Łomża Industria Kielce

37:33 21:17

Elverum

22:15

PO MECZU. WYGRYWAMY 37:33. DZIĘKUJEMY! ZAPRASZAMY NA NASZ PORTAL PO PODSUMOWANIE TEGO STARCIA :)

59. minuta (37:33)

Grondahl i gol. Szybko jeszcze probują goście odrabiać straty. Anderson pokonuje Korneckiego. Karacić się odwdzięcza i jest kolejna bramka dla Kielc!

58. minuta (36:31)

Tego juz chyba nie przegramy :) Tym bardziej, że Karaliok z koła kończy kolejną akcje!!! Szybko odgryzają się rywale rękami Fingrena, który za chwilę dostaje 2 minuty kary! Ojjj, Norwegia niemal do końca w osłabieniu. Kolejna akcja Sićki i gol!!! Z drugiej linii! Zabiegnięcie z prawa, na lewo! 36:31.

57. minuta (34:30)

Borzas rzuca, ale Kornecki paruje piłkę na poprzeczkę!!! Kolejna super interwencja!

56. minuta (34:30)

Karacić wywalczył rzut karny. Którego będzie egzekwował Stenmalm. Rzuca!!! Ale nie trafia! Nad poprzeczką!

55. minuta (34:30)

Bramka dla przyjezdnych. Rzuca skutecznie Hedberg.

55. minuta (34:29)

Akcja kielczan, rzut Sićki, ale bez skutku pozytywnego dla nas. Norwegowie biegną do przodu z akcją. Jednak ten sam Sićko zatrzymuje ofensora drużyny przeciwnej. I mamy czas dla szkoleniowca Elverum. I po timeoucie wraca do gry Gębala.

Kornecki KAPITALNIE BRONI SAM NA SAM!!! Wyjął nogą wyniesioną pod sufit! Piłka poleciała do nieba! Świetnie! Wspaniale!

54. minuta (34:29)

Gramy bez bramkarza, atak pozycyjny, rzut Alexa! Piłka przechodzi po rękach golkipera gości i jest gol!

53. minuta (33:29)

Karny. Gonrahl rzuca, trafia. Kornecki bezradny. Szkoda.

53. minuta (33:28)

Tomasz Gębala 2 minuty kary.

Karaliok! Jest gol, klasyczny z koła! Nic dodać!

52. minuta (32:28)

Borzas i jest gol dla gości! Wikingowie nie odpuszczają... Ale gol nie jest uznany. Przekroczona linia 6. metra. Ufffff!

51. minuta (32:28)

Gole Sićko i Kounkouda wprowadzają nieco spokoju! Dobrze, bo zaczeło się robić ciepło. Ale to jeszcze nie koniec meczu!

49. minuta (30:27)

Zmiana powrotna. Mateusz Kornecki do bramki! Sam na sam Hedbergiem i słupek!!!

48. minuta (30:27)

Są efekty! Alex! Przeprowadza prawą stroną sprytny atak i mamy bramkę. Gorzej, że szybko odpowiada Heldal.

48. minuta (29:26)

Czas, czas i po czasie! Wracamy do gry!

47. minuta (29:26)

Ten mecz wymyka nam się spod kontroli. I nie trzeba byc ekspertem, żeby to stwierdzić. Kielczanie biorą czas.

46. minuta (29:26)

Kolejny atak i kielczanie odbijają się od ściany. Próba Sićki nie znajduje adresata. Tałant Dujszebajew wydaje się zdenerwowany. Tym bardziej, że teraz gola trafiają goście.

45. minuta (29:25)

Grondahl i jest gol dla gości. Mamy kłopoty... Niestety. Przewaga topnieje.

44. minuta (29:24)

Thorkelsson z kolejną bramką dla przyjezdnych.

43. minuta (29:23)

Borzas wkręca i jest bramka dla gości.

41. minuta (29:22)

I znowu! Kielce! Brawo! Kolejny gol!

40. minuta (28:22)

Sanchez próbuje rzucać z 7 metrów, ale piłka zostaje zablokowana przez drużynę przeciwną. Z tego jednak nic nie wynika. Piłka ponownie po kieleckiej stronie Thrastarson wybiega z impetem, przebiega kilkanaście metrów, rzuca! Gol!

39. minuta (27:22)

Karaliok wychodzi do ataku, rzuca z koła! Broni to Imsgard! Aj! Szkoda tej akcji. Było jak na tacy, ale jednak nie udało się przełamać.

