Dziękujemy za uwagę!

17:01

KONIEC MECZU. BYŁO CIĘZKO ALE KONIEC! UFFFF!

95. minuta

Goście mają jeszcze jedną akcję. Kwiecień wybija na aut. Miedź wznawia. Wrzutka Kostki! Forenc wychodzi mija się z piłką! Uderzenie Miedzi obok bramki! Ale i tak był spalony!

94. minuta

Ale nikt nie zamyka. Miedź od autu.

94. minuta

Kiełb do Briceaga, ten wrzuca!

93. minuta

Miedź kolejna wrzutka! Wybijamy i biegniemy z kontrą!

92. minuta

Korona Kielce kilka wyrzutów z autu. Po prostu chcemy przytrzymac tę piłkę przy linii i już nie podprowadzać piłki pod własną bramkę.

91. minuta

Miedź łamie akcje, podanie do Velkovskiego, probuje podać do środka, Korona blokuje i aut. Wyrzut daleki, Korona odpycha rywali, ale Takac gubi piłkę! Co się stanie? Miedź też gubi!

91. minuta

Korona znowu rozpaczliwie wybija piłikę ze swojego pola karnego.

Dośrodkowanie, Kwiecień wybija. Korona wciąż stara się odpychać zagrożenie od siebie. Ale jest to bardzo szarpane, niepewne. Miedź non stop pressuje, naciska. Sędzia dolicza 4 minuty.

89. minuta

Rozny dla Miedzi.

88. minuta

Walka w narożniku Miedzi. Korona oddala zagrożenie, ale piłka w końcu wypda za linię końcową. Miedź wznawia i próbuje grać.

87. minuta

Miedź Legnica ma inicjatywę po swojej stronie, kontrole po swojej stronie. Ale Korona dzielnie się broni, nie daje sobie zrobić krzywdy, ale bywało w tym meczu gorąco.

86. minuta

Dominguez dostaje żółtą kartkę za trącenie piłki ręką. Wolny dla Korony. Kiełb wrzuca, jest zamieszanie, Kostorz przy piłce, probuje oddać strzał, ale ta sztuka się nie udaje.

85. minuta

Kielb probuje uwolnić Kostorza, jest walka na połowie rywala o piłke i goście zatrzymują Koroniarza. Będzie aut dla żółto-czerwonych.

84. minuta

Malarczyk opatrywany. Ale już mamy to za soba i wracamy do gry.

83. minuta

Przerwa w grze. Na murawie leży z 3 zawodników.

82. minuta

81. minuta

Miedź znowu dogrywa w pole karne, ale robi to źle. Korona wybija na aut. Zdecydowanie więcej inicjatywy po stronie gości. Kielczanie w ogromnych problemach. To jak z pompowaniem balonika czekając na to aż pęknie.

80. minuta

79. minuta

Korona cały czas w tarapatach. Prosimy się o problemy. Kiełb i Kwiecień za Godinho oraz wykończonego Petrowa. Reakcja Korony na sytuację na boisku.

78. minuta

Kolejna akcja Miedzi! Gol? Wydawało nam się, że piłka przelała się po słupku i wpadła do siatki! Na szczęście piłka trafiła za bramką w słupek naciągający siatkę i zatrzepotała w niej od zewnątrz. GOLA NIE MA.

78. minuta

Ale gola z tego nie ma. Sędzia boczny podniósł chorągiewkę w górę. SPALONY. Ale to absolutnie jaskrawy sygnał!

77. minuta

Miedź urządza sobie strzelaninę pod kielecką bramką! Uderzenie za uderzeniem! Piłka w końcu wepchnięta do siatki!

76. minuta

Kostorz i Takac za Nono i Szykawkę. Dobre zmiany.

75. minuta

FORENC ZBIJA NA AUT ŚWIETNE UDERZENIE RYWALI! Miedź coraz bliżej! Zdecydowanie za blisko! Oni zaraz mogą coś wbić. Potrzebna terapia szokowa dla Korony.

74. minuta

Kostorz i Takac szykuja się do zmiany.

73. minuta

Nono fauluje rywala w środku, 30 metrów od pola karnego. Niebezpiecznie się robi! Dajemy się rywalom wystrzelać, ale ta zabawa jest obarczona szalonym ryzykiem.

72. minuta

Łukowski wybija dośrodkowanie z rożnego. Przenosimy grę na druuga połowę? Nie. Miedź przejmuje i kontynuuje natarcie.

