Kiełb schodzi, w jego miejsce Sobolewski

Wolny dla Korony, z dystansu strzełał Aankour, ale nad bramką.

Dośrodkowanie Ruchu, ale wybija Malarczyk.

87. minuta

Korona stara się oddalić grę od swojej połowy.

86. minuta

Jest nerwowo. Chciałoby się, aby sędzia już skończył mecz, ale jeszcze chwilę trzeba pograć.

84. minuta

Było groźnie. Cerniasukas wygarnął piłkę spod nóg Zieńczuka.

83. minuta

Na spalonym Zieńczuk.

81. minuta

Jeszcze trochę potrwa to spotkanie. Miejmy nadzieję, że kielczanie zachowają czyste konto.

80. minuta

Kowalski schodzi w jego miejsce pojawia się Zieńczuk.

77. minuta

Powinno być 2:0. Piłka po strzale Trytki mija o milimetry bramkę Ruchu...

76. minuta

RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAADEK DEJMEK!!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Pięknie wrzucił Golański! Skoczył do niej Czech! Prowadzimy 1:0!

76. minuta

No, ale nic. Liczmy, że uda się wygrać Koronie. Teraz będzie rzut wolny dla kielczan. Choć do bramki jest daleko, to trzeba mieć nadzieję, że Golański wrzuci piłkę groźnie.

75. minuta

Jeszcze kwadrans do końca tego spotkania. Źle to wygląda to wszystko.

72. minuta

Chcieliśmy Wam pokazać zdjęcie kibiców Ruchu, ale trudno zrobić dobre foto:

70. minuta

Sypnęło zmianami. Teraz Kuświk za Visnakovsa.

68. minuta

Kolejna zmiana w Koronie. Marković zastąpi Kyryło Petrowa.

66. minuta

Marokańczyk zaczyna bardzo ambitnie.

65. minuta

Dwie zmiany. Nabil Aankour wejdzie w miejsce Pylypchuka. A w Ruchu Efir zastąpi Starzyńskiego.

63. minuta

Wolny dla gospodarzy. Może być groźnie, ale nie będzie, bo Kapo wybija piłkę.

62. minuta

Kolejny rożny dla Ruchu, ale udaje się to wszystko wyjaśnić kieleckim zawodnikom.

61. minuta

Druga połowa bardzo kiepska w wykonaniu Korony. Liczymy, że drużyna Tarasiewicza się obudzi.

55. minuta

Dużo razy na bramkę Korony strzelali teraz zawodnicy Ruchu, ale było zbyt wysoko.

54. minuta

Strzela Starzyński, ale bramkarz Korony bez problemu łapie piłkę.

51. minuta

Kiełb chciał podryblować, ale nic z tego. Strata "Ryby", kontra Ruchu, ale broni Cerniauskas.

50. minuta

Groźnie atakuje Trytko, podaje do Kiełba, ale ten źle przyjmuje. Nic z tego nie będzie.

Trytko do Kapo i zaczynamy drugą połowę.

255. minuta

Czas na krótką przerwę.

255. minuta

Po pierwszej części spotkania na stadiony przy ulicy Cichej 6 w Chorzowie jest 0:0.

47. minuta

Dośrodkowanie Starzyńskiego wybija Kapo.

Jeszcze Visnakovs z prawej strony, Dejmek wybija piłkę na aut. Czech został mocno uderzony piłką, ale może kontynuować grę.

Strzał zawodnika Ruchu wysoko nad poprzeczką Korony.

43. minuta

Kilka stałych fragmentów dla Ruchu. Sędzia Gil wszystko ustawia z iście apterkarskim stylu wszystko ustawia. Szkoda, że nie jest tak dokładny w innych akcjach...

41. minuta

Przy piłce Ruch, a wszystko na połowie Korony, ale kielczanie spokojnie. Zaczynie bramkarz naszej drużyny.

40. minuta

Wróćmy jeszcze do sytuacji Trytki. Z tego co wiemy, to telewizyjne powtórki pokazały, że powina być czerwona dla Ruchu i karny dla Korony. Sędzia Gil znów nie będzie dobrze oceniany po meczu Korony...

38. minuta

Groźnie strzelał Konczkowski, ale piłkę łapie Cerniauskas. To był pierwszy strzał w światło bramki Ruchu.

36. minuta

A to trener Tarasiewicz:

35. minuta

I powinno być 1:0 dla Korony. W dobrej sytuacji znalazł się Trytko, minął już bramkarza, ale byli tam jeszcze obrońcy Ruchu i wyjaśnili wszystko. Kielczanie domagali się karnego, a z ławki wyskoczył Tarasiewicz.

34. minuta

To nam w ostatnich minutach sypnęło żółtymi kartkami ;)

33. minuta

W środku pola Kapo fauluje zawodnika Ruchu i otrzymuje żółtą kartkę. Trochę bezsensowny faul.

