Zapraszamy na CKsport.pl. Tam wiele materiałów związanych ze starciem w Tychach.

Dziękujemy za dziś!

Mimo wszystko zacieramy ręce na 26 maja. Korona zmierzy się wtedy z Odrą Opole w półfinale barażu. Początek o godz. 18.

Koniec!

Ten mecz, ten gol, ten wynik, nie ma wielkiego znaczenia, ale takie sytuacje uświadamiają z jakimi obawami możemy podchodzić do czwartkowego barażu.

Wołkowicz pewnie z 11. metra.

GOL!

Decyzja podtrzymana.

Zapytowski jest teraz opatrywany. Mamy długą przerwę. Możliwe, że do akcji wkroczy VAR.

Co za błąd Zapytowskiego. Bramkarz wyszedł do dośrodkowania na 15. metr, źle odczytał tor jej lotu i wskoczył na plecy Daniela Rumina.

Rzut karny dla GKS-u!

Strzeboński z żółtą kartą.

Instynktowna interwencja Zapytowskiego. Golkiper zatrzymuje strzał z okolic 4. metra.

Okazja dla GKS-u!

Teraz okazja dla miejscowych. Bierze na siebie strzał Szymusik. Obrońca ponownie ucierpiał.

Podgórski do Szykawki, jednak na pozycji spalonej był Białorusin.

Zarandia z dystansu! Mocno obok słupka.

Oba zespoły z utęsknieniem wyczekują końcowego gwizdka.

Górski indywidualnie. Rzut rożny.

Korona miała szansa w tej kontrze, ale źle zachował się Filipe Oliveira.

Zarandia... za lekko.

Świetna indywidualna akcja Szykawki. Będzie rzut rożny dla Korony.

Tym samym odpowiadają goście:

Dzięgielewski za Kargulewicza.

Swoje minuty dostanie też Evgeniy Szykawka. Białorusin zmienia Jakuba Łukowskiego.

Łukowski sprytnie się zastawił i wywalczył rzut wolny w środkowej strefie.

Szansa dla tyszan. Kargulewicz mocno w pole karne, ale czujnie Michał Koj.

Zarandia wziął akcję na swoje plecy, jednak przekombinował i stracił piłkę.

Z minuty na minutę piłkarzom chce się coraz mniej. Tak to wygląda z perspektywy widza.

Zarandia kontra Jałocha. Bramkarz zgubił piłkę, jednak Gruzin nie zorientował się w jak korzystanej sytuacji się znalazł. Golkiper ma piłkę w rękach.

Wreszcie na połowie rywala większą liczbą zawodników zawitała Korona.

Centra w pole karne Zapytowskiego. Ta akcja miała ręce i nogi, ale na szczęście dla kielczan, oby się bez konsekwencji.

Od prawej do lewej teraz tyszanie.

To 9. korner dla gospodarzy, jednak efekt ten sam. Korona przy piłce.

Rzut rożny dla GKS-u.

Mamy wymuszoną przerwę. Na murawie leży Grzegorz Szymusik. Obrońca zmaga się ze skurczem w łydce.

Ponownie goście szukają zagrania na uwolnienie do Łukowskiego. Tym razem pewnie w tyłach miejscowi.

Dobra akcja z prawej strony Daniela Rumina, jednak świetny powrót zaliczył Jakub Górski.

Kolejna roszada zespołu z Tych.

Wachowiak za Kozinę.

Napastnik pada w polu karny, ale gwizdek arbitra milczy.

Szansa dla Łukowskiego. Sam na sam.

Kielczanie oddali pole rywalom. Gości nastawiają się na kontrataki.

Zmiana również w Koronie.

Miłosz Strzeboński za Dalibora Takaca.

Zmiany w ekipie tyszan.

Czyżycki i Malec opuścili boisko. Na nim pojawili się za to Piątek oraz Jaroch.

Rzut wolny dla GKS-u, ale fatalnie rozwiązany.

Widzew ponownie prowadzi. Bardzo dynamiczna sytuacja w czołówce.

Portugalczyk w kolejnej akcji fauluje Kozinę. Młody zawodnik GKS-u mocno ucierpiał.

Oliveira z dystansu. Bardzo słabo.

Wracamy na murawę w Tychach. Kontra Korony.

Ciekawe informacje napływają z Łodzi. Podbeskidzie wyrównało. Jest 1:1, co oznacza, że na ten moment łodzianie wypadają z drugiego miejsca na rzecz Arki Gdynia.

Korona miał rzut wolny, ale to rozegranie Zarandii z Takcem nie miało większego sensu.

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Wołkowicz.

Korona zmierza po kolejną bramkę. W poczynaniach kielczan widać duże chęci i mobilizację na wywalczenie 3 punktów.

Krótkie rozegranie, strzał Zarandii, ale... bardzo niecelny.