71. minuta

Ataki Miedzi dość nieporadne, ale kto wie, czy coś z teego nie zakończy sie golem. Akcji maja sporo. teraz rożny.

70. minuta

Kielczanie wybijają, Łukowski przy linii uwalnia Nono, a ten jest faulowany.

69. minuta

i znowu sporo szarpanki po obu stronach. Miedź pod bramką Korony. Robi się gorąco, bo goście poczuli wiatr w żaglach. Kolejna wrzutka, ale kielczanie skutecznie bronią. Jednak będzie kolejny wyrzut z autu dla przyjezdnych.

68. minuta

Kolejna żółta kartka. Tym razem Godinho.

67. minuta

66. minuta

65. minuta

Korona z kontrą, Łukowski z lewej strony, wrzuca! Miedź wybija szczupakiem, jednak kielczanie cały czas przy piłce. Próbują grać swoje.

64. minuta

Deaconu dobry mecz. Zmieniony przez Szpakowskiego.

63. minuta

Na trybunach 8090 osób. Mogło być lepiej, ciut lepiej. Liczyliśmy na 10 tysięcy :) Ale 8 też przyzwoicie ;)

62. minuta

Szpakowski za Deaconu.

61. minuta

Korona nieco się rozwinęła. Więcej próbuje!

60. minuta

Łukowski pędzi lewą stroną! Aj, wybijają mu na aut. Wznawiamy, daleki wyrzut z autu, Abramowicz musiał ratować zespół. Za chwilę uderzenie piłki bezpańskiej na przedpolu przez Zatora i po raz kolejny Abramowicz ratuje swoj zespół! Dzieje się!

59. minuta

Aut, przebicie piłki na 5. metr, uderzenie z główki! Forenc rzuca sie i łapie w ręce!

58. minuta

Miedź cały czas na mocniejszym tempie, ale ile można tak wytrzymać? Tym bardziej, ze mecz im ewidentnie ucieka.

58. minuta
7
57. minuta

Wrzutka Deaconu w pole karne, gośccie odbijają, piłka wpada pod nogi Trojaka, ktory uderza z pierwszej! PIŁKA OBOK SŁUPKA! Znowu blisko, szalenie blisko! A jednak gola nie ma.

56. minuta

Nono dostaje piłkę, uderza z pierwszej i rożny.

55. minuta

Jak widać na zamieszczonym obrazku, kartek posypało się całkiem sporo.

54. minuta

53. minuta

52. minuta

Goście cały czas mocno. Chcą się wykazać, coś strzelić, dlatego miejscami bezlitośnie naciskają żółto-czerwonych. Korona na razie nieśmiało. Niepewnie. Dajemy się tej presji drużyny przeciwnej.

51. minuta

Szykawka wypuszczony przez Nono próbuje gonić, ale sfaulował przy tym zawodnika drużyny przeciwnej.

50. minuta

Wyrzut z autu po stronie Miedzi! Piłka wpada w pole karne, musi to wybijać Forenc! Zrobiło się gorąco. Jeszcze ta akcja mogła przybrać inna formę, bo z kontra zabrał się Nono, ale nie zdołał wygrać pojedynku z dwoma rywalami.

49. minuta

Miedź nieco podkręciła tempo. Znowu więcej inicjatywy na początku po jej stronie.

48. minuta

Dominguez świetnie podaje piętką w pole karne! Piłkę przejmuje kolega z zespołu, wysunięcie na lewo do niepilnowanego piłkarza w niebieskim trykocie! Strzał!!!

.

.

Zator blokuje wślizgiem, po czym wybija w cały świat! To mogło się zakończyć golem.

47. minuta

Zaczynamy od przebijanki. Raz po stronie Korony, dwa po stronie Miedzi.

47. minuta

Poszło! Druga połowa rozpoczęta!

Wychodzimy na druga połowę.

0. minuta

Będą zmiany po obu stronach.

Koniec pierwszej połowy

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Rozwodniła nam się ta połowa. Warto ochłonąć, odpocząć. Wracamy za 15 minut.

53. minuta

52. minuta

Gotuje się na murawie. Dajemy się wciągać w sytuacje, gdzie zaraz będą się sypać kartki. Sędzia trochę traci kontrolę nad tym meczem, ale to dlatego, że głowy piłkarzy gorące. Kolejne kartki.

