97. minuta

Łukowski!!! Ale broni Stipica! I będzie jeszcze jeden rożny. Już jesteśmy pod kreską.

96. minuta

Podgórski walczy zacięcie i jest rożny dla gości!!!!

120 sekund wytrzymać. Grosicki uderza! Ale w siatkę! Skoczyło ciśnienie. Niech Grosik zatrzyma ten bilans na 9 golach, prosimy :)

Piłka odbita przez Koronę. Kourtis jednak faulowany na 40. metrze. I będzie wolny.

Trojak interweniuje i mamy rożny dla gospodarzy.

Konstantyn dobrze zastawiał się przy akcji ofensywnej, faulują go i po akcji Pogoni. Kielczanie grają bardzo rozsądnie. Z głowami na karkach. Naprawdę, niewiele pozostało to szczęścia.

Jeszcze 7 minut :) Odliczamy :)

8 minut doliczone! Bardzo dużo. Bardzo, bardzo.

Gospodarze pod bramką Korony! Strzał z lewej strony! Uderzenie złe, piłka ląduje w aucie.

Podgórski wrzuca, uderzenie na bramkę, ale łapie to w ręce Stipica!

Dąbrowski stracił piłkę przy swojej linii końcowej, Konstantyn przejmuje, próbuje dograć! Pogoń blokuje i rożny! Gorąco!

A czas powolutku zmierza do końca. Może uda się wywieźć stąd ten punkcik.

Korona zablokowała 9 strzałów drużyny przeciwnej. Jest ofiarnie, zdecydowanie!

To była kolejna pewna akcja po stronie druzyny gospdodarzy, ale jednak bez owoców.

Briceag goni Grosickiego, ale dogonić go nie moze! Grosik dogrywa po ziemi, strzał na bramkę Korony! Podgórski ofiarnie blokuje wślizgiem! Nie przysnęliśmy.

Piłka jest po naszej stronie, można powiedzieć. Kielczanie mają więcej piłki po swojej stronie niż w poprednich minutach, a Pogoń jakby zjechała z intensywności. Nie da się tak grac przez 90 minut.

10 minut pozostało do zgarnięcia w Szczecinie choćby punku.

A przepraszamy!!! ŁUKOWSKI DALEJ GRA. Nie ma Deaconu i Szykawki.

Konstantyn i Kostorz za Deaconu i Łukowskiego.

Korona zamknięta w zamku hokejowym, jak to się mawia. Kuzera szykuje dwie zmiany, ale do nich dojdzie za chwilę. Jest ręka w polu karnym Korony Kielce, ale... w ataku.

Trojak wrócił do gry. I mamy rzut rożny dla gospodarzy.

Trojak oberwał w głowę.  W Szczecinie 13961 kibiców. Dużo, ładnie to wygląda! Kibice obu zespołów dają radę!

Pogoń rzut rożny.

Korona nieco więcej gry, nieco więcej mobilności. Ale teraz Pogoń nas kara, przejmuje, wchodzi w prawą stronę naszego narożnika, dośrodkowanie, ale na szczęśccie nikt tego nie przecina w kierunku bramki.

Korona przejęcie na 30. metrze drużyny przeciwnej, Szpakowski do Briceaga, ten chce rozciągnąć na drugą połowę pola karnego, ale za daleko, to nie mogło dotrzeć do nikogo z Korony Kielce.

Stipica! Ale broni strzał! Świetne i kąśliwe uderzenie ze strony Szykawki po słupku! Stipica broni na raty, bo musiał jeszcze wyłapać uderzenie wyplute przed siebie. A tymczasem FORENC NAS RATUJE Z OPRESJI! Interwencja za interwencją.

11

Podgórski dośrodkowanie! Szykawka! Aj, nie trafił dobrze w piłkę! Piłka obok bramki! Szczecin musi walczyć nie tylko z Koroną, ale również z boiskową psychologią. W końcu mieli dwa gole na tacy, a tu zonk, VAR "zabrał" oba.

W międzyczasie zmiany dokonał Kamil Kuzera. Ciekawe, czy zrobiłby je, jakby wiedział, że gola nie będzie.

Niewiarygodne! Nie ma gola!!! NIE MA GOLA! Wciąż 0:0. Zawodnik Pogoni próbując zamknąć akcję, dotknął piłkę ręką. Bramki nie ma.

Sędzia idzie się upewnić. Więc gol nie taki pewien.

Ale czekamy na VAR. Coś jest nie tak z tym golem.

Ależ akcja gospodarzy! Kowalczyk wypuszcza Grosickiego! Ten uderza, piłka mija bramkarza, wtacza się do siatki, rozpaczliwie próbujemy ją wybić z linii, ale w końcu mija linie bramkową i jest gol dla gospodarzy. Kto strzelił? Tego jeszcze nie wiemy. Jest odnotowane trafienie samobójcze. Godinho. Widzieliśmy, wracał na pełnej prędkości, ciężko było jak zareagować.

