Orlen Wisła Płock

29:27 (15:15)

Łomża Industria Kielce

19:43

To dopiero pierwsza połowa batalii o mistrzostwo Polski. Potwierdza się - Marcel Jastrzębski MVP Świętej Wojny. Zasłużenie.

61. minuta (29:27)

Naszym zdaniem MVP Jastrzębski z Płocka. Świetnie grał. No nic.

60. minuta (29:27)

KONIEC. PO RAZ PIERWSZY OD 3 LAT W MECZU LIGOWYM... STAŁO SIĘ. ORLEN WISŁA PŁOCK LEPSZA.

Karalek fauluje... no nie wygramy tego...

I piłka dla Płocka...

59. minuta (29:27)

Zhitnikov dostał piłką od Kosorotova, taką spadającą wręcz, wyłapał to Zhitnikov i rzucił spod biodra. I jest bramka. niestety.

59. minuta (27:27)

Czas dla Sabate. Jest mały zgrzyt, bo w momencie brania czasu, padła bramka dla Płocka, ale chwilę wcześniej był gwizdek, więc gola nie ma.

58. minuta (27:27)

Płock jest w bardzo komfortowej sytuacji. Atakują.

57. minuta (27:27)

Remili posyła piłkę ze środka na skrzydło, ale PODANIE DO NIKOGO!!! Tracimy piłkę. JEST ŹLE.

56. minuta (27:27)

Mihić ze skrzydła...

Nafciarze dokładają obrotowego i mamy dwóch na parkiecie po stronie gospodarzy.

Wisła wszystko na jedną kartę. Pusta bramka i cisną na naszą.

55. minuta (27:27)

Kosorotov rzuca i piłka w siatce! Nieźle się nawojował, ale to przyniosło skutek. Przedarł się heroicznie na linii 6. metra, po czym oddał rzut. Bramkarz nie miał co z tym zrobić. Teraz w akcje rewanżu gola trafia Tournat.

54. minuta (26:26)

Remili kołowrotkiem gubi blok defensywny, podaje do lewej, gdzie nabiega Olejniczak. Jest rzut i mamy bramkę! remis!

53. minuta (26:25)

Serdio z koła.

53. minuta (25:25)

Ale przestrzelił Lucin karnego. Ale to dobrze. To jest ten moment. Akurat gramy w wyrównanym składzie, bez strat osobowych. Sanchez wrócił do gry. Teraz rzut Daniego i broni Jastrzębski!

52. minuta (25:25)

LUCIN W POPRZECZKĘ!

Alex z 7 metrów! Brawo!

51. minuta (25:24)

Faul w ataku Nahiego. Gospodarze idą z kontra, ale skutecznie te zapędy blokujemy wybijając piłkę. Szkoda, że nie udało się odnotować przechwytu. A tak to jest kolejny gol Serdio z koła. Nie powstrzymaliśmy go w osłabieniu.

51. minuta (24:24)

Lucin pokonuje Wolffa. Gramy w osłabieniu i wynik także nie taki, jakiego bysmy sobie życzyli.

50. minuta (23:24)

Sanchez 2 minuty kary. I karny na dokładkę.

Jastrzębski odbija Tournata...

49. minuta (23:24)

Tymczasem Olejniczak i jest gol! Płock idzie z kontra, jednak faul w ataku na Olejniczaku i znowu lecimy na front!

49. minuta (23:23)

48. minuta (23:23)

Kosorotov z trzecią bramką z rzędu! Jak on to robi?! Ostry kąt i piłka w siatce. Nieźle przymierzył. Ale widać, jemu pozycja żadna niestraszna.

47. minuta (22:23)

Fantastyczna asysta po kieleckiej stronie! Perfekcyjne podanie Alexa do Tournata! Ten wyłapał, rzucił się i trafił do siatki!

46. minuta (22:22)

Upadek dla Szymona bardzo bolesny. Sićko udał się do szatni i już do gry nie wróci. A teraz Kosorotov i mamy bramkę dla Płocka.

45. minuta (21:22)

I znowu. Olejniczaka wybrania ten młody, bo 19-letni zawodnik. Co on wyprawia! Niesamowite! Czas dla Płocka.

Alex z powietrza, ale znowu na naszej drodze staje Jastrzębski!

Akcję Płocka zatrzymuje Wolff! Świetna interwencja! Ależ on to zrobił! W znanym stylu, noga wyciągnięta w powietrze odbija piłkę. Brawo Panie Bramkarz!

44. minuta (21:22)

Remili wyprowadza nas do przodu. O punkcik, ale zawsze!

43. minuta (21:21)

Straszny chaos się zrobił w płockiej arenie. Na pewno 2 minuty kary dla Krajewskiego, choć naszym zdaniem on nie powinien tego otrzymać. Jest potwierdzenie - Krajewski czerwona kartka i dwie minuty. Choć naszym zdaniem EWIDENTNIE POWINIEN ZOSTAĆ UKARANY SUSNJA.

Susnja? Z czerwoną?

42. minuta (21:21)

Sićko rzuca i trafia gola! niestety, uderza przy okazji tyłem głowy o parkiet. Za to przewinienie czerwoną kartką zostanie ukarany... no właśnie kto?

