KONIEC MECZU!!! Koniec!!! Fajnie, dziękujemy za uwagę!

Radomiak ma ostatnią akcję w meczu!

Z rożnego nic nie wynika, a z późniejszej akcji Szykawka ma żółta kartke.

Forenc piąstkuje na rożny. Uffff!!!

Alves uderza bezpośrednio!

Szymusik strata, Podgórski ratuje się faulem i mamy wolny dla miejscowych. Bardzo blisko pola karnego. 25 metrów. Na bezpośredni strzał.

Kielczanie na szczęście nie dali Radomiakowi tego zamknąć.

RADOMIAK WRZUCA W POLE KARNE, ROBI SIĘ NIEBEZPICZNIE.

5 minut doliczone.

Deaconu i Szymusik za Deje oraz Łukowskiego.

Radomiak zaspał, Deja do Błanika krótko, uderzenie z pierwszej i jesteśmy blisko kolejnej bramki!!! Nad poprzeczką.

Podgórski dośrodkowuje po ziemi, jednak miejscowi przerywają i wybijają na rożny.

Korona obecnie niezainteresowana grą piłką. Oddają inicjatywę Radomiakowi i czekają na ich potknięcie.

Radomiak nie kładzie się na murawie, nie poprzestaje, stara się robić swoje. Teraz w ataku pozycyjnym.

Żółta kartka dla Błanika za wykopanie piłki po gwizdku.

no to będzie im ciężko to teraz ogarnąć :)

Radomiak traci piłkę pod własnym polem karnym!!! BŁANIK ODEBRAŁ UDERZYŁ I MAMY BRAMKĘ!!! Trudna sytuacja! Piękne uderzenie! 18 metrów do bramki! Super uderzenie!

Korona traci, Radomiak przeprowadza lewa stroną kontratak! Uderzenie blokuje Petrow, a spowolnioną piłke łapie spokojnie Forenc.

Radomiak prowadzi oblężenie, a Korona spokojnie broni. Kielczanie nieźle.

Wolny z bliska dla Radomiaka, Zebić powalczył, wybił, Radmiak się pogubił i aut dla Korony. To był niebezpieczny wolny, ale bezpiecznie się dla nas zakończył.

Pik za Pawłowskiego i Sokół za Cele.

Dwie zmiany po stronie miejscowych. Plus przerwa na wodę.

Prawda :)

Danek przjmuje, podanie do środka do Dei, ten uderza, jednak strzał zablokowany!

Wchodzą - Sewerzyński za Szpakowskiego i Szykawka za Śpiączkę.

Kibice Radomia sfrustrowani sytuacją na boisku. Na wejście czekają Szykawka i Sewerzyński. Czekają.

Rzut wolny dla Korony.  Na jej połowie.

Rzut sędziowski dla Radomiaka, bo jeden z zawodników Korony mocno oberwał piłką. Radomiak próbuje konstruować, ale to Korona notuje przechwyt. Na krótko. Znowu Radomiak.

Zakotłowało się pod bramką Korony! Forenc piąstkuje, a kolejny strzał zablokowany. Radomiak kontynuuje. Kielczanie jeżdżą na czterech literach, żeby nie dopuścić do strzału. Kolejne uderzenie, ale zablokowane.

Trojak żółta kartka i wrzutka dla Radomiaka.

Petrow wyczyścił! Ale to zrobił. Choć baliśmy się, że będzie to na kartkę i karny.

CZYSTE WEJŚCIE!!!

Będzie VAR! Wejście zdecydwane zawodnika Korony Kielce w okolicy pola karnego. Było sam na sam, więc tam może być karny, ale i czerwona kartka. Ciekawe.

Aut na wysokości pola karnego Radomiaka. Podgórski przy piłce, próbował dśrodkować, ale był ustawione plecacmi i zabrakło mu miejsca. Strata! Śpiączka źle podał i jest KONTRA!

Machado żółta kartka.

Abramowicz będzie wrzucał z autu. Trener przestrzegał, że to piłkarz o najlepszym wyrzucie w Ekstraklasie. Jednak tym razem nie zagroził.

Błanik za Takaca! Jak to poukładamy na boisku? Zmiana interesująca.

Radomiak przygasł. Brakuje mu pomysłu. Nie ma tej werwy i chęci do prowadzenia akcji pozycyjnych, jak to miało miejsce jeszcze niedawno.

