HBC Nantes

22:15

Najskuteczniejszy w ataku był po naszej stronie Tournat!

22:14

Gratulujemy super wyniku. Kibice z trybun skandują JESTEŚCIE NAJLEPSI i oby tak było w tym sezonie!

22:13

I TO WSZYSTKO. Łomża Industria Kielce wygrywa pierwszy mecz w tej edycji Ligi Mistrzów!

60. minuta (40:33)

Breteche w słupek. Ale zaraz jest faul, żółta kartka dla nas i rzut karny, który goście zamieniają na bramkę.

59. minuta (40:32)

Nie wykorzystujemy tego i teraz to Nantes jest w ataku.

Kielczanie w ataku pozycyjnym. nie udało się wyjść do szybkiej kontry. Piłkę dostaje Tournat, którzy przepycha się z dwoma przeciwnikami. Rzuca w kierunku bramki, ale wcześniej sędzia odgwizduje przewinienie w obronie.

58. minuta (40:32)

WOLFF BRONI! Ekwilibrystyka u tego pana znów daje radę!!! Co za kot!

57. minuta (40:32)

Portela notuje trafienie. Prawie przechwyciliśmy piłkę od przeciwników, ale ostatecznie i my ją gubimy. To zamieszanie wykorzystuje Nantes.

56. minuta (40:31)

Kielczanie notują kolejną stratę, ale udaje im się nie stracic gola tym razem. Zatrzymujemy piłkę u siebie, robimy szybkie wznowienie i z dystansu rzuca od parkietu piłkę kozłem Sićko. Rzut bardzo niepozorny, ale Pesić nie był na to przygotowany i tracą gola!!! Kielczanie w bramką nr 40.

55. minuta (39:31)

Shkurinskiy rzuca gola.

54. minuta (39:30)

Minne wrzuca kielczanom bramkę nr 30. Nantes blisko wyniku, a jednak baaardzo daleko. Czas im się skończy, nie dogonią tego. Zwłaszcza, że Remili rzuca teraz gola!!!

53. minuta (38:29)

Nantes nie zdołało przeforsować naszej defensywy. Ta teraz proponuje rywalom bardzo ciężkie warunki. Super!!! Tracą piłkę i do ataku wychodzi teraz Łomża Industria Kielce. Jest rzut, ale broni to Pesić!

52. minuta (38:29)

Odnotujmy - Moryto rzucił bramkę na 38:29.

52. minuta (37:29)

Broni Wolff, mamy łatwą kontrę, którą na bramkę zamienia Moryto. Wcześniej przy akcji Nantes mamy dużo szczęścia. Po rzucie piłka odbija się od naszych dwóch słupków i wypada z pola :D

Thrastarson!!!

52. minuta (36:29)

A teraz po golu Minne i Moryto!

51. minuta (35:28)

Nantes przy akcji ofensywnej robi BŁĄD KROKÓW!!! Ale byk. No i szybka kontra, do akcji wychodzi Daniel i mamy bramkę!!! Bramkarz gości się prężył, jak tylko mógł, ale nie zdołał tego wyjąć.

50. minuta (34:28)

Moryto! Pudło!!!

Jest karny dla kieleckiego zespołu. Dobrze, dobrze! Trzeba nieco przystopować zapędy Nantes, bo się rozkręcają.

49. minuta (34:28)

Oczywiście bramkarz drużyny przeciwnej zdążył już wrócić z banicji. A teraz gol dla gości.... Ajajajaj!

49. minuta (34:27)

Remili trafia do siatki! Brawo! Trzymamy się bezpiecznego dystansu.

48. minuta (33:27)

Wznowienie, błyskawiczna akcja i Minne trafia do siatki. Piłka leciała w ogormną prędkością.

48. minuta (33:26)

Czekamy na wideo :)

Sićko podaje do Tournata i mamy kolejnego gola na koncie Francuza!

