Łomża Vive Kielce

61. minuta (26:35)

Karaliok MVP. Zasłużona nagroda.

60. minuta (26:35)

Al Ahly rzuca jeszcze gola na dobranoc. Ale to wszystko! WYGRYWAMY I KOŃCZYMY NA 3. MIEJSCU!

60. minuta (25:35)

Gol Olejniczaka!

60. minuta (25:34)

Karny dla Al Ahly. Kornecki bez szans, dobry rzut rywali.

59. minuta (24:34)

To już końcówka i możemy się witać z ostatnim miejscem podium. Al Ahly za bardzo nie ma o co walczyć. Teraz kontra Kielc, Olejniczak do Tournata i jest bramka.

58. minuta (24:33)

Łomża Industria Kielce w ataku pozycyjnym. Jest rzut Alexa i bramkarz jakby od niechcenia wpuszcza to do siatki. Szybka akcja w drugą stronę i strata! Trener kielczan jest wściekły, że odpuściliśmy. No i dorzuca jeszcze bramkę Olejniczak!

57. minuta (22:32)

Al Ahly z golem.

56. minuta (22:31)

Kkornecki broni, mistrzowie przechodzą do kontry, ale nie udaje się tego zwieńczyć w mgnieniu oka i rozgrywamy pozycyjnie. Z tej gry korzysta Sićko! Kolejny gol!

55. minuta (22:30)

Olejniczak indywidualnie zaczyna rajd na 10. metrze, wchodzi w środek defensywy rywali, przedziera się jak przez prawdziwe zasięgi z impetem, rzuca z całej siły i jest gol! Fenomenalna akcja!!!

55. minuta (22:29)

Al Ahly trafia z karnego. Kornecki dał się pokonać.

54. minuta (21:29)

Alex niczym w masełko!

53. minuta (21:28)

ALLAH I BRONI TO WOLFF! Po raz trzeci z rzędu. Co ten człowiek wyprawia w bramce! Andi! Aleś ty DOBRY!

Wiaderny fauluje i jest karny dla Egipcjan.

52. minuta (21:28)

Akcja ofensywna kielczan, jednak Karaliok obija ją nogą i piłka w druga stronę. Choć ciężko sobie wyobrazić, żeby Al Ahly jeszcze zagroziło Kielcom w tym meczu.

Ostatnie 5 minut wygrywamy 5:1.  Bardzo dobra seria. Odjeżdżamy rywalom. Al Ahly zdobywa gola, który nie jest uznany. Jeszcze sędziowie się naradzają, bo obaj wskazali na co innego, jednak gola i tak nie ma. Odgwizdano przewinienie Olejniczaka i Al Ahly wraca do pozycyjnego.

51. minuta (21:28)

KARALIOK! Kontra i świetny rzut! Gol!

51. minuta (21:27)

Olejniczak do Sićko, a ten do Tournata na koło im mamy kolejną bramkę za sprawą tego gracza! Skuteczność 7/8! Brawo!

51. minuta (20:26)

Wracamy do gry!

Ciężko zrozumieć, co mówią :)

TIMEOUT dla Al Ahly.

50. minuta (21:26)

Al Ahly wielkie problemy - 5 minut bez gola, ale tę passę kończy Allah. Trafia do siatki po akcji indywidualnej.

50. minuta (20:26)

Sićko! Bomba! Z 9. metra! I jest gol!

49. minuta (20:25)

Sićko po raz kolejny, ale piłka przespacerowała się po poprzeczce i wyleciała poza obręb bramkarza.

48. minuta (20:25)

Wolff! Jak Kot. Świetnie! Noga pod sufit i w tym iście ekwilibrystycznym stylu wyjmuje rzut rywali! Al Ahly wydaje się być coraz bardziej bezsilne. Zwłaszcza, że zaraz gola zdobywa Sićko! Świetnie, brawo!

