Super walka! Dzięki za ten mecz i czekamy na rewanż w Kielcach.

22:29

22:28

Wynik bardzo korzystny. Ale czy wystarczający?

60. minuta (28:31)

Jest syrena, ale będzie wolny. Spróbuje to trafić Alex. Daleko do bramki. Próbował zrobić to rzutem na parkiet, ale to się nie udało. KONIEC MECZU.

I jest bramka!!! Ale jest i szybka odpowiedź  miejscowych...

60. minuta (27:30)

Prawie dwie Wenty do końca.

Robimy to, co trzeba! Gramy do końca!

Kielce pod bramką rywala. I jest czas dla Tałanta Dujszebajewa. I mamy 23 sekundy do końca. Jeszcze jeden, jeszcze jeden!

Descat trafia z trudnej pozycji.

60. minuta (26:30)

Wracamy po timeout.

To będzie szalona końcówka!!! Trzymajcie kciuki za jak najlepszy wynik.

59. minuta (26:30)

Czas dla gospodarzy!

58. minuta (26:30)

Moryto dobija po Kuleszu i mamy bramkę!

58. minuta (26:29)

Montpellier skrzydłami rozegrało świetną akcję. Descat dostał piłkę, rzucił, ale sędziowie dopatrzyli się dotknięcia parkietu przed rzutem. nie ma gola.

Atomowy rzut z bliska. Normalny śmiertelnik schowałby glowę, a Sego wyszedł do tego jak na zabicie...

Kielczanie atakują i znowu Kulesz!

57. minuta (26:28)

Teraz gospodarze - Simonet w słupek, ale z dobitką nie ma szans!!!

57. minuta (25:28)

Panowie, jeszcze trochę! Jeszcze trochę!

56. minuta (25:28)

Jest bramka dla Kielc!!! Kulesz!

56. minuta (24:27)

Niestety, to się nie udaje. Simonet rzut z daleka. Niesygnalizowany, bardzo dobry rzut.

Obronić i skontrować! To jest plan na najbliższe sekundy.

55. minuta (24:27)

Casu bardzo niewiele, a do zdobycia tak wiele. Kielce prawie straciły piłkę, ale ofiarnie udało się powstrzymać kontrę. Faul Kielc w ataku i musimy uciekać do obrony!

Gramy!

Będzie dobrze? OBY!

Gramy do końca!!! Nabić jak najwięcej i cieszyć się z dużej różnicy bramek!

Szalenie silny rzut, ale jednak niecelny. Czas dla Tałanta Dujszebajewa.

Spojenie Duarte!!!

54. minuta (24:27)

Kielce wcicąż w pozycyjnym. Alex ze środka przerzuca do Moryty, a ten zmieścił piłkę w siatce, choć nie miał wiele miejsca!

54. minuta (24:26)

Alex powalony na parkiet. Bardzo brutalnie, niczym w MMA. I o dziwo - bez konsekwencji.

53. minuta (24:26)

Sego broni rzut Karacicia. Porte wybiega do kontry i Wolff nie daje rady tego wybronić.

53. minuta (23:26)

Gospodarze przestrzelili. Kielce do pozycyjnego!

52. minuta (23:26)

Kielczanie w ataku pozycyjnym. Miejscowi w komplecie. Rzucamy w kierunku bramki, ale jednak piłka odbija się od słupka. teraz szybka akcja Montpellier, a Wolff broni to i potem jeszcze wybija piłkę z linii bramkowej!!!

Super interwencja zawodnika Łomży Vive Kielce.

Wolff broni!!!

51. minuta (23:26)

Gospodarze sporo tracą grając w osłabieniu. Tym razem mści się na nich brak zawodnika. Teraz próbują z pustą bramką.

Karalek!!!

51. minuta (23:25)

Czasu niewiele, a mecz nie jest rozstrzygnięty.

Ten Pan nie daje nam dziś spokoju. Fotografie autorstwa Patryka Ptaka, za które mu serdecznie dziękujemy!!!

50. minuta (23:25)

CZAS DLA MIEJSCOWYCH.

Karacić po raz kolejny z premedytacją potrafi wykorzystać swoją... delikatność w polu :)

49. minuta (23:25)

Montpellier broni i rzuca w osłabieniu. Na pocieszenie gol Karacicia. I kara dwóch minut dla Duarte.

48. minuta (23:24)

Wallinius trafia!

48. minuta (22:24)

Będą się na nas mścić te interwencje Sego.

47. minuta (22:24)

SEGO! Jest szalenie skuteczny. Niezwykle dobry. Ale on to broni.

Będzie rzucał Moryto...

Dwie minuty dla Villeminota. Nahi faulowany. Będzie z tego karny.

Gospodarze grają 7/6, dochodzą do akcji, ale nie trafiają, piłka mija slupek po właściwej dla nas stronie. Łomża Vive w natarciu.

46. minuta (22:24)

Wymiana piłki, ta finalnie trafia na koło do niepilnowanego Panicia i jest gol. Szybko jednak odpowiada Alex!!! Brawo!

45. minuta (21:23)

Błąd Kielc. Montpellier przechodzi do ofensywy.

