Barlinek Industria Kielce

27:24 (15:11)

Orlen Wisła Płock

19:16

TEN PUCHAR JEST NASZ!!! DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA CKSPORT PO WIĘCEJ INFORMACJI POMECZOWYCH, ZDJĘCIA ITD :D

19:14

19:14

Piękne chwile w Hali Legionów! Aż głowa boli od tych emocji :)

19:13

19:12

Wszyscy baaaardzo uśmiechnięci, szczęśliwi, rozradowani. W końcu udało się osiągnąć kolejne mistrzostwo Kraju! Cieszy tym bardziej, że mierzyliśmy się z szalenie mocnym rywalem, jakim była Orlen Wisła Płock. Niebywały smak zwycięstwa.

19:10

------------

Podoba Ci się nasza relacja LIVE? Postaw kawę :) Z góry dziękujemy za wspieranie naszego portalu!

19:10

19:09

19:08

19:07

Trwa dekoracja wicemistrzów.

19:04

GLADIOATORY ZA NAMI. Z PEWNOŚCIĄ NAPISZEMY O WSZYSTKICH W NASZYM NEWSIE, ALE TO ZA CHWILĘ :)

19:03

ARKADIUSZ MORYTO ZAWODNIKIEM SEZONU. BRAWO!

19:02

19:02

19:01

Jastrzębski także bramkarzem sezonu. Niech się rozwija.

19:01

Piotr Jędraszczyk środkowym rozgrywającym sezonu, a więc przyszły zawodnik naszego klubu już z wyróżnieniem :)

19:00

Jak wygrywać to z klasą :) Ale trzeba przyznać, że chłopaki mocno napędzili nam strachu ;)

18:59

ARTSEM KARALEK OBROTOWYM SEZONU. Ależ on walczył, w całym sezonie, nie tylko dziś!!!

18:59

SKRZYDŁOWY SEZONU TO OCZYWIŚCIE ARKADIUSZ MORYTO! NO BO JAK NIBY INACZEJ? :D

18:58

OBROŃCA SEZONU - PRZEMYSŁA KRAJEWSKI. Tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać.

18:57

Na przykład odkryciem sezonu zostaje Marcel Jastrzębski. Trzeba przyznać, że rozegrał bardzo fajny sezon.

18:56

Zaczynamy ceremonię. Na razie Gladiatory.

18:46

Zostańcie z nami. Postaramy się podesłac jakies ładniejsze fotki. A będzie dekoracja :)

18:45

MVP meczu ALEX DUJSZEBAJEW. To jest gość! Wziął na plecy ten mecz, kiedy nie szło. Postanowił indywidualnie załatwić kilka spraw. W całym meczu był niesamowity, ale w końcówce to był turbokozak!

18:44

Cały sezon! Ciężka praca! Ta na popłaca!

18:43

Ale ciężko! Ale ciężary, ale to było wycieńczające psychicznie. Ależ strachu się najedlismy! W tym meczu kilka razy byliśmy poza mistrzostwem Polski, ale jednak udało się... FTU! Jakie udało... To ONI TO ZROBILI! Brawo!

18:42

KONIEC MECZU, KONIEC MECZU!!! BARLINEK INDUSTRIA KIELCE MISTRZEM POLSKI!!! TO KONIEC!

61. minuta (27:24)

Gramy te sekundy w oslabieniu. Czerwo dla Karaleka z gradacji.

60. minuta (27:24)

ALEX TRAFIA DO BRAMKI!!!! 14 SEKUND DO KOŃCA.

60. minuta (26:24)

Jest gol. Z karnego. Kosorotov. Dobry jest. Wolff odbijł ją, ale i tak wpadła.

60. minuta (26:23)

Kosorotov przy piłce.

Jeszcze 30 sekund osłabienia Płocka. A teraz karny dla Płocka. Krajewski faulowany.

59. minuta (26:23)

Wracamy do gry. Płock napiera na Kielce. Jest przejęcie KIELC!!!!! Nahi biegnie, podaje do Moryty i jest GOOOOL! DAniel Dujszebajew przechwycił!!!

59. minuta (25:23)

W tej chwili mamy mistrzostwo Polski, ale to jest bardzo złudne, bo wciąż inicjatywę ma Płock i może coś w tym momencie rzucić na swoją Korzyść. Sabate bierze czas. Dwie bramki przewagi dają dla Kielc mistrzostwo Polski.

Tylko obronić teraz! W ostatnich minutach nie szło! Ale teraz trzeba!