51. minuta

Ale się dzieje! Sztab Korony protestuje, że tam w polu karnym gości powinien być rzut wolny pośredni, bo po przecięciu tego podania Nono, Abramowicz złapał w rękę. Ktoś na ławce się podpialił i dostał czerwoną kartkę, wcześniej Kuzera zółtą... Ale gorąco.

50. minuta

Piłka w drugą stronę! Nono wrzuca, Łukowski czeka na piłke, przecina to Miedź wślizgiem, łapie Abramowicz, uruchamia akcję w druga stronę i teraz z opresji musiała się ratować Korona Kielce. Uratowaliśmy... Uff..

49. minuta

Wrzutka z wolnego Tronta, próba uderzenia z okolicy krótkiego słupka! Gola nie ma, jest rożny dla Miedzi. Goście wrzucają, piłka bezpańska wybijana przez Koronę i jest kontra!!!

48. minuta

Malarczyk żółta kartka. Druga w tym meczu, wcześniej kartkował Drygas.

47. minuta

AKCJA MIEDZI!!! UDERZENIE Z DALSZEJ ODLEGŁOŚCI, ZZA POLA KARNEGO! UDERZENIE W SŁUPEK MIEDZI! Piłka została na linii, Forenc szybko się połapał, odwrócił się i złapał piłkę! Ale było gorąco! Strasznie!

Sporo, ale to nie powinno dziwić. Sporo się działo. Drygas, Petrow, gołąb, VAR.

A TYMCZASEM ŁUKOWSKI PROSTYM PODBICIEM!!! MOCNE UDERZENIE! ALE OBOK BRAMKI!  Oj blisko, blisko.

44. minuta

Petrow potrzebował interwencji fizjo. Ale już stoi. Sędziowie doliczyli 8 MINUT.

42. minuta

Korona kontroluje boiskowe wydarzenia. Za duzo sie nie dzieje. Miedź nieco odpuszcza, Korona też. Chodzonka.

41. minuta

Trochę zachmurzyło się, pogoda nie jest tak piękna, jak jeszcze kilka dni temu.

40. minuta

Łuk brwiowy rozcięty. Jak u boksera. Musiało krwawić obficie, bo Drygas ma czerwony tył głowy. Teraz już gramy. Tymczasem kolejna przerwa. Ranny gołąb zaczął hasać sobie po polu karnym Forenca. Kielecki bramkarz pomógł mu opuścić murawę.

39. minuta

Zawodnik Miedzi miał zmieniany opatrunek. Może poprzedni sie nie trzymał dobrze na głowie?

38. minuta

Drygas cały czas leży. Przedlużenie tego meczu będzie całkiem spore.

37. minuta

Rozciecie Drygasa na głowie, już opatrunek.

35. minuta

Czekamy.

34. minuta

Miejmy nadzieję, że nic złego tam się nie dzieje.

33. minuta

Kontuzja zawodnika Miedzi. Doszło do jakiegoś kontaktu na zasadzie głowa-głowa. Leży. Nie podnosi się na razie. Piotr Malarczyk, ktory był obok, zareagował na tę sytuację dość ekspresyjnie.

32. minuta

Deaconu przechwyt w środku pola, wygania prawą stroną Szykawkę, ten przyjmuje, przewraca się w polu karnym!!!

Sędzia nasłuchuje, ale nie ma karnego. Tylko rzzut rożny. Trzeba oddać, że Szykawka nie czekał na reakcję, wstał i walczył dalej i wywalczył rożny, z którego niestety nic nie wyszło.

31. minuta

Jeszcze zobaczymy, cały mecz przed nami :)

30. minuta

Korona chce rozgrywać, ale Miedź pressuje. Stara się notować odbiór na połowie kieleckiego klubu.

29. minuta

Korona kasuje akcje Miedzi i próbuje teraz wysunać piłke do przodu. Grunt to nie popełniać błędów po swojej stronie.

28. minuta

Widać, że ten facet ma papiery na granie! Deaconu świetny strzał, do ideału niewiele zabrakło. A teraz Miedź wchodzi w atak pozycyjny. Probuje ugryźć żółto-czerwonych, którzy staraja się zamknąc wszystkie strefy.

27. minuta

Korona celebruje, i rozgrywa krótko, wysunięcie przed pole karne do Deaconu, uderzenie!!! Broni to Abramowicz!!! Było blisko! Leciała obok słupka w bramkę.

26. minuta

Jest akcja Korony Kielce! Łukowski dostaje przerzut na lewo z drugiej części boiska, łamie, podaje w pole karne, ale Miedź wybija na rożny i taki też będzie rozgrywany stały fragment gry.

