Nie ma walki. Chyba tylko Forenc biega za kilku.

Jesteśmy bezradni. Nie radzimy sobie totalnie z tym, co się dzieje na boisku. Nie wierzymy, że coś uda się tutaj jeszcze zrobić. Ale to chyba nikogo nie powinno dziwić.

Jaga zmiany: Bortniczuk za Romańczuka i Wojciechowski za Gaula.

Korona zmiany: Sewerzyński za Trojaka.

Niestety... Co możemy powiedzieć...

Asystuje Gaul.

Uderzenie Danka, obcierka i rzut rożny. Nie zamykamy go. Akcja leci w drugą stronę. I mamy gola. Imaz dostał piłkę na pusta bramkę i po sprawie...

Korona pod bramką rywala, jednak brakuje nam efektu zaskoczenia, gry na jeden kontakt, czym moglibysmy zasskoczyć. Za bardzo pieścimy tę piłkę.

Wrzutka, Puerto uderza, ale nieczysto.

Akcja Jagielloni! Idą prawą stroną, jest uderzenie i rożny! Strzał zablokowany.

Nojszewski za Sierpinę. Oraz Matysik za Prikryla.

Otwiera nam się gra w tym spotkaniu! Teraz Wali na bramkę Korony Kielce piłkarz Jagi. Piłka obok drugiego słupka!

Szansa dla Jagielloni lewą stroną, nie udana próba dośrodkowania i łapie Forenc.

Deaconu dobra wrzutka, Frączczak wyskakuje i nie ma gola! Pierwszy był zawodnik Jagi. Wznawiamy z rożnego z drugiej strony. Lecz marnujemy to... No niestety.

Rzut rożny dla Korony. Na stadionie ponad 8 tysięcy kibiców.

Kiełb dobre prostopadłe podanie! Łukowski goni, ale Puerto bliżej!

Alomerović broni! Skrócił kąt, zablokował ciałem dostęp do bramki i nie ma! Nie ma! Jeszcze próbujemy to zebrać, uderzyć, ale na darmo. Nie udaje się.

Błanik! Ale zrobił zawodnika Jagi w narożniku. Przepuścił piłke między nogami, podaje w pole karne do wolnego Łukowskiego, jest szansa na gola!!!

Akcja Jagielloni, doskonałe zagranie ze środka pola na koniec pola karnego. Uderzenie z pierwszej, broni to Forenc! Po raz kolejny nas broni!

Wdowik i Kowalski za Czernycha oraz Lewickiego.

Nastić przechodzi połowę połowy, dogrywa i wybija to Balic! Ale za łatwo panowie, za latwo!

Korona musi przyśpieszyć i szukać!

Jagiellonia więcej ma z gry. Zmusza nas do biegania, do odbioru, a to oczywiście jest męczące i czasami nie daje efektu.

DEACONU, ALE PRZYWALIŁ. Torpeda z jego strony! Jednak wybronił to Alomerović!

Potrójna zmiana w Kielcach. Błanik, Frączczak i Kiełb za Takaca, Podgórskiego i Szykawkę.

Z powtórki wynika, że Podgórski dotknął ręką. Nie miał szans na inne zachowanie, bo wszystko działo się na styku, na małej przestrzeni. Wrzutka Jagi, uderzenie głowa, dwa metry od napastnika był Podgórski, ktory wyskoczył do akcji i ręka. Dostał za to żółtą kartkę, a Jagiellonia karnego zamienionego na gola.

Uderzenie w środek. Forenc się rzucił w lewą stronę. Efekt końcowy - bramka!

Cernych przy piłce. Nie Gual.

Rzut wolny dla Jagi. Tuż przy linii końcowej. Miękka wrzutka i... mamy kolejny karny. Żółta kartka dla jednego z żółto-czerwonych. Sędzia miał jak na dłoni tę sytuację, więc nawet nie będzie VAR.

Kiełb Błanik i Frączczak szykują się do wejścia. Armaty wystawiamy na front.

Korona Kielce znacznie mniej inicjatywy teraz.

Jagiellonia z kolejną akcją na bramkę Korony, ale Takac interweniuje jak profesor. Super wślizg!

Łukowski faulowany na połowie drużyny przeciwnej. Do bramki daleko, ale na wrzutkę w sam raz.

