KONIEC! KORONA WYGRYWA 2:1. BYŁO CIĘŻKO, ALE JEST!

Radomiak pod bramką Korony, ale faul w ataku! Forenc wykopie!

5:1 ale Takac zatrzymany! Kończmy ten mecz :)

100. minuta

Dośrodkowanie, wybjamy. i szansa na kontrę!!!

100. minuta

Goście całym zespołem w ataku. Korona próbuje przecinać. Wrzutka, strzał z głowy! Ale Forenc wyjmuje z okienka bramki|!!!!  Jeszce rożny dla Radomiaka.

99. minuta

Dośrodkowanie, Korona wybija.

99. minuta

Korona blokuje centrę. Ale jszcze jeden aut.

98. minuta

Radomiak szuka miejsca, ale nie oddają strzału. Jeszcze aut dla Radoamiaka. Potrojna zmiana po drodze dla gosci. Trochę późno ale OK.

97. minuta

korner dla gości.

96. minuta

trzeba jeszcze wybiegać! Te dwie minuty wywalczyć! Wycisnąć jak cytrynę.

31

no! Tak sie odpowiada na rzucanie rac! brawo!

JESZCZE VAR POTWIERDZA, GOL!

Radomiak pali szaliki, straszny zapach. Gryzie w gardła. Błanik miesza rywali w polu karnym, dogrywa na długi słupek, Kostorz zamyka!!! GOLLL!!!!

Rożny dla Korony.

Przypominamy, 10 minut doliczone. Sporo się dzialo na trybunach. A teraz skupmy się na tym, co na boisku. Kostorz na murawie za Szykawkę.

Kibice gości doigrali się. Po klatką tak zwane białe kaski.

Pod nasza kielecką zakotłowało się, uderzenie Radomiaka, ale bez gola. SĘDZIA DOLICZA 10 MINUT.

Teraz aut dla Korony.

Wracamy do gry! Na szczęście, bo tych przerw w drugiej połowie było.

Jest przerwa, czekamy na wznowienie gry.

Race odrzucane do klatki gości.

Radomiak bardzo nieładnie się zachowuje, rzuca racami w kibiców Korony.

Wrzutka Korony za długi słupek, na Szykawkę, ale bez korzyści.

Czasu coraz mniej, ale Korona walczy. Rożny. moze teraz.

Dobra akcja Radomiaka, dośrodkowanie, uderzenie po ostrym kącie, Forenc rzuca się i łapie.

Teraz Radom wrzuca, ale nie odnajduje sie w polu karnym nikt, kto po ich stronie mógłby zakończyć akcję. Gra leci w drugą stronę, ale faul na piłkarzu w zielonym trykocie..

Gra się uspokoiła.

Korona przed kontrą! Tak! Ale nie udało się jej zwieńczyć! Zgubiliśmy piłke dość wcześnie.

Zmiany. łukowski i Nono, a za nich Takac oraz Podgórski.

Korona notuje przechwyt, uderzenie w kierunku bramki gości! Ale obok.

Jakubik żółta kartka za brutalny faul na Szykawce. Wchodzą fizjo.

Deaconu żółta kartka.

Radomiak od autu na wysokości pola karnego Korony.

Łukowski! Biega w kółeczko w polu karnym, ale bez strzału. Za to Semedo przed wspaniałą okazją, ale nie trafił!

Doskonała sytuacja Korony! Kontra! Szykawka wykłada do Błanika! Ten strzela, ale broni bramkarz!

Dużo się nie działo. Poza oczywiście racami :)

Na razie spokojnie. Bez sensacji po obu stronach barykady. Gra w środku pola.

Ale kielczanie oddalają zagrożenie.

Radomiak pod bramką Korony.

Nono świetny przechwyt, zdobywa środek pola, podanie do Zatora, ten wrzuca, ale wybija Radomiak. Zaraz Briceag uderza!!! Oobok bramki.

Piłka na stronę Korony Kielce, Radomiak wrzuca, piłka staje w miejscach, wybijamy!

Deaconu z dystansu!!! Bramkarz Radomiaka wypluwa przed siebie! Ale nikt nie domyka!

Kibice z Kielc decydują się rzucać śnieżkami w rywali. Serio, nie jest to potrzebne.

Rocha rozklepał Koronę z kolegami. Ale żółto-czerwoni na szczęście szybko dali radę zniwelować to zagrożenie. Teraz dogranie rywali, Malarczyk nie zrozumiał się z Forencem. Malar lobuje Forenca!! Ale lobuje tez bramkę! Rożny dla Radomia.

Korona w końcu wychodzi z oblężenia, ale czy na dobre? Chyba nie bo piłka wraca na środek i trzyma ją Radomiak.

Ale jest niebezpiecznie przy tych stałych fragmentach w takich warunkach. Trwa oblężenie kieleckiej bramki. Dogranie iii... kolejny rożny.

Kolejny rzut rożny Radomiaka.

Wyrzut z autu, akcja gości i rożny! A wiatr zaczyna znowu zacinać.

Alves dośrodowanie, piłka grzęśnie w polu karnym, wybija to zawodnik gospodarzy!

Marciniak gwiżdże i gramy. Radomiak będzie atakował bardziej przeoraną w pierwszej połowie część murawy. Od razu dośrodkowanie, uderzenie z głowy! Forenc wybija przed siebie!!! Przysnęliśmy. Radomiak z świetną okazją. O mały włos!

Piłkarze na trybunach, zaczynamy druga połowę.

Zaraz zaczynamy drugą połowę.

Koniec pierwszej połowy

No to czas się rozgrzać :) Ciekawa połowa.

