Celje Pivovarna Lasko

30:33 (16:17)

Łomża Industria Kielce

20:23

nie da się ukryć, że był to dla nas piekielnie trudny mecz. Ale zakończony tak, jak tego chcieliśmy. Ciekawe, co by było, gdyby nie błąd Suholeznika, który nadepnął na pole bramkowe. No nic, tego się już nie dowiemy! Gratulacje Kielce! MVP meczu - Strmljan. Tego bysmy nie wymyślili.

60. minuta (30:33)

i Remili kończy ten mecz! Brawo! Świetna końcówka!

59. minuta (30:32)

Celje już gra. Chcą to rozegrać Vlah rzuca gola.

59. minuta (29:32)

Celje timout.

Remili! Znowu on!

59. minuta (29:31)

Pchamy, pchamy te dwa punkty przewagi. Suholeznik narusza pole bramkowe i mamy piłkę! Dla nich może to być bardzo brzemienny w skutkach błąd!

58. minuta (29:31)

REMILI!

57. minuta (29:30)

Cokan pokonuje Wolffa rzucając torpedę pod poprzeczke.

56. minuta (28:30)

Sićko wyrzucony na zewnątrz, prawie na skrzydło, trafia między nogami bramkarza! Cały czass staramy sie uciekać. Ale znowu jest szansa rywali na kontakt. KARNY!

55. minuta (28:29)

I już gramy. W końcu! Tęskniliśmy. Kielce w pozycyjnym, rzut Olejniczaka i słupek! Aj! kontra rywali i jest gol. Cokan!

55. minuta (27:29)

Mamy problem z czasem w hali. Czekamy.

Cokan trafia, jednak wcześniej akcja została zakończona ze względu na grę pasywną.

54. minuta (27:29)

Zamieszanie z czasem kosmos...

Celje pod bramką Kielc. Ale maja grę pasywną, muszą się śpieszyć. Trafiają do siatki, ale wcześniej był... gwizdek.

Wciąż trzymamy się dwóch bramek przewagi. Konsekwentnie. 100% normy.

53. minuta (27:29)

Vlah rozgrywa dziś świetne zawody. Trafia gola, ale my mamy Arka Morytę, którzy rzuca do siatki!

53. minuta (26:28)

Sićko! Gol!

52. minuta (25:27)

Suholeznik pokonuje Wolffa. Kielczanie szybko i też z koła! Karaliok kolejny gol. A teraz gol Ivankovicia! Błyskawiczna seria!

51. minuta (24:26)

Karaliok na kole! Wybronił go rywal! Ale jest Wiaderny, notuje zbiórkę i trafia do siatki!!! Brawo! Przytomnie!

50. minuta (24:25)

Vlah łamie ze skrzydła, przechodzi na 6. metr, rzuca i ma bramkę na swoim koncie.

49. minuta (23:25)

SIĆKO GOL!

49. minuta (23:24)

Strmljan obija słupek i jakimś cudem notują zbiórkę. Mazej rzuca do siatki!

49. minuta (22:24)

na razie w tej połowie wpadło kolosalnie mało bramek.

Znowu nie trafiamy! Celje w pozycyjnym. jeszcze jedna ich akcja z EMPTY GOAL.

48. minuta (22:24)

I Wolff też broni! Przy okazji informuje skład sędziowski, że dostał w bark, nie w głowę. FAIR PLAY. Brawo Andi!

Moryto prosto w Mazeja... no to nie mogło się udać. Nie ma gola z karnego. Sporo marnujemy.

47. minuta (22:24)

Celje teraz w ataku. Zmuszeni sa grać bez bramkarza. Wolff broni rzut rywala, ale jest rzut karny. ech, no...

Tomasz Gębala niczym zapora nie do przejścia. Rywale próbowali go przepchnąć, ale chyba nie zauważyli z kim mają do czynienia :) Za chwilę Vlah rzuca, nie trafia! Akcja kielczan, teraz to my trafiamy w spojenie, ale mamy zbiórkę, kontynuację, jest faul! Ivanković trafia na ławę na 2 minuty i mamy w prezencie karny.

