Łomża Vive Kielce

37:35

Telekom Veszprem

17:13

Dziękujemy za uwagę i już teraz zapraszamy na jutro! O godz. 18:00 wielki finał Ligi Mistrzów z udziałem Łomży Vive Kielce!

17:07

Jest wielka radość z kibicami, ale trudno, aby było inaczej! Brawo Łomża Vive Kielce!

17:06

Ta drużyna pisze historię! Może nie był to idealny, rewelacyjny mecz, ale wygrany! Kielczanie przegrywali po pierwszej połowie, ale na drugą wyszli niczym inna drużyna i szybko odwrócili losy tej rywalizacji i nie oddali prowadzenia do samego końca. Z głową, mądrze, konsekwentnie. Tu była walka jeden za drugiego. Piękny dzień dla Kielc, ale wierzymy, że jutro będzie jeszcze lepszy! A kto będzie drugim finalistą? Odpowiedź na to pytanie poznamy wieczorem - o godz. 18:00 pojedynek THW Kiel z Barceloną!

17:04

Jeszcze gol dla Węgrów, ale to już jest koniec! ŁOMŻA VIVE KIELCE AWANSOWAŁA DO FINAŁU LIGI MISTRZÓW!

70. minuta (37:35)

a

60. minuta (37:34)

Veszprem kryje 1-1, kielczanie wycofują bramkarza i robią przewagę w polu. Kończy się to bramką Nahiego! ŁOMŻA VIVE o krok od FINAŁU!

59. minuta (36:34)

Arkadiusz Moryto daje Kielcom bardzo bardzo ważną bramkę, ale jest też odpowiedź Veszprem. Trzydzieści sekund do końca i czas dla Dujszebajewa. Tego nie da się popsuć!

58. minuta (35:33)

Dwie minuty do końca, dwie bramki przewagi kielczan. Jak to się zakończy?!

58. minuta (35:32)

Karaliok musi zejść na dwie minuty na ławkę.

57. minuta (35:32)

Strlek ma dziś sposób na Wolffa, teraz sprytnym lobem pokonuje go ze skrzydła. To już jego siódme trafienie dzisiaj.

57. minuta (35:31)

Andreas Wolff! Może nie bronił dziś najlepiej, ale interwencja sprzed chwili zasługuje na słowa uznania!

56. minuta (35:31)

Szymon Sićko wzbił się w powietrze i pofruuuuuuuunął! Piękna bramka i w niezwykle ważnym momencie.

56. minuta (34:31)

Sędziowie biorą challenge, sprawdzają, czy Alex Dujshebaev został uderzony w twarz. Analiza pokazuje - to było niebezpieczne zagranie, ale tylko na dwie minuty kary.

55. minuta (34:31)

55. minuta (34:30)

Dwa duże błędy Węgrów i dwie szybkie bramki dla Kielc!! Najpierw Karacić, po chwili Dani Dujshebaev! Sukces jest już bardzo blisko, trzeba to wytrzymać!

54. minuta (32:30)

Obie drużyny grają teraz bardzo ostrożnie. Po bramce Karacicia szybka odpowiedź Lauge Schmidta.

53. minuta (31:29)

Pamiętajcie, że nasza transmisja i wynik odświeżają się co minutę automatycznie. Nie musicie więc robić tego ręcznie! :) Przyda się w końcowych, najważniejszych minutach tego spotkania.

Kapitalna interwencja Corralesa zatrzymuje rzut Alexa Dujshebaeva. Po tej akcji czas dla trenera Talanta Dujszebajewa.

Rasmus Lauge zdobywa bramkę dla Veszprem.

52. minuta (31:28)

Świetnie karne rzuca dziś Arek Moryto!

51. minuta (30:28)

Tym samym Andreas Nilsson zmniejsza straty Veszprem.

50. minuta (30:27)

Jest trafienie nr 30 dla Kielc, które zdobywa Uladzislau Kulesz!

49. minuta (29:27)

Nieporozumienie w szeregach kielczan wykorzystują Węgrzy i zbliżają się na odległość dwoch bramek.

47. minuta (29:26)

Tomasz Gębala dostaje dwie minuty za faul, a Marguc nie myli się z karnego.

47. minuta (29:25)

46. minuta (29:25)

Igor Karacić przedziera się i rzuca! Coraz bliżej kluczowego fragmentu tego meczu.

45. minuta (27:24)

Adrian Sipos zostaje zawieszony na dwie minuty.

Strlek i Nenadić zmniejszają straty Węgrów. Do końca jeszcze może się dużo wydarzyć.

44. minuta (26:22)

Chwila bez bramki, ale przełamuje ją Kulesz, który ładnie popracował na obrocie.

43. minuta (25:22)

Był blisko Wolff, ale nie dał rady zatrzymać rzutu Strleka, choć piłka przeleciała mu po rękach. W starciu ze skrzydłowym Veszprem ucierpiał Vujović, który pracował w obronie.

43. minuta (25:21)

Trener Telekomu Vepszrem reaguje na słabszą grę swojego zespołu i bierze czas

42. minuta (25:21)

Haukur Thrastarson, po chwili Branko Vujović i jest 25:21!

41. minuta (23:21)

Gasper Marguc wykorzystał rzut karny.

40. minuta (23:20)

Pierwsze minuty drugiej połowy to diametralna zmiana obrazu gry. I oby tak już zostało do końca!

39. minuta (23:20)

Aj, pech Moryty! Rzucał z własnej połowy do pustej bramki i trafił w słupek, na szczęście piłkę zebrał Nahi i dobił ją do bramki!