47. minuta (20:24)

Dahrouk z koła, ale broni to Wolff. Szybka akcja w druga stronę. Dujszebajew! Nie ma, popełnia bląd nasz zawodnik i Al Ahly przechodzi do pozycyjnego.

46. minuta (20:24)

Tournat, obsłużony przez Remiliego wbijającego się w obronę w niczym masło, trafia do siatki! Dobra współpraca z kołem. super!

45. minuta (20:23)

Znowu w ataku Al Ahly. Dynamicznie, szybko, rzucają w kierunku bramki i broni to Wolff w iście piłkarskim stylu.

44. minuta (20:23)

Faul w ataku Al Ahly, robimy przechwyt, lecimy do kontry i niestety odnotowujemy słupek! Ajj! Bliskie spotkanie z obramowaniem! Blisko gola, a jednak daleko.

43. minuta (20:23)

Zacięliśmy się, nie rzucamy. Ale to się może zmienić, bo jest KARNY DLA KIELC. Pierwszy w tym meczu. Moryto trafia pod poprzeczkę! Kapitalnie! Szalenie mocno!

42. minuta (20:22)

Gramy z pustą bramką, tracimy i Dahroug rzuca do pustej...

41. minuta (19:22)

Jeszcze 1 minuta gry w osłabieniu. Kielczanie w pozycyjnym, Sićko skacze i... błąd w ofensywie. Faul w ataku konkretnie. Strasznie nas karają, za wszystko. I teraz uwaga - kolejny rzut karny dla Al Ahly. Ale dobra, nasz zawodnik stał w kole. Zawodnik z Egiptu stoi na linii 7. metra, rzuca i BRONI TO WOLFF! Cudownie! Znowu świetna interwencja!

39. minuta (19:22)

faul w ataku Kielc. Szybka akcja rywali, Sanchez uderzył przypadkiem rywala w twarz i mamy dwie minuty. No i karny dla Al Ahly. jest rzut! Ale wyjmuje to WOLFFF!!!

38. minuta (19:22)

Al Ahly tym razem wykorzystują, że jest ich więcej na boisku. Wykluczenie w końcu wykorzystane i jest gol. A my wracamy do gry w komplecie. i trzeba odnotować, że mamy kolejną bramkę - Thrastarson związał dwóch rywali, podał do Tournata i mamy gola! Z koła!

37. minuta (18:21)

Tournat dostaje super piłkę i trafia! 5/6 goli! Świetnie!

36. minuta (18:20)

Remili 2 minuty, jest i karny. mamy i gola dla Al Ahly.

35. minuta (17:20)

Sićko z 7 metrów! Rzuca, ale nie była to dobra akcja z jego strony.  Nie przełamał obrony rywali, przez co rzut okazał się mizerny i został bez problemu złapany przez bramkarza Egipcjan.

34. minuta (17:20)

Moryto dodaje LAGĘ do przodu od Thrastarsona. Świetne podanie do przodu, Arek łapie ją blisko parkietu, zaraz dokręca piłkę do siatki. Bramkarz niemal to wyjmuje, ale ostatecznie piłka wtacza się za linię bramkową. I teraz maraton strzałów. Al Ahly x2 i Sićko!

33. minuta (15:18)

Eissa trafia, Remimli oddaje! Gol za gol!

32. minuta (14:17)

Teraz festiwal zmarnowanych sytuacji! Al Ahly raz, Sanchez dwa! Swoją drogą, bramkarz Al Ahly broni dziś bardzo dobrze!

31. minuta (14:17)

Błąd kielczan w ataku i tracimy piłkę. Wracamy, Al Ahly w pozycyjny, ale zaraz i oni popełniają błąd. Teraz idzie szybko - Remili podaje do Tournata i jest gol z koła! Ten duet coraz lepiej funkcjonuje! Dobrze, dobrze, niech się panowie zgrywają.

