Alex... Błąd kroków... I niestety. nie dało się wyrównać. Koniec meczu. 31:32.

Nguessan trafia! ładnie to rozegrali... 30 sekund...

60. minuta (31:31)

Vargas broni rzut Szymona. Teraz goście z piłką w pozycyjnym. Czas! Dla Ortegi.

59. minuta (31:31)

Teraz Mem w poprzeczkę, ale jeszcze będzie karny, bo zatrzymywał go nieprzepisowo Daniel Dujszebajew. Wanne korzysta z karnego i ma kolejnego gola.

58. minuta (31:30)

Moryto gol! Świetnie! Niezawodnie dziś!

58. minuta (30:30)

Arek Moryto! Musisz! Nielsen w bramce, szybka zmiana.

Nguessan fauluje Dylana Nahiego i karny.

Hiszpanie nie finalizują ataku pozycyjnego. Piłka dla nas i lecimy pod katalońską bramkę.

57. minuta (30:30)

Sićko! Odpala bombę i trafia! Ale siata! ładny gol! Ale Szymon trafia tylko takie!

56. minuta (29:30)

Mem, gol.

56. minuta (29:29)

Vargas broni rzut Tournata z koła! Ajj... to może być baaardzo brzemienne.

55. minuta (29:29)

Hiszpania trafia w osłabieniu. Jeszcze minuta z ograniczonym składem.

54. minuta (29:28)

Ale Alex Szarpie! nasz zawodnik wchodzi w okolice pola karnegoo i fauluje go Goncalves. I karny i 2 minuty kary! Moryto przy piłce, rzuca, gol! Świetne nieszblonowe wykonanie. Piłka po parkiecie prosto do bramki!

53. minuta (28:28)

Alex! I w odpowiedzi Hiszpanie! no nie!

Tymczasem na ławce:

52. minuta (27:27)

Makuc do siatki, obok Wolffa. 22 lata i taki polot!

51. minuta (27:26)

Makuc próbuje dołem, ale źle, gubi piłkę. szybka kontra, Tournat do akcji sam na sam i zdobywa bramkę!

51. minuta (26:26)

50. minuta (26:26)

Błąd Olejniczaka, Janc przy piłce i biegnie na pusta bramkę. nie mieliśmy wątpliwości, że to trafi. Tracimy gola na osłabieniu.

50. minuta (26:25)

Wolff wchodzi do bramki pierwszy raz w drugiej połowie, rzuca Frade i ten szybko notuje świetną interwencję!

49. minuta (26:25)

Ładnie tu :) Tymczasem Dani Dujszebajew 2 minuty kary.

48. minuta (26:25)

Hiszpanie ukarani za grę pasywną stratą piłki. Kielczanie szybko do przodu. Na froncie flanki Sićko, rzut! Gol! Pewne! Niestety, szybko odpowiada Barca, a konkretnie Mem. i w druga stronoę - Daniel Dujszebajew! Ale sie dzieje!

47. minuta (24:24)

Mamy rzut karny. Moryto. Rzuca bez zastanowienia, bez markowania rzutu! Pewny gol.

46. minuta (23:24)

Richardson miota z lewej, jakby był jakimś średniowieczną machiną bojową. Bardzo mocne i precyzyjne rzuty! tym razem na wagę prowadzenia.

46. minuta (23:23)

Rzut Daniela odbity, teraz Barca w pozycyjnym.

45. minuta (23:23)

Karalek fauluje w ataku. Akcja goscci, Wanne ze skrzydła i remis...

45. minuta (23:22)

Nguessan poprawia i mamy kontakt.

44. minuta (23:21)

Karacić! Rzut z 9 metrów! Piłka odbija się od poprzeczki, wpada w kierunku bramki, ale nie przekracza całym swoim obwodem linii. Gola nie ma. Trafia za to Fabregas...

44. minuta (23:20)

Karalek! Kontra gospodarzy! I jest gol! A teraz kolejna kontra, Stenmalm próbuje się przedrzeć, ale Hiszpanie faulują.

43. minuta (22:20)

Sanchez na granicy 2 minut. Cofnął się, zablokował rzut rywala i nie ma bramki, nie ma 2 minut. Świetnie.

42. minuta (22:20)

Karalek do Moryty, a ten zmieśscił to w siatce. W odpowiedzi Janc dla gości.

41. minuta (21:19)

Stenmalm świetnie indywidualnie wszedł ze środka rozegrania niczym w masło w defensywę rywali! Rzut z lewy dolny słupek i bramkarz bez szans. niestety Nguessan szybko się odgryza.

