Korona dalej próbuje. Przed nami jedna z ostatnich okazji na gola.

Briceag wrzuca w pole karne, uderzenie, wyłapuje to Leszczyński.

92. minuta

91. minuta

Deaconu strzał! Strasznie niecelny. A mógł podać do Śpiączki.

Korona naciska, ale na razie bez owoców. Była wrzutka, próba strącenia w kierunku bramki, ale bez efektów. Tymczasem fatalny błąd Trojaka, uderzenie Śląska!!! Zapytowski broni. Wróciliśmy z dalekiej podróży...

89. minuta

88. minuta

Doliczone 5 minut gry. To może być ciekawa końcówka meczu we Wrocławiu.

87. minuta

Korona Kielce nie przestaje!!! Dalej walczymy o zwycięstwo!!! Dobrze. Mamy argumenty. Nudny mecz zrobił się bardzo ciekawy. Pierwsza połowa do szafy. Teraz gramy o pełną pulę. Jest 5 minut dalszej gry.

84. minuta

Łukowski, karny!!! GOLLL!!! Mamy to!!! Gramy dalej!!!

83. minuta

Błanik w polu karnym!!! Na pozycji!! Jest karny!! Nie mógł uderzać, zdecydował się na złamanie akcji do środka i zawodnik Śląska zabrał go ze sobą wślizgiem. KARNY!!

82. minuta

Korona Kielce miała sporo do powiedzenia, ale jednak kropki nad "i" zdecydowanie brakuje. Otworzyliśmy się, nie ma czego bronić. Jst jeszcze chwila gry. A teraz zmiany. Malarczyk schodzi, Szykawka schodzi. Jest Błanik, jest Śpiączka.

81. minuta

80. minuta

Łukowski!!! Znowu! Dobre dogranie Takaca do Łukowskiego, ten uderza, ale Leszczyński łapie w koszyk... Niesamowite.

79. minuta

TAKAC, ALE SYTUACJA!!! ZATOR WRZUCA, UDERZENIE TAKACA I SWIETNIE BRONI TO LESZCZYŃSKI!!! MASAKRA!!!

78. minuta

77. minuta

Łukowski sam w polu karnym! Znowu, to samo!!! Łukowski powininen strzelać, ale szukał idealnej sytuacji. Z tego nic nie wyszło. Teraz kontra Śląska!!! Wzmaga się doping, uderzenie Exposito, ale blokuje to jeden z zawodników Kuzery. Gola nie ma. Jest rożny.

76. minuta

Korona Kielce szczęśliwie pod bramką rywala! Takac z okazją!! Ale za dużo mieszał się z piłką. Szukał idealnej pozycji, a tymczasem przeciwnicy odebrali mu piłkę. Musimy grać!!!!

75. minuta

74. minuta

Śląsk Wrocław chce zamknąć ten mecz. Korona Kielce w szoku... Nie wygląda to dobrze. Kolejny rożny.

73. minuta

Rożny, wrzutka. Zapytowski łapie, ale na raty. Za pierwszym razem nie zdołał chwycić, ale jeszcze odbił piłke o ziemi i przyjął futbolówkę na ręce.

72. minuta
71. minuta

Rożny dla Ślaska.

70. minuta

JEST POTWIERDZENIE. SĘDZIA RACZKOWSKI NAWET NIE SPRAWDZA. Jest bramka.

69. minuta

Co będzie? Co się stanie??? Sędzia analizuje. Na razie na słuchawce. Czekamy na sprawdzanie. O ile będzie.

68. minuta

Ale sprawdzamy!!! Może być VAR!!!

67. minuta

Dośrodkowanie! Zapytowski myli się, ale nikt tego nie zamyka. Ale Śląsk kontynuuje grę, dogranie na lewą część pola karnego, dogranie  do środka do Yeboah, który trafia w bramkę...

