rzut wolny.

Karacić czysta pozycja po tym jak dwóch rywali zabrał ze sobą Tournat, jest rzut, ale broni Jastrzębski.

Ten Puchar Polski wymyka się z rąk.

54. minuta (25:27)

Nahi dostaje czerwoną kartkę. Uderzenie w brzuch Kosorotowa. Mocny cios w przeponę, oczywiście przypadkowy.

Teraz Nafciarze. Grają, męczą, próbują szarpać, już jest gra pasywna, Kosorotow musi rzucać, rzuca i jest bramka dla Płocka. Przy tym rzucie faulował Nahi i dostaje 2 minuty kary...

53. minuta (25:26)

Alex próbuje wypracować sobie w znanym stylu pozycje rzutową, ale jest faul. Wznawiamy, Tournat przy piłce po podaniu od Karacicia i jest gol!

52. minuta (24:26)

Płock z grą pasywną. Strasznie się teraz męczą pod kielecką bramką. W końcu rzucają! Kosorotow miota, ale obok bramki! Teraz czas na Kielce.

Jastrzębski broni i jest szansa Płocka na 3 bramki przewagi...

Nafciarze znowu z golem. Mihić tym razem. Nie jesteśmy w stanie sie przebić przez ten 2bramkowy mur.

51. minuta (24:25)

ALEX Z PIERWSZYM GOLEM Z GRY!

50. minuta (23:25)

KOSOROTOW... Kolejny raz.

50. minuta (23:24)

Sabate krzyczy FULL. Ale co ma na myśli? Jak sądzicie? :)

SABATE CZAS.

Sićko do Tournata, ten odrwócił się na pięcie gubiąc ochronę płockiej bramki, rzuca i jest kolejna bramka dla Kielc!

49. minuta (22:24)

Teraz karny w druga stronę. Mihić wywalczył dla swojego teamu. Lucin kontra Kornecki.... NO I LUCIN.

49. minuta (22:23)

Akcja Barlinek Industrii Kielce. Karacić faulowany. Wznawiamy. Jest granie, ale przy sygnalizacji gry pasywnej. Tournat dostaje piłkę od Alexa, szarpie, walczy, rzuca, nie udaje się zrobic tego czysto, ale jest za to karny. MORYTO... TRAFIA!

49. minuta (21:23)

Nahi faulowany przez Daszka. Teraz te 2 minuty mogły się przydać.

48. minuta (21:23)

CZAS DLA LIJEWSKIEGO.

Daszek z golem numer trzy. Przebiegł wzdłuż linii 9. metra, o czym rzucił w kierunku drużyny z Kielc. I wpadło. Wolff nie zdołał tego wyjąć.

47. minuta (21:22)

Żytnikow i szybka odpowiedź Tournata. Gol za gol.

46. minuta (20:21)

Biosca w bramce. Moryto naprzeciw. No i... GOLL!! AREK SUPER ROBOTA! Rzut w lewy dół bramkarza.

45. minuta (19:21)

PIROCH 2 MINUTY KARY I KARNY.

Płock bramka.

44. minuta (19:21)

Prawda. Palce lizać.

44. minuta (19:20)

2 minuty kary dla Daniela Dujszebajewa. Ale za co?

Czy Waszym zdaniem było to warte wykluczenia? Czy może sędziowie stali się zbyt aptekarscy? No Dani trochę popracował, fakt. Ale czy az tyle?

43. minuta (19:20)

Bez Olejniczaka, Karaleka i wykluczonego Migallona. Posypało się. Ale mimo to trzymamy się na powierzchni!

42. minuta (19:20)

Super akcja Kielc!!! Karacić na lewo do Nahiego, ten przerzuca przez pole bramkowe do Moryty, a ten z powietrza prosto w bramkę!!!

42. minuta (18:20)

Żytnikow i jest gol.

41. minuta (18:19)

NAHI Z LEWEJ FLANKI I JEST GOL!

40. minuta (17:19)

Krajewski znowu się gotuje pod bramką Kielc. Ewidentnie pod kopuła jest gorąco. Krajewski sfaulował Alexa i dostał 2 minuty kary.

39. minuta (17:19)

Daszek w odpowiedzi. Nie dają wyrównać.

38. minuta (17:18)

Ale czego się spodziewaliśmy? Właśnie tego, że trzeba będzie cierpiec na parkiecie. Nie ma półśrodków. I teraz ALEX ŚWIETNIE WYPRACOWUJE POZYCJĘ KARACICIOWI, RZUT I GOL!

