Elverum

26:27 (13:14)

Industria Kielce

20:16

DZIEKUJEMY ZA UWAGĘ I IDZIEMY OGLĄDAĆ MECZ REPREZENTACJI POLSKI! :) Ufff! Ale mecz!

20:15

Kielce w ataku! Moryto rzuca! I jest koniec! Gola Arka nie ma, ale jest za to koniec!!!!

60. minuta (26:27)

Elverum 20 sekund. Grają bez bramkarza. Rzut Borzasa z dystansu, ale zablokowane! Wolff piłka w rękach! Czas dla Talanta!

No to gramy! Elverum po obwodzie. Pozycyjnie.

Timeout.

Alex bierze na klatę! Markuje ze środka na prawe skrzydło, rzuca!!! Jest gol!! Ależ indywidualna akcja!

59. minuta (26:26)

Minuta do końca Ciężko!!! Bardzo!

Alex zatrzymywany tak mocno, że rywal prawie nim wytarł parkiet.

Kielce prawie 5 minut bez bramki.

58. minuta (26:26)

Walczymy zawzięcie w defensywie. Ale warto byłoby też coś rzucić. Bo akurat z tym mamy teraz ogromne problemy. Borzass rzuca z dystansu! Ale nie trafia!!!

Elverum ciśnie. Grają bez bramkarza. Stracili piłke, probujemy kontrę, podanie przez całe boisko! I Elverum notuje przechwyt...

57. minuta (26:26)

Ale ciężary, ale hardcore! Olejniczak wypchnięty na lewo, próbuje rzucać, ale nad poprzeczką! Teraz trzeba będzie to wybronić! Ochh!

56. minuta (26:26)

Tracimy piłkę! Kontra rywali, Lien rzuca i jest remis!!!

56. minuta (25:26)

Wynik szalony, na styku! Co tu się będzie działo!!!

Grondahl z karnego.

56. minuta (24:25)

Elverum gra bez bramkarza i daje im to korzyść. Wywalczyli karnego.

55. minuta (24:25)

Arek Moryto! Jest gol! Pewniaczek! Super! Wielka siła przy rzucie! torpeda!

Alex wywalczył rzut karny! To sygnał dla Arka Moryty :)

Teraz Kielce! Fenomenalnie rozegrana akcja! Piłka zza pleców Karacicia i rzuca do siatki Olejniczak. Jednak Norwegia szybko odpowiada! Gol za gol!

55. minuta (23:24)

Wolff broni Heldala!!! Rzut na dwa tempa, ale Andi się nie dał! Wyjął to czubkiem buta!!! WOW!

54. minuta (23:24)

Grondahl odnotował w tym meczu już 9 asyst. Bardzo aktywny gracz. Kluczowy wręcz. Borzas rzuca, ale trafia w poprzeczkę! Jednak będziemy mieć karny dla rywali.

53. minuta (23:24)

TIMEOUT DLA GOSPODARZY.

Alex spod biodra!!! Piękny gol!

52. minuta (23:23)

Awad dostaje piłkę od Grondahla zza pleców i trafia. Znowu remis!

50. minuta (23:22)

Zaraz Olejniczak! I znowu wracamy na przewagę!

49. minuta (22:22)

Będzie okazja odetchnąć. Lien kara 2 minut. I karny! MORYTO!!! JEST GOL!!!

48. minuta (22:21)

Heldal pokonuje Wolffa z karnego.

47. minuta (21:21)

Borzas obok słupka. Szybka odpowiedź, bramka Nahiego. I znowu remis!

46. minuta (20:20)

Świetne podanie po koźle od środka do Grondahla na koło, rzut i gol! Próbujemy błyskawiczenie zareagować, ale Karaliok nie trafia!!!!

46. minuta (19:20)

Borzas rzut pod poprzeczkę, ale wyjmuje t Wolff!

Przeszło 6 minut bez kieleckiej bramki... Sporo. Wręcz kolosalnie dużo.

Kielczanie w ataku pozycyjnym. Mamy na parkiecie małe zmiany. Sićko i Karacić za Stenmalma i Thrastarsona.

45. minuta (19:20)

Kielczanie znowu błąd w ataku, Lien wyskakuje do ataku. sam na sam z Wolffem! I co?! Broni Wolff! Rzucił się pod nogi niczym bramkarz! Świetnie! Ale nas ratuje! Cały czas! Złoty chłopak! Teraz czas dla Tałanta.

44. minuta (19:20)

Thrastarson rzuca, ale jest złapany na blok! Kielczanie wznawiają, podanie do Tournata, zbiórka gospodarzy, rzut i trafiają do siatki! No ciężary, zdecydowanie!

43. minuta (18:20)

Drugą połowę zaczęliśmy bardzo zbożnie, ale coś nam się zaczęło wymykać spod kontroli. Anderson miota na bramkę kielecką, ale ta przelatuje obok słupka. Blisko! Teraz Kielce!

