Barcelona

32:28 (18:13)

Łomża Industria Kielce

22:17

Niestety. Tym razem Łomży Industria Kielce nie udaje się zaszokować świata i wygrać w Barcelonie po raz drugi! Chyba doskonała pierwsza połowa Nielsena zaważyła o rezultacie końcowym tego spotkania. Dziękujemy bardzo za uwagę! Bądźcie z nami i szukajcie u nas pomeczowych wypowiedzi. Dobranoc!

60. minuta (32:28)

Wanne trafia i koniec!

60. minuta (31:28)

nie udaje się obronić. Cindrić trafia do siatki. Przy szybkiej kontrze Karaliok w słupek...

59. minuta (30:28)

Moryto trafia do siatki!

58. minuta (30:27)

Barcelona w ataku pozycyjnym. Dwa razy wznawiali, są na pasywnym. Luka Cindrić chce to skończyć rzutem z dystansu, ale bez skutku, broni Wolff! Kielce teraz przechodzą do ataku.

Karny dla Kielc. Karacić pokonuje Vargasa! Brawo! Ale czy starczy czasu na coś więcej?

57. minuta (30:26)

Wanne i jest gol...

56. minuta (29:26)

Wolff broni Langaro. Kielce ruszają do akcji.

Langaro i Moryto po bramce.

54. minuta (28:25)

Dani rzuca z dystansu, podwojny blok, ale gramy dalej! Remili z drugiej linii i łapie Vargass!

Remili obok bramki! Było na kontakcie i Kielce wznawiają. Jednka nie ma czasu, bo jest gra pasywna pokazywana.

Kończy się karencja dla Kielc. Jesteśmy w komplecie. Ale czasu strasznie mało.

Daniel Dujszebajew! Jest gol! Graliśmy bez bramkarza i tę akcję wykorzystalismy. Szkoda, że Fabregas dostaje piłkę na koło i robi z niej urzytek pokonując Wolffa!

53. minuta (27:24)

Gomez trafia z karnego.

53. minuta (26:24)

Karacić fauluje. Dwie minuty i karny.

52. minuta (26:24)

Karaliok tyłem do Moryty! Ten rzuca, piłka jeszcze przetoczyła się przez nogi Vargasa i wpada do siatki!!! Doskonale! Jeszcze troch!

52. minuta (26:23)

Barca w osłabieniu przez 2 minuty. Gramy! Zdobywajmy!

51. minuta (26:23)

Frade czerwona kartka!!! Zdzielił o parkiet Daniego Dujszebajewa na tyle mocno, że ten uderzył się tyłem głowy o parkiet.

50. minuta (26:23)

Wolff! Ależ obrona. Kielczanie próbują szybkiej kontry, jednak Moryto fauluje w ataku.

Alex! Jednym zwodem gubi obrońcę drużyny przeciwnej i rzuca piłkę do siatki! Super refleks tego zawodnika!

50. minuta (26:22)

Alex rzuca i Richardson odpowiada, błyskawicznie... nie idzie się nacieszyć z tych bramek.

49. minuta (25:21)

Alex gol, Luka Cindrić gol. Szybka odpowiedź miejscowych.

48. minuta (24:20)

Remili słyszy, ze zbliża się widmo gry pasywnej, rzuca, ale słabo. Inaczej jak Richardson - ten na pełnej prędkości wbiega w kielecką obronę niczym w masło, dostaje piłkę i rzuca do bramki, chyba między nogi Wolffa.

47. minuta (23:20)

Frade i jest gol!

46. minuta (23:20)

Vargas dostał w okolice twarzy, za co Kounkoud dostaj e2 minuty. Źle!

45. minuta (22:20)

Janc! I jest gol. Były zawodnik Łomży Industria Kielce dostaje piłkę od Richardsona, super podanie, którym zgubili całą kielecką defensywę. I w takich okolicznościach Janc nie miał problemu w zdobyciu gola.

45. minuta (21:20)

Rewelacyjny kwadrans w wykonaniu Łomży Industria Kielce! Tylko podtrzymać!