Na rozgrzewkę idzie też Jacek Kiełb.

Bolesny faul. Trojka siedzi i czeka aż mu przejdzie.

Trojak świetnie przeczytal akcję Radomiaka, zanotował przechwyt 30 metrów od bramki i został sfaulowany.

Od nas wejdzie wkrótce Błanik.

Łukasik i Leandro schodzą, a za nich Luizao i Semedo.

Takac z lewej strony wrzuca na Szpakowskiego, jednak wyprzedza akcję zawodnik gospodarzy i piłka kasowana w powietrze.

Dogranie na Śpiączkę, ale ten nie dochodzi do piłki.

Faul dla Korony na połowie rywala. Do bramki daleko, strzału bezpośredniego nie będzie.

Ale nie ma bramki. Obok słupka!!!

Danek dośrodkowanie z daleka na Śpiączkę, ten uderza z główki!!!

Korona Kielce przeprowadza atak prawą stroną, jednak kończy się faulem. Radomiak wznawia i bawi się w posiadanie. Jednak traci, Łukowski robi rajd do przodu, jednak nie ma kolegów do gry i podaje do tyłu, na grę pozycyjną.

Dobra wiadomość.

Radomiak cały czas przy piłce. Probuje forsować Koronę prawą flanką.

Trojak świetny odbiór ale strata znów przy zbyt dużej zabawie z jego strony. Strata w niebezpiecznej strefie, ale kielczanie to wyblokowali.

Takac strata w środku pola. Aut dla Radomiaka przy linii środkowej.

Dośrodkowanie w pole karne Korony Kielce, wybijamy, a na dodatek faul na Koronie.

Początek bez zmian.

Piłkarze Korony odprawili w kółeczku rytuał piłkarski i szykują się do gry. Jesteśmy ustawieni i czekamy.

WRACAMY DO GRY!

Koniec pierwszej połowy

Sędzia do niego nie dopuścił. Kończymy pierwszą część meczu.

Kolejny aut!!!

Piłka zablokowana i jeszcze jeden aut dla Korony.

Nie będzie VARu. Tam było podejrzenie ręki u Radomiaka, jednak nic nie było. Gramy dalej. Wrzutka Korony w pole karne, Radomiak przebija na aut.

Będzie VAR? Będzie? :)

Będzie VAR.

Dorśrodkowanie, Deja bije glową, ale futbolówka zablokowana, jeszczce wślizgiem wlatuje w nią inny piłkarz żółto-czerwonych i jest kolejny rożny. Tymczasem mamy doliczone 2 minuty.

Majchrowicz przebija centrę na druga stronę. Golkiper miejscowych przytomnie.

Zebić SUPER PODANIE PROSTOPADŁE! Piłka dociera do Podgórskiego, podanie do Śpiączki!!! Ubiegli go na piątym metrze zawodnicy drużyny przeciwnej!!! Teraz rożny dla gości.

Dośrodkowanie Radomiaka, broni Trojak.

Deja wybija centrę!!! Ależ nie bezpieczna.

ŁUKOWSKI!!!! Podanie wszerz pola karnego do Podgórskiego!!! Nie zdążył, nie zdążył Podgórski i przy okazji skosił rywala.

Przepraszamy, jednak Łukowski. Żółta kartka dla tego zawodnika. A dośrodkowanie nad poprzeczką. Uff...

Tuż przed polem karnym Takac, doslownie centymetry Takac zatrzymuje nieprzepisowo rywala. Wolny na narożniku pola karnego z lewej strony patrząc na perspektywę naszego bramkarza.

Rożny Radoamiaka, Korona broni, Zebić wybija!!!!

TAKAC UWIALNIA SIĘ SPOD OPIEKI RYWALA NA LEWEJ STRONIE!! ZASŁONIŁ SIĘ PO PODANIU, PODAŁ NA SPIĄCZKĘ, TEN WALI PO SŁUPKU I GOOOOL!!!

Wrzutka z rożnego, Forenc mija się z piłką, nikt tego nie crossuje w kierunku bramki, jeszcze Abramowicz dorzuca, ale niedokładnie. Koniec tej akcji.

Szansa dla Radomiaka, podanie prostopadłe, prawie przejmuje to zawodnik gospodarzy, jednak kielczanie czyszczą i jest rożny.