38. minuta (27:22)

Wolff wspaniale broni! Cóż za interwencja! Świetnie mu to wyszło, jednka Norwegia pozostaje przy ataku pozycyjnym, jest rzut Berga i jest gol! 27:22.

37. minuta (27:21)

Hedberg silny rzut na kielecką bramkę i spojenie! Teraz kielczanie wchodzą w atak pozycyjny. Oba zespoły w komplecie, na lewe skrzydło piłkę dostaje Wiaderny, rzuca i jest gol!

37. minuta (26:21)

Karaliok zdobywa bramkę!

36. minuta (25:21)

Bład kieleckiej obrony i trafia Blomgren. Goście przestają grać w osłabieniu.

35. minuta (25:20)

Gol Thorkelssona. Goście odebrali piłkę Morycie i niszczą nas atakiem. Thrastarson odpowiada i jest 25:20.

34. minuta (24:19)

Sanchez 2 minuty kary.

33. minuta (24:19)

Alex rzuca i trafia. Piłka przelatuje pod pacha bramkarza drużyny przeciwnej. Przypomnijmy, że w bramce kieleckiego klubu gra uwielbiany przez tłumy Wolff Andreas!

32. minuta (23:19)

Fingren 2 minuty kary.

31. minuta (23:19)

Wymiana ciosów i mamy 23:19.

30. minuta (22:18)

Alex myli się, akcja w druga stronę, Thorkelsson trafia!

0. minuta (22:17)

Ruszamy i już mamy wkrętkę Karalioka!

Koniec pierwszej połowy (21:17)

Wracamy do gry. W czasie przerwy Brazylia zdobyła dwa gole w meczu z Serbią! Dzieje się w tym sporcie :)

21:17 z takim wynikiem kończymy pierwszą odsłonę spotkania.

30. minuta (21:17)

Borzas jednak trafia! Do końca połowy kilkanaście sekund. Jest czas!

29. minuta (21:16)

Karaliok jeszcze rozstrzyga losy jednej z ostatnich akcji tej połowy. 5 goli zaliczki. Teraz tylko obronić.

28. minuta (20:16)

Awad! Gol!

27. minuta (20:15)

Alex rzuca z 8 metrów! Broni Imsgard!

26. minuta (20:15)

Borzas, za chwilę Kounkoud i mamy 20:15. Szybka wymiana ciosów!

25. minuta (19:14)

Alex świetnie! Wyskok, wkrętka i jest gol!!! Za chwilę rewanż ze strony gości i jest 18:14. A teraz ponownie Alex i jest 19:14 :) Ale to leci!

25. minuta (17:13)

Kornecki broni rzut z drugiej linii!

Anderson znowu trafia. Teraz jednak czas na Kielce! Kounkoud dynamicznie wchodzi łamiąc schemat rozegrania pozycyjnego, rzuca z impetem i trafia prosto do siatki!

24. minuta (16:12)

Karny dla Kielc. Będzie rzucał Elliot Stenmalm, rzuca pewnie, no i trafia!

23. minuta (15:12)

Anderson trafia do siatki.

23. minuta (15:11)

Jest TIMEOUT! Tałant skorzystał z takiej możliwości.

21. minuta (15:11)

Kielczanie w ataku pozycyjnym. Sićko idzie na przebój, dostaje piłkę od Islandczyka, próbuje rzucać, ale za lekko. Karaliok po wznowieniu rzuca i gol! Elverum szybko oddaje - Awad!

20. minuta (14:10)

Awad trafia do kieleckiej bramki. Ale mamy teraz wymianę koło za koło i gola trafia Karaliok! Mamy kolejną wymianę ciosów. Na szczęście wciąż wynik korzystny dla kieleckiego klubu :)

19. minuta (13:9)

Wracamy do gry w komplecie, ale chwilę wcześniej trafiają  goście. Teraz odgryza się Karaliok i jest 13:9.

18. minuta (12:8)

Tałant Dujszebajew ponownie rotuje składem. Widzimy w grze Wiadernego, Kounkouda. A teraz Thrastarson wprowadzony niedawno rzuca pięknego gola z dystansu! Prosto w okienko!!! Świetnie!

17. minuta (11:8)

Blomgren wyskakuje jak z trampoliny, rzuca  trafia!!!

17. minuta (11:7)

Wykrakane, Sanchez 2 minuty kary.

