Z trybun słyszymy JESTEŚCIE NAJLEPSI.

Na pewno w gronie najlepszych, ale będzie szansa to potwierdzić podczas F4 <3

22:14

22:12

Brawo ekipo! Zagraliście naprawdę super zawody! Montpellier nie mogło rywalizować dziś z tak mocnym zespołem.

22:12

22:11

KONIEC MAMY TO!!!

59. minuta (30:22)

Panic jeszcze poprawia statystykę gości.

58. minuta (30:21)

Branko Vujović dokłada od siebie kolejne trafienie! Kielczanie pokonują barierę 30 goli.

58. minuta (29:21)

Karalek i Dani po bramce!

57. minuta (27:20)

Kornecki broni!!! Super Panowie!

56. minuta (27:20)

Montpellier ma karnego.

A teraz to kielczanie notują bramkę. Dylan Nahi bohaterem akcji!

56. minuta (26:20)

Simonet i jest gol.

55. minuta (26:19)

Thrastarson podaje do Vujovicia, ten rzuca w kierunku bramki, jednak golkiper gości odbija to noga, piłka spada na poprzeczkę i wylatuje za boisko.

54. minuta (26:19)

Moscariello z koła wsadza piłkę do kieleckiej siatki.

54. minuta (26:18)

Daniel Dujshebaev kara. Odpocznie przez dwie minuty.

53. minuta (26:18)

Karalek!!! Szybkie wznowienie gości, broni Wolff i do akcji wybiega Arek Moryto!!! Trafia!!! Jest!

53. minuta (24:18)

Nie udaje się. Bos lepszy.

53. minuta (24:17)

Karny dla Montpellier. Kornecki będzie próbował to wyjąć.

52. minuta (24:17)

Bos odpowiada bardzo szybko. Gol.

51. minuta (24:16)

Kielczanie wznawiają grę. Przenosimy się na stronę drużyny przeciwnej. Na razie spokojnie, bo coś zaczęliśmy kombinować, stąd te straty. Teraz Olejniczak brutlanie powalony na ziemię. Kielce wznawiają grę w ofensywie. Rzuca Alex, ale nie trafia. Jednak kielczanie wciąż przy piłce. Przyśpieszamy i... znowu zatrzymanie gry. Po wznowieniu losy tego rozdania bierze w swoje ręcen Dani Dujshebaev i trafia!

50. minuta (23:16)

Kielczanie notują zastój. Teraz próbujemy się odkuć kreując akcję ofensywną. Jednak jest strata, goście przechodzą do ofensywy iii... kroki w Montpellier.

49. minuta (23:16)

Lucas Pellas trafia.

48. minuta (23:15)

Mateusz Kornecki w bramce. Wolff odpocznie. Dużo dziś zrobił. Mateusz miał okazję teraz pobronić, jednka Bos go wykiwał i trafił, co jego.

47. minuta (23:14)

Bataille bramka.

Branko wybroniony przez Bonnefoia.

Spróbuje rzucić to Vujović.

Rzut karny dla Kielc.

Bos rzuca, Wolff broni, jednak piłka zdązyła wtoczyć się do bramki.

47. minuta (23:13)

Montpellier próbuje forsować kielecką defensywę, ale nie jest im łatwo. Rzuca z bliska Panic, broni Wolff, ale po drodze zawodnik przyjezdnych był faulowany. Karny!

46. minuta (23:13)

I znowu bramka. Karacić odpowiedzialny za to pozytywne zamieszanie <3

45. minuta (22:13)

Tournat trafia do siatki! Teraz gole wpadają seryjnie. A Wolff, znowu broni!!! Po raz siedemnasty!!! Co on dziś robi.

45. minuta (21:13)

NIKT NAM TEGO ŚWIĘTA NIE ZABIERZE!

Bataille gol.

44. minuta (21:12)

Montpellier musiałoby się bardzo natrudzic, żeby to wyjąć. Teraz Arek Moryto kończy!!! Jest Gol, gol gol!

42. minuta (20:12)

Ale Sićko to nie zraża. Kielecki zawodnik, kładąc się, niemal zrównał się z parkietem i z tej pozycji jego piłka przeleciała obok nóg bramkarza gości. Chwile potem znowu broni Wolff!!! To jest jego moment!!! FENOMENALNIE!

42. minuta (19:12)

Sporo czasu w osłabieniu przed nami.

I bramka Bosa..

42. minuta (19:11)

Dwie minuty dla Karacicia.

41. minuta (19:11)

Jest wznowienie gry. Bramkę próbuje forsować Villeminot, jednak i tym razem PROFESOR WILCZU... ZNACZY SIĘ WOLFF, BRONI!!!

Czas dla gości. Próbują się pozbierać po tym nokaucie. Choć nie będzie to łatwe zadanie.

Wolff! Co on wyprawia?! Znowu broni! Szybka kontra, Nahi wybiega do akcji i niszczy system Montpellier!!! Super!!!

40. minuta (18:11)

Igor Karacić wali bramę!

39. minuta (17:11)

Simonet zatrzymany przez Wolffa!