Teraz przewinienie na Sewerzyńskim.

Faul w środku pola Górskiego.

Trzy zmiany w Koronie.

Opuszczają plac gry Corral, Kiełb oraz Danek. Na murawie mamy Podgórskiego, Zarandie oraz Koja.

Ruszamy z drugą częścią gry!

Koniec pierwszej części gry. Korona prowadzi po golu z 27. minuty Takaca.

Kiks Sewerysia, ale bez konsekwencji.

Jedynym zagrożeniem z ich strony to stałe fragmenty. Teraz kolejny rożny.

Ale mało ruchliwości w grze tyszan.

Od dłużnego czasu w ataku pozycyjnym GKS.

Bez problemów łapie piłkę Zapytowski.

Przewinienie zmotywowanego Takaca. Okazje ze stojącej piłki, z okolic 40. metra.

Ależ zamieszanie. Piłkarski flipper w polu karnym miejscowych, ale GKS opanował sytuację.

Jeszcze jeden rzut wolny. Tym razem z prawej flanki.

Bezpośrednie uderzenie i świetna interwencja Jałochy.

Kiełb przy piłce.

Piłka przelatuje przez całe pole karne, tam zgrania je Łukowski i jest faulowany. Dobra okazja.

Będzie jeszcze jeden korner.

Danek na skrzydle. Kolejny rzut rożny.

Poza jedną chwilą nieporozumienia w obronie kielczan, Ci wygalają dziś bardzo pewnie z tyłu.

Dobra piłka zza linię obrony do Kiełba. Za lekki był to strzał głową kapitana.

Korona zamknęła GKS w hokejowym zamku.

Dużo przypadku w grze, jak i przy ekspediowaniu martwej piłki, gości.

Nieco za mocna piłka, ale GKS będzie miał jeszcze jedną okazję.

Kargulewicz wywalczył rzut rożny.

Spotkanie prowadzone jest pod dyktando kielczan. Podopieczni Ojrzyńskiego wydają się kontrolować ten mecz.

Znów bez większego zagrożenia miejscowi.

Rumin! Dobrze ustawiony Zapytowski. Rzut rożny dla tyszan.

Bramka Słowaka cieszy chyba podwójnie. Oby zszedł z niego ten ciężar, który blokuje jego niewątpliwy potencjał.

Daibor Takac! Pięknie przymierzył pomocnik. Ładny, plasowany strzał w krótki róg bramki zaskoczonego Jałochy.

GOOOL!!!

W odpowiedzi GKS, ale był spalony.

Corral do Kiełba. Na linii strzału stanął obrońca miejscowych. Trzecia dogodna szansa kapitana.

Takac świetnie znalazł wbiegającego Oliveire, ten zgrał piłkę do Łukowskiego. Napastnik za długo zwlekał. Strata.

Faul na Łukowskim w środku pola.

Danek do Kiełba...

Piłka nad poprzeczką.

Futbolówka wybita, ale jeszcze jest szansa.

Krótkie rozegranie. Kiełb nabija rywala. Będzie jeszcze jedna próba.

Składna akcja aktywnej lewej strony i kolejny rożny dla Korony.

Łapie piłkę Zapytowski.

Dobra praca w obronie Corrala. Aut dla gospodarzy.

Korona ponownie zakłada pressing, ale kielczanie byli spóźnieni, dzięki czemu GKS łatwo wyszedł spod opresji.

Ładna kombinacja Korony, świetnie piłkę do Kiełba zgrał Danek. Kapitan kielczan uderzał sytuacyjnie, ale ponownie górą wychodzi Jałocha.

Kiełb!!!

Takac wywalczył korner dla swojego zespołu.

Zaczęliśmy od rzutu sędziowskiego. Przy piłce Korona.

Leży na murawie Jakub Łukowski. Napastnik oberwał w twarz. Gwizdek sędziego jednak milczy.

Ciągle 0:0, choć obie ekipy stworzyły już świetne szanse na zdobycie bramek.

Ależ szansa dla Kargulewicza! Fatalnie zachowała się linia obronna kielczan.

Wrzutka, ale dobre piąstkowanie Jałochy.

Kolejny rzut wolny dla Korony. Tym razem sfaulowany Corral.

Co za strzał z prostego podbicia Łukowskiego. Piłka trafiła w poprzeczkę i plecy bramkarza, jednak jakimś cudem nie wpadła do bramki.

Łukowski!!!

Dobre podejście pod piłkę, po wykopaniu jej przez Zapytowskiego. Koroniarze zgarnęli futbolówkę i wywalczyli rzut wolny.

Korona spokojnie rozgrywa od tyłu.

Taka taktyka sprawia problemy rywalom, którzy często gubią się przy próbie rozegrania.

Wysoki pressing kielczan. Agresywnie grają zawodnicy Ojrzyńskiego.