30. minuta (14:16)

Al Ahly w ataku pozycyjnym. Mistrzowie Polski na razie dobrze się bronią, ale zawodnicy z Afryki sprytnie nas ogrywają rzucając piłkę między nogami Wolffa!

0. minuta (13:16)

OK! Wracamy do drugiej połowy, gdzie kielczanie walczą o około 0,5 miliona złotych (zależy po jakim kursie)! Zawodnicy na parkiecie i ruszamy.

Koniec pierwszej połowy (13:16)

11 obron odnotował w pierwszej połowie Wolff. Skuteczność bardzo wysoka!

30. minuta (13:16)

Olejniczak oberwał w ataku i... ponoć to był FAUL OFENSYWNY :D No nieźle. Ciężko się z tym zgodzić. Dziwna interpretacja. Na koniec pierwszej połowy jeszcze Wolff miota przez całe boisko, ale bramkarz to łapie i mamy 13:16 na korzyść mistrzów Polski. Nieźle, nieźle. Wymagający czas dla kieleckiej ekipy, jednak jesteśmy już jedną nogą, bądź ręką, przy brązowym medalu. Przed nami jeszcze kolejna odsłona spotkania.

Dabrooug trafia z karnego. Bodaj 5/6 skuteczność Al Ahly w tym elemencie gry.

29. minuta (12:16)

Remili złamał do lewej, zgubił zwodem całą obronę, wyszedł na czystą pozycję i trafia! ŚWIETNA INDYWIDUALNA AKCJA FRANCUZA. Al Ahly bez szans tym razem.

28. minuta (12:15)

Hassan! cudowna bramka! Obrócił się przed linią 6. metra, zgubił blok, a następnie rzucił bombę! Po drodze faulował Olejniczak i dostaje 2 minuty. Zaraz Karaliok dochodzi do akcji! Dostaje piłkę od Alexa, Karaliok wychodzi sam na sam, lobuje bramkarza i jest! Gra nabiera tempa!

27. minuta (11:14)

Akcja indywidualna ze strony Al Ahly. Przejście środkiem próba, broni Wolff! Za chwile klon akcji, ale ponownie WOLFF! Teraz Alex do Daniela, ten markuje rzut górą, przepuszcza atak dołem i GOL!

26. minuta (11:13)

Czas skończony, gramy! Al Ahly w ataku pozycyjnym. Będą nas męczyć żmudnymi atakami? Nie! Mylą się, wyrzucają na aut! Jest kontra, Daniel Dujszebajew wychodzi sam na sam i daje się wybronić. Aj!!! Znowu. Coś złego się dzieje. Nie możemy odjechać z wynikiem.

25. minuta (11:13)

Olejniczak! Rzuca! Trafiliśmy, ale po drodze przytrafił się błąd techniczny. No i gola nie ma. Jest czas dla Al Ahly.

23. minuta (11:13)

karny dla Al Ahly. Zawodnik z numerem 19. Rzucił i trafił do siatki.

22. minuta (10:13)

Allah indywidualnie przemierza niczym cyrkiel okolice koła, po czym rzuca! Prosto do siatki! Teraz Moryto obsłużony przez Olejniczaka, rzut i gol!

21. minuta (9:12)

kielczanie pod bramką rywali. Rozgrywamy, piłkę dostaje Olejniczak, który zmieścił piłkę w siatce!

20. minuta (9:10)

Karaliok po raz kolejny! Tym razem wyskoczył do dobitki po rzucie Dujszebajewa, ktory został sparowany na poprzeczkę. Karaliok doskoczył jak kot do myszy, dotknął piłkę i ta wpadła do siatki!

19. minuta (9:10)

Karaliok! Ależ efektowy rzut stojąc tyłem do bramki, wybił się, rzucił i jest gol! Allah teraz szybko się odwdzięcza. nie możemy uciec. Tym bardziej, że gramy w oslabieniu.