46. minuta (22:24)

Znowu robi się stykowo. Celje w pozycyjnym, szukają sobie miejsca w naszym polu gry i... trener gospodarzy zarządza TIMEOUT. Poprzednim razem po przerwie zdobyli gola. Jak będzie tym razem?

45. minuta (22:24)

Vlah odczarowało niemoc obu zespołów. Trafia do siatki.

45. minuta (21:24)

Na trybunach robi się głośno, nie tylko na trybunach, ale rówinez wśród zawodników obu zespołów. Jest emocjonująco, emocjonalnie! Teraz rzut Sićko z 9 metrow, ale obok bramki!!!

44. minuta (21:24)

Celje już w komplecie. Szkoda, zaprzepaściliśmy grę w przewadze. Teraz Vlah podrzuca piłkę do kolegi w kole, ale Suholeznik poczynił faul w ofensywie i piłka dla nas!

43. minuta (21:24)

Świetnie rozegraliśmy w ataku drużynę przeciwną tak, że zapewniliśmy sobie wolne prawe skrzydło. Piłkę dostał Moryto i pocelował w poprzeczkę! No nie!! nie ma gola!

Suholeznik w obliczu gry pasywnej decyduje się na rzut! Ale broni to Wolff! Świetna interwencja!

42. minuta (21:24)

Sanchez wskazuje na środek ze skrzydła, dostaje piłkę, świetnie został obsłużony przez Karacicia, z którym nie nadążają rywale, i... Nie ma gola!!!

Dwie minuty dla Mazeja. Zbił po twarzy Karacicia.

41. minuta (21:24)

Wolff po raz kolejny broni, ale wcześniej był faul, Celje wznawia z 9. metra. Suholeznik dostaje piłkę na koło i trafia bez problemu.

40. minuta (20:24)

Jednak nie. Bez kary dla Zabicia, ale Moryto zamienia ten prezent na gola! Mamy to!

40. minuta (20:23)

Rzut karny dla Kielc plus trzecia kara dwóch minut dla Zabicia? Oby!

39. minuta (20:23)

Wolff broni! Wyciągnął rękę niczym Mr Gadget i zdołał to obronić!

38. minuta (20:23)

Vlah robi robotę. Teraz rzut z dystansu zakończony bramką! Tego rzutu pozazdrościł mu Sićko, który rozpędził się i trafił równie urokliwą bramkę!

37. minuta (19:22)

Vlah trafia. Remili rzuca, ale rywal w bramce go zatrzymuje. No szkoda.

36. minuta (18:22)

Karacić do Tournata, ten przewalił się przez plecy i trafił tyłem do siatki!

35. minuta (18:21)

Vlah z golem z dystansu.

33. minuta (17:21)

Wolf wyjmuje rzut Martinovicia, zaraz szybkie rozegranie akcji i gol Daniela! Błyskawiczne wyjście naszego zawodnika zakończone golem! Za chwile Moryto! I kolejny gol!!!

32. minuta (17:19)

Wolfff!!! Broni Mlakara. Przechodzimy do ataku, ale popełniamy błąd w ataku. Teraz czas na akcję Celje.

31. minuta (17:19)

Strmljan rzuca, w międzyczasie powala go Gębala. Rywale robią błyskawiczne wznowienie i trafiają do siatki. Ale gola nie ma. Błąd techniczny.

30. minuta (17:19)

Celje zmuszone grać bez zawodnika, który wczesniej był ukarany 2-minutowa absencją. Teraz akcja Celje, rzut, poprzeczka! Ale i karny. Egzekwuje to Marguc? NIE! TRAFIA W POPRZECZKĘ! 4/5 Słoweńca. Szybka akcja Kielc i Sićko!!! Jest gol!