66. minuta

65. minuta

64. minuta

Wrzutka Śląska Wrocław! Na szczęście szczupakiem kasuje to jeden z Koroniarzy. Tymczasem do zmiany szykuje się Takac.

62. minuta

Garcia wchodzi lewą stroną w kieleckie pole karne, łamie do Nahuela, ten nie ma miejsca na strzał, więc przerzuca na prawą. Dynamiczna akcja przechodzi w atak pozycyjny.

61. minuta

Malarczyk laga do przodu. Jednak Szykawka nie był w stanie tego opanować. Nie będzie z tego gola.

59. minuta

Jeden rzut rożny, Olsen interweniuje. Teraz na krótko, wrzutka na Malarczyka i łapie to Leszczyński.

59. minuta

57. minuta

Szykawka wykorzystuje błąd Śląska!!! Uderzenie!!! Aj, broni to Leszczyński końcówkami palców!!!

57. minuta

56. minuta

Zapytowski zmuszony do dwóch interwencji. Najpierw wyjście na przedpole i wybicie, a teraz łapie piłkę w koszyczek. Robi się gorąco we Wrocławiu.

55. minuta

Jastrzembski oraz Nahuel. I wchodzą za Bukowskiego oraz Rzuchowskiego.

54. minuta

Dwie zmiany po stronie Śląska Wrocław. Ale to za chwilę.

53. minuta

52. minuta

Bardzo dobra akcja Korony Kielce. Zwiastun dobrej gry? OBY! Bo mecz jest nudny. A przynajmniej był dotychczas.

51. minuta

ALEŻ SYTUACJA KORONY KIELCE!!! Wrzutka, Korona odgrywa ze skraju pola karnego do środka, uderzenie w słupek! Za chwile próbuje dobijać Łukowski, broni Leszczyński i rożny!!! Śląsk ze stałego fragmentu gry wychodzi cało!!! Ależ zagrożenie.

50. minuta

Cały czas trzymamy się stanowiska, że w końcu Szykawka coś z tego strzeli :) Moze nie w tym meczu, ale jednak :)

49. minuta

Śląsk próbuje kontrować. Briceag pilnuje Yeboah, ale ten stara się uprzykrzyć mu życie. Na szczęście zamykamy mu drogę do bramki. Obecnie trwa festiwal przebijania piłki z jednej strony na drugą. Z tego goli nie będzie.

48. minuta

Korona z kolejną ofensywą. Coś więcej energii wkładamy w tę grę w drugiej połowie. Ale na razie bez efektów.

Jednak nie... Piłka w siatce. Kielecki zawodnik na spalonym. Nie dało się tego nie zauważyć.

Szykawka!!! Gol!!!

0. minuta

Wracamy do gry! Jest zmiana. Petrow w miejsce Szpakowskiego. Ciekawa zmiana.

Koniec pierwszej połowy

Fajerwerków faktycznie nie było.

Mecz dla koneserów. Chyba tylko tak pozostaje nam podsumować to spotkanie. Jeśli macie jakieś uwagi, piszcie komentarze, do czego Was zachęcamy :) Także na TT. Zaglądamy i publikujemy te najciekawsze opinie :)

Sędzia uznał, że nie będziemy się męczyć i kończy mecz wraz z 45. minutą.

43. minuta

Wrzutka Korony, ale tak na alibi. Żeby sobie nie zaszkodzić.

42. minuta

41. minuta

Sami sprawdźcie jak obecnie ma się sytuacja z kartkami.

40. minuta

Szpakowski przyjęcie, strata i żółta kartka. Przeważamy w liczbie żółtych kartoników.

38. minuta

Nono w polu karnym! Dostaje piłkę! Ale przyjęciem wygonił się na zewnątrz pola karnego. Zalążek akcji ciekawy, ale niestety nie będzie to miało żadnej kontynuacji...

37. minuta

36. minuta

kolejna wrzutka Korony, ale znowu akcje kasuje drużyna gospodarzy. Teraz jeszcze faul Łukowskiego i wolny. Łukowski żółta. Nieodpowiedzialne zagranie.

