Industria Kielce

33:28 (15:15)

Aalborg

20:10

Akcja Industrii Kielce. Ciągniemy po obwodzie, rzut z dystansu Stenmalma, ale broni go bramkarz! Teraz Aalborg. Ale wiedzą, że tego nie wygrają. Noo nie da się, nie jest to  możliwe. Ale to ich nie zniechęca. Gol. I KONIEC MECZU! dziekujemy dziś za uwagę!

58. minuta (33:27)

Bramka, Klove dla gości.

57. minuta (33:26)

Akcja po obwodzie drużyny przyjezdnej, nagle to kółeczko przełamuje przechwytem Karalek, odcina się zawodnikowi, który sprawował nad nim opiekę, podaje na dobieg do Wiadernego, a ten notuje gola!

57. minuta (32:26)

56. minuta (32:26)

Sićko do Tournata, a ten mówi rywalom game over :) Świetna akcja zakończona golem. 32:26. Czas dla gości.

56. minuta (31:26)

Sanchez świetnie blokuje rzut drużyny przeciwnej! Aalborg wciąż przy piłce. Próbują złamac nas jakąś akcją kombinacyjną. Trzeba przyznać, że robią to  bardzo dobrze, ale tym razem gubią się w toku gry.Na szczęście dla nich szybko połapują się w tym, co robią i rzucają gola. Ale za chwilę Kielce także rzucają!

55. minuta (30:25)

Wolff!!! Broni! Znowu! Doprowadza rywali do szaleństwa! Dziś, zwłaszcza w drugiej połowie, robi wszystko wspaniale!

54. minuta (30:25)

Claar po raz kolejny zaprezentował klasę na parkiecie. Świetna wkrętka. Jednak na posterunku był Alex, który, po szybkim rozegraniu, pokonał bramkarza rywali.

53. minuta (29:24)

Znowu gol dla gości. Wydaje się, że tego nie da się popsuć, ale te 2 gole wprawiły kibiców Kielc w stan niepewnosci. Ale lekko podtrzymuje nas na duchu Tournat, który notuje teraz bramkę!

53. minuta (28:23)

Claar.

52. minuta (28:22)

Teraz karny dla Kielc. Karacić! Rzuca! Gol!

51. minuta (27:22)

Dwie minuty dla... Ciężko dosłyszeć, bo kibice oszaleli z wściekłości. Na pewno któryś zawodnik Industrii Kielce. Teraz karny, którego wykorzystuje Sandell. Kara dla Tournata.

50. minuta (27:21)

KARACIĆ GOL! Karny wykorzystany. Dziękujemy, dobranoc!

50. minuta (26:21)

2 minuty dla Hoxera. Karny dla Kielc.

49. minuta (26:21)

Aalborg szykuje się do kontry. Co robi Wolff? Wyczuwa temat, wyskakuje na przedpole, łapie piłkę i podrzuca chłopakom do ataku pozycyjnego. ZŁOTO!

48. minuta (26:21)

Wolff ponownie! :) Ciekawe, ile tam już jest procent :)

47. minuta (26:21)

Bramkarze obu zespołów dają się we znaki rywalom. Najpierw golkiper gości broni rzut Moryty, a teraz Wolff wyjmuje cios zawodnika z Aalborga. Dla nas to dobrze, bo Kielce prowadzą właśnie pięcioma golami.

46. minuta (26:21)

Wolff ponownie świetnie w bramce!

45. minuta (26:21)

Czas dla Kielc.

44. minuta (26:21)

Wymiana bramek! Szybka seria i mamy 26:21.

43. minuta (24:19)

WOLFF! KOLEJNY RAZ BRONI KIELCE PRZED KARNYM! ALE GOŚĆ! DZIĘKUJEMY!

42. minuta (24:19)

Moryto przechwyt! Sam na sam! I niestety poprzeczka! Ależ było blisko. Szkoda. Teraz jednak powtórka z rozrywki, tym razem ze skrzydła skacze Moryto i jest gol!

41. minuta (23:19)

Tym razem Karacić. Często tak jest, że jak Arek się pomyli, wchodzi Karacić. I tym razem mamy gola!

40. minuta (22:19)

Karny dla Industrii Kielce!

39. minuta (22:19)

KARALEK! Co zrobił! Wyłapał w powietrzu piłkę, której wyłapać nie mógł. Zanim upadł jeszcze posłał piłkę między nogami rywala!!! Ależ posunięcie, ależ gol!

38. minuta (21:18)

Bramka za bramkę! Niezła wymiana!

38. minuta (20:17)

DA RADĘ!!! Brawo Wolff!!!