44. minuta (21:20)

Ale długa akcja ofensywna! Krzyżowe przejście Remiliego z Karaciciem. Ten drugi podaje do Kounkouda, a Francuz trafia z bliska! Świetna akcja! Trener Barcy bierze czas!

43. minuta (21:19)

Barca w pozycyjnym. Szukaja miejsca w naszej defensywie. Piłka dolatuje do koła, a konkretnie do Fabregasa, jednak pudłuje!!! Teraz Kielce w ataku, ale na spokojnie, bez kontrataków.

Przypominamy, że graliśmy w osłabieniu po faulu Karalioka. TERAZ jesteśmy w komplecie. I szybko wykorzystujemy ten fakt. Remili dostaje piłkę na skrzydło i rzuca między nogami bramkarza drużyny przeciwnej.

42. minuta (20:18)

Gomez zamienia to na bramkę. Skuteczny i pewny rzut z 7 metrów.

Nahi fauluje Mema. Jest karny.

Alex! Jest gol! Remili podaje, Alex robi piruet przed defensywą, gubi blok i trafia!

41. minuta (20:17)

Karaliok dwie minuty kary. I teraz szybko Barca dopowiada golem.

40. minuta (19:17)

Dani Dujszebajew kończy kontrę! Kolejna super akcja zakończona powodzeniem. Barca gubi piłkę i Daniel sam na sam był bezbłędny!

39. minuta (19:16)

Karacić trafia! Ostatnio zmarnowaliśmy karne za sprawą Moryty i Remiliego. Tym razem Karacić bezbłędnie!

38. minuta (19:15)

N'guessen próbuje z dystansu, ale ten rzut nie mógł zaskoczyć Wolffa. Łomża Industria Kielce w pozycyjnym. Jesteśmy świadkami już trzech stopów akcji przez Barcę. Alex po wznowieniu próbuje przedrzeć się przez linię obrony i mamy karny! Karacić podchodzi do piłki!

37. minuta (19:15)

Barcelona broni szalenie dobrze w tym meczu. Cały czas wisi nad nami gra pasywna. W ostatniej chwili piłkę łapie Alex, wali z dystansu i mamy bramkę! Za chwilę kolejna szansa na gola z kontry, ale robimy błąd kroków.

35. minuta (19:14)

Kolejna akcja, Barcelona broni. Rzut wolny i kielczanie wciąż w pozycyjnym. A czas leci...

34. minuta (19:14)

Kounkoud ze skrzydła do Karacicia, jednak ten rzut z bliska broni Nielsen. Akcja w drugą stronę i broni Wolff!!! Kielczanie jeszcze probują zaskoczyć rywali kontrą, ale to się nie udaje i wznowimy grę po faulu w obronie. Teraz już w pozycyjnym napadzie.

Kielce w ataku pozycyjnym.

33. minuta (19:14)

Wolff broni rzut z lewego skrzydla! W końcu!!!

Fabregas faulowany. Karny! Barca nie wykorzystuje tego prezentu!

32. minuta (19:14)

Dani Dujszebajew z 10 metrów! Pakuje piłkę do siatki!

31. minuta (19:13)

Mem obija słupek, ale piłka wtacza się do siatki.

30. minuta (18:13)

Karaliok z 6. metra zatrzymany przez Nielsena!

Mem nad bramką! Akcja w drugą stronę.

Ruszamy do gry.

0. minuta (18:13)

Kieleccy bramkarze raczej mają tak imponujących statystyk jak Nielsen. Bramkarz gospodarzy robi coś niesamowitego. Czy uda nam się to zmienić? Być bardziej nieprzewidywalnym w ataku?

Koniec pierwszej połowy (18:13)

No to bądźcie z nami po przerwie. Nic straconego. Gramy dalej.

Talant Dujszbajew wziął czas na ostatnie 10 sekund. Jestesmy przy piłce. Mamy możliwość gry. Wychodzimy bez bramkarza. Przejście na prawą stronę, NIELSEN ZNOWU BRONI i przy okazji rzuca w kierunku pustej bramki. Na szczęście nie trafia. Uf! Ale nie mamy powodu do radości. Barcelona gra super, Nielsen gra super. Łomża Industria Kielce ma problemy.