38. minuta (17:11)

Teraz Tournat zatrzymany przez bramkarza gości. Gra przenosi się pod pole bramkowe Łomży Vive Kielce.

WOLLLLLLFFFFF!!!! ANDI!!! JAK TY TO ROBISZ?!

37. minuta (17:11)

Tournat odpowiada bardzo szybko! A teraz broni Wolff.... Choć jest karny dla gości.

36. minuta (16:11)

Przy akcji Łomży Vive Alex i Tournat powaleni na ziemię. Wznawiamy grę. I znowu nie udaje się trafić bramki. Montpellier notuje przechwyt, jest kontra i bramka autorstwa Bataillea.

35. minuta (16:10)

Simonet odrabia stratę.

34. minuta (16:9)

Alex! I jest gol!

33. minuta (15:9)

Strata Alexa, poszła kontra i kończy to pewnie Bos!

32. minuta (15:8)

Spod biodra rzuca w kierunku kieleckiej bramki Villeminot i piłka przelatuje obok słupka!

31. minuta (15:8)

Łomża Vive Kielce atakuje. Probujemy forsować ten blok z każdej strony, jednak wybraniają się skutecznie goście. I teraz to oni są w natarciu.

30. minuta (15:8)

Tournat rzuca z bliska, ale jakimś cudem wyjmuje to Bonnefoi.

Decydujące 30 minut. Kielczanie w ofensywie..

0. minuta (15:8)

to lecimy!!! :)

255. minuta (15:8)

VESZPREM, GRATULACJE.

Nie mów HOP :)

Jak zawsze super zdjęcia od Patryka Ptaka:

Jeszcze rzut z daleka i nie ma kolejnej bramki dla Kielc. Super połówka. Oby tak dalej Panowie!

Świetnie. Gramy schematem, z którym goście sobie nie radzą. Strasznie ich męczymy tym kieleckim miażdżącym kołem.

29. minuta (15:8)

KOLEJNA BRAMKA DLA KIELC!!! Kto??? KARALEK!!!

29. minuta (14:8)

28. minuta (14:8)

Trzecia bramka z rzędu jeśli dobrze liczymy!!! Super. Aż warto przeznaczyć tyle wykrzykników na te pochwały :D

27. minuta (14:8)

Kielczanie przechodzą do ataku, piłka na środek do Karaleka i ten trafia!!!

27. minuta (13:8)

WOLFF!!! Odbija rzut nogą, a piłka spada na poprzeczkę!!! Świetnie!!!

Wallinius rzuca na przekór blokowi, jakby z bezradności i nie daje rady. Blok wybija to za linię końcową. Montpellier wznawia i doprowadza do karnego. Descat przy piłce. Trafi?

26. minuta (13:8)

Szybkie wznowienie, piłka do Karaleka i ten kończy akcję! Jest kolejny gol!

26. minuta (12:8)

Kielczanie w ofensywie. Alex wchodzi w środek obrony, próbuje rzucić, ale pada na parkiet. Wznowienie dla Łomży Vive Kielce.

25. minuta (12:8)

Oczywiście akcję prowadziło przed czasem Montpellier. Tak jest i teraz. Próbują przebić się przez kielecką obronę, jednak mają z tym ogromne problemy. Ostatecznie rzut rozpaczy oddał Panic i nie trafił!

Wracamy do gry.

Kielczanie próbowali sforsować defensywę rywali, wtem czas wziął trener gości.

24. minuta (12:8)

Karalek pokonuje Sego!!!

24. minuta (11:8)

Na niego musimy wyjątkowo bardzo uważać. Descat to klasa sama w sobie.

23. minuta (11:8)

Descat ze skrzydła.

22. minuta (11:7)

Właśnie jesteśmy w ofensywie. Wymiana piłki między Alexem i Sićko, ale ten drugi jest faulowany. Wznowienie, krótkie rozegranie i rzuca to Tharastarson!!! Brawo!

22. minuta (10:7)

Kielczanie mają mały przestój, ale miejmy nadzieję, że zaraz to skończą.

Karny dla gości zakończony trafieniem do siatki. Rzuca to Descat.

22. minuta (10:6)

Paczkowski 2 minuty kary.

21. minuta (10:6)

Montpellier próbuje swoich sił ofensywnych. Rzuca Duarte, lecz bronią to kielczanie. Ale piłka wylatuje za linię końcową i Montpellier może kontynuować.

20. minuta (10:6)

Kielczanie w ofensywie. Bardzo szybkie rozwinięcie, zejście do prawej Alexa, ten odpala rakietę w kierunku bramki, jednak Sego na posterunku.

CZAS. Tałant Dujszebajew zebrał ekipę w kółeczko.

19. minuta (10:6)

Ależ mur!!! Świetne Andi!

Montpellier pod akcją. Gubią piłkę? Nie. Choć wypuścił to z rąk Panic, to jednka się ogarnął i złapał piłkę. Teraz probował oddać rzut, lecz zablokowali to kielczanie. Kolejna akcja, tym razem Moscariello i broni to Wolff!!!

18. minuta (10:6)

Powtórka z rozrywki i teraz świetnie kończy akcję Karalek!!!