42. minuta (21:20)

Moryto ma na koncie aż 7 bramek! Świetny wynik!

41. minuta (21:20)

Orlen Wisła Płock atakuje, ale jest już przy ataku pasywnym. Teraz wznowienie, Kosorotov wychodzi indywidualnie do akcji, rzuca z podłoża praktycznie i jest gol gospodarzy.

40. minuta (20:20)

Lucin, Mihić i Zhitnikov - każdy po 4 bramki po stronie Płocka.

Sićko tylko poprzeczka. Teraz akcja dla Płocka.

Mihić.

39. minuta (19:20)

Moryto dziś bezbłędnie! kolejna brameczka! Młody bramkarz Płocka bez szans!

39. minuta (19:19)

Jest karny dla Kielc!

38. minuta (19:19)

Świetna akcja Płocka! Dynamiczna wymiana na przedpolu, w końcu ze środka rzuca z całej siły Daszek! Piłka odbija się od słupka, po czym wypada, trafia Korneckiego w plecy i trafia do siatki. Ajj!

37. minuta (18:19)

MAMY BRAMKĘ! AREK MORYTO - skandują kibice! Brawo.

36. minuta (18:18)

Sićko wskakuje w pole bramkowe, próbuje wkręcać. Piłka do siatki nie trafia, ale za to jest karny. Moryto będzie chciał to trafić!

I znowu, klon! Kosorotov slupek! I kontra kielczan, jednak tym razem żółto-biało-niebiescy zatrzymani przez gospodarzy.

35. minuta (18:18)

Kosorotov szybuje w powietrzu, rzuca i jest słupek! Zbieramy to, lecimy w druga stronę, piłka trafia do Moryty, jest rzut i tym razem szczypiornista grajacy na płockim parkiecie sie nie myli!

34. minuta (18:17)

Dogranie do koła, do Serdio, jest rzut i jest bramka. Ale szybko z koła trafia tez Karalek.

33. minuta (17:16)

Zhitnikov trafia do siatki.

33. minuta (16:16)

REMILI! Po 16.

32. minuta (16:15)

Jednak tym razem Kosorotov się nie myli. Rzuca w kierunku kieleckiej bramki i gol!

31. minuta (15:15)

Rzut kielczan i słupek! Teraz do ofensywy przechodzi Orlen Wisła, Kosorotov miota piłką i broni Korneckci!

30. minuta (15:15)

Karacić, Sićko, Remili, Karalek, Moryto, Nahi, Kornecki - w takim zestawieniu zaczęliśmy. Czyli tradycyjnie, zmiany!

0. minuta (15:15)

Wracamy! Czas na kolejne 30 minut prawdziwych emocji!

Koniec pierwszej połowy (15:15)

Mamy syrene, ale wcześniej sędziowie zasądzili rzut karny dla Płocka. Lucin rzuca i... trafia do siatki. Mamy remis do końca pierwszej połowy.

30. minuta (14:15)

Moryto zawinął dwoch obrońców i rzuca gola, mimo osłabienia w Kielcach!

29. minuta (14:14)

Kontra Wisły, wyjście Krajewskiego i gol.

29. minuta (13:14)

Olejniczak ma podartą koszulkę, musiał założyć inną, numerek został napisany markerem :)

28. minuta (13:14)

Lucin rzuca z karnego i bezlitośnie trafia!

28. minuta (12:14)

Olejniczak notuje już drugie wykluczenie.

27. minuta (12:14)

Zhitnikov na przebój, rzut z dystansu, jednak piłkę lecącą przy parkiecie na słupek zostaje wybroniona przez Wolffa. Szybka kontra kielczan i bramkę zalicza Tournat.

26. minuta (12:13)

Tournat z koła. I jest gol. Gospodarze odpuścili przypilnowanie tego zawodnika, za co musieli zapłacić.

25. minuta (12:12)

Arek Moryto znalazł miejsce przy słupku! Świetne wyjście ze skrzydła i mamy bramkę. Wisła gra bez bramkarza. Do gry wrocił niedawno Sanchez. Zhitnikov rzuca i gol! No nie możemy złapać dobrego rytmu.

24. minuta (11:11)

Lucin notuje gola z karnego. Wolff bez szans. no i mamy remis. Po raz kolejny.

24. minuta (10:11)

Rzut karny dla Orlen Wisły Płock.

23. minuta (10:11)

Dani Dujszebajew obija słupek!!! Ale to było bliskie gola. Ale jednak za ładne wrażenia punktów nie przyznają.

22. minuta (10:11)

Gramy na pusta bramkę! Krajewski zaliczył przechwyt, probuje trafić do pustej bramki, ale lot piłki powstrzymuje Dani Dujszebajew! Świetnie!

21. minuta (10:11)

Serdio notuje gola, a SANCHEZ 2 MINUTY KARY.

20. minuta (9:11)

Timeout dla Płocka, który ma wyraźne problemy z przeforsowaniem kieleckiego bloku defensywnego. Czy wręcz muru!

