Telekom Veszprem

29:29 (13:16)

Barlinek Industria Kielce

20:23

AAAAAJ... LAUGE TRAFIA NA REMIS! SZKODA. ALE TO DOPIERO PIERWSZA POŁOWA. ZALICZKA NIEZŁA. TRZYMAMY KCIUKI ZA MECZ  W KIELCACH.

KONIEC MECZU. DZIĘKUJEMY!

60. minuta (28:29)

Moryto do karnego! I JEST GOOOOL! SUPER SKUTECZNOŚC NASZEGO CZŁOWIEKA W VESZPREM. PIŁKA OBOK CORRALESA!

60. minuta (28:28)

35 sekund do końca i faul bardzo niepotrzebny ze strony zawodnika gospodarzy. Sipos mocno w powietrzu odepchnął Sićkę. Niepotrzebnie. Ale... To Remili dostaje 2 minuty kary. Hmm...

SIĆKO FAULOWANY I JEST KARNY.

59. minuta (28:28)

Wracamy!

TIMEOUT dla Talanta.

Moryto rzuca na bramkę Corralesa, ale ten skutecznie interweniuje, zaraz akcja w drugą stronę, Elderaa rzuca między nogi Wolffa i jest gol.

58. minuta (27:28)

Ależ gol gospodarzy. Elderaa przyfasolił bomba pod poprzeczkę. Mocne.

58. minuta (26:28)

Veszprem na grze pasywnej. Kielczanie wypychają ich, w końcu gospodarze tracą piłkę, Alex przejmuje biegnie na bramkę, rzuca i jest gol!!! Wracamy i robimy swoje!!!

57. minuta (26:27)

Alex znowu potańczył w polu karnym drużyny przeciwnej. Seria zwodów i jest gol, gol!

57. minuta (26:26)

Elderaa ekwilibrystycznie na remis. Ładny gol Veszprem.

56. minuta (25:26)

Moryto z karnego. Z BRAMKĄ!

55. minuta (25:25)

Wolff niezwykle ofiarnie. Odbija rzut Laugego i samemu odbija się od słupka. Bolesne zderzenie.

Wolff broni petardę Remiliego. Brawo.

54. minuta (25:25)

Veszprem mocno szarpie w obronie. Walczą jak o niepodległość. Ale wobec Tournata byli bezsilni! Nicola zebrał piłke z parkietu po rzucie jednego z naszych i wykończył akcję.

53. minuta (25:24)

Alex Przywalił w głowę Corralesa, ale nie było to celowe. Przeprosił nasz zawodnik i gramy dalej.

52. minuta (25:24)

Strlek.

52. minuta (24:24)

TIMEOUT na prośbę Ilicia.

Veszprem szykuje się do przerwy. Na pewno wezmą.

51. minuta (24:24)

Kielczanie poszli tym razem jak po swoje. Sićko z lewej strony wszedł jak w masło, rzucił z odpowiednią dla siebie siłą i zanotował kolejne trafienie!

50. minuta (24:23)

Talant na pewno powiedział tam wiele dobrego. Ale przede wszystkim to grajmy uważniej po obwodzie. Bo tych strat w tym meczu jest zdecydowanie za dużo.

TIMEOUT DLA KIELC.

49. minuta (24:23)

Remili z kolejnym golem. Szybka odpowiedź Alexa.

48. minuta (23:22)

Moryto z bramką. A wcześniej za trafienie w twarz Wolffa na dwie minuty siada Lauge.

48. minuta (23:21)

Sićko minimalizuje rozmiar straty do rywali. Rzuca gola.

47. minuta (23:20)

Masakra. Znowu strata Strlek... Kolejna strata i trafia Remili... trzy bramki pod rząd to trzy straty. Masakra.

46. minuta (21:20)

Strleka ładnie ze skrzydła, dokręca piłke do siatki. Jest przewaga, pierwsza przewaga gospodarzy w tym meczu.

45. minuta (20:20)

Alex! Ale strata! Niesamowite! Jest kontra sam na sam na Wolffa i co robi nasz bramkarz? BRONI TO! PERFEKCYJNIE!

44. minuta (20:20)

Zacięte granie w Veszprem. Gospodarze fajnie rozegrywali kolejną akcję. Lauge podaje za plecami do Strleka, ale skrzydłowy Telekomu nie połapuje się w tym i nie ma bramki.

43. minuta (20:20)

Karacić gol, Lauge gol...

43. minuta (19:19)

Corrales 37 procent, Wolff 33 procent. Znaczna poprawa gospodarza od pierwszej połowy.

42. minuta (19:19)

Alex spod biodra, ale broni Corrales. Bardzo dobry mecz w wykonaniu tego zawodnika. Teraz akcja w druga strone, próba Veszprem, lecz piłka przeszywa powietrze przelatując obok bramki.

41. minuta (19:19)

Kozioł Alexa! Corrales w końcu pokonany. Mieliśmy mały przestój, ale toza nami. Niestety akcja leci w druga stronę, Veszprem szybko odzyskuje tę stratę. Wykonawcą Elderaa... Silny rzut sprzed 6. metra.

40. minuta (18:18)

Marguc. Gol.

