HC Taubate

30:39 (16:18)

Łomża Industria Kielce

12:41

I koniec meczu! Kielczanie awansują do półfinału. Kolejne dobre zawody. Ale chyba nie będzie to bezbolesny rezultat, bo mamy kontuzję Paczkowskiego. MVP tego starcia to Andreas Wolff! Świetne interwencje! Wolff ponad 42% skuteczności obron. Wspaniały wynik! Dziękujemy serdecznie za uwagę i z pewnością jesteśmy z Wami w półfinałach!

60. minuta (30:39)

Vinicus rzuca, Ale Moryto szybko się rewanżuje.

59. minuta (29:38)

Daniel Dujszebajew z drugiej linii!

58. minuta (29:37)

Silva z karnego.

58. minuta (28:37)

Olejniczak indywidualnie, jednak bez skutku. Za chwile Daniel dostaje piłkę prosto do ręki i rzuca bezlitośnie między słupki. Jest gol. Teraz poprawka i bramka Olejniczaka z kontry.

58. minuta (28:35)

Brazylia znowu poprawia. Andrade.

57. minuta (27:35)

Moryto!

55. minuta (27:34)

Kolejny raz odbijamy się, a konkretnie nasza piłka odbija się od słupka. Taubate kontruje  i jest gol.

55. minuta (26:34)

Jest rzut spod biodra, ale Kornecki skutecznie w obronie.

54. minuta (26:34)

I widać, że Taubate ma z tą konfiguracją sporo problemów. Zbliżają się do gry pasywnej.

Odbijamy się od brazylijskiego muru i akcja idzie w drugą stronę. Taubate okupuje naszą obronę, którą mamy ustawioną 5-1. Alex przeszkadza.

53. minuta (26:34)

Teraz zmiana między kieleckimi słupkami. Melduje się Mateusz Kornecki, który rozegrał świetny pierwszy mecz. Teraz akcja dla Kielc i gol Alexa. Brazylia odpowiada - gol Silvy.

52. minuta (25:33)

Wiaderny wybroniony przez Malika Santosa.

Mistrzowie Polski uciekli na dość sporo. Trener brazylijskiego klubu próbuje gasić pożar, ale będą to duże ciężary do dźwignięcia.

I mamy czas!

51. minuta (25:33)

Nahi 2 minuty kary. walczył do końca o wyblokowanie rywala. Obronił ten rzut Wolff, ale jednak sędzia przy tej próbie indywidualnej dopatrzył się przewinienia. Jest 2 minuty kary, jest karny, jest KOLEJNA WSPANIAŁA INTERWENCJA WOLFFA! Tak się robi różnicę na parkiecie! Wygrywa się obroną! I Wolff to właśnie robi!

Wolff znowu broni! Rzucił się w iście piłkarskim stylu zasłaniając całe światło bramki! Cóż za obrona!

Olejniczak z 6 metrów!

50. minuta (25:32)

Wolff znowu świetnie broni. Wychodzimy do kontry i Olejniczak karze rywali za brak skuteczności. Szybko Taubate odpowiada i jest gol.

49. minuta (24:31)

Daniel Dujszebajew. Rzucił jakby bez przekonania, a jednak piłka w siatce!

48. minuta (24:30)

Kielczanie zdobyli połowę swoich bramek z karnych. Tymczasem Wolff rozciąga się jak kot! Broni ten rzut karny! Dostał w biceps, po czym uniósł rękę w górę w akcie tryumfu!!! Brawo!

47. minuta (24:30)

Dokręcamy śrubę! Teraz Wolff perfekcyjnie w bramce, broni rzut z bliska. Niestety, karny!

46. minuta (24:30)

Rutynowa zmiana. W pierwszej połowie też miała miejsce. Nowa ekipa miała okazję się wykazać, ale skończyło się na stracie. Teraz w ataku pozycyjnym rywale. Kielce odnotowały 11 błędów technicznych. Obroniliśmy się przed atakiem rywali, Tournat dostaje piłkę i jest gol. Za chwilę kolejna kontra, Moryto sam na sam i gol!

45. minuta (24:28)

Kielce robią radykalną zmianę. Po 15 minutach wymiana całego zespołu.

44. minuta (24:28)

Taubate poprawia swój wynik. Braz notuje kolejnego gola.

43. minuta (23:28)

Karacić znów próbuje przez plecy podawać, ale ta sztuczka nie mogła wyjśc po raz kolejny. Brazylijczycy wyczulili się na te jego zagrania. Dlatego teraz próbujemy grać środkiem, Karacić nie łapie i mamy kontre rywali zakończoną bramką. Na szczęście Nahi błyskawicznie kontruje i jest znowu gol dla Kielc!