KARALEK GOOOOL!

58. minuta (24:23)

Moryto! Nie trafia! Broni to Biosca. Dodajmy tylko, że Płock gra jednego mniej.

Czerwona kartka dla Terzicia z tytułu gradacji kartek.

Arek Moryto będzie wykonawcą.

Alex szarpie, jak na kapitana przystało. Po raz kolejny. Faul. I kolejny faul. Strasznie go maltretują. I jest karny dla Kielc.

57. minuta (24:23)

Alex próbuje indywidualnie, oberwał, padł na parkiet. Ale nie ma żadnej dodatkowej kary. Wznawiamy grę.

56. minuta (24:23)

Płock cały czas atakuje, trener dostał kartkę. Kielczanie walczą w obronie jak najęci, ale Płock się nie poddaje. Czasu do końca coraz mniej, a nie możemy utrzymać tej przewagi 2 bramek... Kosorotov bramka.

56. minuta (24:22)

KARALEK!!!! Jesteś wielki! Jest gol! Akcję wypracował Alex! Teraz tylko obronić!

55. minuta (23:22)

No i znowu Płock oddaje! Ciężko!

54. minuta (23:21)

Kara dla Terzicia!!! Przy tej samej okazji.

Jest gol dla Kielc! Tournat!!!

54. minuta (22:21)

Kosorotov gol.

54. minuta (22:20)

Plock krąży po obwodzie. Kosorotov szuka rzutu, ale jest blokowany przez Karaleka. Wznawiają i dalej krążą po kieleckiej połowie. Ponownie broni Woolff. Ale wracamy do płockeigo natarcia. Zaraz kolejny rzut ekipy z Mazowsza, broni Wolff... I niestety. Jest karny dla Płocka.

53. minuta (22:20)

Faul w ataku! Piłka dla gości!

Gol dla Płocka. Jesteśmy na granicy.

52. minuta (22:20)

Alex świetnie się urwał, ale wczesniej gwizdki sędziów i wolny.

52. minuta (22:19)

Kielczanie w ofensywie! Świetnie obsłużony przez Tournata Daniel Dujszebajew. Rzut z powietrza, ale broni to Biosca!!! No nie! A teraz musimy bronić w osłabieniu.

Trzy gole przewagi, ale dla nas wynik korzystny to minimum 2 gole przewagi. Pamiętajcie o tym.

51. minuta (22:19)

Daszek ze skrzydła i jest gol.

51. minuta (22:18)

Timeout dla Płocka.

I od nowa Polska Ludowa. Teraz Płock w ofensywie. Biega po obwodzie. Próba wejścia Fazekasa, przewraca się! Poślizgnał się, ale jako, że to Gębala go ostatni dotknkął, to 2 minuty kary dla Gębali... Trener Lijewski aż się za głowę złapał...

50. minuta (22:18)

Kielce przy piłce. Daniel Dujszebajew próbuje rzucać z 8 metrów, jednak piłka nad bramką.

Alex próbuje dostarczyć piłke do Tournata, gra pasywna, gubimy się i strata! Płock z kontrą, Krajewski pędzi na bramkę, ale szybko interweniuje Alex!!!! nie ma gola!

Czy będzie zatem mistrzostwo Polski na 30. rocznicę zdobycia pierwszego trofeum? :D Ale to byłoby piękne. Jednak do ostatecznego sukcesu jeszcze daleko.

TIMEOUT dla trenera Dujszebajewa.

49. minuta (22:18)

Koniec osłabienia Orlen Wisły Płock. Jest atak pozycyjny gości, Zhitnikov rzuca, ale broni to Kornecki!!!

Kielczanie od środka. Na razie na spokojnie, powoli się rozkręcają, Alex poszedł w kierunku prawego narożnika, zaraz łamie zwodem, rzuca na długi słupek, znalazł lukę tam gdzieś między słupkiem, a Jastrzębskim i jest bramka!

49. minuta (21:18)

Piroch z kolejnym golem.

49. minuta (21:17)

Serdio próbował blokowac nieprzepisowo Morytę i ma za to 2 minuty kary.

48. minuta (21:17)

Oblężenie w wykonaniu Płocka! Walczą, próbują, ALE TRACĄ PIŁKĘ!

Moryto biegnie indywidualnie, wchodzi z prawej i pakuje piłkę do siatki!!!

47. minuta (20:17)

46. minuta (20:17)

NAHI! Świetnie Sicko wypatrzył go na lewym skrzydle!!! Super Nahhi!