40. minuta (20:18)

Trafia Wanne z karnego i to pewnie.

40. minuta (20:17)

Co zrobi ekipa Ortegi po tym czasie? Na razie przyjezdni wywalczyli rzut karny. Wanne kontra Kornecki.

Ten mecz wymyka się Barcy z rąk, dlatego trener gości bierze czas.

39. minuta (20:17)

Sanchez blokuje, bezpańska piłka wylatuje przed bramkę Barcelony, dobiega Moryto, przechwyt i bramka! Świetnie! Egzekucja!

39. minuta (19:17)

Barwy muszą być! nie ma co!

38. minuta (19:17)

Karalek trafia i odskakujemy na dwa gole!

37. minuta (18:17)

Alex z golem!

35. minuta (16:16)

Richardson gol. Ale szybko odpowiada Alex!

35. minuta (15:15)

Moryto z lewego skrzydła wyskakuje, jakby niesiony na skrzydłach. Znalazł tam trochę miejsca, rzuca i trafia w bramkę!

34. minuta (14:15)

Nguesson poonuje Korneckiego. Teraz odbijamy się od obrony rywali, do akcji wychodzi Janc i trafia. Jest gol.

33. minuta (14:13)

Sanchez notuje bramkę ze skrzydła!

32. minuta (13:13)

Barcelona zgubiła piłkę, a konkretnie Janc. Do akcji wychodzi Stenmalm i gol! Za chwilę z szybkim atakiem wychodzi Barcelona, ale myli się! Mamy remis!

32. minuta (12:13)

Kornecki w bramce.

31. minuta (12:13)

Kielczanie w ataku faulują, dlatego teraz przenoszą się do obrony. Goście przy piłce.

30. minuta (12:13)

Ruszamy z drugą połową!

0. minuta (12:13)

Co jest kot ten Wolff!

Dabyl sejw na najwyższym poziomie! Wolff może się dziś podobać! Co on miejscami wyczynia!

OK! Wracamy do gry na najwyższym poziomie! Czy ten mecz jest godzien spotkania Mistrzów?! Naszym zdaniem jak najbardziej :) Miło się to ogląda :)

Koniec pierwszej połowy (12:13)

12:13 Nieźle.

Dani do Alexa, ten niepostrzeżenie przeszedł przez blok defensywny tuż przy bracie, oddał rzut i mamy kontakt!

30. minuta (11:13)

Kielce mają 11 sekund.

Czas dla Kielc! Jeszcze szansa na złapanie kontaktu przed szatnią.

29. minuta (11:13)

Richardson znowu błysnął w Hali Legionów. Z lewego środka z lewej ręki w prawy dolny róg bramki. Ciężki rzut.

29. minuta (10:12)

I tak za każdym razem!

28. minuta (11:12)

Tournat!

28. minuta (10:12)

Richardson! Świetny rzut z dystansu! Super pomysł... niestety.

27. minuta (10:11)

Olejniczak rozerwał szyk defensywny, za nim z piłką wbiegł Sićko, rzuca! Trafia!

26. minuta (9:11)

Szymon Sićko przyfasolił z drugiej linii, że nie było czego zbierać. Ale no znowu Gomez razi kielecką bramkę...

25. minuta (8:10)

Tournat! Gol! Ale szybko odpowiadają goście.

24. minuta (7:9)

Trener Barcy nie wytrzymał, reaguje. Czas! Carlos Ortega przeczuwa, że to może rozkręcić Kielce na dobre!

23. minuta (7:9)

WOLFF! Ależ wyjął Gomeza! Niesamowita interwencja. Sam na sam, Gomez rzuca na pewniaczka, a tu Wolff z nogą do nieba i broni! Za chwilę odnotował dwie kolejne interwencje! Dzięki czemu Kounkoud wystartował do kontry i jest gol! WOLFF! Ależ on teraz niesamowicie broni. Świetnie! Wspaniale!

22. minuta (6:9)

Rzut z dystansu ze strony rywali, Wolff broni, leci szybka kontra w drugą stronę, Sićko trafia do bramki, jednak w międzyczasie sędzia odgwizdał faul w ataku i gola nie ma...

Sićko na kontakcie, trafia!

21. minuta (5:9)

Makuc męczy Kielce. Sporo rozgrywa, nie daje nam spokoju. Teraz wypracował sobie karnego, do którego podszedł Richardson, ale wybronił to ANDREAS WOLFF!!! Brawka!