16. minuta (11:7)

Thrastarson, który dopiero co wszedł na parkiet, już trafia! Jest gol kieleckiego klubu.

16. minuta (10:7)

Kassem Awad z koła. Jest gol dla gości.

15. minuta (10:6)

Na razie bez kar 2 minut. Oba zespoły bardzo spokojnie. Bez przeginki :) Teraz akcja za akcję - Langaas i Olejniczak rzucają po golu i mamy 10:6.

14. minuta (9:5)

Blomgren! Trafia z dystansu. Kielczanie szybko odpowiadają. Karaliok przy piłce, rzuca i bramka!

13. minuta (8:4)

Kielczanie są w ataku pozycyjnym. Piłka wędruje po obwodzie, w końcu atakuje Sićko, rzuca, ale bramkarz broni! Imsgard skutecznie. Teraz to oni będą nas straszyć atakiem.

12. minuta (8:4)

Są małe zmiany. Do gry wchodzi Karaliok i rzuca z 6. metra! Mamy goola. Odpowiedź Norwegów nie przyniosła im korzyści, za to Kielce wystartowały z kontrą i kończą akcję bramką. Moryto!

11. minuta (6:4)

Kielczanie w ataku pozycyjnym, czasu nie ma, jest sygnalizacja gry pasywnej. Karacić na środku dostaje piłkę i rzuca! Jednak szybko wznawiają rywale. Berg dostaje piłkę, rzuca i trafia bramkę!

11. minuta (5:3)

Trafienie Grondahla.

10. minuta (5:2)

Grondal trafia do siatki. Szybka akcja kieleckiego klubu, próba wycofania, ale gubimy piłkę! Na szczęście zebraliśmy ją i gramy dalej w pozycyjnym.

9. minuta (5:2)

Sićko w powietrzu, rzuca z wielkim impetem, ale prosto w dobrze ustawionego Imsgarda!

8. minuta (5:2)

Kornecki broni, szybka akcja kielczan. Moryto wybiega niczym sprinter prawą stroną, wbiega w pole 9. metra, skacze, rzuca przy sam na sam i trafia!!! Pewny atak, świetna kontra. Bramka!

7. minuta (4:2)

Nahi i mamy kolejne trafienie! Brawo, brawo! Super kontra kieleckiego klubu. Norwegowie totalnie się w tej akcji pogubili.

6. minuta (3:2)

Kielce pozycyjnie. Rozgrywa właśnie rzut wolny. Karacić rozdaje, piłka trafia na skrzydło do Moryty, rzut! Trafia w bramkarza. Zbyt ostry kąt, żeby to rozstrzygnąć na swoją korzyć. No nic. Po akcji. Nahi próbuje jeszcze dobić, ale bez skutku. Na szczęście mamy karnego. Podchodzi do niego Stenmalm, rzuca, trafia i mamy bramkę!

5. minuta (2:2)

Kornecki nie zdołał obronić tego rzutu ze strony Thorsena.

4. minuta (2:1)

Grondal! Gol dla gości, ale za chwilę Karacić i mamy 2:1.

4. minuta (1:0)

Mamy prawie komplet kibiców. Pięknie to wygląda. Miejmy nadzieję, że to choć w małym stopniu pomoże klubowi, który od nowego roku nie może liczyć na brand Łomża.

3. minuta (1:0)

Kielczanie oczywiście są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. To nie powinno dziwić zwłaszcza biorąc pod uwage tabelę. Teraz Olejniczak! Gol!

2. minuta (0:0)

Jest rzut, poprzeczka! Kontra Kieleckiego klubu, Nahi! Bronią to! Ale intensywna gra po obu stronach. Początek fajny. Kolejna akcja Elverum i broni Kornecki!!! Jest dość nerwowo po obu stronach.

Elverum zaczyna z pozycyjnego. Trwa oblężenie stolicy!

Gramy!!!

20:39

Powolutku zbliżamy się do godziny ZERO, która wyznacza początek dzisiejszej konfrontacji na linii Polska - Norwegia w tej edycji Ligi Mistrzów.

20:34

20:19

Nieźle, nieźle...

20:11

Witamy wszystkich zainteresowanych widowiskiem na najwyższym poziomie!!! Przed nami siódma kolejka Ligi Mistrzów, gdzie Łomza Industria Kielce zagra w Hali Legionów z Elverum. Z pewnością będzie się działo!!!