Nantes

30:33 (14:17)

Industria Kielce

22:18

Wielkie brawa dla Industrii Kielce. Nie mogło być gładko i tak nie było. Za nami ciężkie spotkanie, które finalnie kończy się kolejną zaliczką punktową dla drużyny ze stolicy województwa świętokrzyskiego. Aż szkoda, że nie będziemy mieli przyjemnosci walczyć u siebie z Barcą o wyjście z pierwszego miejsca. Ale i tak będzie fajnie! W czwartek widzimy się w Hali Legionów, tymczasem dziękujemy! I zapraszamy na kolejny LIVE już w sobotę. Tego dnia Korona Kielce gra na wyjeździe z Wartą Poznań :) Miłej nocy!

60. minuta (30:33)

Nantes naciska na Kielce, Kielce wciągają Nantes, do przodu piłkę dostaje Nahi, rzuca, trafia, gol! KONIEC MECZU!

60. minuta (30:32)

Czas dla Kielc.

Minne trafia.

59. minuta (29:32)

Serduszka drżą. Trzeba coś zdobyć. Panowie z Kielc grają strasznie nerwowo, przerzucają piłkę niczym gorącego kartofla. Podanie do Szymona Sićko, rzut! GOL! Nooo! Ufff!

58. minuta (29:31)

Briet.

57. minuta (27:31)

Nahi nie trafia, ale za to robi to Maqueda.... Nooooo 3 gole zostały. Na zegarze 2 minuty.

56. minuta (27:31)

Kielczanie grają w defensywie jak wściekli. Świetna praca w tej końcówce meczu. Mieliśmy słabszy moment, ale o nim totalnie zaponieliśmy. Tego momentu zdecydowanie już nie ma, nie istnieje. Gola rzuca wielki jak tur Maqueda, ale to nic. Cztery bramki zaliczki wciąż po stronie Kielc!

56. minuta (26:31)

Minne rzuca, Wolff broni. Klasyg!

55. minuta (26:31)

Daniel Dujszebajew spod biodra! Ale nie trafia, broni bramkarz gospodarzy. Za to Briet się nie myli. Jest bramka dla Nantes dająca jakieś strzępki nadziei. Szybko wyjaśnia sprawę Sićko, który zdobył kolejnego gola! 100 procent!

55. minuta (25:30)

55. minuta (25:29)

Wiecie co?

ANDREAS WOLFF! Znowu ON!!!

54. minuta (25:30)

Sićko z trzecią bramką! No nie mamy pytań. Można zgasić światło!

54. minuta (25:29)

Tak jeszcze było kilka minut temu.

Ale stempel kielecki przywarł do francuskiego parkietu. To było świetne. Wystarczyły 2 minuty, żeby przeciągnąć mocno ten korzystny wynik na swoją stronę. Teraz tylko utrzymać!

53. minuta (25:29)

Trener gospodarzy bierze czas!

DYLAN NAHI! Ależ moment! Ale rewelacyjny fragment! Zabójczo, piorunująco!

52. minuta (25:28)

Sićko! Druga z rzędu! Znowu z dystansu! Jakby celowo dawał o sobie zapomnieć w trakcie meczu! Teraz pierwsze skrzypce! Wow!!! Świetny fragment. I grę w osłabieniu kończymy z zaliczką plus dwa gole! Wspaniale!

52. minuta (25:27)

Akcja gospodarzy! Briet wychodzi na pozycję dogodną do rzucania w siatkę, ale na posterunku jest Wolff!! Znowu broni! Znowu to robi! Ale to jest kot!

51. minuta (25:27)

SIĆKO! GOL!

51. minuta (25:26)

KIELCE! Słychać z tego kółeczka utworzonego przez naszych graczy! I wracamy do walki. Kielce jeszcze z karą. Ponad minuta. Mamy piłkę i gramy!

50. minuta (25:26)

WOLFF! ALEŻ OBRONA! RĘCE W POWIETRZE WYNIESIONE WYBIJAJĄ PIŁKĘ LECĄCĄ Z PRĘDKOŚCIĄ TGV W TRYBUNY! Takie interwencje są teraz potrzebne!

Przerwa, przerwa i po przerwie. Nantes rusza do gry po obwodzie. Jest gra pozycyjna, wymiana pozycji, próbuje rzucić De La Breteche i... Olejniczak zatrzymuje go nieprzepisowo. 2 minuty.