38. minuta (15:17)

Jastrzębski zatrzymuje Morytę. Świetna interwencja. Plock łapie wiatr w żagle.

Krajewski bardzo mocno wchodzi w Alexa. No po co, po co. Karacić wkurzył się na Krajewskiego i jego przeładowanie. Zagotowało się ewidentnie.

37. minuta (16:18)

Kosorotow gol i trzecia kara dla Migallona. Czerwona kartka w wyniku gradacji.

37. minuta (16:17)

Ale mają rzut wolny. Będa nadal rozgrywać. Żytnikow rzuca po indywidualnej akcji i tylko w poprzeczkę! Szybka kontra kielczan, Nahi i jest gol!!!

37. minuta (15:17)

Płock rzuca obok!

Może nie będzie az tak źle.

Co to się dzieje! No niesamowite. Bolesny dla nas mecz. No i nerwy puszczają na parkiecie. nie dziwne, ze się gotuje.

36. minuta (15:17)

Strata Płocka, szybka akcja kielczan, Olejniczak!!! SŁUPEK! Rekontra ze strony Płocka i tym razem jest gol... Mihić. Tymczasem Olejniczak lezy na parkiecie. Znowu coś bolesnego... Olejniczak znoszony z boiska. No dramat.... DRAMAT.

36. minuta (15:16)

Tylko co tu będzie sensacją? :)

35. minuta (15:16)

Susnja i Nahi. Wynik rośnie proporcjonalnie.

35. minuta (14:15)

Karacić.

34. minuta (13:15)

KARACIĆ! Fantastycznie zagrał, indywidualnie, jakby między drzewa wbiegał, a nie ruchliwych rywali!!!

33. minuta (13:15)

Kosorotow ucieka spod opieki Olejniczaka i rzuca w bramkę. Wolff nie byl przeszkodą.

33. minuta (13:14)

Koniec kary dla Kielc. Migallon wraca na parkiet.

32. minuta (13:14)

Mindegia rzuca i nie trafia! Akcja w druga stronę. Kielczanie bez bramkarza! Ruszamy się jak w ulu, szybka wymiana piłki, Moryto gubi obronę, wchodzi na skrzydło, rzuca i gol!!! FENOMENALNA AKCJA. CO ZA DRYBLING.

31. minuta (12:14)

Piroch ze skrzydła i jest gol. Ale to ciekawe, że kielczanie tez odpowiedzieli BŁYSKAWICZNIE. Rzut ze środka, po podaniu Wolffa do Moryty i jest gol!

30. minuta (11:13)

Przypominamy, że Płock także gra w osłabieniu, ale przez 15 sekund.

Żytnikow 1 na 1 i jest kara 2 minut. Sanchez nie chciał puścić Żytnikowa i nie puścił, do końca.

RUSZAMY Z DRUGĄ CZĘŚCIĄ SPOTKANIA. Nafciarze przy piłce.

0. minuta (11:13)

Za moment zaczynamy druga połowę.

------------

Podoba Ci się nasza relacja LIVE? Postaw kawę :) Z góry dziękujemy za wspieranie naszego portalu!

Dziękujemy za obecność w naszym LIVE. Fajnie, że czyta nas w tym momencie ktoś z Gruzji, Kairu, czy Londynu: Miło. Ale wróćmy do poważnych rzeczy. SKRĘCONY STAW SKOKOWY U KARALEKA. Źle nie jest, ale dziś raczej nie ma co liczyć na kolejne wejście kołowego Barlinek Industrii Kielce.

Koniec pierwszej połowy (11:13)

Karalek leży na ławce rezerwowych.  Ekhm...

Nie zanosi się, żeby Karalek wrócił do gry... Co to będzie? Co to będzie? Czekamy na jakieś informacje z kieleckiego obozu.

61 procent skuteczności po kieleckiej stronie. Płock ma ponad 70.

Początek był baaaardzo obiecujący, jednak rywalem odrobili i nadrobili. No cóż. PANOWIE, BUDZIMY SIĘ I WRACAMY DO GRY!

Koniec pierwszej połowy. Jeszcze Karalek fatalnie upadło. Łapie się za lewą stopę... nie wygląda to dobrze.

Kosorotov piłka w siatce.