Abramowicz obok bramki!!!

Łukasik teraz będzie wrzucał z narożnika. Kielczanie przebijają centrę na aut po drugiej stronie boiska.

Obok bramki! Były obcierka, więc mamy rożny.

Grunt to nie stracić. Choć może być problematyczne. Łukasik uderza!

Maurides faulowany. 30 metrów do bramki Korony. Mamy problem.

Przerwa na uzupełnienie płynów. Ciepło jest, trzeba się nawadniać. Pamiętacie o tym podczas wysiłku fizycznego? ;)

RADOMIAK!!! ALE AKCJA! Maurides poleciał w powietrze z pełnym impetem, strącił piłkę wrzuconą z roznego w kierunku bramki, ale ta poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

Gospodarze w zielonych trykotach nabijają pozycjonowanie, ale wyników brak.

Radomiak przy piłce. Szuka miejsca, gra pozycyjnie.

Aj.... nie trafił. Ale i tak był na spalonym.

Danek dostaje prostopadła piłkę, uderza!!!

Forenc od bramki. Może teraz akcja Korony.

Rożny dla Radomiaka: Rossi wygrywa pozycje do strzału głowy ze Szpakowskim, ale jego piłka leci wysoko nad bramką. Bez konsekwencji.

Cały czas mamy zero do zera. Oba zespoły nie kwapiły się na super akcje ofensywne. Zachowawczo.

Rożny dla Korony. Deja będzie wrzucał w pole karne. Piłka przebita przez miejscowych i mamy kolejny róg dla Korony.

Kielczanie mocno i zdecydowanie w defensywie. Ale ataki już pozostawiaja wiele do życzenia.

Kielczanie w komplecie oczekują na wrzutkę. Wrzutka, Danek przebija, kielczanie próbują lagą do przodu, ale za daleko i Łukowski bez szans na dogonienie.

Centra w pole karne Korony!!! Maurides nie doskakuje do pilki! Za chwilę powtórka, kielczanie wybijają i mamy rożny.

A teraz ciekawostka, bo statystyki wskazują większe posiadanie piłki Korony Kielce.

Rzut wolny dla Radomiaka na naszej połowie. Będzie wrzucał Alves, ktory ma około 35 metrów. Petrow wybija to szczupakiem, ale piłka wraca w pole karne. Jednak centra niedokładna. Forenc od bramki.

Piłkarsko nie dzieje się zbyt wiele. Oba zespoły wykonują dużo pracy w środku pola. Radomiak prowadzi grę, nabija posiadanie, a kielczanie odpierają ataki i szukają możliwości do przeprowadzenia kontrataku.

Petrow blokuje Mauridesa! Ale i tak na spalonym zawodnik Radomiaka.

Dla Korony dzisiejsza sytuacja nie jest komfortowa. Trzeba się przełamać po dwoch porażkach. Naszym zdaniem w Radomiu dobry będzie nawet remis. A Wy? Tylko zwycięstwo, czy jednak szukamy konsensusu? :)

Korona Kielce nastrojona defensywnie. Więcej posiadania oczywiście po stronie gospodarzy. Kielczanie cofnięci czekają na rozwinięcie sytuacji boiskowej. Raczej nam się nie śpieszy. Wysoko tylko Łukowski i Śpiączka.

Na razie sporo spokojnej gry. Raczej nie ma tutaj rąbanki i próby przełamania rywala. I jesteśmy świadkami wyrównanego meczu, to najwazniejsze.  Kielczanie nie dają się zdominować.

Danek dośrodkowanie w pole karne! Miejscowi się bronią.

Łukowski zaliczył przechwyt, popędził w kierunku bramki, ale był sam na 4 rywali i w końcu futbolówkę stracił.

Kolejna centra Radomiaka. Żółto-czerwoni pod presją. Ale teraz to jeden z Koroniarzy jest faulowany, co daje nam wolny z naszej połowy boiska.

Podanie krótkie, próbuje to puścić zawwodnik Radomia, ale Zebić bardzo przytomnie uwalnia nas spod tej presji mocnym wykopem.

Łukasik będzie wrzucał w pole karne.

Pierwszy rzut rożny. Mamy 30 sekund i Radom już oddał jeden strzał. Leandro próbował, ale bezradnie.