0. minuta (17:18)

Prowadzenie jest, ale bardzo niewielkie. Przystępujemy do drugiej połowy tego trudnego spotkania. Celje zaczyna od pozycyjnego i już zmieszcza piłkę w siatce. Sićko z szybką odpowiedzią i trzymamy się tej niewielkiej przewagi.

0. minuta (16:17)

Ok, szykujemy się do gry na najwyższym poziomie :) Wynik stykowy. Widać, że mamy sporo gier w nogach. Trzeba to zamaskować lepsza grą!

Czas wracać do gry Panowie!

Koniec pierwszej połowy (16:17)

Koniec pierwszej połowy!

30. minuta (16:17)

Sićko! Kosmos!  Niemal położył się na parkiecie, rzucił i jest gol!!! Po drodze Muhović dostaje karę 2 minut.

30. minuta (16:16)

Kolejny rzut karny dla miejscowych. Martinović zatrzymywany przy wejściu z prawej strony. Rzut na Korneckiego i znowu dostajemy bramkę.

29. minuta (15:16)

Sanchez ze skrzydła! Brawo, gol!

29. minuta (15:15)

Kielczanie z kontra, Sićko rzuca! Piłka do siatki, ale sędzinie nie uznały jej... Szkoda.

Sićko! Rzut z dystansu zwieńczony bramką! Chwilę wczesniej Zabić 2 minuty kary.

28. minuta (15:14)

Zacięta rywalizacja. Mieliśmy remis, ale to się szybko zmieniło.

27. minuta (14:13)

Thrastarson! Indywidualnie i prosto do siatki. Teraz akcja po stronie rywali. Zabić rzuca i trafia. Jest gol...

26. minuta (13:12)

Vlah obija poprzeczkę, jednak Karaliok zatrzymywał przeciwnika tak uporczywie, ze mamy karnego. Marguc rzuca i jest gol. Zawodnik dziś w karnych 100% skuteczności.

26. minuta (12:12)

Sićko 2 minuty kary.

25. minuta (12:12)

Thrastarson przepchnął się do 6. metra, oddaje rzut i jest gol! Kozłem po ziemi, przy słupku!

24. minuta (12:11)

jest zmiana. Sićko wchodzi, rzuca spod biodra i mamy gol. Szkoda, że gospodarze dają szybka odpowiedź...

23. minuta (11:10)

TIMEOUT dla Kielc.

22. minuta (11:10)

Znowu remis. Kielczanie chcą odpowiedzieć, Gabersek broni, szybka kontra Celje i do siatki trafia Strmljan...

22. minuta (9:10)

Alex do Daniela, ten zgarnia piłkę z powietrza i trafia do siatki!!!

21. minuta (9:9)

Wolff rewelacyjnie broni! Zrobi pajacyka przed rywalem. Rozłożył się tak, że zakrył rywalowi praktycznie każda szparę do bramki. Brawo! Super interwencja z niemal szpagatem na parkiecie!

20. minuta (9:9)

Kielczanie bez bramkarza. Próba gry pozycyjnej, oddajemy rzut, a konkretnie Daniel Dujszebajew i broni to Gabersek...

19. minuta (9:9)

Zabić i jest remis... Coś nie tak, nie idzie.

18. minuta (8:9)

Alex akcja rzutowa, ale blokuje go bramkarz Celje! Szkoda. Bujamy się trochę teraz, straciliśmy 3 bramki i mamy impas. Nie trafiamy i jestesmy męczeni przez gospodarzy. Do tego kara dla Karalioka. Ale ciężko nam wyłapać za co.

17. minuta (8:9)

Celje świetnie to rozegrało taktycznie. Jeden z ich zawodników wchodzi w kielecką defensywę, rozrywa ją, podaje do tyłu do Vlaha, który ma przed soba sporo miejsca zrobionego przez kolegę. Rzuca i jest gol. Miejscowi łapią kontakt..