48. minuta (32:26)

Znowu trafia Toto.

47. minuta (33:26)

O czas poprosił trener Nantes.

47. minuta (32:25)

Toto na kole był nie do upilnowania. Rzuca bramkę. Przepchnął się wręcz na tym kole. Probujemy odrobić szybko, na skrzydle z piłką jest Moryto, jednak broni to bramkarz drużyny przeciwnej.

47. minuta (32:24)

Moryto niezawodny! Kolejny gol z karnego!

46. minuta (31:24)

Odriozola 2 minuty kary i karny dla Kielc.

45. minuta (31:24)

Ovnicek gol!

44. minuta (31:23)

Gol Minne daje wynik 30:23, na szczęście Karaliok trafia! I mamy odrobienie tej małej straty.

43. minuta (30:23)

Minne rzuca obok tułowia Wolffa i piłka w siatce.

41. minuta (30:22)

Wolff!!! Ależ obrona! Wyskoczył do akcji Odriozola, jednak Wolff był sprytniejszy! Super obrona!

40. minuta (30:22)

Cuda, po prostu cuda. Ale przechodzimy do gry. Kielczanie atakują, próbują się przebić przez defensywę, jest rzut i... strata. Nantes wybiega do ofensywy, jednak muszą to układać pozycyjnie. Do akcji rzutowej dochodzi Odriozola, jednak nie trafia w siatkę. Piłka przelatuje lobem nad poprzeczką.

39. minuta (30:22)

Co tu się dzieje!!! Ależ bramka! Mamy gola kolejki!!! łooo!!! Nantes traci inicjatywę, biegniemy do kontry. Nahi przewodzi, kozłuje, próbuje podać do Karacicia na lewej stronie, ale piłka odbija się od muru i szybuje w górę. Kiedy wydaje się, że jest po akcji, Nahi wyskakuje tyłem do bramki najwyżej spośród wszystkich i pakuje ją jakimś cudem do bramki!!! Ależ gol!

38. minuta (29:22)

Karny dla Kielc! Kończy do pozytywnie Moryto!!!

37. minuta (28:22)

Kounkoud trafia, ale tylko w słupek! Super wejście do środka ze skrzydła, ale nie zmieścił tego! Piłka odbiła się tak niefortunnie, że mogło się skończyć kontrą dla przyjezdnych, ale ostatecznie do tego nie doszło.

Briet z kolejnym golem. Poszerza wór bramek kosztem ekipy z Kielc.

36. minuta (27:20)

Odbiliśmy się od obrony, do kontry pobiegł Odriozol i pokonał kielczan bez problemu. Ale szybko idziemy po swoje. Błyskawiczna akcja wykończona przez Karacicia!

35. minuta (27:20)

Briet po raz kolejny.

34. minuta (27:19)

Super akcja Kielc! Karacić wbiega na pełnej prędkości w rozerwaną obronę gości, dostaje piłkę i pokonuje ichniejszego bramkarza! Ależ akcja, palce lizać!

33. minuta (26:19)

Obecnie Nantes jest w ataku pozycyjnym. Rozerwał nasze szyki obronne sprytny Ovnicek, by dzieła dokonał po jego podaniu Briet!

32. minuta (26:18)

Dylan po raz kolejny!!! Brawo!

31. minuta (25:18)

Nantes gubi się w ataku pozycyjnym i tracą piłkę. Kielczanie zanotowali przechwyt, ale kontratak wydawałby się trudny, dlatego przeszliśmy do pozycyjnego. Decyzja super, bo ze skrzydła piłkę dostał Nahi, sprytną dokrętką wykiwał bramkarza gosci i jest kolejny gol!

30. minuta (24:18)

I mamy bramkę na dzień dobry! Karaliok!

0. minuta (23:18)

OK. Przystępujemy do gry. Łomża Industria Kielce juz gra. Jest w ataku pozycyjnym.