40. minuta (17:18)

Nilsson faulowany przez Nahiego i mamy karny...

39. minuta (17:18)

Oba zespoły graja już w komplecie.

38. minuta (17:18)

Corrales! Jak on to zrobił! Po raz kolejny broni fenomenalnie. Tym razem wyjmuje ze światła bramki rzut Karaleka, z bliska, bomba, ktora miała zmieścić się w tym prostokącie, nie robi tego... Ajjj...

Wolff ratuje nas przed utratą bramki!

Nahi próbuje dokręcić piłkę do bramki Corralesa, ale na nieszczęście tańcząca łaciata po parkiecie napotyka golkipera gospodarzy...

37. minuta (17:18)

2 minuty kary dla gospodarzy. Całe szczęście. To pogramy prawie minutkę w przewadze.

37. minuta (16:18)

Akcja po obwodzie Kielc z pusta bramką, przechwyt i jest bramka... Panowie, tak nie mozna. Zwłaszcza kiedy gramy bez bramkarza...

Kielczanie w osłabieniu na parkiecie, Mahe podchodzi do karnego, jest rzut! obok bramki! W końcu myli się zawodnik Veszprem. Ten filar Telekomu w kwestii karnych. Super!

36. minuta (16:18)

Kounkoud kara wykluczenia na dwie minutki. Lauge powalony, na trybunach zawrzało z wściekłości. Tak, jakby kielecki zawodnik zrobił to z wielką premedytacją, a przecież tak nie jest.

35. minuta (16:18)

Po bramce w obie strony. Status Quo zachowany.

34. minuta (15:17)

Teraz rzut karny dla Kielc. Jest na parkiecie nieco zmieniony skład kieleckiego klubu. Trzeba liczyć na to, że nasza szeroka ławka będzie miała w tym meczu spore znaczenie i świeżsi szczypiorniści w pewnym momencie wejdą do gry i postawią na swoim. Tymczasem Arek Moryto z karnego i....

... JEST BRAMKA. Corrales tym razem bezradny.

34. minuta (15:16)

Szybka akcja Kielc, Olejniczak przy piłce, rzut Olejniczaka, jednak znowu Corrales!

33. minuta (15:16)

Lauge obok bramki.

Wolff broni! Piłka przelatuje na druga stronę, jednak sędzia przerywa grę i teraz to Veszprem będzie atakować.

32. minuta (15:16)

Alex świetnie indywidualnie przeciął przedpole zwodami doprawianych sprintem, jednak jego rzut obił obramowanie bramki. Za chwilę probuje bramkarza rywali pokonac Karacić, ale i on bezradny.

31. minuta (15:16)

Teraz Kornecki w bramce naprzeciw Mahe... iii.... Także Mateusz nie daje rady. Dziś Mahe świetnie! Czwarty gol Francuza. Za chwilę poprawia Strlek... Dwie bramki straty na dzień dobry.

31. minuta (13:16)

Kolejny rzut karny wywalczony przez gospodarzy. Lauge zrobił swoje, pociągnął w kierunku koła, przymierzył się do rzutu i Olejniczak faulował.

30. minuta (13:16)

Pierwsza akcja po obwodzie i gubimy ją w drodze od Karacicia do Karaleka.

0. minuta (13:16)

OK! Zapraszamy na drugą połowę. Przystępujemy do grania :)

Koniec pierwszej połowy (13:16)

Fajnie! Tego się spodziewaliście? :)

ZA NAMI PIERWSZA POŁOWA. WRACAMY PO PRZERWIE.

29. minuta (13:16)

Kielczanie zamykają pierwszą połowę jeszcze jednym golem! Przez całe boisko. Super zaliczka! Ale te sekundy wciąż płyną... Ale już się skończyły. No to wszystko jasne! 3 gole przewagi do przerwy. Super!

29. minuta (13:15)

Przerwa dla gospodarzy.

Daniel dostał piłkę, zrobił w środku dwa kroki i silnym rzutem rozwalił system. Świetne trafienie. Palce lizać!

29. minuta (13:14)

Niestety mamy karny. Mahe znowu zaskakuje Wolffa.

28. minuta (12:14)

Tournat na kole jest niemal nie do zatrzymania. Świetne podanie ze strony Alexa i wykańcza to Francuz. 3 gole na 3 proby!

27. minuta (12:13)

Teraz gol z karnego w wykonaniu gospodarzy. Wolff niepocieszony. Mahe zdobywcą gola.

26. minuta (11:13)

Veszprem napiera na bramkę Kielc, chociaż grają w osłabieniu. nieźle sobie radzą.

Marguc znokautował Arka Morytę.

Marguc 2 minuty kary.

Veszprem obija słupek Wolffa, szybka akcja w druga stronę i... rzut Nahiego obroniony przez Corralesa!

Daniel na parkiecie i od razu robi dobrze kieleckim kibicom! Jest bramka!

25. minuta (10:12)

Rzut ze strony jednego z kieleckich zawodników zaczepia o palce obrońcow Veszprem i siłą rzeczy nie wpada do bramki.