45. minuta (19:17)

Daszek zdobywa gola. Za łatwo! Za łatwo!

44. minuta (19:16)

Olejniczak ucierpiał bardzo mocno. Zderzenie kolano w kolano z Kosorotovem. Musi odpocząć. Za niego Daniel i gramy.

43. minuta (19:16)

Kosorotov zdobywa bramkę. W odpowiedzi Sićko!

42. minuta (18:15)

Teraz piłka na stronie płockiej, w rękach Barlinek Industrii Kielce. I piłka znów lata jak po sznureczku. Z  gracją. Moryto do Sićko, ten próbuje rzutu z 8. metra, ale zablokowany. Szybko wznawiamy. Teraz próba podania od Alexa do Karacicia, ale faul. Wznawiamy, gra pasywna, Tournat rzuca, blokuje to bramkarz, dobija Nahi, wpada!!!! Ale nie! Francuz przekroczył linię 6. metra.

Rzut Fazekasa z impetem! Ale nie trafia w bramkę, rozwalił bandę reklamową Barlinka.

41. minuta (18:15)

Piroch zdobywa gola, ale w odpowiedzi Moryto!

40. minuta (17:14)

39. minuta (17:14)

Znowu odbijamy się od ściany. Karalek, który niedawno wrócił na parkiet po 2 minutach kary, odwraca się i próbuje rzucić gola! Ale zatrzymuje go Garcia Biosca.

Ale ciężary. Strasznie trudny mecz.

38. minuta (17:14)

Wolff broni rzut Pirocha. Jeszcze zbiórka Krajewskiego na skrzydle, chce oddać rzut, ale nie ma za bardzo jak. Sędziowie przerywają grę, zaraz wnzowienie, Fazekas z impetem wbiega w naszą defensywę, wpada na linię 6. metra i pokonuje Wolffa.

37. minuta (17:13)

Alex pcha się środkiem, jednak nie utrzymuje równowagi. Wznowienie akcji po faulu. Alex zwód, zawisł w powietrzu, zgubił piłkę! Płock biegnie z kontrą! Wydaje się, że nic z tego nie będzie, że bramka wpadnie dla Płocka jak nic, ale TOMASZ GĘBALA WYŁAPUJE PIŁKĘ RYWALOM I ZABIERA ZE SOBĄ! Świetna gra w defensywie Tomku!

Olejniczak zablokował Płock. Koniec akcji. Teraz czas na Kielce!

Jastrzębski broni rzut Kielc i znowu Płock pod bramką Kielc. Lucin próbuje tyłem do bramki, ale nie wychodzi. Jednak był faulowany przez Olejniczaka i jest powtórka. Znowu Płock, próba mocnego wejścia w obronę i jest faul. Karalek łapie 2 minuty.

36. minuta (17:13)

Akcja ofensywna Płocka. Fazekas faulowany. Wznawiają w osłąbieniu grając bez bramkarza, podanie do Krajewskiego i łatwe wykończenie gosci.

35. minuta (17:12)

Alex zamienia karnego na bramkę!

35. minuta (16:12)

Karny dla Kielc, dwie minuty dla Susnji.

34. minuta (16:12)

Kosorotov w górę i jest gol.

33. minuta (16:11)

Płock w natarciu. Kielczanie dzielnie bronią. Po kolejnym bloku Karalek jeszcze unosi ręce w górę w celu zmobilizowania jeszcze większego tutejszych kibiców!

Szybkiego powrotu do zdrowia!

32. minuta (16:11)

Garcia Biosca teraz w bramce gości. Kielczanie rozwijają atak, Karalek przy piłce, wyskakuje z koła i jest bramka!

31. minuta (15:11)

Alex ze środka próbuje rzucać, obrona, jednak będzie faul i wznawiamy grę.

Kielecka obrona dobrze odpycha od miejsc rzutowych napastników drużyny przeciwnej. Płock ma sygnalizację gry pasywnej. Zhitnikov w górę, rzuca! Poprzeczka! Zbiera Gęgala i przechodzimy do przodu.

30. minuta (15:11)

WRACAMY!

0. minuta (15:11)

Zaczynamy drugą część pojedynku.

Kielczanie już na parkiecie. Szykujemy się na drugą połowę.

Koniec pierwszej połowy (15:11)

Tymczasem w Płocku.

SMS Kielce. Brawo. MVP Piotr Mielczarski, jeśli nie przekręciliśmy niczego :) Także BRAWA! SUPER! Fajnie!

Przypomnijmy, że najlepsi będą grać w lidze centralnej. Fajne wyróżnienie.