42. minuta (18:20)

Plac gry wzbogacił Thrastarson, rzuca! piłka w siatce, ale wcześniej gwizdek sędziego. Nie ma gola.

41. minuta (18:20)

Kielczanie bronią, w ataku pozycyjnym! Jest rzut, ale broni Wolff!!! Wspaniale! Probujemy przeprowadzić atak, jednak Wiadernego zatrzymuje defensywa! Ajj... Znowu to samo, co w pierwszej połowie. notujemy przestój. Grondahl rzuca, broni Wolff!!! Znowu nas ratuje!

40. minuta (18:20)

Stenmalm między nogami bramkarza rywali! Szybka odpowiedź i teraz do siaki rzuca Vidović. A co najgrsze teraz kolejna akcja elverum i znowu gol!!! Blomgren.

39. minuta (16:19)

Heldal pewnie do siatki!

39. minuta (15:19)

Rzut karny dla gospodarzy. Langos powalony przez Sancheza przy linii 6. metra.

38. minuta (15:19)

Kielczanie notują stratę w ataku  pozycyjnym i teraz będzie nas nękać Elverum. Piłka jest rozrzucana od prawa do lewa, chodzi po obwodzie w szybkim tempie. Teraz próba Grondahla, ale zatrzymuje go Karaliok. Wznawiają, jest rzut! Ale broni Wolff. Teraz szybka kontra, Tournat i mamy bramkę! Tak ma być!

37. minuta (15:18)

Bardzo powolutku, ale jednak odjeżdżamy rywalom. Choć nie jest to tempo TGV ;)

36. minuta (15:18)

Tournat zdobywa gola z koła i mamy to!!!

35. minuta (15:17)

Berg, a zaraz Stenmalm i po golu mamy.

31. minuta (14:16)

KARALIOK!!!

30. minuta (14:15)

Stenmalm na środku w drugiej połowie. Miał rzut, ale obroniony. Teraz szansa dla gospodarzy! I jest bramka. Na szczeście Kielce bardzo szybko odpowidają. Alex i jest gol!

30. minuta (13:14)

Wolff i już jest pierwsza interwencja!!!

0. minuta (13:14)

Elverum rozpoczyna od ataku pozycyjnego!

Wracamy na parkiet!!!

Koniec pierwszej połowy (13:14)

Zaczynajmy drugą połowę! :)

Ano właśnie! Trzeba kończyć!

Akurat ten pan robi super robotę dla gospodarzy. Fajnie fajnie, ale jednak powinien sobie odpuścić, dla naszego dobra :p

Kilka liczb.

No i ładnie!!! Pierwsza połowa dla nas!

Sićko do Alexa, Alex do Sićki i jest gol!!!

30. minuta (13:13)

Czas dla Talanta! Suszarka! Ale trener mówi, że mamy jeszcze trochę czasu na granie, więc trzeba swoje zdobyć! 8 sekund :)

Borzas z 9 metrów! Bomba! Potężna!

29. minuta (12:13)

Karalek świetnie się obrócił do rzutu, ale wyjął to Imsgard. Ech!

28. minuta (12:13)

Empty goal przy Elverum. Grają pozycyjnie. Grondahl rzuca, nie trafia! I teraz mamy akcję dla Łomży Industria Kielce. Gramy w przewadze!

27. minuta (12:13)

Olejniczak, nie do zatrzymania!!! Rzuca! Jest GOL! No i po drodze jeszcze za faul na nim rywal siada na ławce. Druga przerwa dla Fingrena w tym meczu. 2 MINUTY.

27. minuta (12:12)

Próba wrzutki przez gospodarzy w okolice bramki, ale czyta to Moryto, notuje przechwyt, podanie do przodu, łapie to Alex, rzuca i jest gol!!!

27. minuta (12:11)

Borzas kozioł przed rzutem, petarda na bramkę Wolffa i jest gol.

26. minuta (11:11)

MORYTO! GOL Z KARNEGO!

25. minuta (10:10)

Bardzo dobra akcja Borzasa. Świetnie to zakończył. Dodajmy, że Gospodarze grają już w komplecie. I teraz mamy karny - Karaliok faulowany.

Omawiana przez nas akcja Alexa. Poezja!

24. minuta (10:10)

Szkoda, że Kielce swoich akcji nie wykorzystuje. Sporo zmarnowanych akcji. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w bramce robimy super robotę. Jest Timeout dla gospodarzy.

23. minuta (10:10)

Wolf broni rzut Grondahla... Ile on już ma skutecznych interwencji?! Cała masa!

Sićko potężna bomba nad poprzeczkę!

2 minuty kary dla Fingrena.

22. minuta (10:10)

Grondahl obok słupka!!! Miało być ładnie, z podkręceniem, a wyszło fatalnie!

Rzut karny dla gospodarzy.

21. minuta (10:10)

Oba zespoły już w komplecie.

20. minuta (10:10)

Wolff wrocił do gry. A gospodarze wychodza na prowadzenie. Rzut z wyskoku i jest trafienie! Za chwilę piłeczkę odbija Tournat. Dobre podanie od Sicki i klasyczny kol z koła.