18. minuta (8:9)

Abdou idzie z akcją, łapie nas na wykroku, skraca kąt i rzuca do siatki. Dobra akcja zawodnika Al Ahly. Po drodze dostajemy 2 minuty - Gębala.

17. minuta (7:9)

Al Ahly bardzo długo w ataku. Ewidentnie nie idzie im sforsowanie naszej defensywy. Nie wiedzą, jak to zrobić i co zrobić. Z drugiej strony czas płynie, a Kielce tracą okazję na pogranie w przewadze. Teraz broni Wolff, wyprowadzamy szybką akcję, ktorą golem kończy Moryto!

15. minuta (7:8)

Ahmed broni rzut Alexa!

14. minuta (7:8)

Kielczanie w ataku pozycyjnym. Gramy kombinacyjne, próbujmy zgubić obrońcow drużyny przeciwnej. Ci dopuścili się faulu, za co dostają 2 minuty kary. Będziemy grać w przewadze.

13. minuta (7:8)

WOLFF BRONI KOLEJNEGO KARNEGO DRUŻYNY PRZECIWNEJ. Hassan rzucił sprytnie, ale Wolff wyjął to nogą, ktora podpierał się mając drugą uniesioną w niebo... Niesamowite! Co za ekstremalny refleks!

12. minuta (7:8)

Karny. Wolff? nie zdołał tego wyjąć. Hassan skutecznie w siatkę. Bliski wynik, nawet bardzo.

11. minuta (6:8)

Remili po raz kolejny? Trafił, ale sędzia tego nie uznał. Rzut podparty.

10. minuta (6:8)

Afrykański klub trochę zagrzebał się w swojej próbie ataku. Strasznie pasywnie, jednak ostatecznie rzucają z 9. metra, piłka przełamuje palce Korneckiego i wpada do siatki. Szybka kontra i Sanchez zdobywa gola.

9. minuta (5:7)

Protokołowi gospodarze tego meczu rzucają na kielecką bramkę i trafiają. Zaraz mamy okazję, żeby podwyższyć, ale Tournat sie myli i nie ma bramki.

8. minuta (4:7)

Egipcjanie w ataku pozycyjnym. Ale nie mają pomysłu na sforsowanie kieleckiej defensywy. Tańczą na wysokości linii 9. metra i stamtąd oddają rzut, jednak niecelny. Teraz kontra Łomży Industria Kielce i mamy bramkę! Tournat!

7. minuta (4:6)

Khalil i Hassan. No i jest kontakt. Na szczęście Tournat otrzymał świetną piłkę od Karacicia i z takiego prezentu musiał skorzystać.

6. minuta (2:5)

Remili po raz kolejny. Świetny gol. Jest koncentracja po stronie kieleckiego klubu. Gramy solidnie w obronie. I pewnie w ataku.

5. minuta (2:4)

Egipt szybko odpowiada. Rzucają bramkę, lecz nie pozostajemy dłużni i Thrastarson sprawił, że wewnętrzna część siatki trzepoce w bramce.

4. minuta (1:3)

Karny dla naszych rywali, w bramce Mateusz Kornecki. Hassan jednak trafia tuż przy słupku. Za chwilę Karacić z drgiej linii i jest bramka.

2. minuta (0:2)

Akcja ze strony egipskiego klubu, ale przestrzelili. Szybko do piłki dopadają kielczanie, Remili wyskakuje najwyżej, rzuca i jest kolejna bramka.

1. minuta (0:1)

REMMILI GOL!

Teraz prowadzimy w ataku pozycyjnym. Wlaśnie w ten sposob rozpoczęliśmy to spotkanie. W meczu o trzecie miejsce stawką jest 150 tysięcy dolarow, więc około 0,5 miliona złotych!

Zaczynamy! Zapraszamy na relację!

Zaraz przystąpimy do meczu o trzecie miejsce w ramach Super Globe. Nadal możemy być trzecią siłą globu. I na to liczymy.