Pick Szeged

28:31 (13:16)

Łomża Industria Kielce

20:17

I TO JUŻ KONIEC SPOTKANIA!!! ŚWIETNA POSTAWA KIELECKIEGO KLUBU. MIELIŚMY RAPTEM JEDEN PRZESTÓJ PRZY FATALNEJ KONTUZJI THRASTARSONA W PIERWSZEJ POŁOWIE. Ale tak poza tym, ładne zawody!

60. minuta (28:31)

Kielczanie atakują. Pick szalenie, wręcz wściekle aktywnie. Remili w końcu dochodzi do akcji rzutowej! Broni Aliliović, jednak przy dobitce Karaleka już bez szans!

60. minuta (28:30)

Mamy grać, nie krzyżować :) Skutecznie rozegrać, rzucic gola i się uspokoić :p

Niby zwycięstwo blisko, ale o zrobienie sobie piekiełka niewiele trzeba.

59. minuta (28:30)

Szita trafia, Tałant bierze czas.

58. minuta (27:30)

Segedyn gra z pustą bramką. Gaber lobuje Wolffa.

57. minuta (26:30)

57. minuta (25:30)

Daniel! Jest gol!

56. minuta (25:29)

Karalek dostal piłkę na czystą pozycję w kole. Tak zamieszaliśmy, że w tym miejscu nie było już nikogo! GOL! Za chwilę odpowiedź Bombaca.

56. minuta (24:28)

Wolff 34% skuteczności. Ale teraz przechodzimy do ataku. Kielce!

Pick trafia. Przewaga Kielc topnieje. Jest czas dla Talanta.

55. minuta (23:28)

Arek niezawodnie!!! Jest gol z karnego!

54. minuta (23:27)

Sostarić 2 minuty i karny dla Kielc. Moryto próbuje.

Karny dla gospodarzy. Do bramki wchodzi Kornecki. NIe broni tego, bo piłka poleciała mocno i wpadła po odbiciu od poprzeczki. Ciężkie do obrony. Ciężkie.

53. minuta (22:27)

Gol Daniela Dujszebajewa.

53. minuta (22:26)

Gramy z pustą bramką i Dani notuje gola! Szybkie wznowienie Szegedu na pustą bramkę, ale powstrzymujemy ich zapędy!

52. minuta (22:26)

Kielce z karą 2 minut.

51. minuta (22:26)

Karny dla Pick. Blonz trafia do siatki.

50. minuta (21:26)

Szeged próbuje bez bramkarza, ale notują błąd, piłkę przejmuje Moryto i z bliska pakuje piłkę do siatki!

49. minuta (21:25)

Alilović notuje dobrą odsłonę w bramce gospodarzy. Podobnie jak Wolff, notuje dziś sporą liczcbę obron. Jednak w obliczu kontry prowadzonego przez Nahiego, nie miał najmniejszych szans! Gol kieleckiego zawodnika!

48. minuta (21:24)

Sićko miota piłką, jednak to nie mogło zagrozić rywalom. Jeszcze piłka poleciała po bloku, a więc Pick broni i przechodzi do ataku pozycyjnego. Martins rzuca technicznie, ale Wolff nie dał się zaskoczyć.

47. minuta (21:24)

#10 z golem dla gospodarzy. Martins oczywiście.

46. minuta (20:24)

Tymczasem Martins rzuca gola.

45. minuta (19:24)

Rzut Szeged rzuca, piłka leci wprost w Wolffa. Kielecki bramkarz bez problemu notuje obronę. Łomża Industria chce przyatakować, ale TRACIMY PIŁKĘ. Ale co tu się dzieje! Pick wyskakuje z kontrą, jednak Moryto wybił piłkę spod rąk gospodarzy, mamy kontrę kontry i Nahi notuje gola!!!

45. minuta (19:23)

Stawka jest wysoka. Jak wygramy, a potem u siebie również, przewaga nad Nantes może się wypracować całkiem spora ;) Ćwierćfinał wisi w powietrzu?

TIMEOUT dla gospodarzy.

Nahi na raty, gubi, łapie, rzuca i gol!

44. minuta (19:22)

Tak jest, bilety czekają!

43. minuta (19:22)

REMILI! Mamy malutkie przełamanie. Karacić wypracował ten gol. Oj, sporo nam ten Pan dziś pracuje. Teraz kielczanie przed kolejną okazją na zdobycie gola.

42. minuta (19:21)

Kielczanie już kończą osłabienie. Do gry może wracać Tournat. I akurat dobrze, bo mamy atak pozycyjny.

Talant z żółtą kartką ze dyskusje. No cóż. Kto zna kieleckiego trenera, ten wie, że Dujszebajew się w język nie gryzie :) A to pokłosie tej niezrozumiałej kary dla Tournata.

Akcja przecudowna!

