Łomża Industria Kielce

40:37 (19:19)

THW Kiel

22:16

Świetne spotkanie! Działo się! Ale jest, wygrywamy to! Brawo! Brawo Łomża Industria Kielce! Rewelacja!

22:16

Pękła czterdziestka! I TO KONIEC MECZU. KONIEC! Niezwykły mecz! Dziękujemy!

60. minuta (40:37)

Alex wyjaśnia sprawę! To koniec! Tego już nie podniosą!

60. minuta (39:37)

Wolff broni! Bilyk bezradny wobec naszego bramkarza!

59. minuta (39:37)

ALEX GOL!! Spenetrował indywidualnie defensywę rywali!

59. minuta (38:37)

Gramy w pozycyjnym.

Hala skanduje jego imię! Ponad 4 tysiące osób! Jest głośno, jest petarda!

WOLFFFFFFFFFFFF! Ależ on to broni! No tak ma być!!!

Rozgrywamy piłkę, ale THW rusza się jak w ukropie. Mamy Alexa, ten dostaje piłke i rzuca. GOl! Akcja w druga stronę, Wiencek rzuca, ale broni WOLFF!!! Niestety jest i karny!

58. minuta (37:37)

Rzut z drugiej linii i trafiają to goście!

58. minuta (37:36)

Karacić rzuca spod biodra, ale bronią to, bronią! I teraz w przewadze na kielecką bramkę. Ale się tu robi gęsto.

58. minuta (36:35)

wariactow na parkiecie, wariactwo na trybuach! O czass prosi szkoleniowiec drużyny przyjezdnej.

57. minuta (37:36)

No jeszcze trochę panowie, jeszcze trochę! Coraz mniej! Trzymać. Teraz rzucić!

THW w pozycyjnym. Będziemy cierpieć, ale może się uda. Niemcy już bez osłabienia. Ale grają z przewagą. No i co z tego, skoro mamy Wolffa! Ale on to broni! Świetna interwencja naszego zawodnika! Perfect!

Karaliok dostaje na koło od Alexa i jest!

57. minuta (36:36)

Za łatwo, za łatwo, przez środek Ekberg!

57. minuta (36:35)

Daniel do Nahiego, rzut ze skrzydła i gol!!!

57. minuta (35:35)

czasu coraz mniej na to granie!

Bronimy, jest kontra! Daniel chce podać, ale piłkę noga zatrzymuje Jacobsen. 2 minuty kary dla niego. Gramy z przewagą.

56. minuta (35:35)

Karacić środkiem! GOl!

55. minuta (34:35)

Niemcy bez bramkarza i dobrze się z tym czują. Johansson dośc łatwo po raz kolejny!

54. minuta (34:34)

ALEX! Gol!

53. minuta (33:34)

Jeszcze kilka sekund w osłabieniu, bez bramki grają Niemcy. I rzucają gola Świetnie to rozegrali. Bilyk trafia. Bierzemy czas.

52. minuta (33:33)

Wciąż gramy z przewagą zawodnika. I już jesteśmy w natarciu. DANI rzuca i jest gol! Kolejny remis. Stykowy ten mecz, szalenie!

51. minuta (32:33)

Jacobsen Landin rzuca i trafia. Dobrze wykonany karny.

51. minuta (32:32)

Wiencek rzuca, piłka obija się o dwa słupki!!! Nie ma gola, ale niestety jest karny. Ech, no szkoda!

Overby 2 minuty.

50. minuta (32:32)

Karacić bramka, wznowienie gości i nie trafia w świetnej sytuacji Ekberg. Teraz akcja Kielc. Nahi dostaje piłkę od Karacicia i jest GOL!!! Ale dobrze. I jeszcze dwie minuty kary!!

50. minuta (30:32)

Jacobsen Landin trafia. no nie. Dwa straty.

49. minuta (30:31)

Jest karny dla przyjezdnych.

Reinkind. Gol.

48. minuta (29:30)

THW gra bez bramkarza. Jest rzut Jacobsena Landina zakończony golem.

47. minuta (29:29)

Johansson i gol.

