Aalborg Handbold

28:30 (15:17)

Łomża Industria Kielce

22:23

Ładnie! Kielczanie stawiają w tym meczu na swoim! Brawo. Szalony trudny mecz, ale skończony szczęśliwie! Dziękujemy serdecznie za ten wspólnie spędzony czas!!!

60. minuta (28:30)

Czasu niewiele, ale trener Kielc nie bagatelizuje sprawy. Wziął czas, objaśnił podopiecznym, co trzeba i gramy dalej. Jest atak kielczan, ale bezskuteczny, Aalborg probuje szybo kontrować, ale i oni się mylą. No i KONIEC!

Hansen do siatki! Wcześniej Wolff broni, ale za drugim razem okazał się bez szans.

59. minuta (27:30)

Tego zwycięstwa nam już nic nie zabierze :)

trzy bramki przewagi, mało czasu! To dużo!

Dania walczy o kontakt. Ale mają z tym duże problemy, tak samo jak kielczanie ze zdobywaniem goli w tym ostatnim fragmencie! Chociaż nie!!! Gospodarze tracą piłkę. Claar gubi ją przy próbie podania, przejmuje to Daniel Dujszebajewa i RZUCA DO PUSTEJ BRAMKI!!!

58. minuta (27:29)

Szybki atak miejscowych i niestety mamy strate gola.

58. minuta (26:29)

Hansen traci piłkę! kielczanie będą teraz grać w przewadze w ataku pozycyjnym!

57. minuta (26:29)

Alex do Karacicia, ten wchodzi jak w masło i rzuca! Dynamiczne wejście na 6. metr i rywale bez szans!

57. minuta (26:28)

Znowu Kielce przy akcji. No musza to trafić. Nie ma innej opcji.

Kielczanie będą mieli przewagę, ale i tak nie będzie łatwo. Alex do zewnątrz, probuje przejśc obok Claara, ale ten go przewraca.

Kielce w ataku pozycyjnym, ale Aalborg wściekle się broni! Mollgaard dostaje 2 minuty za przewinienie. Gramy w przewadze.

56. minuta (26:28)

Karaliok do Karacicia po wznowieniu i niestety nie udaje się zdobyć. Błyskawiczne wznowienie, Sandell dostaje piłke i trafia do siatki!

55. minuta (25:28)

Aalborg doskonale broni. nie daje się. Prawie zaliczyliśmy stratę, jednak pozbieraliśmy się z tym. Sićko próbuje wyskoczyć do rzutu, ale blokują go w powietrzu obrońcy. Znowu wznawiamy, ale zaraz będzie gra pasywna.

Koniec kary Daniela Dujszebajewa. Kielczanie grają pozycyjnie, ale już mają sygnaizowaną grę pasywną. Aalborg przerywa grę i będziemy wznawiać. Jednak zanim to się stanie, Tałant Dujszebajew bierze czas. Widać chce rozegrać tę stykową akcję jak najlepiej.

54. minuta (25:28)

Karacić trafia do bramki. Ale szybko odpowiada Jakobsen.

53. minuta (24:27)

Trafiają miejscowi! Osz nie!

52. minuta (23:27)

Karacić marnuje super akcję! Teraz w ataku pozycyjnym miejscowi. Rozgrywają nas z przewagą. Kielce przerywają grę, Daniel łapie za piłkę i rzuca do pustej bramki. Gol? Nie! Dostaje 2 minuty kary! Wszystko toczyło się po gwizdku...

51. minuta (23:27)

Kielce w natarciu. Jest faul. Wznawiamy. Alex dochodzi do akcji, Gade to broni, ale wyjmuje tę piłkę czułym miejscem... Dobija do pustej Nahi, jednak sędzia wcześniej przerwał grę. Gade poszedł na ławkę odpocząć. Zastępuje go Aggefors.

Aalborg trafia. jeszcze nie otwierajmy szampana.

50. minuta (22:27)

10 metrów do bramki nie jest problemem dla Hansena. Świetny rzut. Choć dla niego to dopiero 3 gole w tym meczu.

49. minuta (21:27)

Kielce w ataku pozycyjnym. Piłka schodzi na Tournata do koła, jest rzut, broni to Gade, jednak w tym czasie sędzia odgwizdał karny! Sporo już dziś wywalczył nam karnych Tournat. Świetnie. A teraz gola dokłada Moryto!

48. minuta (21:26)

Paczkowski na parkiecie.

Tournat dostaje na koło piłkę od Karacicia i bezlitośnie rozprawia się z bramkarzem gospodarzy! Podanie między nogami, palce lizać!

47. minuta (21:25)

Miejscowi w pozycyjnym. Rozdają piłkę między sobą, wchodzi przed linię 6. metra Sandell, jednak wyjmuje jego rzut niezawodny Wolff!!! To dziś niemal 40 procent skuteczności!