Kibice krzyczą WOLFF WOLFF ANDREAS! Co zrobi Wolff? Czy da radę to obronić?

Rzut karny dla Aalborga.

37. minuta (20:17)

36. minuta (20:17)

AREEEEK! MORYTOOOOO!

35. minuta (19:17)

Karacić dostaje piłę ze skrzydła, rzuca, ale za lekko i prosto w bramkarza. Broni to gość w bramce. Teraz kontra, ale na szczęście piłka wyrzucona przez jednego z rywali obija się o nasz mur i wsiąka tam bez szansy przejścia w kierunku Wolffa. Zbieramy piłkę biegniemy do przodu i kończymy akcję rękami Karaleka!!! Brawo!!!

34. minuta (18:17)

33. minuta (18:17)

Barthold rzuca! Zdaje się, że Wolff to obroni! Ajj... Piłka prześlizgnęła się i wpadła do bramki. Było blisko! Zaraz znowu Barthold i jest gol. Ale w odpowiedzi piłkę do siatki rzuca Karacić!

32. minuta (17:15)

Kielczanie się bronią. Bezpańską piłkę zbiera Karalek i dalekim wyrzutem posyła Nahiego pod bramkę rywala. Ten łapie i rzuca! Jest gol!

31. minuta (16:15)

Wchodzimy w drugą część spotkania i z miejsca gola trafia NAHI! Brawo proszę Pana!

30. minuta (15:15)

0. minuta (15:15)

Na parkiecie Nedim Remili. Kibice skandują jego imię. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że do tego musiało dojść. Remili: Nie wiem, co powiedzieć. Dziękuję wszystkim! To było tylko 6 miesięcy, ale pomagaliście mi w każdym momencie. Liczyłem, że będę tutaj dłużej, ale to się nie wydarzyło. Będzie miło wspominał każdy moment, który tutaj spędziłem! DZIĘKUJĘ I DO ZOBACZENIA.

Piękne! Dziękujemy Nedim!

Koniec pierwszej połowy (15:15)

WOLFF!!! ALEŻ INTERWENCJA! KONIEC POŁOWY!

29. minuta (15:15)

Sićko rzuca, ale zanim posłał piłke w kierunku bramki drużyny przeciwnej, był faul. Wznawiamy grę po obwodzie. W końcu łamiemy schemat przerzutem na lewą stronę, gdzie jest Sanchez, ten wskakuje ze skrzydła, rzuca i jest bramka!

28. minuta (14:15)

Teraz mamy bramkę. Sandell ponownie.

27. minuta (14:14)

Akcja gości przerwana gwizdkiem sędziego. Teraz Kielce przy piłce, prowadzą akcję po obwodzie! Próbujemy, ale tracimy. Teraz do głosu dochodzą gości, kontra! Gol? Nie! Ale są dalej przy piłce.

26. minuta (14:14)

Palmarsson rzuca, broni to Wolff, zaraz akcja z kontry, Tournat przy piłce, miota! I jest gol!

26. minuta (13:14)

Karny dla Kielc. Sićko faulowany. W Kielcach napięcie sięga zenitu. Kibice śpiewają coś o kurczakach, ale w sumie ciężko zrozumieć ;) Tymczasem karnego egzekwuje Moryto i... nie trafia!

Sandell oberwał w ramię i to srogo. Koledzy pomogli mu zejść z parkietu.

25. minuta (13:14)

Kielce obijają słupek. Z akcją leci teraz drużyna Aalborga, jest rzut na długi słupek, piłka mija Wolffa, ale po kontakcie ze słupkiem leci na poprzeczkę i gola nie ma!

24. minuta (13:14)

Gol dla Aalborga.

24. minuta (13:13)

Moryto faulowany przed rzutem, ale tego skład sędziowski nie widział. Dziwne. Kibice nazwali to dość dosadnie. Zmienili imię sędziego.

23. minuta (13:13)

Sandell, gol dla gości. Szybko odgryza się Moryto. Walczysz Arek. W poprzednim meczu z Aalborgiem miałeś 6 bramek, czas podbić stawkę:)

22. minuta (12:12)

Jest i on! Dziękujemy!

21. minuta (12:12)

Jest gol! Moryto z karnego!!! Publika szaleje!

20. minuta (11:12)

I znowu Bathold. Strasznie szybko Aalborg potrafi nas rozerwać w defensywie robiąc sobie wystarczająco dużo miejsca do ataku. Świetnie grają. Za to my musimy dać więcej w defensywie. Teraz karny dla Kielc, dla Moryty! Dajesz AREK!

19. minuta (11:11)

Gol za gol! Najpierw Sićko, zaraz Sandell.