31. minuta

Surma fauluje Pylypchuka i otrzymuje żółt kartkę. Robi się jakieś zamieszanie, bo kartkę otrzymuje też Petrow. Koledzy z drużyny musieli go odciągają od sędziów.

29. minuta

Trytko w tej sytuacji reklamował jeszcze, że był faulowany, ale sędzia miał inne zdanie.

28. minuta

Przemysław Trytko był w sytuacji sam na sam z bramkarzem Ruchu, przerzucił piłkę nad Kamińskim, ale piłka po jego strzale wychodzi na aut. Szkoda. Bardzo szkoda.

26. minuta

Co robi Petrow? Był pod polem karnym Ruchu i postanowił oddać piłkę gospodarzom... Niebiescy wyszli z kontrą, ale nie była ona zbyt groźna. Choć mogło się skończyć źle.

25. minuta

Wydawało się, że dobrą sytuację będzie miał Kapo, ale nic z tego.

23. minuta

Różny dla Korony, Golański wrzuca w pole karne. Do piłki skoczył Malarczyk, ale zabrakło mu kilka centymetrów.

22. minuta

Z Kielc jest około 100 kibiców, oglądają oni ciekawy mecz.

20. minuta

Sylwestrzak fauluje Kowalskiego. Wolny dla Ruchu, ale do bramki ok. 20 metrów. Ufff.... Było groźnie, ale Korona wybija na róg.

18. minuta

Wybaczcie nam za jakość zdjęć, ale znajdujemy się w takich budkach, przed nami są szyby. Stąd taka jakoś zdjęć.

15. minuta

Groźne dośrodkowanie Korony. Z lewej strony strzelił Kiełb, ale strzał "Ryby" obok prawego słupka.

14. minuta

Na stadionie niesie się głośne: Jesteśmy zawsze tam... zdjęcie fanów z Kielc już za chwilę.

13. minuta

Mocna wrzutka Ruchu, do piłki wyszedł Cerniauskas i piąstkował piłkę. Litwin był przy tym faulowany.

11. minuta

Kiełb tak bardzo kiwał, że zakiwał aż sam siebie... Ruch przerzucił piłkę pod pole karne Korony, ale Sylwestrzak to wyjaśnia i wybija piłkę na róg.

10. minuta

Znów groźna akcja Ruchu. Skąd? Ano z prawej strony Ruchu, a naszej lewej. Od bramki zacznie jednak litewski bramkarz Korony.

9. minuta

Dużo walki w środku pola, ale nic z tego nie wynika.

8. minuta

A to zdjęcie z momentu, gdy piłkarze wychodzili na mecz:

7. minuta

Muszą uważać piłkarze Korony, bo z prawej strony już kilka razy groźnie atakował Ruch.

5. minuta

Teraz Ruch zaatakował. Po błędzie Sylwestrzaka z piłką Kowalski, ale na posterunku był Cerniauskas.

3. minuta

Dobra akcja lewa strona i rożny dla Korony. Do piłki podchodzi tradycyjnie Golański. I po chwili powtórka. A teraz było bardzo, ale to bardzo groźnie, piłka trafiła na głowę Kapo, ale jego strzał z trudnem broni Kamiński.

Zaczyna Ruch Chorzów.

19:28

Jacek Kiełb... powiedzmy, że strzelał, ale piłka zamiast do bramki poleciała w stronę boku boiska.

18:01
Piłkarze wychodzą z szatni i możemy zaczynać.
17:54

Korona ma o co walczyć. Jeżeli dziś nie wygra, to już na początku listopada będzie rok od ostatniego zwycięstwa. Wtedy to kielczanie wygrali w Krakowie z Cracovią.

17:52

No dobra, przecież wszyscy wiemy, że wygra Korona ;)

17:49

Na stadionie w Chorzowie pojawiają się kibice Korony Kielce.

17:46

Zawodnicy obu drużyn już udali się do szatni.

17:46

Nikomu chyba nie trzeba mówić jak ważne jest to spotkanie. To mecz o sześć punktów. Tak prezentuje się dolna część tabeli T-Mobile Ekstraklasy:

17:43

Trwa rozgrzewka przed meczem. Trener Tarasiewicz zdecydował się na trzy zmiany w porównaniu z pojedynkiem z Lechem. W składzie są Trytko, Kapo oraz Pylypchuk.

17:38

Przed meczem minutą ciszy uczczona zostanie pamięć Dariusza Kmiecikia, jego żony i dziecka. Wszyscy oni zginęli w katastrofie w zeszłym tygodniu. Kmiecik był fanem piłki nożnej i Ruchu.

17:34

Do meczu jeszcze dwadzieścia pięć minut. Na stadionie jeszcze dużo wolnych miejsc. Jednak wszystko spowodowane jest zimnem, które panuje dziś w Chorzowie.

toja002014-10-28 00:08:03
Gówniany mecz, żałosny poziom, ale najważniejsze - 3 punkty są! Jezu, jak można grać tak żałośnie...?