5:1 (3:0)

Kacper Kostorz (90')

19:23

KONIEC MECZU. DZIEKUJEMY!

Kostorz. Strzela gola. Dogranie Kiełba z lewej strony. Kostorz przyjmuje na lewą, przekłada ładnie na prawą, uderza po prawym słupku i gol.

Uderzenie z dystansu Warty, łapie to Zapytowski w koszyk.

Pierwsza od dawna akcja Korony. Wrzutka, uderzenie i mamy rzut rożny.

Lis wyłapuje piłke. Rzuca się na podłoże i wyjmuje. Przytula czule. I koniec akcji Korony.

Kielb uderza! Obok bramki!! Chce mu się, próbuje!

A Wy? Jak myślicie?

No właśnie, jakieś pomysły?

Nie mamy dobrych wiadomości. Korona nie wygra tego meczu.

Musielibyśmy co 3 minuty strzelać gole, żeby wygrać ten mecz :)

Daleka wrzutka z autu, Zapytowski próbuje łapać, nie łapie, któryś z zawodników Warty wbija piłkę z podłoża. Robert Ivanov strzela gola.

Kielb na boisku.

Akcja dla Warty. Dał się przepchnąć Zapytowski, ale mimo to wyłapał uderzenie.

Miałkie zrobiło nam się widowisko. I to bardzo. Warta ma to, co chciała. Korona gra na alibi. Jakby sama nie wierzyła, że da się to jeszcze odrobić.

Zmiany po stronie Warty Poznań.

Zmiany po stronie Korony.

To już jest katastrofa. ADAM DEJA FATALNY BŁĄD. Deja ostatni przed bramkarzem, źle przyjmuje, Szczepański przejmuje od niego piłkę, biegnie sam na sam na bramkę, uderza na Zapytowskiego pod poprzeczkę i jest 4:0... KATASTROFA.

Kontra Warty. Szczeanski uderza z 25 metrów, ale słabiutko. To nie mogło wpaść. A więc Zapytowski od bramki.

Ale wykonał to niedokładnie i teraz to Warta rzuca z tego samego miejsca.

Aut dla Korony na wysokości pola karnego.

Warta nie ryzykuje, uszczelnia defensywę, chociaż teraz dobre dośrodkowanie Korony i Lis musiał się wysilić, by nie zdął tego w siatkę Łukowski.

Oba zespoły na połowie Warty. Korona chce, ale nie bardzo wie jak. Tymczasem podrzucamy wideo z drugiego gola. Zwłaszcza, ze obecnie z boiska wieje nudą.

Rożny dla Korony Kielce. Ale Warta wybija. Ta jest na środku. Takac bierze pod nogi, uderza, ale za wysoko. Ten strzał z dystansu nie wychodzi.

Trochę inaczej to widzieliśmy. Łapcie trzecia bramkę :)

Korona postanawia naciskać. Zwiększamy obroty, wchodzimy na wyższą intensywność.

Gramy!

I będzie zmiana. Chyba Adam Deja na boisku. Nono poza grą.

Wynik wujowy, słabo, zimno, widowiska jakoś nie ma... Robimy to dla Was!!! :) Wracamy do gry. Przed nami druga połowa :)

Koniec pierwszej połowy

Idziemy się ogrzać i zaraz wracamy!

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY

Szczepański zaprotokołowany. Korona bita.

Puszczamy grę rywali środkiem pola, idą na nas z impetem. Szczepański jeszcze nastrzelony, piłka wpada do siatki. 3:0 dla gospodarzy.

2 minuty doliczone.... Chyba, bo widzimy tablicę wyników. Ale wcześniej akcja Warty!!!

Miłosz Trojak faulowany na naszej połowie.

Centrostrzał Korony! Blisko! szkoda, że nikt tego nie domykał, ani że to się nie zawineło do bramki... Blisko.

Daleki wyrzut Warty z autu w pole karne, wybija to Malarczyk, jeszcze uderzenie z dystansu, ale obok słupka. Niemniej jednak Korona straciła kontrole nad tym meczem.

Deaconu wrzuca, Malarczyk wyskakuje najwyżej, ale Lis ma jeszcze ręce, używa ich, wybija. A teraz kontra drużyny przeciwnej, ale nieskuteczna.