18. minuta (10:10)

Barthold zaskoczył trochę Wolffa, bo rzucił od razu, bezpośrednio, bez przyruchów, zwodów. Zrobił to ot tak! I jest gol dla gości.

17. minuta (10:9)

16. minuta (10:9)

Alex sprytnie przedziera się przez zasieki drużyny przeciwnej. Robi to z klasa i zwinnością niebywałą!!! Jest gol na 10:9.

15. minuta (9:9)

Atak kielczan, ale broni to bramkarz przyjezdnych. Wolff pozazdrościł, dlatego  teraz to on wybronił rzut rywali!  Zacięta rywalizacja w Hali Legionów i potężny doping tutejszej publicznościi! jest głośsno, bardzo głosno!!!

14. minuta (9:9)

Alex rzuca, ale piłka szybuje nad poprzeczką. Nie było to dobre zagranie na bramkę rywala. Za karę to teraz Duńczycy prą przed siebie i będą zamierzali złamać zapędy kieleckiego klubu. To  się właśnie dzieje. Bramkę dla gości notuje Palmarsson.

14. minuta (9:8)

Wolff ponownie ratuje nas z opresji! Brawo Wolff!!!

13. minuta (8:8)

Do przerwy poprzedniego meczu było 17:15. Dziś też ewidentnie lecimy na wysoki wynik. Teraz Nahi ze skrzydła wyskakuje pod niebiosa, rzuca i trafia!!! Gol! Tego nie marnuje!

12. minuta (8:8)

Ależ szybko! Przerwa zrobiła Duńczykom bardzo dobrze. Aalborg wyrównuje.

11. minuta (8:6)

Standings provided by Sofascore
10. minuta (8:6)

Karacić z dziecinną łatwością pokonuje mur drużyny przeciwnej. Aalborg próbuje szybko się odgryźć, odpowiedzieć, rzuca Sandell z  drugiej linii, ale broni Wolff!!! Szkoleniowiec gości bierze czas.

9. minuta (7:6)

Sandell słupek!

8. minuta (7:6)

Alex indywidaulnie i mamy bramkę! Świetna akcja środkiem pola. Zrobił to w najlepszym swoim stylu!

7. minuta (6:5)

Było nieźle, ale się trochę zepsuło. Można było uwierzyć, że odlecimy grubo od rywali. Jednak Aalborg goni, szybko reaguje. Teraz Karalek po wkrętce notuje gola!

6. minuta (5:5)

Goście odbijają się od kieleckiej ściany i to teraz my przechodzimy do ataku pozycyjnego. Męczymy rywala wymianą piłki po obwodzie. Zaraz zdarzenia boiskowe łamie Alex, podanie do Karacicia, ten do Nahiego i słupek! Kontra aalborga i gol. Sandell Trafia.

5. minuta (5:4)

Barthold po kontrze przeszedł do rekontry. Pokonuje naszego bramkarza. Kielce za szybko chciały rozegrać własną kontrę i pogubiły się. No cóż. Jednak szybko Moryto się odgryza. Teraz akcja gości i błyskawicznie Aalborg...

4. minuta (4:2)

Jest gol dla drużyny przeciwnej. Ale szybka odpowiedź Karaleka!!! I mamy dobrze. Coraz lepiej. Walczymy! Szybko się odgrywamy! Karalek przyjął piłkę plecami do bramki, zrobił obrót 180 stopni i zapakował ją do siatki!

2. minuta (3:1)

2x NAHI!!!!

1. minuta (1:1)

Sandell i jest gol na 1:0 dla gości. Moryto z kontry i mamy 1:1.

Zaczynamy!

18:43

18:29

Perspektywa bardzo fajna. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Industria Kielce nie trafiła w losowaniu na łatwe zespoły. Tymczasem mogliśmy sobie zapewnić awans już w starciu z Kiel. Wtedy się nie udało. Ale może teraz? :)

18:25

Coraz bliżej :) Początek lada moment!

18:20

Jeśli w obliczu sold out nie zdążyliście załapać się na krzesełka Hali Legionów, mamy kontrpropozycję :)

18:18

No duma proszę Państwa!!! Hala Legionów wyprzedana kompletnie! I właśnie tak ma to wyglądać. Szczególnie w obliczu problemów Industrii Kielce.

18:14

Na razie bez szału, ale wiadomo, że to się zaraz zmieni ;)

18:10

OK! Meldujemy się na miejscu i czekamy na pierwsze akcje, pierwsze kontakty z piłką. Generalnie czekamy na grę na najwyższym poziomie i wielkie emocje! Oczywiście wszystko podszyte finalnym  zwycięstwem Industrii Kielce, w co bardzo mocno, mocno wierzymy :)