41. minuta (19:21)

Moryto łapie piłkę, mamy kontrę! Świetny przechwyt. Arek idzie na bramkarza przez niemal całe boisko, rzuca i jest gol. Ale gospodarze, a konkretnie Blonz szybko odpowiada.

40. minuta (18:20)

Tournat 2 minuty, ale za co??? Ciężko stwierdzić.

39. minuta (18:20)

Gol dla miejscowych.

38. minuta (17:20)

Akcja w drugą stronę i znowu świetnie bramkarz miejscowych. Pick próbuje zagrać w kontrze, jednak tracą łaciatą na korzyść ekipy ze stolicy województwa świętokrzyskiego i teraz to my jesteśmy pod bramką rywali. KARACIĆ RZUCA I JEST GOL!!!

37. minuta (17:19)

Bodo rzut z dystansu, ale za łatwo na naszego asa w bramce!

36. minuta (17:19)

Kielczanie z EMPTY GOAL. Próbują przyatakować. I w ten sposób mija nam kara dla Hiszpana. Możemy grać w komplecie, już bez pustej bramki. Jest rzut Karacicia, ale bramkarz miejscowych wyjmuje to. I gramy w drugą stronę, teraz to Pick będzie próbował ustrzelic gola.

Banhidi trafia, za łatwo, za łatwo.

35. minuta (16:18)

Ale na problemy KARACIĆ! Świetna indywidualna akcja! Przedarł się przez zasieki drużyny przeciwnej i trafił!

Plus kara dla Sancheza za próbę zatrzymania Bombaca. Dopiero co wrócił do gry Remili.

34. minuta (16:18)

I znowu Bombac...

33. minuta (15:18)

Akcja kombinacyjna kieleckiego zespołu zakończona rzutem Tournata. Piłka w siatce. Bombac szybko odpowiada.

32. minuta (14:17)

Bombac z bramką.

31. minuta (13:17)

Ech, Remili 2 minuty kary... Przypadkiem uderzył Bombaca, ale faul jest faul.

30. minuta (13:17)

Remili podanie za plecami do Tournata na koło, rzut i gol! Poezja, co zrobił Remili!

30. minuta (13:16)

Pick kończy rzutem, ale to było tak łatwe, że raczej nie miał z tym atakiem problemów Niemiec z Kielc. Kielczanie przerzucają siły do ofensywy i kontynuujemy granie.

Druga połowa rozpoczęta. Pick w ataku.

Wracamy do gry!

0. minuta (13:16)

Koniec pierwszej połowy (13:16)

Na koniec obaj bramkarze popisują się paradami i kończymy pierwsze 30 minut. Kielce mają 3 gole zaliczki, mimo wszystko. Najgorsze, że tracimy Thrastarsona :(

Dobrze bronimy, strata gospodarzy, Nahi rzuca w bramkę i mamy kolejnego gola. Świetne wykończenie.

29. minuta (13:15)

Próbujemy w ataku, ale Alex narusza pole bramkowe i teraz w pozycyjnym jest Pick.

28. minuta (13:15)

Wolff broni atak ze skrzydła! Dobry moment. Spory procent Wolffa. Po raz kolejny KLASA.

Piłka nad poprzeczką! Nie ma gola z karnego. Zaraz Szybka akcja, Sićko z kapitalnym rzutem i wracamy do prowadzenia!!!

28. minuta (13:14)

Moryto gol z karnego! Ale teraz będzie karny w drugą stronę.

27. minuta (13:13)

Kielce 5 minut bez gola. Jest przestój, ale wiemy, skąd on wynika. Rzut karny dla Kielc.

26. minuta (13:13)

Dani Dujszebajew próbuje przy słupku, lecz bronią. Zaraz Bombac i jest po 13.

26. minuta (12:13)

Karalek zatrzymany. Kontra rywali jest gol kontaktowy.

25. minuta (11:13)

Timeout dla Kielc zakończony.

Dwie bramki Martinsa z rzędu. Kielczanie nadal w szoku po zdarzeniu z Islandczkiem. Trener bierze czas.

24. minuta (9:13)

Sytuacja bez kontaktu. Wyskok Thrastarsona, lądowanie i uraz kolana...

23. minuta (9:13)

Ależ dramat. Noga w kolanie uciekła na zewnątrz. Jest źle. I miny wszystkich kieleckich zawodników, a także sztabu szkoleniowego mówią jedno.

Thrastarson... OKROPNA KONTUZJA KOLANA.

22. minuta (9:13)

gol Pick.

21. minuta (8:13)

Thrastarson z 10 metrów! Ależ brameczka! Bez sygnalizacji, z chirurgiczną precyzją. Bramkarz bez szans. Brawo.

21. minuta (8:12)

SŁUPEK!!! NIE MA GOLA!