49. minuta (25:26)

Tournat zdobywa bramkę! Dobrze! Za moment dwie interwencje notuje Andreas Wolff! Brawo. Świetnie. Dokładnie o to chodzi. Po raz kolejny szkoleniowiec gospodarzy bierze czas.

48. minuta (25:25)

47. minuta (25:25)

Nahi! Piłka od Alexa! Zdecydował się ja dokręcić w bramkę drużyny przeciwnej. Udaje się i mamy remis!

46. minuta (25:25)

Tlenu daje nam Daniel Dujszebajew! Jest bramka!

45. minuta (25:23)

Maqueda. Po raz kolejny. Wbiegł w rozkojarzony zespół z Kielc. Rzuca! Gol! Pogubiliśmy się.

44. minuta (24:23)

Portella i jest gol.

44. minuta (23:23)

Wolff czujnie rzuca się w lewa stronę! Wyjął to! Świetnie!

Zrobił nam się bardzo stykowy mecz. Więcej z gry ma Nantes. Aktualnie Kielce mają więcej problemów z wykorzystaniem swoich okazji.

43. minuta (23:23)

Maqueda świetnie obsłużony przez Cavalcantiego. Dostał piłkę na środek i tylko zwieńczył dzieło. REMIS.

42. minuta (22:23)

Stenmalm wyblokowany. Teraz czas dla gospodarzy. Rivera dostaje na skrzydlo piłkę od Maquedy, jest rzut, ale Wolff broni to lewą ręką! Świetne zamknięcie dostępu do siatki przez niemieckiego bramkarza!

41. minuta (22:23)

Karalek wziął rywala na plecy, rzut i gol! Szybka odpowiedź rywali i znowu kontakt.

40. minuta (21:22)

Teraz dla odmiany karny dla gospodarzy. Rivera po raz piąty przy karnym i po raz piąty skutecznie.

39. minuta (20:22)

Karacić z karnego i jest gol!

38. minuta (20:21)

Rivera gol, Stenmalm probuje odrobić, trafia w słupek, ale po drodze wypracował karnego.

38. minuta (19:21)

Moryto z karnego i jest bramka! Barwo Kielce! Brawo Arek! Nantes przystępuje do gry na pustej bramce, rzuca Minne, ale słupek!

37. minuta (19:20)

Karalek faulowany przez Cavalcantiego. Karny i 2 minuty kary.

36. minuta (19:20)

Alex! Gol.

35. minuta (19:19)

Maqueda wychodzi do akcji, ale sędziowie nie zaliczają tego trafienia. Gramy dalej. Nantes nęka Kielce atakiem pozycyjnym. Próbują nas wykiwać, ale Olejniczak zatrzymuje ten napór. Jednak Nantes dalej przy piłce, Minne rzuca i piłka przelatuje między nogami.

34. minuta (18:19)

Rivera na lewym skrzydle robi remis gospodarzom. Wyczyszona pozycja, Wolff próbował, ale nie zdołał. W odpowiedzi Karacić z dystnasu!

33. minuta (17:18)

Briet i znowu kontakt.

32. minuta (16:18)

Błąd! Tracimy piłkę. Nantes wybiega do akcji, ale Nantes traci Sanchez idzie do akcji i gol!

32. minuta (16:17)

Jest kontakt Nantes. A mogło się to zupelnie inaczej potoczyć.

31. minuta (16:17)

Stenmalm strata, kontra gospodarzy i Portella kończy to golem.

30. minuta (15:17)

Atomowy rzut Minne i jest gol. Źle rozpoczynamy. Oby to były złe dobrego początki.

30. minuta (14:17)

Karalek w defensywie zatrzymuje drużynę przeciwną.

Ruszamy!

0. minuta (14:17)

Pytaliście dlaczego Tomasz Gębala jest nieobecny? Oto odpowiedź.

Niestety, ta sztuka się nie udała. Barcelona swoje miejsce w grupie na szczycie już sobie zapewniła.

Koniec pierwszej połowy (14:17)

Powoli rozgrzewamy paluszki do pisania drugiej połowy. Będzie się działo. Pisanie relacji z ręcznej to zupełnie inna szkoła jazdy jak przy nożnej :)

Informacje przekazane, gramy! Tournat na świeczniku, w centrum. Próbujemy to rozegrać wejściem Alexa środkową strefą, ale zatrzymują go. po chwili jeszcze poszły akcje w obie strony, jednak nikt tego nie przechylił na swoją korzyść. Wynik pierwszej połowy przechodzi do historii i nikt nie zdołał go zmienić w trakcie ostatnich 27 sekund. Czekamy na druga połowę. Jest nieźle! Wynik bardzo przyzwoity. Walczymy dalej.