35. minuta

Wrzutka z autu Korony. Wszystko dzieje się relatywnie blisko bramki. Zagranie do Nono, Korona Kielce rozgrywa po obwodzie. Ale wypychają nas piłkarze Śląska.

34. minuta

Głeboskie dośrodkowanie. Zapytowski probuje interweniować, ale mija się z piłką!!! Na szczęście na miejscu jest Briceag, który wypuszcza piłkę przed siebie. Problem zakończony. Gramy. Piłka w środku.

33. minuta

Faulował Malarczyk. Dostał żółtą kartkę. Śląsk Wrocław z szansą na bramkę.

32. minuta

Wolny dla Śląska Wrocław. Blisko bramki. Z boku.

31. minuta

Briceag! Uderzenie z dystansu!!! Ale za wysoko.

30. minuta

Śląsk teraz zrobił dobry przechwyt w środku pola. Miał okazję na poprowadzenie szarży w stronę kieleckiej bramki, ale ponownie - nic z tego nie wyszło. Jak szybko piłkę zdobyli, tak szybko ją stracili.

29. minuta

28. minuta

Serio, w tym meczu niewiele się dzieje :)

27. minuta

Błanik w polu karnym, łamie akcje do Nono, ten uderza! No nie! Zdecydowanie nie. Dobra akcja, ale uderzenie fatalne. Za wysoko.

25. minuta

Zapytowski faulowany w polu karnym. Jest wolny dla nas.

24. minuta

Briceag, świetnie podanie do Szykawki! Dobre podanie, szkoda, że za mocno.

24. minuta

23. minuta

Teraz Korona, ale raczej zachowawczo - sporo spokoju, gry po obwodzie.

23. minuta

22. minuta

Póki co, więcej z gry ma Lechia Gdańsk. Po kilku pierwszych minutach, gdzie wyraźnie przeważaliśmy, do głosu bardziej doszła Lechia, która prowadzi grę. Ale poza jedną nieco groźniejsza akcją, nie maja z tego kompletnie nic.

22. minuta

Na razie jesteśmy świadkami dość nudnego spotkania. Nic się nie dzieje, na nic się nie zanosi. Dużo gry środkiem. Obie drużyny za podwójną gardą. Nie ryzykujemy. Ale teraz do gry budzi się Śląsk! Wrzutka! Malarczyk wybija i będzie rożny dla gospodarzy.

21. minuta

Aut dla Śląska Wrocław.

20. minuta

Zwoliński wziął na plecy Malarczyka, popędził na bramkę, ale ostatecznie nie udało mu się oddać strzału, dzięki interwencji Błanika.

19. minuta

Wrzutka Korony Kielce. Piłka po ziemi przeszywa środek pola karnego, ale... nic z tego nie wynika.

18. minuta

Teraz faul dla Śląska. Olsen przy piłce Garcia również. Będzie wrzutka w pole karne. Pod polem karnym kotlują się dwa zespoły. Wrzuca Garcia, ale przeciął schemat, bo zdecydował się wygonić kolegę prawą flanką, zamiast wrzucać, ale nic z tego nie wyszło. Piłka za linią końcową.

17. minuta

Kolejny rzut rożny dla Korony.

17. minuta

Deaconu wrzuca! Uderzenie z głowy, piłka nad poprzeczką wysoko. Jednak jeszcze spalony. Nic z tego nie mogło być. Szykawka już 3 spalone.

16. minuta

Rożny bez efektów, za to oprawa bardzo ładna :)

16. minuta

Korona, a konkretnie Łukowski, faulowany blisko pola karnego. Będzie okazja dla kielczan.

15. minuta

Dogranie z lewej na głowę Verdascy, ale tutaj nic nie mogło się wydarzyć. Słabe uderzenie łapie Zapytowski i po sprawie.