46. minuta (28:28)

Szarpiemy! Ale ciężko jest! Niezwykłe tempo. Próbujemy przechwycić przy ich pozycyjnym, uciec, ale nie udaje się. Wznowienie Niemców.

45. minuta (28:28)

Sanchez! Przewaga!

44. minuta (28:28)

Sićko pięknie się przedarł i mamy gol! Świetnie! Kapitalnie!

43. minuta (27:28)

L. Jacobsen wkrętka, ledwo wjechało, ale wjechało. Teraz Kielce w pozycyjnym.

42. minuta (27:27)

Johansson i Tournat i znowu remis.

42. minuta (26:26)

Johansson rzuca z lewej i trafia. Teraz kontra dla gości po przechwycie, broni Wolff i teraz to my kontrujemy, Sićko i gol!

41. minuta (25:25)

Thrastarson rzuca, ale nie był to dobry rzut. Niemcy zbierają piłkę, a dziś są w tym cudowni. Masa zbiórek.

40. minuta (25:25)

Sanchez wraca i trafia! Środkiem! ładnie! Wiencek probuje lobowac po drugiej stronie, ale obija poprzeczkę!

40. minuta (24:25)

Gramy w komplecie. To pozytywna wiadomość.

39. minuta (24:25)

THW pozycyjnie. Szachują kielecką defensywę, zbliżają się na krok, wymieniają się na pełnej linii koła. I teraz, przy grze pasywnej, Wiencek tyłem do bramki! Znowu środkiem.

39. minuta (24:24)

Tournat i bramka, brawo!

38. minuta (23:24)

Johansson teraz nadrabia to, czego nie trafili wcześniej z karnego. I jest przewaga Kiel przy naszym osłabieniu.

37. minuta (23:23)

Sanchez 2 minuty kary i karny! Ale broni Wolff!!! Co on wyprawia dziś! mocno pomaga kolegom!

36. minuta (23:23)

Dahmke i Moryto. Mamy remis. Teraz szybko do głosu dochodzi Ekberg i Sićko. Ale wymiana!

35. minuta (21:21)

THW bez bramkarza. Przewaga w polu niemców. Wchodzi łatwo w pole Johansson i trafia.

35. minuta (21:20)

Kiel przy piłce. Gramy.

Chyba będzie dobrze. Mocno się uderzył. Ale nie zarejestrowaliśmy jak. Sędziowe mocno dyskutują, ale... chyba nic się nie zadzieje z tego.

Remili rzuca, broni to stopą bramkarz gości! Aj, no nie! Nie tym razem. Było zderzenie zawodników drużyny niemieckiej. Wiencek starł się nie wiemy z kim, bardzo cierpi.

Karny dla przyjezdnych. Reinkind rzuca lobikiem technicznie nad Wolffem. No udało im się to.

34. minuta (21:19)

Kielczanie rozgrywają, na razie spokojnie, ale na przyśpieszenie przyjdzie pora. Tak się dzieje, wybiega na środek Sićko, rzuca z 10. metra i gol! A teraz w drugą stronę, Wolff broni!

33. minuta (20:19)

Akcja Kiel i brooni Wolff! Świeca do nieba po tym jego odbiciu!

Remili! jest gol!

32. minuta (19:19)

Overby sam na sam i nie trafia! Wolff!

31. minuta (19:19)

Znowu bronimy! Blokujemy rzut jednego z zawodników Kiel. Bodaj Johanssona.

30. minuta (19:19)

THW na czarno. Kielce tradycyjnie.

THW pozycyjnie, jest rzut Johanssona, ale słupek! Próbujemy to zebrać i nie wychodzi. Cały czas THW z piłką.

0. minuta (19:19)

Wracamy na parkiet! Już zaczynamy. Połówki zammienione. Ruszamy!

Koniec pierwszej połowy (19:19)

Co za tempo! Ale ten mecz pędzi. Współczujcie nam, bo ciężko to wszystko relacjonować, trzeba stawać na uszach, żeby się nie wywrócić przed laptopem :)

Rozegranie, Sićko do Nahiego, ale za wysoko, ten nie doskakuje i nie ma gola. Remis na półmetku. Odpoczywamy i wracamy za kilka minut!