Prześladuje nas ten wynik. 1:2 po raz kolejny. I to strata na początku drugiej połowy...

Korona przycisnęła w akcji Jagę, ale strata i teraz piłka w drugą strone. Przewaga Jagielloni. Przecina to Balić!

Gual trafia gola. Forenc poleciał w drugą stronę.

Gaul przy piłce na 11. metrze.

I mamy rzut karny. Sędzia długo na to patrzył i zdecydował, ze jest karny dla Jagielloni.

Przy wrzutce mógł byc kontakt ręki Petrowa.

Jest VAR.

Jagiellonia crossuje podaniem pole bramkowe Korony Kielce! Nikt tego nie wepchnał. Jest gorąco pod bramką Korony Kielce.

Pierwsza akcja tej połowy na bramkę Korony, jednak piłka kończy za linią końcową.

Wchodzimy w druga połowę spotkania!

Koniec pierwszej połowy

Czekamy na drugą połówkę.

Koniec pierwszej połowy. Forenc wypiąstkował i po sprawie.

Imaz faulowany przez Balicia. Blisko bramki. Jest wolny dla miejscowych.

Jagiellonia wymienia się piłką na swojej połowie. Chce przenieść ją na naszą, ale złe podanie do Prikryla, który nie opanowuje piłki.

Balić bije w aut.

Błąd Jagi, Puerto się myli, piłka go przeskoczyła, Takac miał okazję, ale nie dobiegł do piłki. Jakby zdążył, mielibyśmy sam na sam!

3 minuty dodatkowe.

Jagiellonia sprytnie zaczyna i ciągnie grę, ale zdołała tego rozwinąć. Akcja w drugą stronę, ale Alomerović wybija.

Znowu Podgórski uderza z dystansu! Ale tutaj nie ma owoców! No szkoda.

Wolny dla Korony. Deaconu dośrodkowuje, wybija to Jaga, piłka spada do Podgórskiego, uderza pod poprzeczkę i nie ma gola! Broni to bramkarz Jagi!

Tuż po bramce dla Jagielloni po kartce dostali Danek i Puerto.

Teraz akcja gospodarzy, podanie z prawej do środka pola i nie ma bramki! Balić wybija.

Łukowski w pole karne, uderza i broni to Alomerović!

Ale gramy dalej. Już oddalamy od siebie to zdarzenie, bo nieco nas dekoncentruje. fajnie, że wszystko odbywa się w duchu sportu pokazując pełne spektrum piękne futbolu. Korona przy piłce.

POCHWALAMY I GRATULUJEMY! ZDECYDOWANIE!

No i piękny gest po stronie Jagielloni! Za to się powinno szanować zespoły. Łukowski trafia i mamy 1:1.

Teraz oba zespoły rozmawiają o tym, co się wydarzyło.

Zabrakło gestu fairplay po stronie Jagiellonii.

Totalnie nie wiemy, jak to ocenić. Petrow widzi leżącego rywala Jagi, wybija na aut. Miejscowi szybko wznawiają, puszczają akcję na nieprzygotowany zespół Korony, jest strzał, broni Forenc, ale dobitki już nie zdołał. Jednak wyszło bardzo niefajnie.

Prikryl zdobył gola. No niestety.

Wznawiamy grę. Jest aut dla Korony na jej połowie. Sierpina wyrzuca do Balicia, ten z pierszej do Szykawki, który nie zdołał dobiec do piłki.

Deaconu uderza na bramkę, ale prosto w koszyk!

Ostry wślizg Jagielloni, bez kartki. Ale będzie dośrodkowanie.

Jagiellonia faulowana przy linii końcowej własnej połowy.

Imaz dostaje piłkę, jest SAM NA SAM.  Forenc kładzie się na jedno kolano, zmylił tym Imaza, który próbuje podcinki i Fori łapie to w ręce!!! Ależ niebezpieczna akcja, ale wychodzimy z tego bez mokrej stopy. Uff.

Korona Kielce wyrzuca z autu w pole karne. Gramy na pozycyjność. Szukamy miejsca, wymieniamy się piłką, akcja przenosi się na drugą stronę i... strata! Jagiellonia leci z akcja.