14. minuta

Kolejny rzut wolny dla gospodarzy. Tym razem blisko autu. Narożnik pola karnego. Koło 30 metrów.

13. minuta

Kolejna wrzutka Korony Kielce. Nieźle to rozgrywamy, mamy sporo miejsca. Ale po wrzutce okazało się, że Szykawka na spalonym. Szkoda, ale z drugiej strony niech na 10 spalonych przypadnie jedna akcja sam na sam, to wszyscy będziemy bardzo zadowoleni.

12. minuta

Kibiców mało we Wrocławiu, ale słychać ich bardzo.

10. minuta

Rożny, ale tutaj bez historii. Gramy dalej!

10. minuta

Szykawka wchodzi w środek pola karnego, rozdaje prostpadle do Łukowskiego, ten z lewej dogrywa do środka....

.... Nie ma gola. Nikt tego nie zamknął!!! Teraz Korona gra po obwodzie. Męczy rywala atakiem pozycyjnym. Dośrodkowanie i łapie To Leszczyński.

9. minuta

DEACONU!!! Alez uderzenie!!! Kuciak zaliczył super obronę. Szkoda!

9. minuta

Moment gry bez wielkich fajerwerków. Ale teraz okazja Korony, piłkę przyjmuje Szykawka, ma okazję rozdać do Łukowskiego, ale wcześniej sędzia gwiżdże spalonego. Nie będzie z tego goli.

8. minuta

7. minuta

Standings provided by Sofascore
7. minuta

Śląsk rozwija atak! Rozdanie piłki na lewą, gdzie przyjmuje są Garcia. Wrzuca w pole karne, uderzenie glową Exposito, ale ten strzał bardzo słaby. Nie mógł zagrozić Koronie.

6. minuta

Kibice Korony bardzo głośno. Wkrótce zdjęcia. Błanik żyje, gramy dalej. Teraz fatalny błąd Zapytowskiego! Minął się z piłką, ale sytuację naprawia Trojak!

6. minuta

Śląsk Wrocław przy piłce. Mocno oznaczają swoją pozycję i fakt, że gospodarzą temu spotkaniu. Wrzutka Exposito, ale przecinamy to i próbujemy rozwinąć nasze pozycje z przodu. Briceag próbuje w polu karnym mieszać obrońców Śląska, ale piłka wylatuje poza linię końcową. Leszczyński od bramki. Na razie odbiór jest naszym problemem. Nie tak, jak w przypadku starcia z Cracovią.

5. minuta

Marceli łapie bez problemu strzał Exposito.

5. minuta

Marceli Zapytowski ustawia mur.

4. minuta

Zachęcamy do sprawdzenia składów, które mamy w zakładce SKŁADY. Tymczasem wolny dla Śląska. dość blisko. 25 metrów do bramki.

3. minuta

Teraz rożny dla Lechii, dogranie, ale faul w polu karnym. Leży jeden z Koroniarzy.

3. minuta

2. minuta

2. minuta

We Wrocławiu cieplej niż w Kielcach o jakieś 6 stopni. Tutaj brak śniegu! Szok :) trochę na zachód człowiek jedzie i już robi się znacznie cieplej ;)

Malarczyk!!! Aj! Rożny! Dogranie, ale bramki nie ma! Lechia w opałach! Centrujemy co trochę, bombardujemy rywala, a ten w rozpaczy próbuje się uwolnić od problemu.

Zaczęliśmy!!! Trzymamy kciuki! Kibicujemy! Gramy!

Śląsk przystąpił do pierwszej w tym meczu ofensywy. Na razie dość skromnie, bez szaleństw. Pierwsza wrzutka zakończona wybiciem przez żółto-czerwonych. Oby kielczanie zagrali dziś tak, jak ostatnio. Więc dość mądrze, rozsądnie, skutecznie w destrukcji. Jeśli tak będzie i z przodu coś dołożymy, możemy być spokojni :)