Ściągamy Wolffa, gramy bez bramkarza i za chwilę ruszamy na ostatnią akcję tej połówki. Da się to rzucić?

Johansson podaje na skrzydło do Dahmke i jest gol. Mamy 4 sekundy, Tałtant bierze czas.

30. minuta (19:18)

Bylik znowu rzuca bombę! niesamowity rzut. Teraz szybka akcja w druga stronę i trafia Alex!

29. minuta (18:17)

Nie zablokowaliśmy tego, nawet nie wyszliśmy do tego rzutu, więc to musiało się tak skończyć. No dobrze, teraz akcja w druga stronę. Kielczanie w pozycyjnym. Mają jeszcze kilka ładnych sekund. Alex wylatuje w powietrze, rzuca i siatka trzepocze. W końcu Alex trafia!

28. minuta (17:17)

Z dystansu Bilyk!

27. minuta (17:16)

Szkoda, była spora przewaga, a teraz musimy to wypracowac od nowa. Kielczanie w ataku pozycyjnym, szukamy wolnego pola, chcemy przeciąć ofensywą rywali na pół i to robi Sicko! Kapitalnie trafia Szymek do bramki!

27. minuta (16:16)

Wiencek rzuca i jest gol.

27. minuta (16:15)

Błąd w ataku Sićki. Jest przejście linii któregoś z naszych i niestety musimy zostawić tę piłkę na parkiecie. I wracamy!

26. minuta (16:15)

Jest rzut, broni Wolff, ale z dobitką nie miał już szans! Ekberg trafia.

25. minuta (16:14)

Johansoon próbuje rozdać na lewe skrzydło, ale przecina to Daniel Dujszebajew! Jest kontra, pusta bramka i mamy bramkę! Igor Karacić i gol!

25. minuta (15:14)

Kielczanie przy akcji! Karaliok obija słupek! No nie! Na szczęście, gramy już w komplecie.

24. minuta (15:14)

THW próbuje nas forsować. Wiencek nie trafia, przegrywa z naszą obroną i Kielce przy piłce. Głośny doping! I gramy w ataku pozycyjnym. Jest rzut Karacicia, ale za lekko. Kontra rywali, leca na pustą bramkę i Duvnjak trafia... Ech.

23. minuta (15:13)

Kielczanie w pozycyjnym. Alex się przebija na prawym skrzydle, rzuca, nie trafia, ale jest faulowany. Mamy dalej piłkę. Nie zależy nam teraz wybitnie na czasie. Podanie do Nahiego, ten gubi piłkę i wylatuje za linię końcową. Ależ błąd. Szkoda.

I mamy 2 minuty kary dla Kounkouda. Chyba czegoś nie zarejestrowaliśmy, ale fakt jest taki, że tracimy zawodnika na 2 minuty. PIŁKA DLA KIELCE, NIE DLA THW. HMMMM... Co się stało?

Ale akcja! Znowu broni świetnie Reinkinda Wolff!

THW gra już w komplecie! Ale to jest szalone tempo. Serio, ciężko nadążyć z pisaniem, co tu się wyprawa! TGV piłki ręcznej! JEST TIMEOUT!

22. minuta (15:13)

A teraz PODWÓJNA INTERWENCJA WOLFFA!

20. minuta (15:13)

Ależ akcja! Sićko do Naghiego, ten przerzucił na druga stronę do Kounkouda i ten z powietrza pakuje piłkę do siatki!!! Rewelacja!

19. minuta (14:13)

THW Kiel, są dwie minuty dla jednego z gości. Mocno oberwał Tournat.

THW Kiel, są dwie minuty dla jednego z gości. Mocno obertwał Tournat.

Wolff wyjmuje! Super interwencja. Piłka poszybowała pod dach!

18. minuta (14:13)

Reikinind rzuca, ale suupeer broni to noga Wolff!! Zebry jednak wciąż przy piłce i Johanssen rzuca do bramki! Szybkie wznowienie i jest gol Kounkouda! No nie! to się nie dzieje!