18. minuta (9:6)

Goście zdekompletowni sprobują obronić się przed kielecką nawałnicą. Alex indywidualnie, ale jest faulowany.

Nahi brutalnie sfaulowany przez Bosa. Ten dostaje tylko dwie minuty. Niebywałe.

17. minuta (9:6)

Montpellier pod akcją. Na wyskok decyduje się jeden z nich i znowu broni Wolff! Świetna seria.

Bos ze skrzydła zatrzymany przez Wolffa!!! I kto tu jest szefem?!

16. minuta (9:6)

Teraz kielczanie kreują akcję ofensywną. Szukają rozwiązań pod bramką rywala. Alex podaje na skrzydlo do... Szymona Sićki i ten trafia!!! Brawo!

15. minuta (8:6)

Gębala powala Villeminota i jest kolejne wznowienie. Wyjątkowo długa akcja gości. Kolejny rzut i broni Wolff, ale zbiera to na skrzydle Bos. nie trafia, zbierają o przyjezdni w granatowych koszulkach, piłka znowu trafia do Bosa i teraz już się nie myli. Bardzo długa akcja gosci.

14. minuta (8:5)

Rzut, broni Wolff, jednak wcześniej sędzia dopatrzył się faulu. Gramy dalej, goście atakują.

Na razie perspektywa odrobienia tylu bramek brzmi dla nas bardzo korzystnie.

13. minuta (8:5)

Montpellier w ofensywie. Wymiana pozycji, krycie zgubił Simonet, który przekoziołkował po linii szóstego metra, po czym rzucił w bramkę kielczan. Skutecznie. Jest gol. Ale na to trafienie błyskawicznie odpowiada NAHI!!!

13. minuta (7:4)

Tuż przed golem Tournata kartkę dostał Nacinovic.

Tournat z kolejnym trafieniem!!!

13. minuta (6:4)

Sanchez przy tej akcji dostał kartkę.

12. minuta (6:4)

WOLFF!!! Ależ on to obronił. Rzut Descata został odbity przez niemieckiego zawodnika tak, że poleciał pod sufit!!! Świetna interwencja.

11. minuta (6:4)

Bardzo dobre tempo meczu do oglądania. A teraz rzut karny dla gości. Wallinius oddał rzut, Wolff obroni, jednak po drodze był faul.

10. minuta (6:4)

Montpellier w natarciu. Szukają pozycyjnie miejsca w obronie. Gubią piłkę, kielczanie przejmują, Nahi wychodzi na osamotnionego Sego i trafia!!! A za chwilę broni Wolff!!! Super.

9. minuta (5:4)

Szybka kontra gości. I Wolff jest bezradny. Descat trafia. Ale za chwile znowu wynosi Kielce na prowadzenie Karacić!

9. minuta (4:3)

Tournat dostaje super podanie, jest sam na sam i co?! Broni SEGO.

8. minuta (4:3)

Vujović rzuca i broni Sego. Ale po drodze gdzieś był faul. Kielce grają.

Teraz Kielce w ofensywie.

7. minuta (4:3)

Bronimy. Goście przesuwają się po niebieskiej macie w celu znalezienia luk w kieleckiej obronie. Wyskakuje do rzutu Wallinius, ale zatrzymuje się na Danim. Wznowienie gry przez przyjezdnych. Zwodem próbuje się przedostać Villeminot i znowu faul. Następna akcja, tutaj już zabrakło im czasu, rzucili z dystansu, jednak było to niecelne zagranie.

6. minuta (4:3)

Moryto!!! Bramka!!!

5. minuta (3:3)

Sićko dostarcza piłkę kozłem do Tournata, ten się rzuca w kierunku bramki, ale jest zatrzymywany przez rywali. KARNY!!!

To nie będzie spacerek. nie spodziewamy się takiej sytuacji. Teraz rzuca Sićko, ale broni to Sego. Znowu!!! Jak on to robi?

Montpellier podchodzi pod linię kieleckiego pola karnego. Wchodzi tam z prawej strony Marko Panic i stosunkowo łatwo trafia bramkę.

4. minuta (3:2)

Tournat rzuca bramkę.

4. minuta (2:2)

Porte żółta.

3. minuta (2:2)

Nieźle, nieźle. Nawet jak rzucają, to Kielce odpowiadają szybko. Jednka ciężko ich będzie zatrzymac teraz do siatki trafia Wallnius ale faul był wcześniej. Montpellier wznawia i jest bramka. Villeminot.

2. minuta (2:1)

Vujović!

2. minuta (1:1)

Montpellier znowu w pozycyjnym. Widać, że mocno chcą zacząć i szybko zredukować straty z pierwszego meczu. Jest rzut, kozioł przed kielecką bramką i trafia to Marko Panic.

2. minuta (1:0)

Teraz Montpellier rzuca i trafia w poprzeczkę. Jest kontra, Karacić wybiega i... SeGO!!!

1. minuta (1:0)

WOLFF broni!!! Jest kontra i w pustą bramkę rzuca Arek Moryto!!!

miejscowi robią niesamowity hałas. Ciężko połapać się myślami :) Usłyszeć siebie. Straszny tumult :)