Czas dla gospodarzy.

46. minuta (21:25)

Nahi kontra! Super wyszedł, ale nie trafił do siatki! Gade lepszy! Obronił ten rzut. Szkoda. To było 1000 procent :)

Po 15 minutach wynik jest satysfakcjonujący. A teraz Wolff! Kolejna fantastyczna interwencja!!! Alez on to wyjął. Przed nim wyrósł jak spod ziemi szczypiornista w czerwonym trykocie, Wolff wyciągnął ręce w górę i wyjął toz ogromną sprawnością!

45. minuta (21:25)

Thrastarson z dystansu do siatki!

44. minuta (21:24)

Aalborg probuje przebić się przez kielecką ofensywę ale długo nie jest to możliwe. W końcu Barthold dostaje piłkę i rzuca do siatki.

43. minuta (20:24)

kielczanie w pozycyjnym i Sićko! Ale ponad bramką!

Hansen pudło!

42. minuta (20:24)

Moryto rzuca i...

Mamy bramkę! Najpierw piłka o parkiet, potem w siatkę! Piękny i skuteczny koziołek :)

42. minuta (20:23)

Aalborg próbuje szybko się odgryźć, ale notują stratę. Kielce przy piłce i mamy rzut karny wywalczony za sprawą Sićki.

41. minuta (20:23)

Karaliok wraca do gry. I od razu robi się lepiej. Sićko rzuca gola!

41. minuta (20:22)

Tournat dostał piłkę na koło, rzuca tyłem do bramki i nie trafia. Szybka kontra rywali. Flodman wchodzi na Wolffa, a ten go broni! Wyjmuje to. Za chwilę kolejna akcja Flodomana i znowu Wolff!!! Ależ on to broni! Dziękujemy! Wolff!!! Wolff!!! Andreas!!!

40. minuta (20:22)

kielczanie mają teraz wyraźnie słabszy moment. Prawie stracili, a zaraz nie zdołali trafić do siatki. Gade łapie i rzuca przez całe boisko, jednak nie trafia. Uffff!

39. minuta (20:22)

Remili podaje, ale zupełnie bez sensu. Strata przy grze bez bramkarza i jest łatwa bramka. Flodman rzuca do siatki.

38. minuta (19:22)

Hoxer z 9. metra.

38. minuta (18:22)

Karaliok łapie za koszulkę Hansena i ląduje na 2 minuty.

37. minuta (18:22)

Remili wybitnie! Ależ on rzucił! Potężny rzut! Wszedł w środek obrony jak w masło i przywalił!

36. minuta (18:21)

Hoxer rzuca, broni Wolff. Jednka przy kolejnej akcji z koła nielsen! Szybko wznawia grę Łomża Industria Kielce i trafia Remili!

35. minuta (17:20)

Gade broni i piłka spada na poprzeczkę! No nie chciało wpaść! Totalnie!

34. minuta (17:20)

Hoxer i zaraz jeszcze Moryto! Ale szybko!

33. minuta (16:18)

Kielczanie z dwoma kołami. Teraz jeden z nich a więc Tournat dostaje piłkę od Remiliego i mamy gola!

32. minuta (16:18)

Palmarsson skutecznie wypychany. Widać, że mamy na niego oko. A teraz Hansen dogrywa do Nielsena i jest gol.

31. minuta (15:18)

Morytooo!! Jest gol!

30. minuta (15:17)

Hansen w poprzeczkę! Ale bomba! Odbiła się od poprzeczki, by przywalić jeszcze z impetem o parkiet.

Obie ekipy bez strat osobowych. Barthold dostaje piłke na skrzydło i broni Wolff!

W bramce rywale Gade. A więc mamy zmianę na tej pozycji. Ruszamy. Teraz do gry przystępuje z piłką Aalborg. Są w pozycyjnym.

0. minuta (15:17)

Zmiana połówek. Wesoła atmosfera i lecimy! :)

za moment wracamy do gry! Wracajcie! :)

Wkrótce wracamy! :)

Koniec pierwszej połowy (15:17)

SIĆKO!!! ALEŻ TRAFIŁ!!! Kielczanie wyszli zmasowanym atakiem, poprzebiegali kilka razy przed defensywa miejscowych, a z tyłu dostał piłkę Sićko, który posłał BOMBĘ W BRAMKĘ!!! Brawo!

30. minuta (15:16)

Czasu niewiele. 7 sekund.

Czas na Tałanta.