29. minuta (11:12)

Sićko markuje rzut, podaje do Tournata, a ten z czystej pozycji do siatki! Brawo za akcję. Fajnie Sićko tym zamarkowaniem zaabsorbował obrońców drużyny przeciwnej. Kielce już w pełnym składzie! I jest czas dla Xaviego Sabate.

29. minuta (10:12)

My jeszcze 20 sekund w osłabieniu.

Moryto faulowany i druga kara dla Lucina.

28. minuta (10:12)

Jednak nie da się ukryć, że kielecka ofensywa ma ogromne problemy. Nie idzie! Teraz próba kielczan, rzut jednego z kielczan, Jastrzębski znowu broni!!! Akcja w druga strone, Żytnikow, rzut i jest bramka. No coś nie idzie. Ewidentnie. Nie da się tego ukryć.

27. minuta (10:11)

Próba znalezienia kanału u Korneckiego, piłka leci między nogi, ale w porę ta dziura się zamyka! Kosorotow trafia w stopę! Kielczanie w osłabieniu, przy niekorzystnym bilansie, ale wychodzimy tym razem obronną ręką.

Robi się troszkę nerwowo. Czy Hiszpan powinien dostać to wykluczenie? hmmm... Dyskusyjne. Plus rzut karny dla Płocka. Kosorotow przy piłce.

Sanchez 2 minuty kary...

26. minuta (10:11)

Kielczanie znowu z odgwizdanymi krokami, piłka dla Nafciarzy...

25. minuta (10:11)

Żytnikow przywalił z impetem z dystansu. Piłka przeszyła powietrze, a następnie zatrzepotała w siatce. Zdawałoby się, że Kornecki miał szansę to wyjąć, ale nie udało się. Następnie nieudana próba Kielc, szybka gra w druga strone, Daszek ze skrzydła i jest przewaga Płocka!

24. minuta (10:9)

Kornecki broni rzut Kosorotowa, ale Gębala faulował. Wznawiają płocczanie na kieleckim terenie.

23. minuta (10:9)

Moryto przedziera się przez obronę rywali niczym przez amazońską dżunglę! Próbuje, walczy i jest karny! Podchodzi Alex i kończy! Pierwsza bramka tego zawodnika w tym meczu.

23. minuta (9:9)

KOSOROTOW I REMIS.

22. minuta (9:8)

Piroch przed szansą! Bez powodzenia! Gębala przechwycił i rozgrywamy na spokojnie, próba Sićki z podłoża, ale Jastrzębski broni w bramkarsko-piłkarskim stylu!

21. minuta (9:8)

Alex faulowany w narożniku. kolejne wznowienie gry po kieleckiej stronie. Ale czasu jest bezlitośnie mało. Znowu faul, znowu wznowienie, w międzyczasie koniec kary, jestesmy w komplecie. Nie było rzutu, gra pasywna odgwizdana i kontra Płocka!!! Uffff... Całe szczęście, że ogarnęliśmy się w obronie i Płock musiał wycofać.

Sićko z dystansu i na bloku zawodnicy Orlen Wisły Płock. Blok typowo siatkarski, ale skuteczny.

Kielczanie grają z pusta bramką i maja sygnalizowaną grę pasywną. Robi się skąpo w kwestii czasu! Płock nie ułatwia, grają bardzo twardo i całkiem szczelnie.

20. minuta (9:8)

Ruszyło, w końcu!!! Gramy. Do końca pierwszej połowy pozostało 10 minut. A na parkiecie gol Orlen Wisły Płock. Grają w przewadze, podali do obrotowego, w tej roli Serdio, i jest gol.

20. minuta (9:7)

tablica resetowana, przestawiana i niestety przekłada się to na wydłużającą się przerwę.

Problemy z zegarem. No i pauza trwa. Chcielibyśmy pierwsi rzucić kamień. Ale pamiętamy, że i w Kielcach takie zamieszanie miało miejsce.

Jest wznowienie gry, Płock przy piłce i... przerwa techniczna.

To już trzecia kara po kieleckiej stronie. Płock chyba miał dwie - Lucin i kosorotov.

19. minuta (9:7)

Gębala 2 minuty kary.

18. minuta (9:7)

Obecnie 4 odbite na 13 rzutów po stronie bramkarza Płocka.

17. minuta (9:7)

Alex rzuca, ale w środek bramki, gdzie akurat stał Jastrzębski. Nie było wyboru, trzeba było wyjąć.

