Zapraszamy na kolejne informacje na naszym portalu.

KONIEC MECZU. 0:2. Co możemy powiedzieć? Cały czas źle.

Danek kartka za opóźnianie wykonanie stałego fragmentu gry.

No i jeszcze kartki dla Balicia i Hiszpańskiego.

Cały czas blisko. Kolejna akcja, gdzie jesteśmy o włos od gola. 21 strzałów, 7 celnych. I co z tego wynika? No niestety nic! Nie strzelamy bramek.

Doliczamy 5 minut. Tylko.

Kolejny rożny. Wrzutka i Frączczak obok bramki!

Trojak mocno bije w pole karne Stali, ale wybijają to na rożny! Leandro zmienia Hamulicia.

Mrozek!!! Ale on to wyjął! Świetny strzał z wolnego Jacka Kiełba, ale bramkarz rywali stanął na wysokości zadania. Palce lizać interwencja!

MATRAS CZERWONA KARTKA. STEMPEL NA STAW SKOKOWY BŁANIKA.

Jest VAR?! Czyżby czerwona kartka dla Stali?

Wrzutka Domańskiego! Wyłapuje to z łatwością Forenc.

Domański uderza! Nad poprzeczką!

Żółta kartka dla kogoś ze sztabu szkoleniowego Stali Mielec. W międzyczasie probujemy przeprowadzić akcję lewą stroną, podanie do Podgórskiego, ale ten wypluł piłkę przed siebie i jej nie dogonił.

Podgórski żółta kartka, Stal na połowie Korony jednak rozgrywa ten wolny zachowawczo, do tyłu.

Deaconu z rożnego! Frączczak znowu, ale nad poprzeczką!!! No blisko, coraz bliżej!

Frączczak!!! Mrozek przenosi strzał z głowy nad poprzeczkę.

Podgórski dobiega do linii końcowej, już chce wrzucać, ale okazuje się, że trącił piłkę ręką. Stal z rzutu wolnego.

Teraz rzut rożny dla Korony Kielce. Zmiany sporo dały. Ruszamy się, ale gola jak nie było, tak nie ma.

7968 kibiców na Suzuki Arenie. Wynik bardzo przyzwoity.

Będzie wejście Wolskiego za Getingera. Tak się właśnie dzieje.

Wrzutka Podgórskiego, ale Flis znowu czyści.

Korona intensywniej, ale w środku jest bardzo gęsto. Ciężko grać. Teraz aut dla żółto-czerwonych niemal na środku boiska. Wycofujemy w kierunku bramki, próbujemy to przenieść na drugą stronę, gdzie ta przestrzeń jest otwarta.

Goście: Domański za Ratajczyka.

Korona: Podgórski za Łukowskiego.

Przeważamy. Podanie z głębi pola do Frączczaka, ale spalony.

Stal ładnie.

Deja schodzi, za niego Kiełb.

Danek rozpędza się podaje do Nojszewskiego, ten posyła super piłkę w pole karne, ale czemu tego nie przechwyca na plecy Frączczak?! Zamiast przyjąc tyłem do bramki, a potem rozrzucać, ten zostawia piłkę i ta juz poleciała sobie na wolne pole.

Ratajczyk na lewą nogę, uderza! Uderzenie zablokowane. Tymczasem szykujemy kolejną zmianę.

Źle to wrzucił Deaconu. Ale nic straconego. Aut po drugiej stronie.

Rożny dla Korony Kielce. Błanik wywalczył.

Ależ koszmarny błąd Adama Dei. Strata w środku pola, źle podał i poszła akcja rywali! Piłka trafia do Hamulicia, ten z dystansu, broni to Forenc, ale piłkę gubi! Może to dobić Gerbowski, uderza, ale ponad bramką! To mogła być egzekucja!!! Nooo strasznie szczęście w tej tragedii.

Nojszewski strzela z dystansu, ale zablokowany. Aut dla Korony.

No to zmiany Korony: Frączczak za Szykawkę i Nojszewski za Sewerzyńskiego.

Frączczak będzie się szykował do gry. Za kogo? Zaraz się dowiemy. Dodatkowo Nojszewski. Ale to za chwilę.

Petrow faulował Lebedyńskiego. Goście od siebie z wolnego.

Hiszpański faulowany i wznawiają goście. Podanie do własnego bramkarza.

Błanik się rozpędza! Ma pilke, dobry odbiór! Przed szansą! I co?! No nic. Szykawka sfaulował w środku pola i wolny dla gości. Żółta kartka dla kieleckiego napastnika.

Deja! Obok słupka!!! Ale obok, od strony zewnętrznej. Nie ma w światło.

Faul i kartka Ratajczyka! Korona Kielce ma 23 metry do bramki. Niewiele. Będzie strzał bezpośredni?

Korona przy piłce, rozgrywa, choć dzieje się to wszystko w okolicy linii środkowej, nie na połowie rywala. Ale może teraz, bo kielczanie podciągają grę! Deja do Deaconu, ten rozdaje do Balicia, wrzutka i... nic!