42. minuta (22:27)

Brazylia obija słupek z drugiej linii. Wolff nie musiał interweniować. No to gramy pozycyjnie. Taubate musiało rzucać z drugiej linii, nasza obrona świetnie teraz sobie radzi. No i Remili, notuje gola właśnie z drugiej linii.

41. minuta (22:26)

Gramy w komplecie. Karacić wrócił i trafił z koła do siatki. Obsługa Remiliego perfect! Na medal, a na pewno na miarę gola!

40. minuta (22:25)

Santos trafia do siatki, ale sędzia nie uznaje tego gola. Rywale wznawiają grę, Teixera dostaje na lewją stronę koła i trafia do bramki. Kielczanie szybko odpowiadają, a konkretnie Dylan Nahi, który po raz kolejny jest obslużony w sposob CUDOWNY przez Karacicia. Seria świetnych asyst!

39. minuta (21:24)

Obijamy słupek i akcja leci w druga stronę. Nahi zatrzymuje atak rywali i mamy... No właśnie co? Karnego nie ma. Jest wznowienie gry.

38. minuta (21:24)

Tournat szukał karnego, ale nie wywalczył, jest tylko wznowienie gry po faulu. I gramy dalej. Próbujemy dogrywać do Tournata, gola nie ma, za to jest kontra i bramkarz Taubate trafia przez całe boisko do pustej.

37. minuta (20:24)

Szybka wymiana. Dodajmy, że gramy w osłabieniu, bez bramkarza. Karaliok 2 minuty.

36. minuta (19:23)

Karaliok trafia, zaraz odpowiedź Brazylii.

35. minuta (18:22)

Gramy pozycyjnie oddajemy dośc szybko strzał, ale było to nieco mało przemyślane. Błyskawiczna kontra i Santos trafia!

34. minuta (17:22)

Dylan Nahi i mamy kolejna bramkę!

33. minuta (17:21)

Taubate pasywnie, Karacić przechodzi do kontry i super wykończenie akcji sam na sam.

32. minuta (17:20)

Taubate wciąż pod bramką kieleckiego klubu. Próbuja nas rozgrywać atakiem pozycyjnym. Szukają nieszablonowych rozwiązań. Tańczą na kole, ale ostatecznie z dystansu trafia Teles.

31. minuta (16:20)

Nahi i mamy szybka bramkę dla Kielc. Świetna kontra przeprowadzona przez trójkę naszych zawodników! Za chwilę Wolff broni!

31. minuta (16:19)

Paweł złapał się za kolano! Upadł i schodzi wyraźnie zmartwiony... Nie wygląda to dobrze. Jest wręcz przeciwnie!

30. minuta (16:19)

Potężna bomba Paczkowskiego!

0. minuta (16:18)

Ruszamy z drugą połową!

Koniec pierwszej połowy (16:18)

Czekamy na powrót do gry! Zostańcie z nami!

30. minuta (16:18)

Da Silva z dystansu, ale piłka po drodze obciera Remiliego. Nie ma bramki. Za chwilę strata, Kielce idą z kontrą, zdobywają gola i jest upragnione dwa przewagi! Kielczanie dobrze poblokowali w defensywie, przycisnęliśmy w końcówce i utrzymaliśmy dwa gole przewagi.

29. minuta (16:17)

Dwa rzuty pod rząd ze strony kieleckiego klubu i nic nam z tego nie wynika. Strasznie psujemy te kontrataki.

28. minuta (16:17)

Rzut karny wywalczyli sobie zawodnicy Taubate i będa mogli sięgnąć po raz kolejny po remis. I to im się nie udaje. Dlaczego? Odpowiedź jest jedna - ANDREAS WOLFF!

Sićko znowu nas ratuje przed palącymi głowami.

27. minuta (16:16)

Kielczanie znowu wychodzą do kontrataku, ale wykończenie mamy strasznie nieporadne. Znowu nas bronią. Strata i gol w drugą stronę. Panowie, co się dzieje?

27. minuta (15:16)

Błąd rywali, próba zrobienia kontry, niestety, Andrade wyskakuje do tej piłki transportowanej do naszego ataku najszybciej. Gola nie ma.

26. minuta (15:16)

Tak tez się dzieje. Brazylijczycy, a konkretnie Teixeira notuje gola, jednak zaraz Sićko odpowiada i status qou zachowany. Gramy dalej!

25. minuta (14:15)

Taubate zyskuje kontakt, za chwilę próbujemy odkleić się od tego wyniku, uciec rywalom, niestety Tournat zostaje wybroniony przez rywali. Taubate wchodzi w pozycyjny atak i będzie szukać remisu.

24. minuta (13:15)

Sićko odpowiada z prędkością światła! Pewnie tak szybko leciała jego bomba, którą wysłał na bramkę rywala z 9 metrów! Cudeńko!