Bramkarsko dobre zawody po obu stronach barykady. Corrales i Wolff robią niezłe show, jednak to kielecki bramkarz ma na koncie 41%. Bardzo ładny wynik naszego człowieka między słupkami :)

24. minuta (10:12)

Veszprem nie zdołało skleić jeszcze jednej akcji w osłabieniu. Piłka wyleciała poza boisko. Na parkiet wraca zawodnik Veszprem, gospodarze grają w komplecie i przerwa dla Talanta.

23. minuta (10:12)

Trochę zaczęliśmy się teraz męczyć w ataku, jednak szybko przełamuje ten impas Tournat. Jest bramka!

22. minuta (10:11)

Karalek rzuca między nogi, jednak kanał zamyka bramkarz gospodarzy. nie ma bramki.

21. minuta (10:11)

Długa akcja kombinacyjna po stronie gospodarzy i skuteczna, bo zakończona rzutem do bramki ze środka w wykonaniu Mahe. Na szczęście zaraz Sipos łapie karę 2 minut! Uff. Może teraz!

21. minuta (9:11)

20. minuta (9:11)

Tournat z golem!

19. minuta (9:10)

Wolff przekot! Broni teraz świetną akcję w wykonaniu Strleka. Akcja przenosi się teraz na stronę Veszprem, gola notuje Alex. Jednak po chwili swojego gola notuje tez Strlek. co za wymiana!

19. minuta (8:9)

Corrales podwojna interwencja. Najpierw broni silny rzut Sićki, by następnie koniuszkami palców u lewej stopy wyciągnąć dobitkę Nahiego. Brawo.

18. minuta (8:9)

Kielczanie grając po obwodzie tracą piłkę, szybka kontra gospodarzy, Strlek w powietrzu i jest gol. Niestety.

17. minuta (7:9)

Marguc miał bardzo ciasno między słupkiem, a Wolffem, a jednak zdołał to zmieścić i sprawić, że siatka trzepoce.

16. minuta (6:9)

Kielczanie wspaniale to rozegrali taktycznie. Niepilnowany Alex posłał piłkę na skrzydło na Nahiego, ten z impetem wskoczył bez żadnej obstawy w pole bramkowe i wykończył akcję golem!

15. minuta (6:8)

WOLFF BRONI KARNEGO! ALEZ ON TO ZROBIŁ. TYM RAZEM WYCZUŁ INTENCJE EGZEKUTORA I WYŁAPAŁ RZUT POD POPRZECZKĘ! CO ZA SKUTECZNOŚĆ.

Kounkoud.

14. minuta (6:7)

Veszprem prze przed siebie. Kolejny go gospodarzy. Ale, ale, ale mamy szybką odpowiedź gości. Jest trafienie Kounkouda.

14. minuta (5:7)

Bomba Szymona Sićko, ale jednak tym razem broni Corrales!

13. minuta (5:7)

Rzut ze środka przed linia 6. metra i Wolff kapituluje.

12. minuta (4:7)

Perspektywa kibiców z Kielc w tym meczu.

11. minuta (4:7)

10. minuta (4:7)

Gospodarze wracają do gry. Strata Kielc w środku pola, Marguc przejął i skończył do niemal pustej bramki. Wolff próbował ratować sytuację wybiegając z rezerwy, ale nie udało się. na szczęście świetne trafienie notuje Sićko.

9. minuta (3:6)

Gospodarze wykorzystują osłabienie w polu kieleckiego klubu i notują trafienie.

8. minuta (2:6)

Gębala 2 minuty kary.

Arkadiusz Moryto z karnego!

7. minuta (2:5)

Remili gra pierwsze skrzypce w ataku drużyny przeciwnej. Drugi gol! Wspaniała wkrętka w kielecka bramkę. Ale on to zrobił. Aż żal, że już nie ma go z nami w świętokrzyskim.

6. minuta (1:5)

Alex i jest 5:1!

5. minuta (1:4)

Gra pasywna przy grze po obwodzie kieleckiego klubu, łapie piłkę Sićko, rzuca z impetem w kierunku bramki rywali i mamy kolejnego gola! Szybko na to trafienie odpowiada Remili.

4. minuta (0:3)

Gospodarze w ataku pozycyjnym, rzut leci na poprzeczkę i nie ma bramki!

3. minuta (0:3)

Alex do Karaleka i mamy bramkę dla Kielc numer 3! Fantastyczny początek! Dobrze zarówno z tyłu jak i w ataku!

2. minuta (0:2)

Wolff! Kolejna rewelacyjna interwencja! Wyciągnął się niesamowicie na nogach! Świetnie! Super!

0. minuta (2:0)

Remili rzuca w kierunku bramki kieleckiego klubu! Ale nie ma bramki! Obronił to Wolff. Tymczasem po drugiej stronie Karalek plus Nahi i już mamy 2:0!!

18:46

Wystartowaliśmy!

18:43

Oba zespoły już na parkiecie. Jest hymn Ligi Mistrzów, możemy grać!

18:42

Zaczynamy! Wkraczamy do akcji. Liczymy na wielkie sportowe święto i zdecydowanie zwycięstwo Barlinek Industrii Kielce w walce o Final4 :)