Korona będzie miała aut blisko bramki. Dwa razy zdobywaliśmy z czegoś takiego gole w tym sezonie, ale nie tym razem. Choć kielczanie przy piłce, wrzutka, ratuje to Mrozek wybijając piłkę ręką! Ale było gorąco!

Chłopaki grają, jest intensywnie, ale teraz to Stal przy piłce, uderzenie!!! Obok bramki!

Ratajczyk faulowany przez Deję.

Zaczęliśmy. Ze sporym bagażem, ale wracamy. 45 minut szans i wiary w to, że jeszcze jesteśmy w stanie coś z tym zrobić. Szanse były, ale wszystko potoczyło się bardzo źle. Totalnie nie tak!

Błanik za Takaca. Naszym zdaniem 45 minut za późno. Choć Takac nie grał źle.

Koniec pierwszej połowy

Dobrze, obejrzeliśmy powtórkę bramkową z 20 razy. Na pierwszy rzut oka wyglądało na błąd Dei, jednak przede wszystkim to Oskar Sewerzyński zgubił krycie, nie zorientował się w sytuacji, że stoi na wolnym polu, nikogo nie kryje. OK - został wyciągnięty  przez rywali, a konkretnie przez Gerbowskiego, jednak Oskar miał multum czasu, żeby się ROZEJRZEĆ I WRÓCIĆ, bo miał pod nosem wolnego Hamulicia błagającego kolegę o podanie. Sewerzyński został, poszło podanie, a wtedy było już za późno. I gol gotowy.

Z tego, co widzimy. Deja odpuścił środek, stracił z oka Hamulcia i tak to musiało się skończyć.

Piekna bramka Hamulicia, niestety kosztem Korony Kielce. Tracimy bramkę w strasznym momencie. Lubimy tracic gole w okolicy 45. minuty i tak też stało się tym razem. Hamulić miał mnóstwo miejsca. MNÓSTWO. I cóż. Gol.

Hamulić dostaje w środku, dużo miejsca, uderza z 25 metrów I JEST GOL!

3 minuty dla obu zespołu na dalszą grę.

Kolejne uderzenie gości i Forenc! Pewnie łapie, przytula do siebie piłkę, jakby trzymał dziecko w rękach.

Wrzutka, Forenc wybija na drugą stronę boiska, na aut.

Akcja Stali, przerwana przez Trojaka i mamy rożny dla gości. Rozgrywają to na krótko, próbuje wrzucać Hiszpański, ale za końcową wybija to Deaconu.

Teraz Stal przechodzi do ofensywy. Korona będzie musiała gdzieś odcierpieć ten intensywny czas pełen akcji. Aż 11 strzałów Korony, z czego 3 w kierunku bramki.

Tak było. A teraz? Korona walczy o remis!

Korona Kielce nadal przy piłce. Teraz wyrzut z autu. Korona walczy. Próbuje, wrzutka Danka, ale niestety na sklepienie bramki drużyny przeciwnej.

Łukowski świetnie się uwolnił na prawym skrzydle, wrzuca, nie wykorzystujemy tej centry i walczymy dalej. Ale Korona wciąż stara się, probuje. Nie jest w tym meczu skreślona. O nie!

Jednak wrzuca Deaconu, jednak po drodze sędzia zatrzymuje grę. Był faul Trojaka.

Kolejny korner dla Korony. Deaconu wrzuca z prawej strony, głeboko, na krótki słupek i znowu bronią to Stalowi. Powtórka z drugiej strony, spod trybuny kibiców. I znowu przebitka gości. I rożny. Deja będzie wrzucał.

Szykawka zdejmuje piłkę z rożnego i SŁUPEK!!! no nie!!! Dlaczego?!

Takac! nawija obrońcę wokół palca, świetnie wystawia piłkę do Deaconu, ten uderza! Ale blok! Deja poprawia i znowu blok!

Poza tą akcją Hamulicia, mamy mnóstwo argumentów! Korona okupuje Stal. Ale nie wykorzystaliśmy tego. Można było to skończyć, nie udało się... No to teraz szukamy dalej.

Tymczasem na trybunach.

Hamulić wbiega w pole karne! Bronimy to! Sam przeciwko trzem rywalom! Ale piłkarz.

DEACONU NAD BRAMKĄ!!! Obok spojenia! Piękne uderzenie! Petarda! Jak w Sylwestra! Pięknie zawinął to lewą nogą, ale za wysoko! Bramka palce lizać byłaby. Kibice nagrodzili to brawami!

Ależ akcja!!! Korona Kielce próbuje! Deaconu wrzuca na głowę Balicia, ten uderza! Potem jeszcze uderzenie Szykawki, jeszcze kogoś! Jak to nie weszło. JAK TO NIE WESZŁO!

Deaconu uderza z dystansu!!! Aj znowu to bronią! Stal w tarapatach.

Nie ma bramki! nie ma bramki! Jak on tego nie trafił! Takac uderzył, poszedł wślizg i strzał Takaca zablokowany.