23. minuta (13:14)

Faul w ataku Taubate, lecimy z kontrą, ale mylimy się przy przesyłce piłki w kierunku kołowego i akcja idzie znowu w kielecką stronę. Brazylijczycy napierają i notują gola. A konkretnie robi to Rodrigues.

22. minuta (12:14)

Rzut z dystansu. nie była to jakaś wybitnie silna bomba ze strony Brazylijczyka, ale jednak wpadła. Szkoda. Tym razem nieco słabsza interwencja Wolffa. Szybko jednak odpowiada na ten rzut Arek Moryto, który wszedł z lewej flanki jak w masło.

21. minuta (11:13)

I mamy czas dla trenera drużyny, która dziś występuje po stronie gospodarzy. Szkoleniowiec Taubate ma sporo problemów i trzeba je rozwiązać, by nawiązać walkę z kielczanami.

19. minuta (11:13)

I Tournat po raz kolejny. Świetna komunikacja między nim, a Remilim ponownie daje nam owoce!

18. minuta (10:12)

Braz i gol. Szybka odpowiedź Kielc i jest podwyższenie wyniku. Tym razem katem okazuje się bezwzględny Remili!

18. minuta (9:11)

Tournat dostaje piłkę na koło i już nie ma problemu z tym, by wymierzyć Brazylijczykom najwyższy wymiar kary. Dobrze obslużony Francuz przez Szymona Sićkę.

17. minuta (9:10)

Taubate szybko odrabia straty. Przy okazji informujemy, że do gry wrócili już wszyscy kielczanie.

16. minuta (7:10)

Thrastarson! Islandczyk notuje pierwsze trafienie. Prób było sporo, bo aż trzy. Liczymy na poprawę skuteczności ;)

15. minuta (7:9)

Sićko trafia, zaraz Alex przejmuje bezpańską piłkę i kolejny gol!!!

14. minuta (7:6)

Alex znowu doprowadza do remisu. Kawał dobrej roboty po stronie naszego szczypiornisty. teraz Wolff Wspaniale broni!!! Rzut na kole, bardzo blisko bramki, ale Wolff wspaniale skrócił i obronił udem.

13. minuta (7:6)

Przy okazji Brazylia dostała karnego i jest gol. Znowu prowadzenie. Cięzki początek, oj nie jest łatwo. To nie spacer.

13. minuta (6:6)

Sićko trafia i jest remis, a po chwili dwie minuty dla Karalioka. I znowu gramy w oslabieniu.

12. minuta (6:5)

Rzut zamarkowany i Santos trafia.

12. minuta (5:5)

Rzut karny. Karaliok gdzieś tam trącił Da Silvę i będzie rzut z 7 metrów.

11. minuta (5:5)

Taubate znowu bramka i remis.

10. minuta (4:5)

Gol! Kielczanie trafiają, a konkretnie robi to Alex Dujszebajew, który zatańczył z rywalami. Świetne wejście indywidualne w obronę, niczym w masełko. Zmieniliśmy ustawienie na grę bez bramkarza. To w obliczu gry w osłabieniu.

10. minuta (4:4)

Taubate dawno nic nie rzuciło i właśnie teraz to zmienia. A to za sprawą rzutu Telesa. Rzut na wysokości głowy, ciężkie do obronienia. Nawet przez Wolffa.

9. minuta (3:4)

Niestety, kielecki zawodnik szybko notuje tez karę. Nahi na dwie minuty odpada z gry.

8. minuta (3:4)

Nahi trafia i obejmujemy prowadzenie! Pierwszy gol Francuza w tych rozgrywkach.

7. minuta (3:3)

Paczkowski dostaje od Nahiego piłkę i trafia z powietrza, ale sędziowie uznali, że było to podparte.

6. minuta (3:3)

Paczkowski, szybki atak i gol! Super rozegranie akcji z kontrataku. Błyskawicznie, cud, miód, orzeszki! I mamy długo wyczekiwany remis!

5. minuta (3:2)

Alex po raz drugi miota na bramkę i pokonuje bramkarza drużyny przeciwnej. Za chwilę skuteczną obroną popisuje się Wolff. Sićko z drugiej linii, jednak w środek bramkarza.

4. minuta (3:1)

Silva miota spod biodra obok bramki! Grają agresywnie w obronie, nie dają się, nie pękają.

3. minuta (3:1)

Leandro Silva z drugiej linii, ale piłka nie wpadła do siatki. Niestety szybko ta strata jest przez Brazylijczyków zrekompensowana. Teles trafia!

3. minuta (2:1)

Alex Dujszebajew nawiązuje kontrakt. Premierowe trafienie kieleckiego zawodnika!

2. minuta (2:0)

Ronaldo Catarino i jest już 2:0.

1. minuta (1:0)