Nahi trafia gola!

59. minuta (31:28)

Zarabec miota, broni Kornecki i lecimy do przodu!

58. minuta (31:28)

indywidualna akcja Zarabeca, poszedł w środek jak przecinak i wygrał ten pojedynek. Gol dla THW. Karalek odpowiada golem.

57. minuta (30:27)

Kiel - Weinhold wykluczony z gry. 2 minuty kary.

Kontra Kielc po przejęciu Nahiego, Dani biegnie do akcji, rzuca! Ale nie trafia! Broni to bramkarz gospodarzy...

56. minuta (30:27)

Gramy bez bramkarza. Wszystko na jedną kartę. Karalek trafia do bramki... ale z faulem ofensywnym...

Wolff broni!!! Ale nie... piłka po jego interwencji wtacza się do bramki... Ależ nieszczęście!!!

55. minuta (29:27)

Kornecki broni rzut Pekelera, ale jest karny!

OK! Wracamy do gry. Ekberg musiał zejść z pomocą kolegów. A teraz akcja pozycyjna gospodarzy.

54. minuta (29:27)

Kielce po czasie robią akcję, przerzut z jednego skrzydła na wskakującego Sićkę, ten jednak nie przejmuje, bo akcję blokuje rywal. Ekberg po tym zdarzeniu źle stanął i będzie musiał opuścić boisko. Stało się coś złego z jego stopą.

Czas dla Kielc.

53. minuta (29:27)

Johanssson myli się, trafia w poprzeczkę! Szansa na kontakt!

52. minuta (29:27)

Kielce z kontrą, ale Zebry szybko i sprawnie przeniosły się do defensywy formując zgrany szyk.  Karacić nie miał co grać, więc zdecydował się wycofać grę. Za chwilę piłka do Sićki, ten rzuca i jest gol z dystansu!

51. minuta (29:26)

Piłka między nogami obrońców Kielc od Karacicia do Karaleka! Ten łapie piłkę, przerzuca bramkarza i mamy gola! Jeszcze trochę!

50. minuta (29:25)

Karalek faul w ataku, tracimy piłkę, Ekberg ze skrzydła i jest gol. niestety...

49. minuta (28:25)

Ekberg.

48. minuta (27:25)

Walczymy! Mocna wymiana. Teraz Nahi z kontry i jest gol!!! Blisko kontaktu!!! Cudownie! Wariactwo!

47. minuta (26:22)

Karacić z ostrego kąta z prawej ręki w bramkę, przy lewym slupku!!! Ale wąsko, a jednak trafia!

46. minuta (26:21)

Kornecki broni, wyrzuca piłkę przed siebie, na chaos. Do niej dobiega Moryto i rozpędzony na tym samym tempie trafia do bramki! Szkoda, że za chwilę Pekeler rzuca nam gola.

45. minuta (25:20)

Mrkva broni rzut Nahiego... :(

44. minuta (25:20)

Teraz my się zacięliśmy. nie wykorzystaliśmy kolejnej akcji.

43. minuta (25:20)

Gębala druga szansa w tej połowie na gola i znowu się nie udaje! Szybka akcja po stronie THW, a konkretnie Dahmke i jest gol. Przełamali niemoc. Oby nie na długo.

42. minuta (24:20)

Trochę to tak wygląda, jakbyśmy się z Kiel zamienili rozumami po pierwszej połowie. I dobrze! Kielce zaczynają się odbudowywać. Teraz Tournat z bramką!!! Tylko 4 bramki do odrobienia, a było 10!!!

41. minuta (24:19)

Karacić fenomenalne trafienie!!!

40. minuta (24:18)

Kiel nerwowo! Słupek i piłka za linię końcową. Mamy granie! Jesteśmy już w ataku pozycyjnym. Budujemy i wracamy do jakiegoś realnego wyniku do dźwignięcia!

39. minuta (24:18)

Czas dla Niemców.

38. minuta (24:18)

Weinhold rzuca, broni Kornecki i lecimy z akcją pozycyjną. Ofiarnie wyciągnął tę piłkę z linii końcowej Moryto, dzięki czemu mogliśmy przeprowadzić szybką akcję. Moryto trafia gola! A zaraz kolejnego!!! Brawo!!! Arek, jedziesz!!!