Ktoś chętny na Barcelonę? Jeśli tak, to bilety tylko do jutra!

Kielczanie ustawieni w wianuszku. To znak, że już gramy! Wracamy do dobrej zabawy na najwyższym poziomie!

Jest bardzo dobrze! Teraz tylko nie popsuć <3

Koniec pierwszej połowy (23:18)

Nieźle, szalone tempo, dużo biegania i intensywności.

Koniec pierwszej połowy.

30. minuta (22:17)

Kielczanie mają kilkanaście sekund na zdobycie bramki. na prawą stronę linii szóstego metra schodzi Daniel Dujszebajew i rzuca bombę na bramkę rywala. Jednak goście szybko odpowiadają i pierwsza połowa kończy się wynikiem 23:18.

Remili PRAWIE pokonuje bramkarza drużyny przeciwnej. Przedarł się przez obronę, został tylko bramkarz, ale nie udało się zaliczyć kolejnej bramki. Jeszcze kielecka strona bierze czas!

29. minuta (22:17)

Cavalcanti probuje rzutu spod biodra, ale Wolff to wyczuł i obronił! Wspaniała interwencja!

Thrastarson!

28. minuta (21:17)

Tournat z kolejną bramką. Goście próbują kontrować, ale nie!!! Wolff! Wyjmuje to!

27. minuta (20:17)

Marchan Ccriado nie dał się zatrzymać kieleckiej ekipie. Kołowy wepchnął nam piłkę do siatki z bardzo bliska.

26. minuta (20:16)

MORYTO!!! Jest bramka!

26. minuta (19:16)

Rzut karny dla Łomży Industria Kielce! Będzie próbował to trafić Arek Moryto.

Cavalcanti z bramką.

25. minuta (19:15)

A teraz Sanchez sam trafia ze skrzydła! Chwilę wcześniej przed stratą gola ratuje nas Wolff, który dopiero co wszedł na parkiet.

24. minuta (18:15)

Kolejna super współpraca Sancheza z Tournatem. Pierwszy markuje rzut, po czym podaje, a drugi łapie, a następnie egzekwuje swoje pod bramką rywala!

23. minuta (17:15)

Minne z kolejnym golem. Nie dają się usadzić wicemistrzowie Francji.

23. minuta (17:14)

Super podanie bodaj Sancheza do Tournata. Piłka poleciała tyłem do niepilnowanego kołowego kieleckiej ekipy, a ten przywalił w bramkę bez litości!

22. minuta (16:14)

Minne z golem. Za łatwo wpada, za łatwo!

21. minuta (16:13)

Odriozola Yeregui notuje bramkę. Lecimy na niezwykłym tempie. Szykuje się zmiana w kieleckiej bramce. Teraz znowu gol po kieleckiej stronie, a to za sprawą Daniela Dujszebajewa! Podziurawił defensywę Nantes!

20. minuta (15:12)

Ajj... Depczą nam po piętach! Trafia Dreteche. Ale szybko odrabiamy tę stratę, bo bramkę trafia  ekipa z Kielc!

19. minuta (14:11)

Rivera Folch notuje kolejnego gola.

18. minuta (14:10)

Yeregui trafia, zaraz odpowiada Tournat. A teraz jeszcze mamy dwóch zawodników z karami - Thrastarson oraz Maqueda!

17. minuta (13:8)

Maqueda z koła wyskoczył i zanim upadł z potęznym impetem na parkiet, piłka wpadła do siatki. Ale mamy szybką odpowiedź kielczan. Bramkę notuje Daniel Dujszebajew!

17. minuta (12:7)

Remili obok!

16. minuta (12:7)

Kielczanie teraz w ataku pozycyjnym. Sićko przyśpieszył tempo na środku, wybiegł na czystą pozycję, dostał piłkę i posłał petardę w okienko!!! Jest gol!

16. minuta (11:7)

Jest odpowiedź gości. Toto trafia.