ŁUKOWSKI DOSTAJE PIŁKĘ NA PRAWE SKRZYDŁO! Jest autostrada! Łukowski biegnie, schodzi na prawą, uderza! Broni to Mrozek! Bramkarz leży, Takac dochodzi do piłki! Uderza!!!!

Dośrodkowanie na Hamulicia! Wygrywamy pojedynek główkowy. Stal notuje zbiórkę, ale myli się i futbolówka ląduje na aucie.

Stal wznawia grę na spokojnie. Podanie do bramkarza i ruszamy.

Teraz Korona w ofensywie, gramy... przerzucamy się piłką z prawej, do lewej, finalnie Danek chce ograć między nogami Getingera, to nie wychodzi i Adrian musi się ratować faulem. no niestety. Mało mamy teraz z gry.

Deaconu wrzuca, mocne dośrodkowanie, ktore wybijają goście. I teraz piłka na uwolnienie, do którego dobiega Hamulić. Deja wybija prosto pod nogi Lebedyńskiego! Strzał i nad poprzeczką!

Balić po lewe, do Takaca, ten cofa do Deaconu i rozgrywamy na małej przestrzeni, choć robimy to za długo. I tracimy. Ale przy okazji jest faulowany jeden z kieleckich graczy i mamy wolny.

Przejmujemy, Łukowski rozpędza się, chwilowo go zatrzymują, ale piłka przelatuje do środka, przedłużamy to zaraz na lewa flankę, ciągniemy dalej i... akcja kończy się za linią końcową. Niestety Sewerzyński ze środka źle rozrzucił do Takaca na lewą i ten nie zdążył jej przechwycić.

Piłka ugrzęzła w środku pola, ale to Stal ma inicjatywę.

Obrazek po pierwszym golu.

Deja z dystansu! Za lekko. Mrozek łapie spokojnie.

Wrzutka Stali, Lebedyński uderza w polu karnym! Forenc łapie, ale goście dochodzą do tych wrzutek i uderzeń zbyt łatwo.

teraz szansa dla nas. Próbujemy nękać Stal, chcemy zmusić ich do popełnienia błędu, ale jak na razie bronią sie skutecznie. Deaconu wysyła na spacer Szykawkę, ale ten nie zdołał do niej dobiec.

Korona wysoki pressing. Stara się podciągać formację pod bramkę rywala. Ale teraz podciągnięta była też defensywa. Stal próbowała to wykorzystać rzucając za kołnierz lagę. Ale kielczanie przytomnie wyczyścili sytuację.

No dobrze. Otrząśnijmy się, nie ma gola. Gramy dalej. Teraz Danek faulowany przez flisa w polu karnym Korony Kielce.

UFFF, NIE MA BRAMKI!

SPALONY! Całe szczęście!

Hiszpański wrzuca, Hamulić przedłuża i Wlazło wbija... Co tu się dzieje. Wiedzieliśmy, że Stal zdobywa 50% goli w wolnych, ale że aż tak?!!!

Wrzutka i kolejny gol... Co tu się dzieje. Stal jest niesamowita w stalych fragmentach gry.

Teraz kolejna niebezpieczna sytuacja. Trojak się myli, podaje za słabo do Forenca, ten musi się bronić szybką interwencją poza polem karnym, robi wślizg i jest żółta karta. A przy okazji kolejny wolny dla Stali.

Przez chwilę wydawało się, że będzie VAR i jednak jakaś nadzieja będzie. Ale nie. Jest gol. Matras dobrze strzelił z głowy. Przypomnijmy, że futbolówka lecąc jeszcze odbiła się od Sewerzyńskiego i mamy gola.

Mamy dośrodkowanie z głębi pola, futbolowka trącona w polu karnym, odbita od Sewerzyńskiego i wpada do bramki! Matras!

Korona Kielce na żółto-czerwono, rywale na biało-niebiesko.

Stal rozgrywa, ale kielczanie pressują. Teraz Danek fauluje Gerbowskiego i jest wolny dla gości przy linii autowej, zaraz obok VIP.

Korona przed polem karnym rywali, ale Szykawka fauluje i ruszamy w druga stronę.

Sewerzyński wrzuca nas w polu karnym na wysokiego konia, ale pozostali panowie w defensywie Korony ratuje nas z opresji.

Getinger pędzi, ale Deaconu wytrąca go z gry. Jednak Lebedyński wciąż przy piłce!

Szykawka na froncie. Deja podpiera Trojaka i Petrowa, a więc ustawiony niżej. Gramy. Próbowaliśmy skrzydłem ruszyć, ale Teraz to Stal jest przy piłce.

Jest klimacik! Głośno! Fajnie! Ruszamy!

17:58

Zaczynamy kolejne spotkanie w PKO Ekstraklasie! Do przełamania są dwie passy. Zacznijmy od tej, że w domu nam nie idzie i trzeba to przełamać. I w ogóle - Korona w pięciu ostatnich meczach ugrała tylko 2 punkty.