20. minuta (8:12)

Dani ponad bramką! Akcja gospodarzy, piłka po obwodzie w ataku pozycyjnym. Na spokojnie to konstruują. Finalnie przyśpieszają, są bliscy straty, jednak nie wyłapaliśmy tego! Pick kontynuuje natarcie, ma sygnalizację gry pasywnej, jest rzut, blok, ale i mamy karnego. Wolff! Dasz radę!

19. minuta (8:12)

WOLFF BRONI! Brawo! I Kielce do pozycyjnego.

18. minuta (8:12)

Thrastarson - tego pana nie mogliśmy się doliczyć w pierwszej chwili po zmianach. No i notuje gol po indywidualnej akcji. Ten to potrafi!

17. minuta (8:11)

Brameczka, ale dla gospodarzy.

16. minuta (7:11)

Zmiany po kieleckiej stronie. 15 minut pękło i jest wymiana kilku szczypiornistów. Z wyjściowego składu na parkiecie tylko Wolff i Moryto. Są za to Karalek, bracia Dujszebajew, Wiaderny... Tymczasem Moryto z karnego i jest gol!

15. minuta (7:10)

Remili z 9 metrów! Szybka kontra Gabera i jest gol także dla Pick.

14. minuta (6:9)

Bombac próbuje razić naszą bramkę, jednak rzut blokuje Gębala. Zaraz powtórka, rzut innego zawodnika Pick i broni Wolff. Skutecznie w obronie, absolutna podstawa!

13. minuta (6:9)

Kontra kielczan zmieniła się w kontrę Pick. Podanie do Nahiego z głębi pola, ale w powietrzu przejmuje to Bombac, za chwilę sam podaje do przodu do Sostaricia i jest gol dla rywali. Zaraz odpowiedź gości - Tournat i gol!

12. minuta (5:8)

Sićko na kontakcie, powstrzymany przed linią 6. metra. I musimy jeszcze raz konstruować atak pozycyjny. Jest rzut Karacicia spod biodra! Ależ cudowny rzut!!! Jest gol! Wspaniałe trafienie!

11. minuta (5:7)

Bombac ze skrzydła i trafia. nie miał wiele miejsca, ale jednak zmieścił to w bramce.

10. minuta (4:7)

Kielczanie kontynuują atak pozycyjny, ale... naruszenie pola bramkowego i szybka akcja Pick. Walczymy w obronie i odraczamy możliwość rzutu ze strony rywali, jednak ci wciąż w pozycyjnym. Jesteśmy oblegani, piłka na koło, rzut, BRONI WOLFF!!!

Kontra kielczan, rzut Moryty i mamy bramkę!

9. minuta (4:6)

Żółta kartka dla Tonnesena za ściąganie do dołu Tournata.

8. minuta (4:6)

Kielczanie w ataku pozycyjnym. Piłka szaleje po obwodzie, na razie z dala od linii 9. metra, rzut z dystansu Remiliego, lecz obok słupka. Szybko do ataku przechodzi Pick, jest rzut Banhidiego i gol. Niestety.

7. minuta (3:6)

Gębala zółta kartka i jest karny dla gospodarzy. Bombac wywalczył karnego, a jego kolega zamienił to na gola.

7. minuta (2:6)

Timeout dla gospodarzy. Trener krótko. Pastore jakby chciał przekazać, żeby jego podopieczni wzięli się w garść, bo chyba zostali w szatni.

6. minuta (2:6)

Kielce w ataku pozycyjnym. Karacić próbuje przepchnąć się przez środek, ale bez skutku. Ale po wznowieniu Karacić posyła wkrętką piłkę do Tournata, ten zbiera ją przy linii 6. metra, rzuca i jest gol!!! Za chwilę kontra Kielc, Nahi wychodzi sam na sam i podwyższamy!!!

5. minuta (2:4)

Pick atakuje, rzucają, ale piłka nad poprzeczką. Wychodzimy do kontry, Remili miota piłkę w kierunku bramki przeciwników, lecz broni to ładnie bramkarz gospodarzy. I jest kontra Pick, rzut i słupek!!! Ale zacięta aczkolwiek nieskuteczna seria obu zespołów.

4. minuta (2:4)

Moryto zdobył gola z karnego. Na razie nieźle nam się to układa.

3. minuta (2:3)

Arek Moryto, szybka akcja i jest gol. Jednak Bodo po raz kolejny bezlitośnie rozprawia się z naszą defensywą. Strasznie łatwy gol. Za wolno zorganizwaliśmy się z tyłu.

2. minuta (1:2)

Szymon Sićko rzuca i jest bramka. Pick nieco pasywnie w defensywie. Pewnie się rozkręcają i jeszcze napsują nam krwi.

1. minuta (1:1)

Kielczanie już rzucają!!! Jest 1:0. Ale za chwilę Odpowiedź gospodarzy. I jest remis.