29. minuta (14:17)

Przed zamknięciem tej połowy jeszcze czas dla trenera Kielc.

28. minuta (14:17)

Nantes się gubi, zagapiło się. Piłkę zbiera Moryto i trafia! A za chwilę broni Kornecki! Pięknie, brawo!

27. minuta (14:16)

Trochę spowolniliśmy obroty w ostatnich minutach, ale na wysokości zadania teraz staje Nahi. Piłkę łapie w wysoku, markuje rzut po czym trafia do siatki! niestety, szybko odpowiada Briet.

27. minuta (13:15)

Tylko dwa gole straty. Wyglądało to znacznie lepiej. Teraz nie jest jakoś cudownie. Kielce mają kolejną karę na koncie, walczą z pusta bramką. Rywale ich powstrzymują i wracamy do defensywy.

Karny dla drużyny miejscowej. Rivera podchodzi do linii 7. metra. Rzuca! Trafia! Gol, niestety.

26. minuta (13:15)

2 minuty dostał Tournat.

26. minuta (12:15)

Briet trafia, Tournat zatrzymany przy szybkiej akcji w drugą stronę.

25. minuta (11:15)

Oba zespoły w komplecie. Kielczanie teraz w defensywie. Walczą o przetrwanie tej nawałnicy ze strony gospodarzy.

24. minuta (11:15)

Kielczanie jeszcze muszą grać z pustą bramką. Ale jakoś się tym nie przejmujemy! Alex z dystansu! Gol! Pieknie trafienie. Szkoda, że szybko odpowiada Persson.

23. minuta (10:14)

Marchan z golem.

23. minuta (9:14)

Rivera trafia z karnego. W odpowiedzi gol Moryty!

22. minuta (8:13)

Sićko 2 minuty. Not good! Plus Karny. No gorzej się nie dało. A w sumie dało... gol...

Ten pan już się na parkiecie pojawił w tym meczu.

21. minuta (8:13)

Ovnicek indywidualna akcja zakończona bramką. Przedarł się przez naszą defensywę, ale też nie zdołaliśmy się dobrze zorganizować przed tym atakiem, zostawiliśmy sporo dziur i jedną z nich wykorzystał zawodnik gospodarzy. Na szczęście szybka odpowiedź Sićki!

20. minuta (7:12)

Nantes gubi piłkę. Kielczanie błyskawicznie do przodu. Z przodu Moryto, rzut i gol!

20. minuta (7:11)

jeszcze minuta osłabienia Nantes. Grają z pusta bramką.

19. minuta (7:11)

Olejniczak wyskakuje z okolicy prawego skrzydła, rzut! Poprzeczka! Chyba druga w tym meczu.

18. minuta (7:11)

Maqueda trafia Sićkę w twarz i dostaje dwie minuty kary.

17. minuta (7:11)

Rivera z karnego i jest gol. Kornecki nie dał rady.

17. minuta (6:11)

Mamy mały przestój po obu stronach. Ile to już czasu bez gola?

Teraz w drugą stronę myli się Tournat!

Ovnicek! Z dystansu! Spod biodra! Ale w poprzeczkę!

Sprawdza się! Jest w formie!

Tournat. Wychowanek Nantes. Mógł liczyć na przyjazne nastawienie kibiców.

16. minuta (6:11)

Atak szybki kielczan. Nahi do Sancheza! Sam na sam i gol. To była egzekucja. Jest bramka. Trener gospodarzy nie wytrzymuje, potrzebny czas.

16. minuta (6:10)

Nantes po obwodzie. Próba złamania tego schematu przerzuceniem piłki na lewa stronę do Rivery, ale ten nie sięga jej. Akcja zaprzepaszczona. Do gry w pozycyjnym rusza kielecka Industria.

Moryto gol z karnego!

15. minuta (6:9)

Nękany nasza obroną Minne, jednak wyrywa się z całych sił spod opieki i trafia do siatki.