Takac brnie na bramkę Jagi, ale skutecznie zainterweniował zawodnik drużyny przeciwnej. Wyłuskał mu piłkę spod nóg, choć zdawało się, że zrobił to nieprzepisowo. Jagiellonia wraca na naszą połowę.

SŁUPEK RATUJE KORONĘ! Gual dostaje piłkę na krótki słupek. Ograł Trojaka, uderza i SŁUPEK! Jeszcze piłka odbiła się od Balicia i rożny.

Korona nieco spokojniej. Początek był mocny, więc teraz szukamy odpoczynku.

Ręka zawodnika Jagi w środku pola przy próbuje opanowania futbolówki przez Ronaldo.

Konrad Forenc wybija od bramki.

Jagiellonia teraz ma po swojej stronie więcej inicjatywy. Siedzą na połówce kieleckiego klubu i rozgrywaja nas pozycyjnie. Ale Korona na razie skutecznie ich wybija. Aut dla Jagiellonii, dogranie do środka, strzał Czernycha i Forenc nas ratuje!!! Kłopotliwie. Fori broni, wybijamy to! Nie dobrze.

Kibice Korony Kielce na miejscu. Wkrótce fotki :)

Rożny dla Korony i Jaga wybija niemal z linii piłkę! Aj, szkoda, że nikt tego nie przeciął!

Korona od autu na połowie rywala.

Szykawka dostał piłkę z oddali, przyjął, wydawało się że stracił, ale utrzymał się, chce oddać strzał, ale piłka pałęta mu się między nogami. Ale szkoda. Dobra okazja. Mógł jeszcze wypuścić wychodzącego zza pleców Podgórskiego, jednak nie pokusił się na takie rozwiązanie.

teraz Jaga próbuje nas rozgrywać. Łukowski asekuruje i wybija na aut. Dalej gra toczy się pod kielecką bramką.

Teraz akcja w druga stronę. Jaga ciągnie akcję, centra po ziemi, ale strzał nie był tutaj zbyt dobry. Piłka wypada za linię końcową i po akcji.

Krótko rozegrane, podanie do Łukowskiego, centrostrzał i piłka wylatuje za linię końcową. Dobra próba!

Trojak przejmuje piłkę, podanie do Łukowskiego na środek, próba strzału zablokowana, Ronaldo chce dośrodkować, ale blokują to rywale. Kolejny rożny dla Korony. Trzeci już.

Wybija piłkę, ale robi to źle. Aut dla Jagielloni na ich połowie.

Forenc zaczyna od bramki.

Kolejna próba strzału Sierpiny, ale blokuje to Romańczuk. Korona Kielce wciąż w ofensywie, jednak nie udało się poprawić tego przyjęcia kielczan i teraz akcja w drugą stronę, ale spalony.

Kolejny rzut rożny dla Korony Kielce!

Akcja w druga stronę. Łukowski wyszedł na prostopadłą piłkę. Uderza! Po długim słupku i nie ma bramki! Ależ akcja Korony Kielce!

A teraz Forenc broni! Niestety sami wsadziliśmy się na wysokiego konia!

Podanie od Deaconu do Sierpiny, ten uderza!!! Nieźle leciała ta piłka, ale ostatecznie bramkarz miejscowych łapie.

Mocno bita piłka w pole karne. Puerto wybijał piłkę. I mamy rzut rożny. Pierwszy dla Korony Kielce.

Rzut wolny dla Korony Kielce. Przy linii autowej, ale do bramki nie jest daleko.

Kielczanie z mocnym pressingiem. Chca usadzić rywali już w pierwszych minutach. Jest sporo walki.

Korona Kielce na połowie drużyny przeciwnej. Pierwsza akcja, ale bez fajerwerków. Alomerović przy piłce.

I lecimy!

14:59

Korona Kielce na czarno. Jagiellonia na żółto-czerwono.

14:59

Spróbujemy ustalić.

14:58

14:57

Dobra. Oba zespoły wychodzą na murawę.

14:57

OK, no to czekamy na pierwszy gwizdek sędziego!

14:52

Jak widzicie, w zestawieniu nie ma Bartosza Śpiączki. Zawodnik Korony jest przeziębiony. Przed nami prezentacja obu zespołów. Na trybunach nie ma jakoś wielkiej frekwencji.