16. minuta (9:7)

Prowadzimy oblężenie w osłabieniu. Niestety strata, Mihić przejmuje, Krajewski dostaje piłkę, rzuca do pustaka i jest gol. W odpowiedzi Sićko z bombą... jednak Płock tez się połapał, że nie mamy bramkarza, szybkie wznowienie i jest gol...

16. minuta (8:5)

KORNECKI ŚWIETNIE BRONI! Brawo. Zgasiliśmy kolejną akcję rywali. Mindegia próbował, ale bez skutku.

15. minuta (8:5)

Karalek 2 minuty kary.

Moryto, Jastrzębski, Moryto i... jest GOL! Piłka pofrunęła między nogami bramkarza z Płocka.

15. minuta (7:5)

Kielczanie po obwodzie, piłka przelatuje ze środka, na lewe skrzydło, Nahi łamie do środka, rzut, piłka w siatce, ale wczesniej gwizdek i karny!

14. minuta (7:5)

Nafciarze walczą zacięcie, chociaż na razie musza sobie radzić w osłabieniu. Teraz piłka do Pirocha, na prawą stronę, rzut i mamy niestety bramkę dla Wisły.

14. minuta (7:4)

Wznowienie, kolejna próba i strata!!! Barlinek Industria rusza z kontrą, wchodzimy jak w masło i jest bramka! Gębala zebrał, piłka przez Nahiego i Kounkouda poszła do Karacicia i mamy kolejnego gola. Po drodze tej akcji był faul Kosorotowa i mamy kolejne 2 minuty dla Plocka.

13. minuta (6:4)

Płock pod bramką Kielc. Gra po obwodzie, Kosorotow wyskakuje w powietrze jakby odbijając się od lewej części parkietu w stronę środka, rzut! nie ma bramki!

12. minuta (6:4)

Tymczasem Kosorotov z kolejnym golem. Za chwilę karny dla Kielc, Moryto i jest bramka! Szybka odpowiedź!

11. minuta (5:3)

Podanie Alexa na koło to Tournata, rzut! Pudło! Broni to bramkarz Nafciarzy, ale przejmuje to drugi kołowy Balinek Industrii Kielce, Karaleka, jest rzut i bramka!!!

10. minuta (4:3)

Kosorotov czaruje, czasuje, rzuca i pokonuje Korneckiego. Płock ma kontakt.

10. minuta (4:2)

Rzut karny dla Płocka. Wywalcza ten przywilej Kosorotov, który został zatrzymany przez Olejniczaka i Karaleka.

9. minuta (4:2)

Ale chyba będzie dobrze z tym barkiem. Karacić wrócić do gry i wygląda na to, że nie ucierpiał zbyt bardzo. Teraz akcja Płocka, rzut na bramkę kielczan, ALE BRONI TO SUPER KORNECKI!!! Balinek Industria wychodzi z kontrą, ale kroki Karacicia.

8. minuta (4:2)

Próba Płocka, ale rzutem na tasmę piłkę rywalowi spod nóg wyciąga Moryto. Rzucił się na tę piłkę, wyłapał i kolejna ofensywa skasowana. Za moment Karacić rozpędza się znowu pod bramką rywala, miota i jest kolejna bramka dla Kielc! Gorzej, że po tym rzucie Karacic złapał się za bark. Faulował go Lucin i dostał za to 2 minuty kary. I w tym momencie kończy się kara Kounkouda.

7. minuta (3:2)

indywidualna akcja Karacicia, który zaczął na 10. metrze, przebiegł kilka metrów, rzucił i trafił. EASY!

6. minuta (2:2)

Mihić udanie z kontry. Najpierw Jastrzębski zatrzymuje atak Kunkouda, rozgrywają to płocczanie bardzo sprawnie wypuszczając Mihicia do kontry i jest gol. Na domiar złego Kunkoud 2 minuty kary.

5. minuta (2:1)

Kapitalna akcja kieleckiego klubu! Sićko ze środka przerzuca na lewą stronę, tam piłka przelatuje przez Karacicia i ląduje w rekach Nahiego, który nie dał innej możliwości bramkarzowi Płocka, jak wyjąć piłkę z siatki. Jednak jest i szybka odpowiedź ze strony Nafciarzy - Kosorotow z lewego skrzydła.