29. minuta (15:16)

Alex szybko zmienia ten wyniki. Jednak Aalborg bardzo szybko przemieszcza się pod bramkę Kielc. Próbują rzucać, jednak wycofują się z tego pomysłu, bo Łomża Industria sprawnie ustawiła się w defensywie. Po czasie pozycyjnych staran probuje szczęścia Palmarsson, jednak wyjmuje to Wolff. Teraz wznowienie akcji, Sandell wychodzi na czystą pozycję i trafia.

28. minuta (14:15)

Moryto - bramka z karnego. Błyskawicznie odpowiada Sandell!

28. minuta (13:14)

Moryto i jest!!! Mieliśmy bodaj 4 rzuty karne i 2 wykorzystane!

Alex do Tournata, ten tyłem rzuca i trafia w slupek! ładny rzut, szkoda, że nie wpadło. Jednak był zatrzymywany przez rywala i jest karny.

Kielczanie grają w osłabieniu. Palmarsson odpala bombę z dystansu, jednak broni to Wolff! Nie próbujemy kontrować, gramy na spokojnie. Goście bez bramkarza.

27. minuta (13:14)

Łomża Industria Kielce w pozycyjnym, ale fauluje. Do tego Karaliok dostaje dwie minuty kary. Przepychał się z Bartholdem i ten drugi mocno oberwał. No szkoda. Bo nie było to bezpośrednio przy akcji...

Hansen ma karnego! I Wolff go zatrzymuje!!! Ale ten łapie i dobija! Aj, szkoda!

26. minuta (12:14)

Nahi!!! To jest kot! Jak zawsze! Jest gol.

25. minuta (12:13)

Alex trafia do bramki. Miejscowi stracili piłke i dali sobie wbić. Jednak szybko z akcją poleciał Sandell i jest gol kontaktowy.

24. minuta (11:12)

Wicemistrzowie Danii w pozycyjnym. Próba dostarczenia piłki na skrzydło okazała się bezskuteczna. Kielczanie przechodzą do akcji, szybko na skrzydło piłka trafia na Nahiego i ten trafia! Jeszcze sędziowie dyskutują, bo Daniel mógł faulować w ataku, jak wyskakiwał do piłki. I czekamy na decyzje. Fajnie byłoby ten punkt jednak uzyskać. Bardzo ważna bramka. Sędziowie uznali trafienie! Super!

23. minuta (11:11)

Alex rzuca spod biodra! Piekielnie silny rzut, bramkarz wleciał przy obronie do bramki, jednak wyjął to! Poświęcenie popłaciło!

Strata Aalborga, ale szybko się połapali! Barthold probuje pokonać Wolffa i pudłuje!!! Pewna akcja. Jednak zmarnował to.

22. minuta (11:11)

Akcja kombinacyjna miejscowych. Sandel dostaje piłkę od Hansena, po drodze gubi piłkę, ale wcześniej sędzia odgwizdał na nim faul. No nie.

Ciekawe, co tam w szeregach gospodarzy jest omawiane. Na razie obie ekipy leecą łeb w łeb.

Alex trafia do siatki. ładnie wyskoczył, mocno rzucił. Bramkarz bez szans. Timeout dla szkoleniowca miejscowych.

21. minuta (11:10)

Aalborg gra bez bramkarza i to okazuje się skuteczne. Barthold trafia!

21. minuta (10:10)

Hoxer zaraz wraca. Mamy jeszcze chwile.

Karacić słupek!!! No nie!!! Ależ mu ten karny się nie udał!

Daniel wywalcza rzut karny! Dobrze, spokojnie. Byle do przewagi.

20. minuta (10:10)

Hoxer 2 minuty kary! Gramy w przewadze do 21. minuty.

19. minuta (10:10)

Karacić!

18. minuta (10:9)

Daniel rzuca z nieprzygotowanej pozycji. Kończył się czas, a kielczanie nie mogli sforsować defensywy drużyny przeciwnej. Rzut obroniony, szybka akcja w drugą stronę i Nielsen trafia!

18. minuta (9:9)

Sandel rzuca, Wolff czujnie broni! Świetnie! Przytomnie obronił piłke, która leciała między nogi. Wolff błyskawicznie zamknął kanał.

17. minuta (9:9)

Kontra Kounkoud!!! Ależ wyjście! Super. Karaliok przejął i szybko obsłużył Francuza!

17. minuta (9:8)

Sićko schodzi. Chyba z kontuzją. co to będzie? Szymon na razie siedzi.

16. minuta (9:8)

Kielczanie grają w pozycyjnym. Teraz super podanie Sićki do Tournata i mamy bramkę! Rewelacyjnym kozłem podał do Sićko do kolegi. Francuz uwolnił się spod opieki i jest gol!

15. minuta (9:7)

Remili PUDŁO. W drugą stronę trafia Palmarsson i mamy bramkę na 9:6. Na szczęście szybko odrabia Sićko!

