Vardar Skopje

20:22

Vive Tauron Kielce

20:36

Vive Tauron Kielce pokonało w  wyjazdowym pojedynku Vardar Skopje i znacznie przybliżyło się do gry w Final Four Ligi Mistrzów. Najskuteczniejszymi graczami tego spotkania Gorbok i Strlek. Gratulacje dla trenera Dujszebajewa i jego zawodników! Brawo! Za to spotkanie dziękuje juz Wojciech Staniec!

20:34

Koniec! Koniec! Koniec!

60. minuta (20:22)

Kapitalne ostatnie dwadzieścia minut Vive! Rzucają jeszcze gospodarze!

60. minuta (19:22)

Strlek! Trzy bramki przewagi Vive! Wspaniała asysta Bieleckiego.

60. minuta (19:21)

Kara dla jednego z piłkarzy Vardaru. Jest blisko! 54 sekundy do końca.

59. minuta (19:21)

Czas dla Vive!

Niespełna dwie minuty do końca. Dujszebajew wysoko ponad bramką. Vive w ataku!

58. minuta (19:21)

Długo grają w ataku gospodarze.

Trafia Cupić ze skrzydła!

57. minuta (19:20)

Bramka dla Vardaru. Gorbok!

56. minuta (18:20)

Gramy dobrze w defensywie! Trafia Cupić!

56. minuta (18:19)

Czas dla Vardaru!

55. minuta (18:19)

Strlek ze skrzydła!

54. minuta (18:18)

Fenomenalne podanie Rosińskiego do Aguinagalde, ale w bramce jest Sterbik!

53. minuta (18:18)

Brumen ze skrzydła. Jego pierwsza bramka dzisiaj.

53. minuta (17:18)

Kapitalnie teraz Jurecki! Niesamowity rzut "Dzidziusia"!

52. minuta (17:17)

Po raz kolejny Stoilov po podaniu Karasica!

51. minuta (16:17)

Trafia ze skrzydła Strlek!

50. minuta (16:16)

Trzecia bramka Stoilova z koła!

49. minuta (15:16)

Wykorzystana przewaga! Trafia Bielecki! Bezbłędny jest dzisiaj Karol!

48. minuta (15:15)

Ale Toskoić uderzył w twarz Jureckiego. Dwie minuty!

47. minuta (15:15)

Mamy remis! Dwie bramki Strleka pod rząd! Brawa też dla Sego - dwie wspaniałe interwencje!

46. minuta (15:13)

Dobrze w bramce gra też Sego! Nasi w ataku!

45. minuta (15:13)

Świetnie Bielecki!

44. minuta (15:12)

Słabo wygląda ta druga połowa. Tylko jedna bramka w 15 minut. Teraz będzie szansa - rzut karny.

Kolejna interwencja Sterbika! Tym razem słabo Chrapkowski. Odpowiada Stoilov!

43. minuta (14:12)

Filip Lazarov! Ładny rzut Macedończyka.

42. minuta (13:12)

Wykluczenie Michała Jureckiego!

41. minuta (13:12)

Wreszcie mamy bramkę! Grzesiek Tkaczyk z kontrataku!

40. minuta (13:11)

Tomek Rosiński na boisku. Już w pierwszej akcji rzucał "Rosa". Vive nadal bez bramki.

39. minuta (13:11)

Przerwa na wytarcir parkietu. W ataku kielczanie.

38. minuta (13:11)

Pokazana gra pasywna. Szybko rzucał Michał Jurecki. Po raz kolejny jednak fantastycznie Sterbik!

W doskonałej okazji pomylił się teraz Toskić.

37. minuta (13:11)

Słabo zaczęli drugą część gracze z Kielc. Jeszcze nie udało im się pokonać Apada Sterbika.

36. minuta (13:11)

Faulowany Toskic. Rzut karny dla Vardaru wykorzystany przez Lazarova.

35. minuta (12:11)

Dobry blok Vive! Zatrzymany Dujszebajew!

34. minuta (12:11)

Denis Buntic, ale bramka nieuznana. Gra pasywna.