Pressing intensywny po stronie Korony. Naciskamy, zyskujemy piłkę. Szykawka wyskakuje z atakiem prawą flanką, ale faul! WOlny dla Korony.

Dogranie w pole karne Warty. Korona przy piłce, ale nie ma z tego owoców. NIe udaje nam się oddac strzału.

Za dużo miejsca środkiem. Warta to wykorzystała. Jest dziura i jesteśmy w tym miejscu niczym ser szwajcarski.

Trochę nam sie uspokoiło widowisko. Bez fajerwerków. Przebijanka od jednej, do drugiej strony. I TO NAS UŚPIŁO!!! UDERZENIE WARTY, SŁUPEK, ale z dobitką Zapytowski już nie miał co zrobić. Po słupku dogranie na szczupaka, tam wyskakuje zawodnik drużyny przeciwnej i niestety GOL. JAN GRZESIK ZDOBYWCĄ BRAMKI.

Dogranie prawą stroną do Ronaldo, ten biegnie, ale szybciej przy piłce Lis. Wykopuje dalekooo przed siebie.

Zator od autu.

Obecnie trochę wiecej z gry ma Warta. Próbują wciągnąć Korone na własne pole gry.

Wrzutka, łapie Zapytowski.

Dogranie w pole karne, Koroniarz dotyka piłki i ta wylatuje poza boisko. ROŻNY.

3/10 (30%)

Luis rozbiegany, dostaje piłkę na środku, przebiega, podaje doo Szmyta, ten przed polem karnym wykoszony przez Nono. Będzie rzut wolny. Blisko.

Łukowski probuje wygonić Briceaga z piłką do przodu, ale za daleko, za mocno. Nie dogonił tego.

Korona kontroluje grę, właśnie Błanik dryblingiem zrobił dwóch rywali, poszedł do przodu, zagranie do przodu, ale bez pozytywnych dla nas skutków ubocznych!

Kolejne dośrodkowanie, znowu wybija Warta. Gospodarze schowani, ale nie... teraz idzie kontra. Leci Szmyt, ale stracił na impecie biegnąć po skrzydle, przegranie piłki na środek, uderzenie i łapie Zapytowski.

Dośrodkowanie, Warta wybija, ale Korona zbiera i gramy po obwodzie.

Deaconu wrzuca, ale Warta wybija i będzie kolejny rożny.

Błanik wywalczył rzut rożny.

Łukowski próbuje uderzyć, zaraz Briceag! Broni zawodnik gospodarzy! Mamy pierwszą taką intensywność, poczuliśmy krew! Kolejne dośrodkowanie, ale nikt nie zamyka. Lepszy moment Korony.

Posiadanie piłki lepsze dla Warty. 55-45%.

To trafienie na pewno nieco ośmieli oba zespoły. Może i Korona będzie chciała dać z siebie więcej. Wierzymy jednak w to, że ten mecz nie jest przegrany. Czekamy na odwrócenie wyniku.

Dimitris Stavropoulos zdobywcą gola dla gospodarzy.

Wrzutka z lewej strony Warty, dogranie na głowę jednego z zawodników drużyny miejscowej i niestety mamy bramkę 1:0...

Warta, pierwszy rożny dla niej. Wrzutka, przebija Malarczyk i będzie drugi róg.

Przepychanka, odbijanka, żaden z zespołów nie jest obecnie w stanie narzucić jakiegoś rytmu gry. Akcentów, czy przewag nie ma. Odbijamy od jednej, do drugiej strony.

Na razie bez szaleństw. Oba zespoły skromnie, nie szarżują. Ale może teraz Korona. Podanie z daleka od Zapytowskiego do Szykawki. Ten próbuje przejąć 25 metrów od bramki, ale nie daje do oczekiwanych owoców.

Pamiętacie poprzedni mecz? 12. minuta czerwona dla Balicia i 36. minuta gol z karnego. To szczęście dziś musi dopisać gościom!

Korona Kielce atakuje na stronę, gdzie nam zdecydowanie bliżej, więc będziemy mieć oko na każde wydarzenie boiskowe :)

Zachęcamy do sprawdzenia składów obu zespołów. Mamy zakładkę składy. Ale też macie je dostępne w relacji. Pogoda straszna. Wolimy pod dachem niż na boisku.