Przerwę wykorzystujemy na dekorację zwycięzców SMS CUP.

Szybko zaczęliśmy, Alex do Sićki, ten wchodzi niemal z prawego skrzydła i jest gol!!! PŁOCK NIE ZDĄŻYŁ, JESZCCZE RZUT I BRONI TO WOLFF!

30. minuta (14:11)

Wracamy na parkiet. 14 sekund do końca

czas dla Kielc.

Lucin na Wolffa i piłka w siatce. Lekki rzut.

29. minuta (14:10)

Do zakończenia połowy jest mało czasu, ale Płock ma karny, by zmniejszyć straty.

28. minuta (14:10)

DANIEL DUJSZEBAJEW!

27. minuta (13:10)

Tego czasu jest coraz mniej. Sabate swój czas wziął. I można się spodziewać, że wykorzysta go w tej polowie także Dujszebajew. Teraz akcja kielczan, Dujszebajew do Sićki, następnie Alex Dujszebajew, rzut spod biodra i gol!!! Piłka poleciaała po parkiecie!  Niestety jest i szybka odpowiedź Pirocha.

26. minuta (12:9)

Tournat, Moryto, a następnie Dujszebajew! Alex rzuca, jednak to Jastrzębski jest bohaterem akcji, bo obronił.

25. minuta (12:9)

Płock za wszelką cenę akcją kombinacyjną próbuje przebić się przez nasza obronę gubiąc gdzieś po drodze jej elementy. Ale nie dajemy się Kielczanie skutecznie odsuwają płock, dlatego trzeba zdecydować się na rzut z dystansu. Kosorotov w górę, ale bronimy na bloku. Za chwilę powtórka z rozrywki znowu rzut Kosorotova i piłka po kieleckich rękach. Kosorotov po raz trzeci, tym razem z biodra! Piłka odbija się od Wolffa, a następnie od słupka! nie ma gola! Idziemy z akcją!

Kielczanie rozbudowują akcje pozycyjną. Alex wchodzi na 3, ale go zatrzymują. Sędziowie nakazują wznowienie, zaraz wycofanie piłki, Sićko łapie, rzuca i jest bomba w bramce! Ale Moc, co za energia!

Za chwilę Płock oddaje, szybka akcja rywali i jest 12:9.

24. minuta (11:8)

Lucin, czy Wolff? LUCIN.

24. minuta (11:7)

Kosorotov rzuca! Obok bramki, ale piłka musiała polecieć jeszcze po bloku i wznawiamy. Zaraz kolejny rzut, tym razem Fazekas, broni Wolff! NIestety Gębala faulował i są 2 minuty kary plus KARNY.

23. minuta (11:7)

Gra pasywna Płocka, ale strata wcześniej nastąpiła, przejmujemy piłkę i lecimy! Sanchez wykończył co trzeba i jak trzeba!

22. minuta (10:7)

Tournat, szybka odpowiedź, ale te kolejne minuty pokazują, ze nie będzie łatwo. Że nie odskoczymy nagle na 15 bramek i dobranoc.

21. minuta (9:7)

Krajewski z golem.

20. minuta (9:6)

Karalek łapał z całej siły Fazekasa, ten szarpie, szarpie, rzuca! Wolff dotyka to rękami, ale i tak wpada! Bramka jak cały mecz - mocna szarpanka ze strony Płocka.

19. minuta (9:5)

Kielczanie krążą po kole, piłka finalnie ląduje na lewej stronie do Migallona, ale broni to Jastrzębski! Świetna interwencja.

Dwie minuty kary dla Terzicia.

Kielczanie przyśpieszają, Alex do Daniela i jest gol. Jednak rywale nie pozostają dłużni. Mihić z kolejną bramką.

18. minuta (8:4)

I teraz Płock rzeźbi. Próba przebicia się przez naszą defensywę przypomina drążenie w skale, w bardzo twardej skale.

17. minuta (8:4)

To swoją drogą ciekawe, że czekamy niemalże rok na zwycięstwo kielczan nad Płockiem. Dwa ostatnie mecze, a więc ubiegłoroczny finał PP oraz mecz ligowy to triumfy rywali z Płocka.

16. minuta (8:4)

Już się wydawało, że mamy łatwa bramkę, ale sędzia wskazał, że rozegraliśmy ten wolny z niewłaściwego miejsca. Ale to na nic naszym rywalom. Przy kolejnej akcji Daniel Dujszebajew pada na ziemię, ale piłkę szybko przejmuje Sićko, rzuca i gol!!! Kolejna petarda! 8:4! CZAS DLA TAŁANTA DUJSZEBAJEWA.