No to mamy przerwę

Spokojnie, jak na wojnie póki co. Przynajmniej na murawie

To teraz Radomiak. Próbują, mają akcję, ale gola nie ma. Sędzia kończy pierwszą połowę. Gol do szatni! to jest to! 1:1.

DEACONU WRZUCA! SZYKAWKA UDERZA Z GLOWY, KOBYLAK ŁAPIE? NIE! GUBI PIŁKĘ, A TA DO SIATKI!!!

Luis Machado żółta kartka.

Dobrze byłoby wyrównać w tej połowie.

Deaconu dostaje piłkę, z pierwszej robi przekładkę myląc obrońcę. Ale przewraca się w polu karnym! Będzie jedenastka? Nie. Gramy dalej.

Lewa część boiska przeorana. Dobrze będzie się tam w drugiej polowie bronić, ale wcześniej trzeba coś strzelić|! Korona jest blisko, ale wciąż bez konsumpcji.

Ale Korona nie przestaje. kibice krzyczą wniebogłosy. Korona z kolejną akcją. Szykawka wchodzi w pole karne, kiwa, wykłada koledze, ale znowu ciężko się do tego zebrać, bo ludzie grzęzną w polu karnym...

A teraz konkurs strzelecki Korony! Trzy strzały! Dwa wyjmuje bramkarz gości, trzecia piłka Trojaka za linię końcową.

Godinho chce dogrywać przy linii końcowej, w ręke miał być trafiony zawodnik gości, ale Marcianiak pokazuje, że nie było. Tylko rożny.

Znowu dogranie Korony w pole karne! Gola nie ma. Ale jesteśmy blisko!

Ale Korona nie przystaje. Łukowski okiwał rywala, wykłada piłkę do Nono, ten uderza, ale nie udaje się! Gdyby nie było tak grząsko, mielibysmy bramkę.

Godinho dogrywa górą do Szykawki, ten z główki i gol!? Nie! Kibice wyskoczyli w górę, ale tylko boczna linia... Bramkarz wyjął. Teraz wrzutka z rożnego, Trojak strąca, Zator może zamykać, ale nie trafia!!! W Piłkę nie trafia!!! 100 procent!

Ciężko gra się atakującej Koronie w ataku pozycyjnym. Straszna sprawa. Bo trzeba utrzymać równowagę, a i coś strzelić. Na błocie fatalnie się atakuje. Lepiej bronićc, ale Korona teraz bronić nie ma czego.

Radomiak pierwszy raz od dawna pod bramką Korony Kielcce. Wejście jednego z nich prawą stroną, ale kielczanie to blokują, prejmują, zaraz Petrow faulowany i wznawiamy ze stojącej piłki.

Korona cały czas siedzi na drużynie przeciwnej. Radomiak oblegany, męczony, ale na razie niezłamany.

12

Korona Kielce więcej posiadania, więcej z gry, tetraz Łukowski z 20 metrów! Gola nie ma, ale jest rzut rożny, bo mieliśmy obcierkę.

Od bramki Radomiak.

Na razie mamy constans. Poza tym, że Radomiak prowadzi. Briceag centrostrzal, ale nad poprzeczką i to sporo.

Pozostaje pytanie, czy w ogóle takie mecze w taką pogodę warto grać...

Briceag próbuje wejść w pole karne, ale poślizgnał się. no niestety. Wciąż 1:0 dla gości i to oni teraz atakują. Ale mecz przypomina ganianinę od bramki do bramki. Ciekawe ile laptop wytrzyma, tak wiele, i laptop jest tak mokry, że nie wiem nie wiem :)

Kartoflisko. Tak to wygląda. Straszna kopanina, ale na razie w tej kopaninie ta Korona jest lepsza.

Korona obrzuca Radom piłką, kolejne dogranie, ale Radomiak wybija.

Kolejny rzut rożny, Łukowski wrzuca, Radomiak wybija, ale Korona kontynuuje, dogranie na 3. metr, piłka grzęźnie, próbujemy uderzyć, ale gola nie ma.

Rożny, wrzutka Korony, Łukowski wchodzi z piłką w pole karne, dogrywa do Szykawki, ten niestety nie zaryzykował, by piłkę dogonić, bo byłaby brama.

I niestety, dogranie z lewej strony, uderzenie z główki Ramosa i jest gol. 1:0 dla Radomiaka.

Korona pod bramką rywala. Ale po akcji :) Dość szybko się kończa te akcje :)

Radomiak Radom z akcją, ciągną piłkę do przodu, ale przerywa to sędzia gwizdkiem. Spalony.

Wyrzut z autu na wysokości pola karnego Korony. Ale nie ma to żadnych skutków negatywnych. Teraz próbujemy grę przenieść na drugą połowę. Linie wymalowane na różowo. Piłka pomarańczowa. Noooo nie na taką pogodę liczyły te niemal pełne trybuny Suzuki Areny.

Jest akcja pod bramką Korony Kielce.

Pogoda straszna. Ale zaczynamy. Piłka pomarańczowa, Korona na żółto-czerwono, Radomiak na zielono. Gramy!

15:27

Korona napiera. Briceag próbuj podać, ale goście niwelują tę akcję i posyłają piłkę w aut. Korona cofa w tył i gra.

15:01

No jest ciężko :)

15:00

12:04

Aktualnie tabela prezentuje się właśnie tak. Trzeba wziąć pod uwagę, że Miedź przegrała z Lechią i znacząco pogorszyła swoją sytuację w PKO Ekstraklasie. To tylko pokazuje po jak cienkim lodzie kroczy właśnie Korona Kielce.