14. minuta (8:6)

Hansen pokazuje, że jest niesamowity, rewelacyjny. Rzut z dystansu i gol. A teraz łatwa strata kielczan, kontra i Barthold trafia z dziecinna łatwością.

13. minuta (6:6)

Remili podaje do Nahiego, który zabawił się w kołowego. Próbuje oddać rzut, ale fauluje go Palmarsson i mamy karny. Teraz Moryto. Tym razem skutecznie! Brawo Arek!

12. minuta (6:5)

Hoxer między dłońmi Karalioka!

11. minuta (5:5)

Żółto-biało-niebiescy skutecznie walczą w obronie. Widać, że jeśli jestesmy poukładani, to robimy im mnóstwo trudności. Teraz przedostaje się przed linię 6. metra Barthold, ale broni to Wolff! W odpowiedzi Nahi wrzuca ze skrzydła!

11. minuta (5:4)

Dobrze, rozkręca nam się to spotkanie! Grunt to obrona! nie dajmy się! Choć trzeba przyznać, że goście potrafią grać szalenie szybko.

10. minuta (5:4)

Thrastarson indywidualnie i gol gol! Podwyższa szybciutko po indywidualnej akcji Remili, ktory dał się zepchnąć na prawe skrzydło, skąd przywalił ładną bramkę!

9. minuta (5:2)

Palmarsson!! No nie, znowu gol. Wolff nie miał szans na skuteczną interwencję, nie widział gdzie leci piłka.

8. minuta (4:2)

Na razie łeb w łeb. Kielczanie w międzyczasie nie wykorzystali super okazji. Teraz kolejna szansa, ale Tournat traci piłkę, wychodzi z kontry Aalborg, Barthold dostaje piłkę i rzuca po zmarkowanym zamachu do siatki. Odpowiedzieć stara się Moryto, ale bez skutku!

8. minuta (3:2)

Prawie 5 minut bez bramki, a teraz ten worek zaczyna się rozwiązywac. Kielczanie zawzięcie w defensywie. Już przed meczem trenerzy zaznaczali, ale to będzie klucz. Jednak tym razem rzutem spod biodra pokonuje kielczan Sandel! Szybko podwyższa Barthlod!

7. minuta (1:2)

Remili do Tournata. Super dogranie na wolne pole! Tournat z koła trafia do siatki! 2:1.

6. minuta (1:1)

Palmarson rzuca i mamy 1:1!

6. minuta (0:1)

Prosty błąd Aalborga przy grze bez bramkarza, przejmuje piłkę Karaliok i rzuca do pustej!

5. minuta (0:0)

Arkadiusz Moryto przystępuje do linii 7. metra i będzie rzucał. Arek! Dlaczego! Moryto rzuca lobem i piłka ponad bramką. Obija się o poprzeczkę i wylatuje!

4. minuta (0:0)

Remili do Tournata, rzut i słupek!!! Na szczęście będzie karny dla nas. NO NIE CHCE WPAŚĆ!

3. minuta (0:0)

Wolff broni! Niczym bramkarz piłki nożnej, który dobrze gra nogami, Wolff wyciąga piłkę z okolicy słupka. Gospodarze wznawiają grę, Hansen rzuca, ale obok słupka!

2. minuta (0:0)

Rzut kielczan z podłoża, ale broni to golkiper miejscowych! Ależ pojedynek bramkarzy!

Hansen rozdaje dziś piłkę. Teraz wyszedl na pozycje, rzucił i broni Wolff!!

Błąd kielczan. Bez powodzenia, faul w ataku. No to teraz akcja w drugą stronę.

1. minuta (0:0)

Kielczanie znowu pozycyjnie. Na razie powoli, jakby leniwie, ale to się szybko rozkręca. Remili skacze w gorę pred murem, ale go zatrzymują.

0. minuta (0:0)

Walczymy. Kielce zaczynają od ataku pozycyjnego. Jakby inaczej w przypadku startu po pierwszym gwizdku sędziego. Sićko zaczyna, ale bramkarz łapie. Za chwilę szybka akcja rywali i Wolff odwdzięcza się łapiąc piłkę, jakby ta była z metalu, a on miał w dłoniach magnesy. Brawo! Pokazał, że jest w topie!

Ruszamy! Zaczynamy! Startujemy! Odpalamy :)

20:45

Claar, Palmarson, Hansen. To zawodnicy, na ktorych trzeba dziś szczególnie uważać, ale to tylko wierzchołek góry lodowej.

20:44

Jest hymn, a to oznacza, że przed nami OSTATNIA PROSTA DO DZISIEJSZYCH EMOCJI!!!

20:42

20:41

Zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie w Lidze Mistrzów. Trzecia seria spotkań to dla nas mecz Łomży Industria Kielce z ekipą z Aalborga.. Gramy ten mecz na wyjeździe.