37. minuta (24:16)

Na parkiet może wracać Gębala i nie musimy grać z pustą bramką. Tymczasem Moryto rzuca gola ze skrzydła.

36. minuta (24:15)

Wiencek po raz drugi dostaje karę 2 minut.

35. minuta (24:15)

Tournat dostaje na koło i miota bramkę! Świetne podanie Alexa, dobry rzut Francuza i jest gol! Rywale chcą szybko wznowić, ale popełniają fatalny bląd, piłka na aucie. I teraz to Kielce idą walczyć na stronę przeciwną.

34. minuta (24:14)

Ekberg gol z karnego. Przypominamy, że gramy w osłabieniu.

33. minuta (23:14)

Pekeler! I niestety tracimy gola. Za chwile Gębala nokautuje Wiencka i dostajemy 2 minuty kary.

32. minuta (22:14)

THW z grą pasywną kończył akcję z nieprzygotowanej pozycji, mamy kontrę, ale nie wykorzystujemy dobrodziejstw płynących z parkietu. Nie ma gola.

31. minuta (22:14)

Karacić z golem!!! Brawo. Karny wykorzystany.

30. minuta (22:13)

Tournat z pierwszą okazją, dosłownie setka z koła, ale bez bramki. Całe szczęście, ze po drugiej stronie Wiencek też pudłuje. I mamy karnego po faulu na Nahim. Ufff.

Dziewięć bramek do odrobienia. Masakra. Ale to jest jeszcze do odwrócenia.

0. minuta (22:13)

Dużo do odrabiania. Ale da się, jestesmy w stanie to osiągnąć!

Koniec pierwszej połowy (22:13)

Wracamy do gry!

Wiencek rzuca gola na koniec pierwszej połowy. Niesamowite - dostajemy piłkę, mamy szansę na ostatnią akcję, ale Sanchez przy jej wyprowadzaniu popełnia błąd, tracimy piłkę i gola trafia Wiencek. Wygląda jakby brakowało nam koncentracji, odpowiedniego skupienia... Sytuacja jest trudna. THW ma 71 procent skuteczności, Kielce tylko 42 procent.

29. minuta (21:13)

Sićko miota z dystansu, ale piłka frunie wysoko nad poprzeczką. Piłka dla gospodarzy.

Sićko rzuca, czeski bramkarz dotyka piłkę, paruje ją na słupek, ta odbija się i wraca do rąk bramkarza. Szybka akcja, Ekberg lobuje Korneckiego i pozamiatane.

28. minuta (20:13)

Wiencek z koła. Pewna bramka gospodarzy. Nie nadążamy za tą grą Kiel.

27. minuta (19:13)

Trener gospodarzy bierze TIMEOUT.

26. minuta (19:13)

Po golu Reinkind i Karalek.

25. minuta (18:12)

Kielce w końcu zdobywają świetną bramkę. Alex ściągnął na siebie uwagę trzech, po czym odegrał piłke na będącego na czystej pozycji Nahiego. Francuz wykonał egzekucję. Najładniejsza akcja po kieleckiej stronie. Ale daleko nam do dogonienia rywali. Strasznie się męczymy, zwłaszcza w ataku pozycyjnym.

24. minuta (18:11)

Gole: Dahmke, Dani D., Ekberg. Czego nie rzucimy, to THW pewnie dorzuca. Taki jest obraz dzisiejszego meczu.

23. minuta (16:10)

Reinkind rzuca, słupek, ale gospodarze zbierają i sa pod akcją. Redukują czas bez Wiencka. A teraz fenomenalna akcja miejscowych, którą Ekberg kończy golem. Ajjj... Nie jest dobrze.

22. minuta (15:10)

Kiel gra bez bramkarza, jeszcze niecała minuta kieleckiej przewagi.

Nahi FATALNIE PUDŁUJE! Piłka poleciała Panu Bogu w okno! Niespotykane w ręcznej!

21. minuta (15:10)

Wiencek 2 minuty kary.

20. minuta (15:10)

Długa akcja Industrii zakończona rzutem ze środka Sićki. Zatrzymał go blok defensywny, mamy faul w ataku, chwilę potem niestety nie wykorzystaliśmy naszej pozycji, gdyż sędzia odgwizdał grę pasywną. THW zrobiło kontrę i zdobyło bez problemu gola. Ekberg.