19. minuta (9:11)

Próba dogrania do skrzydła, przejmuje piłkę Alex! I teraz to Kielce są w ataku pozycyjnym! Brawo Łomża Industria Kielce! Rozrzucamy piłkę, ta trafia na skrzydło do Moryty, rzut w krótki i gol!

19. minuta (9:10)

Nafciarze, szaleją, biegają po obwodzie, ale nie mogą znaleźć odpowiedniego momentu, by przełamać naszą obronę.

OK! Już gramy w komplecie. W końcu był to dla nas brutalny moment. Straciliśmy dwa gole. Nie wykorzystaliśmy karnego.

18. minuta (9:10)

Jastrzębski broni karnego w wykonaniu Karacicia... Ajjj!!! Szkoda. I jeszcze tracimy bramkę za sprawą rzutu Komarzewskiego.

18. minuta (8:10)

17. minuta (8:10)

Mihić trzecie trafienie w tym meczu. Wyskok ze skrzydła i bramka.

17. minuta (7:10)

Matko Boska!!! Michał Olejniczak dostaje 2 minuty kary! Całą masę czasu będziemy grać w podwojnym osłabieniu. Co tu się dzieje!

Nahi 2 minuty kary.

16. minuta (7:10)

15. minuta, a więc zmiany. Są bracia Dujszebajew. I Alex właśnie notuje gola!

16. minuta (7:9)

Serdio trafia do kieleckiej siatki.

16. minuta (6:9)

Nahi podciąga wynik do góry! Świetna bramka po jeszcze lepszej asyście Karacicia. Ten to umie!

14. minuta (6:8)

Zanim to się stanie, gospodarze notują gola. Szkoda.. Mamy szanse odpowiedzieć, ale Moryto zatrzymany przez Jastrzębskiego.

14. minuta (5:8)

Za cwhilę obie kary dobiegną do końca.

13. minuta (5:8)

Płock w ataku pozycyjnym. Kosorotov traci piłkę, przejmuje Karacić i rzuca przez całe boisko do pustej siatki rywali!!! Pięknie, pięknie!

13. minuta (5:7)

MORYTO ZAMIENIA KARNEGO NA GOLA!!!

12. minuta (5:6)

Zhitnikov fauluje Nahiego! 2 Minuty! To było ciekawe, Płock witał się z gąską, chciał konsumować przewagę, a tu strata, kontra Nahiego, faul, 2 minuty kary plus KARNY!

11. minuta (5:6)

Remili 2 minuty kary za faul na rywalu. Tam było uderzenie w twarz. Ale niecelowe, to jednak nie ma wpływu na ocenę sytuacji przez arbitrów. W hali zrobiło się nagle głośno.

10. minuta (5:6)

Mihić schodzi ze skrzydła, miota obok Wolffa z bliska i jest gol. Nasz bramkarz nie miał szans na skuteczną obronę. Szkoda.

9. minuta (4:6)

Karalek 1-1 kasuje obrońcę i zaraz rzuca do siatki! Na razie bardzo ciekawie układa nam się to spotkanie, ze wskazaniem na mistrzów Polski ;)

8. minuta (4:5)

Nahi ze skrzydła na środek i bramka! Genialna asysta Karcicia. Niestety Mihić szybko wyciąga kolejny punkcik dla Nafcicarzy.

7. minuta (3:4)

Lucin z 10 metrów! Trochę w akcie desperacji, bo nie było z czego grać pozycyjnie, a czas dobiegał końca. Ale rzucił świetnie. Jednak nie na tyle, by pokonać Wolffa! Teraz Kielce szybka akcja, Remili! I gol!!! Precyzyjny rzut, chociaż był mocno pressowany przez rywali.

7. minuta (3:3)

Obie drużyny już w komplecie.

6. minuta (3:3)

Płock znowu szybko. Na szczęście na naszej problemy jest Sićko, który rzuca z drugiej linii!!! Nieźle rzucił. Mocno na tyle, że bramkarz był bez szans!

5. minuta (2:2)

Karacić! Dynamicznie, w masło przez środek! Świetne indywidualne rozwiązanie.

5. minuta (2:1)

A zatem kielczanie będą grać przez 1 minutę w przewadze. No nieźle, może zrobić różnicę, ale niestety nie musi. Kielczanie grają z pusta bramką.

2 minuty kary dla Terzicia z Orlen Wisły Płock. Ściągnął za koszulkę Karaleka. Ale bez karnego.

4. minuta (2:1)

I gospodarze są w natarciu. Prowadzą atak pozycyjny, męczą kieleckich szczypiornistów. Jest rzut z drugiej linii ze strony Lucina i gol na 2:1.

3. minuta (1:1)

Tomasz Gębala 2 minuty kary. Gramy w osłabieniu do 4. minuty.

2. minuta (1:1)

Płock błyskawicznie dopowiada. Po drodze Karalek marnuje rzut z bliska! Dzieje się.

1. minuta (0:1)

Zaczęliśmy! Orlen Wisła Płock startuje. Pierwsze podanie i gramy! Kosorotov rzuca! Ale broni Wolff. Zaraz Kielce u mamy gola!