16. minuta (7:4)

Atak pozycyjny kielczan. Strata i wracamy!

15. minuta (7:4)

LUCIN BEZRADNY WOBEC WOLFFA, KTÓRY LEWĄ RĘKĄ WYBIŁ PIŁKĘ PONAD POPRZECZKĘ!

14. minuta (7:4)

Serdio z bliska! BRONI WOLFF!!! Ale był niestety Serdio faulowany przez Olejniczaka i mamy karny.

Sićko, dwa zwody, podanie do Moryty i znowu szybka odpowiedź. Jastrzębski mógł tylko oddelegowac piłkę wzrokiem. Czekam aż zakończą się kary.... 3... 2... 1... Oba zespoły już grają w komplecie.

13. minuta (6:4)

Błąd kroków po kieleckiej stronie! Wybiega na naszą bramkę Krajewski i Kornecki nie miał szans. NIestety.

12. minuta (6:3)

Kosorotov i Nahi 2 minuty kary. Dwaj gracze z 99 na trykotach. Zagotowało się gdyż Płock przeszkadzał przy wznowieniu gry.

Orlen Wisła Płock. Bardzo ciężko idzie im w ataku. Ogromne problemy, żeby sforsować nasza linię rozłożoną proporcjonalnie po tej białej linii wyznaczającej pole bramkowe. Szarpiemy, walczymy. Płock szuka miejsca, a to po prawej, a to po lewej. Ale szybko doskakują tam Olejniczak, Nahi i rywale w niebieskich trykotach odbijają się jak od ściany. Każda ich akcja trwa kolosalnie długo.

11. minuta (6:3)

Szymon Sićko! Bomba z 8. metra i jest błyskawiczna odpowiedź!

10. minuta (5:3)

Zhitnikov wskakuje niemalże na Arka Morytę, jest faul w obronie... No i znowu, dalej ciągnie się ta akcja. Wznawiają, Kosorotov rzuca i trafia do siatki...

10. minuta (5:2)

Ale Płock cały czas gra. Albo zbiórki albo faule i nieustanne wznawianie grania...

9. minuta (5:2)

Orlen Wisła Płock w ofensywie. Zhitnikov ucierpiał w starciu z Gębalą. Tomek to ostatnio ma granie w defensywie! Ciężko z nim walczyć! Ale to jest wielki czlowiek, nie tylko posturą, ale także sercem do tego sportu. Tymczasem dwie interwencje Wolffa! Super!! Jedna za drugą!

8. minuta (5:2)

Nahi żółta kartka.

Zgadnijcie co tym razem! Oczywiście tym razem Karalek! Gol :)

7. minuta (4:2)

Daszek skacze ze skrzydła ii.... WOLLFFF!!! Po raz kolejny świetnie interweniuje!!!

6. minuta (4:2)

Szybko zeszło. Karalek już na parkiecie! Przystemplowaliśmy ten fakt golem Karacicia! Bomba, świetne trafienie!

5. minuta (3:2)

Ale tu jest gorąco w tej hali! Tyle grzejników, to musi być ciepło. Zwłaszcza jeśli atmosferę swoimi obronami podnosi WOLFF!!! Ale kapitalna interwencja! Piroch sam na sam, Wolff wynosi nogę w znanym sobie stylu, nad głowę i broni to niesamowicie! Kapitalnie!

4. minuta (3:2)

Oczywiście przypominamy, że wystarczy Kielcom w tym meczu wygrać dwiema bramkami. Do zrobienia, ale pewnie rywale nam tego nie ułatwią. Przy okazji Terzić z żółtą kartką. Ale nie to jest najwazniejsze, a fakt, że Karacić podaje tyłem na 6. metr do Alexa i mamy gola!!!

3. minuta (2:2)

Kibice wykrzykują wniebogłosy WolFF! Ale tym razem to nie pomogło. Tracimy bramkę z karnego.

3. minuta (2:1)

I będzie karny dla gości.

KARALEK 2 MINUTY.

2. minuta (2:1)

Teraz Orlen Wisła Płock. Bieganie po obwodzie, zaraz rzut i bramka gości. Ale jest błyskawiczna akcja kielczan i Moryto!

1. minuta (1:0)

Oba zespoły w tradycyjnych trykotach. Zaczyna Alex, łapie piłke, wskakuje prawej i jest GOL!