4. minuta (1:0)

Nafciarze próbują w jakiś sposób wykreować akcję ofensywną. Ale odbijają się od kieleckego muru. Maja gigantyczne problemy z tym, żeby przeforsować naszą stanowcza grę na tyłach. Wiślacy już chyba przy drugiej akcji nie zdołali oddać nawet rzutu.

3. minuta (1:0)

Ale szybka zmiana i zaraz na parkiecie pojawia się na przykład Karacić. Mamy dość szeroką ławkę i mamy kim rotować. Jest proba kielczan, KARACIĆ! Aj, Igor pudłuje.

2. minuta (1:0)

Po kieleckiej stronie Alex, Nahi, Olejniczak, Kunkoud, Karalek, Kornecki, Sićko plus Gębala.

1. minuta (1:0)

Ruszamy. Kielce startują. W protokole meczowym jako pierwsza wpisana jest ekipa z Płocka, ale u nas jest nieco inaczej. Zresztą, nie ma to znaczenia :p Kielczanie zaliczyli stratę, ruch na bramkę Nafciarzy, jednak ich zapędy ofensywne zatrzymały się na sprycie jednego z defensorów Barlinek Industrii Kielce, który zakończył ich natarcie. Tymczasem SZYMON SIĆKO! Jest pierwszy gol!

Ruszamy! Piękny gest, symboliczny. A my lubimy symbolikę :) Dlatego jeśli podoba Wam się nasza relacja, czekamy na symboliczną kawę :)

20:06

79-letnia legenda szczypiorniaka, Zygfryd Kuchta, rozpoczyna mecz! Pierwszy rzut! I gramy!

20:05

Kipi, może właśnie dlatego, żeby wywrzeć presję na sędziach finału Orlen Pucharu Polski?

20:04

Ale to jest głupie i trzeba powiedzieć to wprost na temat protestów Orlen Wisły Płock po ostatnim ligowym meczu. Medialna awantura, seria oświadczeń, filmiki, cały ten medialny szum... a oficjalnego protestu brak... to jest NIESAMOWITE.

20:02

Czas na najpiękniejszy narodowy hymn świata <3

20:02

Racja, presja ze strony Płocka jest niebotyczna.

20:01

Szykujemy się na potężne grzmoty! Jesteśmy pewni, że oba zespoły podejdą do tego meczu w 100 procentach serio. Może stawką nie są wielkie pieniądze, ale tutaj chodzi o coś więcej, o prestiż, o historię, o dominację. I jeśli Kielce są zmotywowane na 100 procent, jesteśmy przekonani, że to nastawienie Nafciarzy będzie na 110 procent. Dla nich to szansa zrewanżowania się za ligową porażkę, ostatnia możliwość zakończenia sezonu z jakąś statuetką oraz walka o obronienie zeszłorocznego triumfu. Oczywiście nie ujmujemy kielczanom, nie będzie taryfy ulgowej. Sabate przed meczem podkreślił, że jeśli nie zagrają perfekcyjnie, to z Kielcami nie wygrają.

19:57

Krzysztof Lijewski po raz kolejny głównym trenerem :) To oczywiście pokłosie kary, jaką otrzymał Tałant Dujszezbajew chyba z dwa sezony temu. Była ona rozciągnięta raptem  na kilka spotkań, ale biorąc pod uwagę, że kielczanie w sezonie grają maksymalnie dwa mecze Pucharu Polski, kara wynosi bodaj trzy lata :D Oczywiście poprawcie nas w komentarzach albo doprecyzujcie. Z głowy piszemy, a z głową czasami nie jest najlepiej ;)

19:55

Nie ma co się spodziewać miłej i przyjemnej atmosfery między kibicami, a także na boisku. Będzie to ciężki mecz! Już słychać życzliwości między zespołami. Jest głośno!

19:50

19:49

19:49

19:49

Marzą nam się w Kielcach Trzy Korony mistrzowskie. Póki co, piłka w grze. Jak myślicie, damy radę odzyskać Puchar Polski? Zapowiada się bardzo trudne zadanie, jednak już nie raz pokazaliśmy, że jesteśmy w stanie w tym składzie góry przenosić!

19:48

Na kilka godzin przed rozpoczęciem meczu o Puchar Polski pomiędzy Barlinkiem Industrią a Orlenem Wisłą płocczanie ogłosili przedłużenie umowy z obecnym trenerem Xavierem Sabate. Hiszpan parafował kontrakt na dwa kolejne sezony.