20. minuta (5:9)

Alex po pięknym rzucie melduje się po raz kolejny do protokołu jako zdobywca bramki. Oczywiscie Barcelona już od pewnego czasu w pełnym zestawieniu.

19. minuta (4:9)

Wolff wyrzuca piłkę do kontry na szybki atak, ale źle, źle i jeszcze raz ŹLE. Piłkę przechwycili rywale, a po chwili karci nas za nonszalancję Fabregas. I teraz kolejna bramka tego zawodnika...

18. minuta (4:7)

Daniel Dujszebajew! Robi swoje. Smiało wszedł w środek defensywy jak w masło, a to dzięki temu, że pozostali z zespołu kielczanie zrobili mu sporo miejsca rozrywając szyki przeciwników swoją ruchliwością.

17. minuta (3:7)

niestety na nic to, że Barca gra w osłabieniu. Tracimy piłkę, Barca gra po obwodzie, ale wyraźnie nie śpieszy im się. Grają bez bramkarza.

16. minuta (3:7)

Dika Mem na dwie minutki na ławkę. Odpocznie sobie. I DOBRZE!

15. minuta (3:7)

Makuc ze środka rozegrania, super brama.

15. minuta (3:6)

Frade tym razem. lepszy moment gości. Bardzo dobrze w obronie i skutecznie na froncie.

13. minuta (3:5)

Soler kolejna brama.

12. minuta (3:4)

Nguessen rzuca, ale znowu Wolff! Wychodzimy do kontry, Wiaderny przerzuca piłkę z boku na środek, ale zrobił to bardzo źle. Mem przejmuje.

9. minuta (3:4)

Makuc dotknął piłkę przy ataku nogą. A więc idziemy do ataku. Moryto adresatem piłki, która do niego nie dociera, bo przejmuje ją Barca. Idą z kontrą, Mem przy piłce, rzuca! Ale znowu nie trafia! Broni Wolff! Na razie ta wielka gwiazda nie ma szczęścia!

8. minuta (3:4)

Nguessan podaje do Frade, ten odwraca się naa kole, rzuca i trafia. Barca wychodzi w Hali Legionów na prowadzenie. W kolejnej akcji Mem rzuca, znowu słupek, jednak po drodze gdzieś tam swoje uprawnienia przekroczył Gębala i karny, Gomez rzuca... I NIE TRAFIA! Poprzeczka! Chyba po kontakcie Wolffa!

7. minuta (3:3)

Pierwsze minuty pokazują przede wszystkim to, jak mocne w defensywie są oba zespoły. Choć nie brakuje błędów. Teraz Mem i słupek! Kontra kielczan, wybiega Dani na sam na sam i jest bramka. Jednak Barcelona błyskawicznie do remisu dprowadza za sprawą rzutu Solera. Taka rekontra po bramce :)

6. minuta (2:2)

Alex rzuca na Nielsena, ale ten skutecznie wyjmuje piłkę nie dając się przechytrzyć dość nieszablonowym rzutem.

5. minuta (2:2)

Soler w słupek, za to Wiaderny już do siatki! Dwaj skrzydłowi, którzy raczej nieczęsto pojawiają się na parkiecie, teraz mieli okazję się wykazać. Skuteczniejszy Polak. Niestety nie cieszyliśmy się długo z przewagi. Frade pokonuje Wolffa.

3. minuta (1:1)

Na parkiecie między innymi Daniel i Alex, plus Wiaderny, Karacić, Karalek. A teraz gol kielczan z karnego. Moryto!

2. minuta (0:1)

Moryto dostaje piłkę, rzuca, ale tylko POPRZECZKA! Teraz Barcelona leci na grę po obwodzie. Od prawa, do lewa. W końcu na środek piłkę dostaje Makuc, zatrzymuje go Gębala. Zwnowienie, Mem rzuca, ale bronimy i lecimy do ataku.

1. minuta (0:1)

Tomasz Gębala zatrzymuje rywali. Pierwsza pomyślna interwencja po kieleckiej stronie, ale zaraz uderza w stolicę województwa świętokrzyskiego zawodnik z numerem 19 na koszulce, a więc Nguessan.

Barcelona wchodzi w pierwszy atak pozycyjny. Będą próbować, maglować, męczyć Kielce! To nie jest mecz o pietruszkę! Pamiętajcie. Prestiżowe wydarzenie, chociaż w tabeli nic się nie zmieni.