POSZŁO! GRAMY. Kielce w pozycyjnym na bramkę Płocka.

16:58

Jak myślicie, no kto? Za chwilę zaczynamy! Trwają ostatnie narady!

16:57

Taki maraton pokazywania środkowych palców w stronę kibiców z Kielc jest taki trochę... żenujący. A faktycznie jak się zerknie przez ramię, to widać, co prezentuje ekipa fanów Orlen Wisły Płock.

16:55

RUSZAMY! Kielczanie wkraczają na parkiet! Atmosfera zmienia się o 180 stopni! Teraz jest miło, jest przyjaźnie. Choć siedzimy obok kibiców Płocka, totalnie niczego z ich strony nie słychać.

16:53

Na parkiet wchodzi Orlen Wisła Płock. CO ZA TUMULT! Gwizdy! Wylew dezaprobaty! Chyba nie można się przyzwyczaić do aż tak nieprzyjaznych trybun!

16:52

16:51

Ochrona wyprowadziła właśnie jednego delikwenta z Plocka. Chyba był niegrzeczny :)

16:47

Ale nie mamy pojęcia, czy na taki hałas gotowa jest Hala Legionów. Oby nie trzęsła się w posadach za bardzo!

16:45

16:44

A do tego pogoda dopisała. Przed halą można się raczyć promieniami słońca i nie tylko :) Zresztą dostaliśmy od czytelników fotki ze złocistymi trunkami w tle, ale totalnie nie wiemy, czy możemy się z Wami takimi fotkami dzielić :)

16:42

Nie da się zaprzeczyć, jest tutaj głośno. Można się bawić. Nie wyobrażamy sobie, żeby takiego klubu jak ten kielecki miało nie być. Zresztą, co by było, gdyby nie było Orlen Wisły Płock? Czy świat stałby się lepszy? Z pewnością nie. Osobiście życzyliśmy Nafciarzom awansu do Final Four. W końcu to kolejny booster do katalizowania tego sportu w górę.

16:41

Płock także gotowy. Do Hali Legionów miało przyjechać 400 osób. Nie liczyliśmy, ale wierzymy, że właśnie tyle zasiadło na trybunie kieleckiego obiektu. Co więcej, w Płocku miało się odbywać oglądanie w Orlen Arenie. Tak się zapewne stało, bo nie wierzymy, żeby miało być w przypadku tak gigantycznego święta inaczej.

16:39

16:38

Jesteśmy na etapie wymiany uprzejmości między kibicami, a że obie strony generalnie za sobą nie przepadają, to już dawno wiemy. Na dodatek robi się ciekawie, bo po 17.00 swój mecz będzie rozgrywać także ta piłkarska Wisła Płock. I dla Korony Kielce najlepiej byłoby, żeby Płock z Rakowem nie wygrał, ani nawet nie zremisował. Śląsk Wrocław idzie w końcówce sezonu bardzo dobrze, dlatego żeby to Korona nie spadła, trzeba liczyć także na ekipę z Płocka. Choć oczywiście wszystko w kieleckich rękach, gdyż kielczanie za tydzień grają swoje ostatnie spotkanie w Łodzi z miejscowym Widzewem. Wygrywamy i zapominamy o sprawie :D Także tak.

ALE PIŁKA KOPANA NA BOK, dziś ta rzucana jest zdecydowanie najważniejsza!!!

16:35

Ciekawe, czy ktoś to czyta, bo biorąc pod uwagę jak wiele osób jest w  Hali Legionów, to z pewnością wszyscy poszliście oglądać ten mecz z bliska :D Nie no, obiekt przy Drogosza wszystkich nie pomieści :)

16:28

Oba zespoły aktualnie grzeją się do gry. Coś w rodzaju odpowiedniego nasmarowania maszyn, które lada moment wejdą na najwyższe obroty i nie mogą się zatrzeć, bo przed nimi najważniejszy wyścig życia. Tak jest. Choć to bardzo doświadczeni szczypiorniści, z pewnością podchodzą do kolejnej walki o krajowy prym z największą powagą. Tutaj nie ma odpuszczania i gry na pół gwizdka. Zwłaszcza po stronie Orlen Wisły Płock, która ma już za sobą Ligę Mistrzów.

16:25

16:24

Super frekwencja w kieleckiej hali! Mamy wrażenie, że na takie widowisko można byłoby otworzyć Suzuki Arenę, a i tak miejsc mogłoby zabraknąć. Swoją drogą to byłoby coś oglądać takie spotkanie przy Ściegiennego ;)