39. minuta (22:20)

Arek Moryto skutecznie wykonuje rzut karny. Sytuacja się odwróciła - po świetnym początku drugiej połowy, teraz to kielczanie na dwubramkowym prowadzeniu!

38. minuta (21:20)

W ciągu ośmiu minut drugiej połowy rezultat to 5:2 dla kielczan.

38. minuta (20:21)

37. minuta (20:21)

36. minuta (20:21)

Dwa trafienia Moryty z rzędu dają kielczanom długo wyczekiwane prowadzenie!

35. minuta (20:20)

Wracamy na drugą część meczu! Kielczanie zabrali się za odrabianie strat, jest remis 20:20.

0. minuta (16:18)

Po pierwszej połowie Łomża Vive Kielce przegrywa z Telekomem Veszprem 16:18.

30. minuta (16:18)

Tournat trafia w ostatnich sekundach, potem rzut przez całe boisko i... wideoweryfikacja! Tej bramki dla Veszprem sędziowie nie uznali - została zdobywa milisekundy po syrenie.

30. minuta (15:18)

Nenadić zdobywa bramkę, ostatnie sekundy i piłka dla Kielc.

29. minuta (15:17)

Nicolas Tournat zdobywa bramkę po czasie.

28. minuta (14:17)

Chwila zawahania w kieleckich szeregach, bo Veszprem ma trzy bramki przewagi.

27. minuta (14:16)

Jorge Maqueda trafia po raz pierwszy dzisiaj.

25. minuta (13:14)

Łomża Vive pracuje na boisku i goni wynik! Jest 13:14.

24. minuta (11:14)

23. minuta (11:14)

Nahi zatrzymany ze skrzydła, a w odpowiedzi 14:11.

22. minuta (11:13)

Alex Dujshebaev wziął akcję na siebie i przedarł się przez obronę Veszprem. Potem jednak odpowiada Nenadić.

21. minuta (11:12)

Strlek pokonuje Wolffa ze skrzydła.

20. minuta (11:11)

Aleeee brama Sićki! W swoim stylu huknął z daleka!

19. minuta (10:11)

Skutecznosć obron w tym momencie: 41% Veszprem, tylko 15% Kielce. Do poprawy!

18. minuta (10:11)

Po bramce Dujshebaeva mieliśmy już remis, ale Veszprem znów na prowadzeniu.

17. minuta (9:10)

A Wy jak oglądacie dzisiejszy mecz? :)

16. minuta (9:10)

I znów kołowy w roli głównej. Arciom Karaliok w swoim stylu odnalazł się na obrocie, zdobywa ważną dla Kielc bramkę.

16. minuta (8:10)

Gasper Marguc wykorzystuje rzut karny. Na razie w Kolonii wymiana ciosów.

15. minuta (8:9)

Dobra piłka na koło i trafienie Nicolasa Tournata!

14. minuta (8:9)

Arek Moryto zmieścił piłkę w siatce, ale po chwili swoje trafienie nr 3 notuje Omar Yahia.

13. minuta (6:8)

Nenadić pokazuje klasę. Wolff w prawo, piłka w lewo i Veszprem znów ma dwie bramki przewagi.

12. minuta (7:6)

Igor Karacić przerywa impas kielczan, którzy stracili trzy bramki z rzędu.

11. minuta (7:5)

Mieliśmy wideoweryfikację, po której Blagotinsek zostaje odesłany na dwie minuty kary. To efekt faulu na Dujshebaevie.

10. minuta (7:5)

Kentin Mahe decyduje się na mocny, niesygnalizowany rzut, który ląduje w bramce. Telekom Veszprem na dwubramkowym prowadzeniu.

9. minuta (6:5)

Co za tempo. Teraz dwie bramki z rzędu dla Węgrów, którzy wychodzą na prowadzenie.

8. minuta (5:4)

Corrales z dobrą interwencją, dzięki której broni rzut Karacicia. Ale piłka dla kielczan - sędziowie sygnalizują przewinienie. Jest karny i na przeciwko Arek Moryto. W pierwsze tempo, pewnie, mamy bramkę!

7. minuta (4:4)

Caly czas na styku. Blaz Blagotinsek na remis!

7. minuta (4:3)

Corrales broni pierwszy rzut, ale wobec dobitki jest bezsilny. Arciom Karaliok zdobywa bramkę na 4:3.

6. minuta (3:3)

Manuel Strlek doprowadza do remisu.

6. minuta (3:2)

5. minuta (3:2)

Broni Wolff, a po chwili pierwsze prowadzenie Łomży Vive Kielce. Co za tempo tego meczu. Szymon Sićko!

4. minuta (2:2)

Co za goooooooool! Podwójna wrzutka w powietrzu, bramka, która zostanie z nami długo po tym półfinale! Przepiękne trafienie kielczan, które ląduje na konto Karacicia!

3. minuta (1:2)

Jest pierwsza kara! Dwie minuty dla Ligetvariego.

Kielczanie znów nie dali rady zatrzymać Yahii, który trafia drugą bramkę. W odpowiedzi zatrzymywany Gębala.

2. minuta (1:1)

Moryto szybko odpowiada i jest remis!

1. minuta (0:1)

Telekom Veszprem rozpoczyna rzucanie w półfinale Ligi Mistrzów! Omar Yahia pokonał Wolffa.

Zaczynają kielczanie! Składy obu drużyn w zakładce po prawej stronie!