19. minuta (14:10)

Karalek faulowany i jest karny dla Kielc. Landin w bramce. Jest i niestety Duńczyk broni rzut Moryty. Nie ma gola. Nie ma bramki, niestety!

17. minuta (13:10)

Pekeler wrócił już kilka chwil temu z kary i Niemcy grają w komplecie. Teraz akcja Sićko, znowu indywidualnie, rzuca i mamy gola. Chwilę potem Nahi dostaje piłkę od Moryty podczas kontry i Francuz inkasuje gola!!! Brawo! Szybko odrabiamy straty, ale jeszcze trochę do odrobienia pozostało.

16. minuta (13:8)

Wolff broni! Świetnie zatrzymał silny wrzut. Przechodzimy do pozycyjnego, Sićko dostaje wrzutkę pod bramkę, probuje z wyskoku, ale broni to Landin.

15. minuta (13:8)

Dahmke. Gol dla gospodarzy. My mamy coś do rzucenia, jest akcja, ale marnuje sią strasznie Alex. Szkoda.

14. minuta (12:8)

Reinkind i jest gol dla gospodarzy.

13. minuta (11:7)

Tournat i jest gol. PRZY OKAZJI JEDEN Z ZAWODNIKÓW, A KONKRETNIE PEKELER NOTUJE 2 MINUTY KARY.

12. minuta (11:7)

Sićko dostał piłkę na lewą stronę rozegrania, decyduje się na indywidualną akcję, miota piłkę z 10 metrów i jest gol, pajęczyna zdjęcia z okienka!

11. minuta (11:6)

Pekeler i jest bramka dla gospodarzy.

10. minuta (10:6)

Nahi rzuca gola. Zaraz akcja Kiel, ale tutaj fenomenalną interwencją popisuje się WOLFF!!

9. minuta (10:5)

Karny dla Niemców. Rzut Ekberga, skuteczny. Niestety skuteczny. Więc znów tracimy bramkę i mamy problem z redukcją straty. Zwłaszczca teraz, kiedy Tournat nie kończy z czystej pozycji na kole. Za to dostaliśmy kontre Dahmke i jest gol...

7. minuta (8:5)

Karacić zdobywa gola z karnego. Za chwilę z kontry kara nas THW. Nie nacieszyliśmy się tym golem. Reinkind po raz kolejny notuje bramkę.

6. minuta (7:3)

Gol z kontry dla THW. Szybki atak, z którym nie poradziliśmy sobie w defensywie. Komplikujemy sobie sytuację, ale ratuje ją do pewnego stopnia Tournat... A nie... W momencie pisania gola zdobył Dahmke... Ale szybki mecz!

5. minuta (5:2)

Ze środka rozegrania próbowaliśmy przekukurykać po parkiecie piłkę do lewego skrzydła, gdzie było Nahi. Niestety, Niemcy wyczuli fortel i odnotowali przechwyt. Nie zdążyli nas zaskoczyć, przeszli do ataku pozycyjnego, z którego gola zdobył Wiencek.

4. minuta (4:2)

Nahi wyskakuje w powietrze niczym kot, ale w momencie wybicia był już za linią. Teraz szybka akcja THW i znowu bramka. Tym razem zaskoczonych szczypiornistów Industrii pokonuje Johansson.

3. minuta (3:2)

Kielczanie świetnie rozegrana akcja, z tyłu zostawiony Sićko, który dostał piłke po wybloku kolegów. Rzut i gol dla Kielc!

2. minuta (3:1)

Szalone tempo. THW rzuca, zaraz broni akcję i... znowu rzuca. Tracimy 2 gole w błyskawicznym tempie.

1. minuta (1:1)

Pierwsza akcja w ofensywie i jest bramka dla gospodarzy! Johansson pokonał naszego bramkarza i jest 1:0. Ale szybko wyrównuje to Moryto.

Gramy!

Najpierw minuta ciszy, by uczcić pamięć tych, którzy zginęli w trzęsieniu ziemi w Turcji oraz Syrii.

18:43

Zatem za chwilkę zaczynamy ciężkie, zapewne emocjonujące spotkanie! Industria Kielce gra z THW Kiel. To może być dla nas wielki mecz, autostrada do ćwierćfinałów. Jednak trzeba pamiętać z kim gramy i gdzie gramy.