16. minuta (7:9)

Słoweńcy w pozycyjnym. Próbowali zaskoczyć nas kontrą, ale nie udało się. Teraz walczą przed kielecką bramką, ale nie wychodzi im to. Ten moment wykorzystuje trener gospodarzy i sięga po czas.

Karalek na kole za Tournata.

15. minuta (7:9)

Ajj... Daliśmy sobie wpakować dwie bramki w krotkim czasie...

14. minuta (5:9)

Remili podaje świetnie do obrotowego i stamtąd Tourant pakuje w bramkę! Świetnie im idzie! Brawo francuski duet!

14. minuta (5:8)

Ivanković trafia! Zabic wraca z kary dwóch minut. Oba zespoły w komplecie.

13. minuta (4:8)

Kielczanie szybko z akcją. Karacić podaje na skrzydło, ale nie mielismy tam miejsca, więc padła decyzja o uspokojeniu gry. Przechodzimy z kontry do pozycyjnego. Piłkę na lewe dostaje Wiaderny i trafia!!! Jest pierwszy gol w LM! Brawo!

12. minuta (4:7)

Zabic dwie minuty za powstrzymywanie Tournata. Wykorzystał do tego za dużo środkow siłowych i oto mamy karny, a rywal dostaje wykluczenie :) Tę sytuacje na gola zamienia Moryto. Tylko się cieszyć!

11. minuta (4:6)

Marguc na razie 100 procent skuteczności przy rzutach karnych.

Kolejny rzut karny dla drużyny przeciwnej. Olejniczak próbował zatrzymać rywala i jest karny. Wolff próbuje, ale nie daje rady. Jest bramka dla miejscowych.

10. minuta (3:6)

Daniel rzuca i jest gol!

9. minuta (3:5)

Mlakar popisowo, rzuca ustawiony tyłem do bramki. Kładąc się na parkiecie, zamachnął ręką w tył tak, że piłka wpadła do siatki!

8. minuta (2:5)

REMILI ŚRODKIEM, RZUCA I JEST BRAMKA!

7. minuta (2:4)

Remili trafia di siatki! Szybka akcja Celje, broni Wolff!

7. minuta (2:3)

Dobra, chyba nic się takiego nie stało. Obcierka, sędzinie nie zdecydowały o wykluczeniu. Przechodzimy do pozycyjnego.

Wolff oberwał. Dostał w twarz. Będzie reakcja duetu sędziowskiego?

6. minuta (2:3)

Karacić jak w masło, jak po swoje! Dostaje piłkę na 9. metr, podreptał chwile i odpalił rakietę, która poleciała prosto pod poprzeczkę.

5. minuta (2:2)

Celje teraz układa sobie na parkiecie najlepszy sposób na pokonanie Wolffa. Jest wejście lewą stroną w ten półokrag, broni Wolff, ale jest karny. Miejscowi rzucają i bramka.

4. minuta (1:2)

Jesteśmy w ataku pozycyjnym. Ale gospodarze bronią się bardzo uporczywie. Dają radę, są szczelni i sprawiają masę problemów. Moryto wchodzi na skrzydło, rzuca ii jest gol!

3. minuta (1:1)

Tournat próbuje, ale jednak rywale zatrzymują jego zapędy. Teraz akcja w drugą stronę i broni Wolff! Kolejna akcja, Remili biegnie, rzuca z 9. metra i gol! Rywale odpowiadają i jest 1:1

2. minuta (0:0)

Rzut Celje, broni Wolff! Ocaleliśmy. Ten mecz jeszcze nie jest napoczęty. Niemiec świetnie broni!

Gospodarze świetnie w obronie, przechodzą do kontry. Proba rzutu, która blokuje Arek Moryto! Dał radę!

Kielce w ataku pozycyjnym, choć może się pomylić, bo rywale na żółto-niebiesko :)

Kielczanie w ataku pozycyjnym. Jeszcze wymieniamy się życzliwościami, ale już nie ma na to czasu, bo zegar tyka.