33. minuta (12:11)

Trafia Gorbok z drugiej linii.

32. minuta (11:11)

Trafia Aguinagalde, ale akcja przerwana. Piłka jednak dla kielczan. Po wznowieniu gorzej rzucił już Hiszpan i skutecznie bramkarz gospodarzy.

31. minuta (11:11)

Kielczanie rozpoczną drugą połówkę. Rozpoczną ją jednak w osłabieniu, bo kilka sekund przed końcem pierwszej części ukarany został Michał Jurecki.

255. minuta (11:11)

11:11 takim rezultatem kończy się pierwsza część tego spotkania. Dobrze grają kieleccy szczypiorniści, którzy podnieśli się po słabszym początku. Wracamy za kilka minut!

Na nic się dały wskazówki szkolenioca. Kielczanie nie zdołali trafić do bramki.

30. minuta (11:11)

Czas dla tenera Dujszebajewa! 15 sekund do końca pierwszej części.

29. minuta (11:11)

Dwie minuty dla Michała Jureckie za uderzenie w twarz Alexa Dujszebajewa. Kończymy w czterech w polu.

Aż dwie nieuznane bramki dla kielczan. Nadal mamy remis.

28. minuta (11:11)

Awantura na parkiecie. Dwie minuty dla Buntica i Toskica.

27. minuta (11:11)

Piękna bramka Gorboka.

26. minuta (10:11)

Idealnie teraz Tkaczyk! Nieszwykle precyzyjnie z drugiej linii.

25. minuta (10:10)

Pomylił się Dibirov! Nie ma bramki dla Vardaru!

24. minuta (10:10)

Faulowany Dujszebajew przez Buntica. Będzie rzut karny...

Aguinagalde po podaniu Buntica!

23. minuta (10:9)

Gorbok! Druga bramka w tym spotkaniu.

23. minuta (9:9)

Koniec gry w osłabieniu. Brawa dla kielczan! Bez bramek przez podprzednie dwie minuty.

22. minuta (9:9)

Sego! Kolejny raz dobrze w bramce. Tym razem zatrzymany Alex Dujszebajew.

21. minuta (9:9)

Kara dla Chrapkowskiego. Z rzutu karnego trafia Dibirov.

20. minuta (8:9)

Grzesiek Tkaczyk! Pierwsze prowadzenie Vive w tym spotkaniu.

18. minuta (8:8)

Cupić! Mamy remis!

18. minuta (8:7)

Odpowiada Michał Jurecki po ładnej, indywidualnej akcji.

18. minuta (8:6)

Świetnie Sego po strzale Karacica.

Alex Dujszebajew! Ładnie przymierzył. Szkoda, że był kompletnie nieatakowany przez naszych obrońców.

17. minuta (7:6)

Rzuca Tkaczyk, niezwykle szczęsliwie, ale skutecznie! Czas dla gospodarzy.

16. minuta (7:5)

Zmiana w drużynie z Kielc - Tkaczyk na boisku.

Szybka akcja gospodarzy. Pewnie rzuca Karacić.

15. minuta (6:5)

Zmarnował teraz dogodną sytuację Buntić. Dobre podanie Zormana, szkoda, że Chorwat nieskutecznie.

13. minuta (5:6)

Jurecki agresywnie w obronie. Stoilov nic sobie jednak z tego nie robi i trafia z koła.

13. minuta (5:5)

Wraca na boisko Mateusz Jachlewski. Co ciekawe - grę w osłabieniu wygrali kielczanie 1:2.

12. minuta (5:5)

Wyśmienicie na kole Julen Auginagalde. Kolejna bramka zdobyta w osłabieniu.

12. minuta (5:4)

Szybko odpowiedział Filip Lazarov rzutem z 9. metra.

11. minuta (4:4)

Chrapkowski z kontrataku! Mamy remis.

11. minuta (4:3)

Mateusz Jachlewski ukarany za ewidentny faul. W przewadze gospodarze.

10. minuta (4:3)

Karol Bielecki trafia z rzutu karnego!

9. minuta (4:2)

Ładnie wypatrzył Zorman Julena Auginagalde. Wyśmienicie w bramce zachował się jednak Sterbik.