Dika Mem niemiłosiernie rozpycha się środku, ale nie oddaje rzutu. Wznowienie, piłka trafia na lewą stronę, skąd leci bomba w bramkę Łomży Industria Kielce. N'guesson trafia...

30. minuta (17:13)

Ciekawe, co wymyślą gospodarze. Czy spróbują przytłoczyć Kielce kolejną bramką? To na pewno. Ale czy im się to uda? Oby nie! Życzymy bramki po stronie gości :)

Fenomenalny występ Nielsena. Jest czas dla trenera Barcelony.

29. minuta (17:13)

Co tu się dzieje...

28. minuta (17:13)

Tournat dostaje piłkę na koło i... broni Nielsen!!!

Można rzecz, że Nielsen wybronił Barcy drugą połowę. Teraz bomba miejscowych zakończona słupkiem. Dobija to kolejny gracz, ale robi to na krokach!

Nielsen broni. NIEWIARYGODNE!!! Ale to wyczuł. Odbił piłkę lewą ręką po drugim tempie Remiliego. Ale nam nie idzie.

Kolejny karny dla Kielc. Teraz podchodzi Remili.

Nielsen robi super robotę w bramce Barcelony.

27. minuta (17:13)

Cindrić trafia! Ale nie dla Kielc. Tego pana już dawno u nas nie ma.

26. minuta (16:13)

Arkadiusz Moryto podchodzi, rzuca! Nielsen broni stopą, za chwilę Moryto zbiera piłkę, rzuca, Nielsen znowu broni!!! No nie!!!

Karny dla Kielc.

25. minuta (16:13)

Kielczanie w pozycyjnym, ale miejscowi uwijają się jak w ukropie. Niemiłosiernie walczy Barca. Jest kolejne przewinienie, kielczanie ostrzegani o grze pasywnej. Daniel rzuca, piłka po bloku i nie ma bramki. Szybka akcja Barcy, N'guessen dochodzi do rzutu, trafia z łatwością i tracimy kolejną bramkę.

23. minuta (15:13)

Mem wywalczył rzut karny dla swojego zespołu. Tego na bramkę zamienia Gomez.

22. minuta (14:13)

Remili rzuca, Nielsen broni, za chwilę bezpańską piłkę łapie i rzuca w kierunku bramki Tournat. Znowu nie trafia. Jednak przy tym rzucie sędzia odgwizdał karny! Moryto rzuca z 7 metrów i jest bezbłędny! Gol!

22. minuta (14:12)

Kornecki w bramce kieleckiego klubu.

21. minuta (14:12)

Barcelona próbuje na skrzydle zaskoczyć, podanie za plecami... I odczytuje to kielecka ekipa. Szybka kontra. Alex podaje do Moryty i jest gol! Kilka sekund później niestety Mem znowu trafia.

20. minuta (13:11)

Sićko dołem, przy nogach! Jest gol! Super rzut! Tego nam trzeba!

20. minuta (13:10)

Kielczanie, gonieni przez czas, stracili rezon pod bramką rywala. Ta presja doprowadziła do straty. Barca zrobiła kontrę, a do bramki nie zdążył wrócić Wolff. Próbował zasłonić swiatło bramki aktem rozpaczy, ale bez skutku. Kolejny gol dla Barcelony za sprawą trafienia Gomeza do praktycznie pustej bramki.

19. minuta (12:10)

Barcelona gra z pustą bramką i robi to fenomenalnie. Kielczanie nie potrafią wykorzystać przewagi na parkiecie. Jest gol Fabregasa! No nie! Remili 2 minuty kary.

18. minuta (11:10)

Dika Mem i Fabregas z dwójkową akcją. Wręcz przepchnęli się przez defensywę. Mem upadając zostawił piłkę koledze z zespołu i jest gol.

17. minuta (10:10)

Karny i gol! Moryto. I jeszcze 2 minuty kary dla Goncalvesa.

16. minuta (10:9)

Sićko trafia z dystansu, ale jest szybko odpowiedź gospodarzy! Nie da się odskoczyć. Wanne trafia i jest cały czas przewaga rywali. 10:9.