15. minuta (5:9)

Dwie akcje z rzędu dla Nantes, ale obie psują. Teraz po obwodzie atakuje Industria Kielce. W Nantes pełne trybuny, niesamowity klimat. Ale gole rzucają przede wszystkim kielczanie. Karacić dostaje piłkę na środek pola, dwoch centralnych defensorów gospodarzy rozstąpili się mimowolnie niczym morze przed Mojżeszem i mamy kolejne trafieni!

14. minuta (5:8)

Gospodarze już w komplecie.

Gospodarze zrobili wyrwę w naszej defensywie. Tam wszedł Cavalcanti i trafia. Kornecki bez szans. Na szczęście za chwilę Moryto odrabia tę stratę.

14. minuta (4:7)

13. minuta (4:7)

Karacić rzuca i trafia z karnego! Brawo. Teraz podwójne osłabienie gospodarzy. Tylko korzystać. Robi to Alex! Wyskok na pustym środku przedpola i mamy bramkę!

12. minuta (4:5)

Minuta po minucie dwie kary dla zawodników Nantes. I karny dla Kielc.

11. minuta (4:5)

Nantes przez całe boisko. Na pustą.

8. minuta (3:5)

Moryto okazja ze skrzydła! Ale Hallgrimsson wyjmuje! Aj!

Nantes w przewadze trafia gola. Minne po rozpracowaniu naszej wybrakowanej defensywy. Przypominamy, że gramy w osłabieniu.

7. minuta (2:5)

Ajjj.... Daniel teraz 2 minuty za powstrzymywanie rozpoczęcia gry. Niepotrzebnie.

6. minuta (2:5)

Kornecki w bramce wyjmuje! Było ciężko, bo gospodarze wyskoczyli do kontry i mieli to złoto w postaci gola w kieszeni. Jednak świetną sytuację zaprzepaścili. Teraz Kielce po obwodzie, Daniel Dujszebajew, przy grze passywnej, znowu rzuca z podłoża i trafia!!! Świetnie Proszę Pana!!!

5. minuta (2:4)

Karacić do Alexa, ten oddał do Karacicia, próba rzutu, ale zatrzymuje go drużyna przeciwna. Za chwilę Daniel D. z podloża i jest go. A teraz Daniel po raz kolejny, tym razem wybiega do kontry, rzuca sam na sam z bramkarzem i trafia!!! Świetna zaliczka.

4. minuta (2:2)

Co ciekawe, Kielce z miejsca złapały 2 minuty kary. Walczymy z pustą bramką i radzimy sobie z tym fantem całkiem nieźle. Chociaż teraz skuteczny rzut oddał Maqueda. I jest 2:2.

4. minuta (1:2)

3. minuta (1:2)

Dla nas już nic się tutaj nie zmieni. Ale z tabelą trzeba się zapoznać. W międzyczasie Karalek po raz kolejny i mamy bramkę!

2. minuta (1:1)

Rivera i jest gol dla gospodarzy. Mamy 1:1.

1. minuta (0:1)

Karalek i mamy pierwszą bramkę! Idealne trafienie z koła, praktycznie tyłem do bramki! Na tego gościa zawsze można liczyć :)

1. minuta (0:0)

Startujemy z tym meczem!

20:46

Niestety w tym meczu musimy sobie radzić bez Tomasza Gębali.

20:44

- Humory nam dopisują, bo zrealizowaliśmy swój cel i jesteśmy w ćwierćfinale. To nas bardzo cieszy. Ale nie po to lecimy taki kawał drogi, żeby w Nantes rozegrać mecz sparingowy. To Liga Mistrzów, grają w niej najlepsi z najlepszych i trzeba się dobrze zaprezentować. Zmotywować chłopaków chyba nie trzeba, bo trener Talant Dujshebaev cały czas wpaja im myśl, żeby do każdego przeciwnika podchodzić, jak do mistrzów świata - mówi przed meczem trener Krzysztof Lijewski.

20:43

Bonżur!

20:42

Nie mamy wątpliwości, że mistrzowie kraju będą chcieli potwierdzić, że w 100 procentach zasługują na to drugiej miejsce. Szkoda, że nie pierwsze, ale Barcelona już wygrała swój mecz w ramach bieżącej kolejki, a zatem już nic im nie zagrozi. Nawet ewentualna porażka w Kielcach.

20:41

Z pewnością nie będzie to dla Kielc wycieczka, a walka o życie (chociaż awans do 1/4 finałów mamy już pewny).