8. minuta (4:2)

Karacić po szybkiej akcji gospodarzy.

7. minuta (3:2)

Zorman do Jureckiego. Świetnie trafia "Dzidziuś" z 7. metra.

7. minuta (3:1)

Buntić nieudanie z lewego rozegrania. Po raz kolejny nieskutecznie goście.

6. minuta (3:1)

Gorbok z drugiej linii.

6. minuta (2:1)

Świetnie Michał Jurecki po kapitalnym przechwycie!

5. minuta (2:0)

Agresywnie w obronie grają kielczanie. Kartką ukarany Jachlewski. Rzucał Dujszebajew, ale na szczęście nieskutecznie. Szybko odpowiadamy, ale Chrapkowski fauluje w ataku.

4. minuta (2:0)

Kolejna nieudana akcja kielczan. Piłka dla gospodarzy. Słaby początek drużyny Dujszebajewa.

3. minuta (2:0)

Najpierw nieskutecznie Zorman, po chwili trafia Karacic.

2. minuta (1:0)

Alex Dujszebajew z dugiej linii!

2. minuta (0:0)

Rzuca Zorman. Słupek!

Ładna, naprawdę ładna akcja gospodarzy. Dobrze jednak w bramce Sego!

No i rozpoczęliśmy! Vardar w ataku pozycyjnym.

Trwa prezentacja składów obu zespołów. Atmosfera na hali niezwykle gorąca. Jest naprawdę głośno!

Kielczanie przystąpią do tego spotkania praktycznie w najmocniejszym składzie personalnym. Drużynie nie pomoże jedynie Krzysztof Lijewski. Rozgrywający ciągle leczy kontuzję stopy, której nabawił się podczas zimowych mistrzostw świata w Katarze. Do składu wraca natomiast Tobias Reichmann.

18:56

A tak to wyglądało jeszcze kilka minut temu. Zawodnicy z Kielc w trakcie rozgrzewki.

18:54

W 1/8 finału Champions League Vardar rozprawił się z Orlenem Wisłą Płock. Co prawda - w Płocku uległ on Orlen Wiśle 26:32, ale w rewanżu odrobił straty z nawiązką i pokonał „Nafciarzy” 31:20.

18:50

Najmocniejszym punktem drużyny ze stolicy Macedonii mogą być... jej kibice. Gorąca atmosfera na trybunach w Skopje jest znana sympatykom piłki ręcznej w całej Europie. Bardzo liczni i usposobieni fanatycznie kibice Vardaru stwarzają sporo problemów każdej przyjezdnej ekipie.

18:46

Blisko, coraz bliżej tegoroczny cel postawiony przed Mistrzami Polski. By awansować do Final Four Ligi Mistrzów, Vive Tauron Kielce musi uporać się w ćwierćfinale tych rozgrywek z macedońskim Vardarem Skopje. Ciężkie spotkanie przed podopiecznymi Talanta Dujszebajewa, ale miejmy nadzieję, że żółto-biało-niebiescy po zakończeniu wyjazdowego pojedynku będą bliżej awansu do Final Four. Wojciech Staniec, witam i zapraszam!

Realista2015-04-12 10:19:02
kibice vardaru to zwykle świnie. Rzucanie na boisko zapalniczkami, dlugopisami powinno zakonczyc sie walkowerem. A ehf - frajerzy
scyzoryk2015-04-11 20:28:04
panie redaktorze można pokazać zdięcie kibiców VIE TAURON KIELCE?
swo0dkasfdas2015-04-11 20:14:12
Co ten debil Rosiński robi?? ja prdl
iv2015-04-11 19:52:16
Powiem krótko kibice Iskry kibice Vive oglądam mecz i jest mi tak pierońsko wstyd i i przykro tym co się dzieje u nas. Posłuchajcie co robią kibice vardaru i zastanówcie się czy tym ujadaniem wspieracie naszych chłopaków. Mamy jeszcze tydzień i to tylko od nas zależy czy podołamy im pomóc w domu u siebie. Naprawdę zastanówmy się co my robimy :(