Łęgowski uderza z 20 metrów i POPRZECZKA!!! Ale dokręcone! Leciało w okolice okienka, ale ratuje nas poprzeczka.

Piłka na dobieg dla atakujących Korony, ale Stipica wcześniej. Wybija z główki.

Dośrodkowanie Grosicckiego, uderza to z główki Wahlqvist, ale bez gola. Jednak ciężary Korony bardzo duże.

Łęgowski wchodzi prawą stroną w pole karne, wykłada, ale Korona wybija!

Pierwsza świetna akcja Korony! Briceag dostał piłkę z głębi pola. Nie czekał, przerzucił piłkę na drugą stronę, Łukowski z kozłem i z dużymi problemami broni to Stipica! Pogoń była w sporych tarapatach!

Pogoń intensyfikuje! Uderzenie z daleka! Forenc broni, ale spalony.

Korona blokuje rożny i mamy kolejny dla miejscowych.

Dąbrowski! Nad poprzeczką! Rożny. Ale uderzenie gospodarzy! Gorąco się zrobiło!

Tego nam jednak brakuje, a więc ofensywy po stronie żółto-czerwonych.

Dośrodkowanie Korony, zaraz drugie, Deaconu próbuje strzelać! Ale zablokowany. Korona trochę intensywniej. Zaczyna coś podłączać się pod ofensywną grę.

I od razu nawałnica ze strony Pogoni. Niemiłosiernie intensywnie potrafią grać. Poszła słynna syrena w eter, jakby znak do ataku.

Szczecin na murawie, Korona na murawie. no to co? Czas zaczynać :)

Za chwilę zaczynamy.

Koniec pierwszej połowy

Jeszcze gorączkowo pod bramką Korony, ale kielczanie się bronią i koniec pierwszej połowy!

A Wy jak myślicie? Co tam się stało?

Pogoń próbuje zaskoczyć szybkim wznowieniem. Ale kończy się normalnym dośrodkowaniem. Spore zagrożenie, uderenie z główki, ale obok bramki.

To trzeba oddać, że Szczecin gra niezwykle intensywnie. Mają świetny zespół. Teraz Dąbrowski z ostrego kąta! Broni Forenc! Ale rożny!

4 minuty doliczone.

Akcja dla Pogoni, Grosicki dostaje piłkę, uderza z zewnętrznej, ale piłka za bardzo odkręciła się od pola karnego. Korona od autu.

Nasza perspektywa.

Rożny dla Portowców, rozegrany krótko. Ale Korona oddala zagrożenie.

Dośrodkowanie z rożnego, dogranie, przebicie na przedpole, Godinho uderza! Aj... Ależ mu zeszła. Nie ma z tego gola.

Błąd Portowców! Szykawka idzie z kontrą! Uderza na bramkę!!! Gol?

Nie!!! Tylko rożny dla Korony. Ale była to bardzo dobra okazja żółto-czerwonych.

Zmiana. TAKAC ZA PETROWA.

Pogoń przy piłce. Korona nie może doonać zmiany. Teraz Szczecin kombinuje, próbuj czarować piłką pod kieieckim polem karnym, ale tracą futbolówkę, ktora wylatuje za linię końcową.

Petrow jeszcze na chwile wraca.

Petrow kontuzja. Takac za niego. No niestety. Mięśniówka, z którą już nasz zawodnik sobie nie poradził. Tymczasem Szczecin chce to wykorzystać, że na boisku nie ma nikogo! Wrzutka na Zahovicia i... spalony.

Wędrychowski żółta kartka po faulu na Błaniku. Zahović także.

Bardzo ryzykowna gra Korony. Nie da się skutecznie bronić przez 90 minut. Trzeba przejść do inicjatywy, chociaż o to będzie szalenie ciężko.

Korona obecnie głównie gra w defensywie. Teraz Zahović i Grosicki mają stojącą piłkę, nic tylko uderzyć, ale uprzedził ich jeden z Koroniarzy! Blisko. Znowu blisko.

To była świetnie rozegrana akcja po stronie gospdodarzy, ale jednak Kowalczyk nie wykończyłtego dobrze strzałem, a Zahović nie zdążył... Ciężko, ciężko. Jak zwykle w Szczecinie.

Kowalczyk dostał piłkę, puszcza po długiej, Zahović probuje to skończyć, ale nie zdążył! No 100 procent gol to powinien być.

Tymczasem Zahović robi wystawkę w polu karnym koledze, ten uderza, ale poślizgnął się i gola z tego nie ma! Przy okazji blokował to bodaj Zator!

Może jeszcze uda nam się coś podesłać :) Tymczasem informacje na temat statystyk.