25. minuta

24. minuta

Miedź Legnica wygląda na podłamaną, na pewno tak było zaraz po stracie drugiej bramki, która finalnie nie została uznana. A teraz widać w nich nieco więcej ruchu, werwy. Chyba poczuli, że jeszcze nie wszystko stracone, skoro zyskali życie tym VARem i cofniętym golem.

23. minuta

teraz sytacja po stronie Korony. Dogranie z lewej strony do środka pola karnego, ale nie było jak się tutaj obrócić. Zaraz kolejna akcja! Łukowski z dystansu, ale łapie to Abramowicz. Pewnie i bez problemu.

22. minuta

Miedź teraz próbuje troszeczkę więcej inicjatywy narzucić drużynie przeciwnej. Na razie bez wybitnych skutków. Póki co, przebijanka w środku pola.

21. minuta

JESZCZE RAZ - NIE MA BRAMKI DLA KORONY KIELCE. GOL ŁUKOWSKIEGO COFNIĘTY.

20. minuta

A jednak, cieszyliśmy się przedwcześnie. Petrow sfaulował przed tą akcja bramkową zawodnika na połowie Korony. Był przechwyt zaraz po przewinieniu naszego zawodnika i gol. Sędzia anulował gola i cofnął akcję do wolnego dla Miedzi.

19. minuta

Mamy VAR.

18. minuta

Jest gol, a teraz jeszcze wykorzystujemy moment, gdzie zawodnik gości leży na murawie. Pijemy wodę, oddychamy głęboko.

15. minuta

ŁUKOWSKI!!! KAPITALNIE! ALE BŁĄD LEGNICY! CO TU SIE DZIEJE!!! 2:0

11. minuta

Kibice krzyczą JESZCZE JEDEN JESZCZE JEDEN.

10. minuta

JEST GOL!!! PRZECHWY KORONY W ŚRODKU, DEACONU MA PIŁKĘ, UDERZA Z DYSTANSU I JEST GOOOOL!

9. minuta

Miedź atakuje, Korona broni, podanie do przodu po stronie gości, ale piłka wyjeżdża za linię boczną. Teraz pchamy piłkę w druga stronę. Szykawka dostał piłkę, łamie z prawego boku na środek, STRZELA!

Ale bez gola. Bramkarz gości łapie w koszyk.

8. minuta

Miedź agresywnie, kolejny faul gości na piłkarzach Korony Kielce.

7. minuta

Korona coraz bliżej drużyny przeciwnej, a w zasadzie jej bramki. Korona coś tam probuje, ale widać że załozeniem było przede wszystkim nie stracić na początku, bo Miedź na pewno się rzuci i będzie probowała od razu przesądzić losy tego spotkania.

6. minuta

Korona od bramki. Probujemy kreować akcję, ale Miedź bardzo agresywnie podchodzi pod nasze pozycje.

5. minuta

Henriquez wali z dystansu, ale blokuje to Łukowski! Bardzo dobrze. Gdyby nie ta interwencja, mogłoby być różnie. Piłka miała szanse przedrzeć się w kieleckie pole karne, a nawet w kierunku bramki Forenca. Na szczęście była interwencja naszego zawodnika, która oddaliła zagrożenie.

4. minuta

Matynia z autu wyrzuca do kolegi z zespołu, ale Korona stara się pressować i Miedź traci piłkę. Korona na razie stara się rozgrywać tę piłkę bardzo spokojnie. Za to Miedź uwija się, jakby chciała w końcu zrzucić z siebie jarzmo fatalnej drużyny PKO Ekstraklasy.

3. minuta

Koroniarze rozrzucają między sobą futbolówkę, ale tracą w środku pola, do akcji strzeleckiej dochodzi jeden z piłkarzy gości, uderza! ale piłka zdecydowanie obok bramki. Nie będzie z tego gola. Wznawia Forenc.

2. minuta

W sumie to dopiero teraz zwróciliśmy uwagę, że ten pas zieleni przez środek areny jest ciut widoczny. Ale raczej nikomu to nie będzie przeszkadzać :)

Kibice wpierają z trybun Jana Pawła II. A my teraz przenosimy się na boisko, na to, co dzieje się w dzisiejszym meczu. Na razie oczywiście trochę gry w środku i Miedź próbuje coś ugryźć dla siebie. Na razie to oni narzucają ton.

0. minuta

Pierwszy gwizdek sędziego poszedł! Zaczynamy mecz!