15. minuta (9:8)

Fabregs bardzo szczęśliwie. Złapał bezpańską piłkę, rzucił tak, że dotknał ją jeszcze Wolff, ale ta i tak wpadła. No fart!

15. minuta (8:8)

Mem uderza, ale zatrzymują go kielczanie blokiem!

14. minuta (8:8)

Wolff pokonany. Kielce szybko odpowiadają, piłkę na koło dostaje Karaliok, skacze w górę i notuje gola!

12. minuta (7:7)

Sanchez trafia, ale Dika Mem też... No cały czas remis.

12. minuta (6:6)

I znowu kielczanie nie trafiają. No nie dobrze!

11. minuta (6:6)

Ajj!!! Alex mógł wykorzystać osłabienie rywali, ale nie trafia. Golkiper Barcy to broni! A teraz Richardson wbija na remis. Ale to zmarnowaliśmy. Niestety.

11. minuta (5:6)

N'guessen dwie minuty. Barcelona przez sporo czasu bez dwóch graczy.

10. minuta (5:6)

Kounkoud, ale Barca szybko łapie kontakt za sprawą Nguessena.

10. minuta (4:5)

Kolejne dwie minuty kary dla miejsccowych!!! Dika Mem wraca, a tutaj za przewinienie na ławce ląduje Janc.

9. minuta (4:5)

Kounkoud do Sićki, ten odnajduje na skrzydle Nahiego, jest wejście w pole bramkowe i mamy gola!!!

8. minuta (4:4)

Fabregas nie trafia przy kontrze. Obija słupek. Kielczanie szybko to wykorzystują, łapią Barcę na nieprzygotowaniu się pod obronę, Karacić przy piłce i jest gol!!! Śuper kontra Kielc.

8. minuta (4:3)

Dika Mem dwie minuty kary. Ufff.

7. minuta (4:3)

Kielczanie obecnie super w obronie. Bardzo dobrze! Ale... wykrakane. Dika Mem, informowany o grze pasywnej, załatwił to indywidualnie. Rzut z dystansu i gol.

6. minuta (3:3)

Sićko wyrównuje.

5. minuta (3:2)

Kieleckie rakiety zacięły się. Nie lecą tam, gdzie trzeba, albo są blokowane przez rywali. Na razie za wcześnie mówić o kryzysie, niemniej własnie tracimy kolejnego gola.

4. minuta (2:2)

Łomża Industria Kielce w pozycyjnym. Piłkę dostaje na środek zawodnik z Kielc, ale broni to duński zawodnik Barcy. Teraz szybka akcja gospodarzy, Dika Mem rzuca, piłka przechodzi jeszcze po bloku i wpada do siatki...

3. minuta (1:2)

Kielczanie zatrzymani, na dodatek był faul w ataku. Bramkarz Barcy rzuca przez całe boisko w pustą bramkę, ale obok słupka!!!

Kounkoud 2 minuty kary i karny dla miejscowych. Gomez trafia z 7 metrów.

2. minuta (0:2)

Barca gubi piłkę przy próbie przyśpieszenia. Mamy kontrę, Sićko dostaje piłkę i mamy kolejnego gola! Kielce prowadą już 2:0!

1. minuta (0:1)

Super! Mamy pierwszą bramkę za sprawą Arcioma Karalioka! Dostał na koło, przedarł się przez obrońców i mamy to!

Kielczanie rozpoczęli i są w ataku pozycyjnym. Początek oczywiście spokojny.

A zatem ruszamy!

Po statystykach wyraźnie widzimy, że część naszych czytelników odpłynęła do spotkania reprezentacji Polski na Narodowym, niemniej cieszy nas, że jesteście liczni i interesujecie się meczem Łomży Industria Kielce! No to lecimy! :D

20:46

Zapoznajcie się ze składami obu zespołów. Są one dostępne w naszej relacji. Kto wygra ten mecz?! Jak typujecie? Szkoda, że w Barcelonie nie ma Tomasza Gębali. Zatem na lewym rozegraniu jest teraz tylko Szymon Sićko.