17. minuta (13:12)

Sićko między nogami bramkarza! Świetny efekt akcji pozycyjnej!

16. minuta (12:12)

Miejscami w tym meczu ciężko nadążyć. Szalone tempo. Teraz Benoit Kounkoud trafia gola! Szybkie wznowienie i nadal remis!!! Co tu się dzieje!

15. minuta (10:10)

Sićko za lekko. Nie odzyskujemy, teraz THW jest gol! Te bramki wpadają za szybko!

14. minuta (9:8)

Wolff broni akcję, jednak jest karny. Remili bronił w polu karnym. No i gol. Ekberg trafia.

13. minuta (9:7)

Karaliok faulował. Goście stracili piłkę, ale muszą do niej wrócić. Ale to na nic! Kielce przechwytują, do kontry biegnie Moryto i gol!!!

12. minuta (8:7)

Sićko indywidualnie! Wcześniej Remili zgubił piłke, ale szybko zebraliśmy i pociągnęliśmy akcję!!

12. minuta (7:7)

Johansson sprytnie rzuca do siatki Wolffa. Rzut za plecami, po koźle. Szkoda. Bardzo łatwa bramka.

11. minuta (7:6)

Świetna akcja Thrastarson dostał piłkę z powietrza! Świetny, odważny skok i gol!!! Kończy się kara dla gości. THW w komplecie.

11. minuta (6:6)

Johansson trafia.

10. minuta (6:5)

Ależ tempo. Teraz THW rzuca, ale gol nie jest uznany, kroki gości!

9. minuta (6:5)

Wallinius 2 minuty kary i karny. Moryto egzekwuje i gol!!!

9. minuta (5:5)

Tournat przejmuje piłkę od Remiliego i jest gol. Teraz akcja w druga stronę, ale Ekberga wybrania Wolff!!!

8. minuta (4:5)

Ekberg rzuca i jest przewaga gości.

7. minuta (4:4)

Reinkind faulowany. THW wznawia pozycyjny atak. Robia sobie miejsce, Reinkind na czystej pozycji, rzuca, ale trafia w słupek. Niemniej jednak cały czas goście w pozycyjnym. Teraz Bilyk rzuca i gol!

6. minuta (4:3)

Jest rzut z drugiej linii i jest gol. Reinkind. Szybkie wznowienie i teraz trafia Moryto!!! Szalone spotkanie, super tempo!

5. minuta (3:2)

Reinkind próbuje rzucić, ale blokujemy świetnie!

4. minuta (3:1)

Gol dla THW. Za chwilę kielczanie ruszają z akcją, rzuca Sićko, ale nie trafia. Teraz akcja w druga stronę. THW grzęźnie w pozycyjnym. Jest rzut i broni znowu Wolff!

3. minuta (3:1)

Landin Jacobsen trafia, ale Łomża Industria Kielce nie poprzestaje. Szybkie wznwienie i Remili trafia!!!

3. minuta (2:0)

Karaliok żółta kartka, jest karny! Ale mamy słupek i nie ma gola!!!

2. minuta (2:0)

THW myli się! Arek dostaje piłkę z kontry pod bramkę rywala, rzuca i jest kolejna bramka!!!

1. minuta (1:0)

Arek Moryto! Jest gol!

Lecimy!!! Remili do Tournata na koło, ten rzuca! Jednak gola z tego nie ma. Kielczanie powstrzymywani, więc mamy wznowienie.

Wszyscy na parkiecie! Czas zaczynać!

20:44

Oczywiście gramy bez Tomasza Gębali. Nie ma też Wiadernego, ale za to w stosunku do poprzedniego zestawienia, mamy Olejniczaka.

20:37

20:32

W oczekiwaniu na występ artystyczny :)

20:31

Drugi trener Łomży Industria Kielce z rewelacyjną zdolnością bilokacji. Dobrze wiemy, że jeszcze jako zawodnik potrafił grać za dwóch! ;)