15. minuta (11:6)

Sićko! Znowu trafienie z dystansu.

14. minuta (10:6)

Minne zdobywa bramkę, a na 2 minuty na ławce ląduje Karaliok.

13. minuta (10:6)

Minne pudłuje, lecz po kolejnej stracie do akcji bramkowej dochodzi Nantes. I trafia! Tym razem do protokołu wpisuje się Toto.  Kielczanie odpowiadają golem z koła. Karaliok!

12. minuta (9:4)

Kielczanie błyskawicznym wznowieniem próbowali oszukać rywali, ale podanie do Karalioka było niedokładne i mamy stratę.

11. minuta (9:4)

Nantes faulowane. Wznawiają grę. Jest wymiana piłki w ataku i strata! Nahi przejmuje, biegnie na bramkę rywala z wielkim luzem i pewnością, a jednak! Nie trafia! Lepszy w tym pojedynku okazał się bramkarz gości.

10. minuta (9:4)

Minne z golem. Przedarł się przez kielecki blok i z łatwością trafił do siatki. Szybko odpowiada Sićko, ale jego bomba obija słupek!

10. minuta (9:3)

Choć w sumie to się okazało, że to Kielce dłużej naradzały się w kółeczku. Oby podtrzymali tempo zdobywania bramek. A to jest potężne jak na razie!

Nantes bierze czas.

Karacić do Karalioka na koło, a ten kozłem pokonuje rywala.

9. minuta (8:3)

Kornecki sparował piłkę na słupek, wychodzimy do kontry, Nahi wylatuje w powietrze i... pudłuje!!! Obok bramki! Na szczęście była obcierka i gramy dalej w ataku.

8. minuta (8:3)

Alex Dujszebajew i Igor Karacić podwyższają wynik. Piorunujący początek!

7. minuta (6:3)

Jest gol Konkouda, ale błyskawicznie odpowiada Nantes pod postacią bramki Folch.

6. minuta (5:2)

Kielczanie obijają słupek, Nantes biegnie z kontratakiem, jednak faulują w ataku i do pozycyjnej ofensywy wychodzą teraz Kielce.

5. minuta (5:2)

I znowu kontra. Tym razem bramka Maquedy. W kilka sekund wpadły trzy gole. Niesamowite tempo.

5. minuta (5:1)

Minne z bombą na kielecka bramkę, jednak szybka kontra i mamy bramkę! Karacić!

4. minuta (4:0)

Ależ on teraz broni. Niesamowity początek w wykonaniu tego zawodnika. Teraz kielczanie w ataku pozycyjnym. Początkowo piłkę gubi Karacić, ale szybko się rehabilituje. Podanie do Nahiego i mamy 4:0!

4. minuta (3:0)

PO RAZ KOLEJNY! KORNECKI!

Mateusz Kornecki broni dziś po raz trzeci! Super, a za chwilę piłkę do bramki wkręca Sićko!!!

4. minuta (2:0)

Dwie minuty kary dla gości, a konkretnie dla Toto.

3. minuta (2:0)

Igor Karacić i mamy 2:0!!! Brawo proszę Pana!

2. minuta (0:0)

I jest bramka mistrzów Polski! Szymon Sićko!

Maqueda obroniony przez Korneckiego, który zaczął ten mecz w wyjściowym składzie!!! Brawo!

Ruszyliśmy!!! Nantes z ataku pozycyjnego. Na razie są serdeczności między zespołami, ale zacznie się zaraz wojna!

Zaczynamy kolejne zamieszanie w Lidze Mistrzów! Nowy sezon, nowe wrażenia, nowe emocje!!! Trzeba zacząć z wysokiego C, wygrać grupę i lecimy do kolejnego finału ;)

20:44

20:40

20:38

Mieliśmy na trybunach białe plamy, ale widać, że powolutku są one zapełniane. Na trybunach robi się gorąco.