20. minuta (9:9)

Dwie minuty kary dla Borzasa. Przeprosił Wolffa, ale kara sie należy. Wolff poszedł odpocząć. W bramce Kornecki. i dwie ekipy w osłabieniu.

Te problemy wręcz mnożą się w obecnej chwili. Borzas! Ale potwornie trafił Wolffa w twarz piłką!!!

19. minuta (9:9)

Karaliok z bliska, z koła! Zatrzymuje go bramkarz. No i za chwile nasz obrotowy łapie wykluczenie przy powrocie...

18. minuta (9:9)

Alex do Karakioka i znowu pudło. Ale gubimy piłki. Coś słaba seria aktualnie. Sićko rzuca z dystansu, broni to bramkarz miejscowych, ale jest też faul!

17. minuta (9:9)

Grondahl wybroniony przez Wolffa i jest kolejna akcja. Alex probuje do Moryty i... przejmują to rywale... Kontra, Hedberg i gol...

16. minuta (8:9)

Alex dostaje piłkę, robi zwód, a przed bramkarzem robi wkrętkę i pozamiatane!!!

15. minuta (8:8)

I juz jest remis. Zmarnowaliśmy tę przewagę. Na własne życzenie troche.

14. minuta (7:8)

Tym razem gramy na wyjeździe w 15. osobowym składzie. Nie za dużo. Ale radzimy sobie. Choć teraz akurat gorzej - bramka Borzasa, a za chwile przy ofensywie robimy błąd kroków.

13. minuta (6:8)

Nahi rzuca, trafia, ale podpiera. Nie ma gola!

Torpeda posłana prosto z norweskich rąk i odbija to niemiecka maszyna do wygrywania!!! Wolff!!! 50% Skuteczności!

12. minuta (6:8)

Szybki mecz! Gol za gol. Teraz, dzięki bramkom Alexa i Tournata wychodzimy na dwie przewagi.

11. minuta (6:6)

Wolff broni Andersona, błyskawiczna kontra i KARACIĆ!!! Śietna akcja indywidualna zapoczątkowana przez Wolffa. Ale teraz szybka akcja gospodarzy, nie dali nam poczekać, żeby się nacieszyć Hedberg rzuca i trafia!

9. minuta (5:5)

Elverum z koła i jest bramka. Wciąż wynik na styku. Ale ciężko jeszcze ocenić, kto odpuści jako pierwszy. Może nikt? W odpowiedzi Moryto!

9. minuta (4:4)

Gębala z 8 metrów, piłka zaczepia jeszcze o blok i Imsgard nie ma problemu z obroną.

8. minuta (4:4)

Elverum trafia po raz kolejny do siatki. Blomgren. W odpowiedzi Łomża Industria Kielce posyła piłkę na lewe skrzydło, gdzie jest Nahi. Francuz schodzi, rzuca i gol!

7. minuta (3:3)

Grondahl przyśpieszył, probuje, ale obok słupka. Kolejna akcja rywali i jest gol. Tym razem Grondahl bezbłędnie. W akcje kontrataku Nahi wyciąga wynik za uszy!

6. minuta (2:2)

Gębala przepchnął rywali niczym bezwładne szafy, po czym zapakował piłkę do siatki! Ładnie!

5. minuta (2:1)

Wolff dal sie ograć przez rywala. Widać, że tym razem nasz blok nie dojechał i jest gol dla gospodarzy!

5. minuta (1:1)

Wolff po raz trzeci! Ale on broni! Co za początek, co za start! I czwarta!

4. minuta (1:1)

Wolff! Ależ świetna interwencja! Super zatrzymał kontratak rywali. I Karacić trafia sprawiając, że możemy się cieszyć z remisu!

3. minuta (1:0)

Blomgren trafia i otwiera wynik.

2. minuta (0:0)

Wciąż zero zero. Obie ekipy miały po kilka akcji! Alex rzuca, ale bramkarz gospodarzy to wyjmuje!!! Aj, szkoda!

1. minuta (0:0)

Wolff z pierwsza dobra interwencją! Chwilę wcześniej swoją akcję zmarnował Karacić!

0. minuta (0:0)

Kounkoud, Remili i Daniel Dujszebajew musieli zostać. Ale mamy Tournata, który już zaczyna!

18:44

Ostatnio w Elverum 31:22. To był pierwszy nasz występ w tamtym miejscu. Co będzie teraz?

18:43

Obie ekipy już na parkiecie! Pora przystąpić do gry!

18:24

18:22

Będzie tak i tym razem? Jak myślicie? Nam coś z tyłu podpowiada, że walka będzie szalenie ciężka. Wynik stykowy i tak dalej.

18:21

18:20

Dziś emocje podwójne. Gramy o korzystną sytuację w grupie, a chwilę potem mecz o awans ma reprezentacja Polski w piłce nożnej. No chyba wybuchniemy z tego przypływu adrenaliny.