Piłka dla Kielc i wznawiamy grę.

Kielce pod grą. Tournat przewrócił się i...

44. minuta (21:23)

Arek Moryto z bramką! Super asysta kolegi z zespołu, który prawie już leżał na parkiecie, a jednak zdążył wyekspediować piłkę na skrzydło!!!

43. minuta (21:22)

Faul w ataku, ale nie udało się zrobić kontry. Kielce w pozycyjnym będą próbowali nieco powiększyć tę różnicę bramek. Vujović rzuca z dystansu i niestety broni to Sego.

Ogromne ciężary kieleckiego klubu.

Ale nam się zrobiło stykowe widowisko. Kielce teraz notują stratę i znów Montpellier z piłką pod naszą bramką. Jest faul. Panic powalony przez Tournata. Bez większych konsekwencji.

42. minuta (21:22)

Z daleka Wallinius. Potężne uderzenie!

41. minuta (20:22)

Kielce przy piłce. Alex stracił piłkę. Ale błąd. Kozioł przed obrońcą i teraz w opałach kielecka strona. Całe szczęście, że miejscowi popełniają błąd w ataku...

65% do 63% skuteczności na korzyść miejscowych. Zacięty mecz. Szalenie zacięty...

Panic pokonuje Korneckiego. Kielecki bramkarz prawie to wyjął, ale jednak piłka przeszła mu po rękach i wpadła do siatki.

41. minuta (19:22)

40. minuta (19:22)

Tournat trafia!

40. minuta (19:21)

Tournat powalony na ziemię. Łomża Vive Kielce dalej pod akcją.

39. minuta (19:21)

Wolff w tej połowie za dużo nie wybronił, dlatego mamy Korneckiego na parkiecie.

Kornecki broni! Pierwszy kontakt z piłką i już jestesmy na dobrych torach. Teraz kielczanie w ataku pozycyjnym.

Montpellier gra zaciekle!!! Są w pozycyjnym.

38. minuta (19:21)

Nahi w spojenie!!! Ale blisko było kolejnego gola...

Arthur Lenne.

38. minuta (18:21)

Alex znów skutecznie. Świetne wejscie!

37. minuta (18:20)

Simonet trafia do bramki. Świetnie wydryblował Gębalę.

37. minuta (17:20)

I dwie minuty dla Descata.

36. minuta (17:20)

Tournat z koła! Świetnie się uwolnił obrotem do przodu bramki.

36. minuta (17:19)

Sanchez 2 minuty kary. Oj... Wykorzystuje to Descat. Trafia bramkę. Super wejście z lewego skrzydła.

35. minuta (16:19)

Alex kolejny gol!

35. minuta (16:18)

Descat pokonuje z karnego Wolffa. Sprytnie to zrobił markując rzut następnie rzucając krótko i dynamicznie obok Wolffa.

35. minuta (15:18)

Duarte wywalczył rzut karny dla miejscowych.

34. minuta (15:18)

Alex trafia.

33. minuta (15:17)

Villeminot rzuca, ale broni to Wolff. Jednak był faul. Miejscowi wznawiają pod kielecką bramką. Jest rozegranie akcji, Panic wyskakuje na środku i rzuca!!! no niestety, kolejny gol.

32. minuta (14:17)

Nahi!!! Ale przechwyt! Ale gol. Sego dosłownie podał do naszego zawodnika.

32. minuta (14:16)

Descat na skrzydle trafia...

31. minuta (14:16)

Gramy z pustą bramką. Karacić nie trafia w bliska! Kontra miejscowych i jest gol... kolejny... Ach...

30. minuta (13:16)

Teraz kielczanie w pozycyjnym.

0. minuta (13:16)

Simonet trafia na dzień dobry!!! Gospodarze biora się za odrabianie strat. Pilka między nogami Wolffa.

0. minuta (12:16)

Ruszamy!

Wierzycie, że losy tego dwumeczu mogą się rozstrzygnąć jeszcze dziś?

Powolutku wracamy do gry!!!

255. minuta (12:16)

Sego dzis super dyspozycja.

Generalnie wynik do końca pierwszej połowy napawa optymizmem. Zarówno w ofensywie, jak i defensywie.

A Wy? Jak oceniacie naszą obronę?

Oj tak, gospodarze mają powody do niepokojów :)

Zadowoleni z emocji?

255. minuta (12:15)

Rzut z przewinieniem Gębali. Jest wolny dla miejscowych. Duarte próbuje ekwilibrystycznym rzutem pokonać gości, jego rzut mija blok, ale wyjmuje to Wolff. Kończymy pierwsze 30 minut!

30. minuta (12:15)

Karny dla Kielc za faul na Alexie. Będzie to egzekwował Moryto. I mamy super trafienie między nogami Sego na koniec tej odsłony. Jeszcze Montpellier podciągnęło szybko akcje i trafiają w poprzeczkę.

Porte!

29. minuta (11:15)

Thrastarson kara dwóch minut. Przez kilka sekund byliśmy w podwójnym osłabieniu.

Karalek znowu z golem!

29. minuta (11:14)

Kielce w osłabieniu grają bez bramkarza! Panic notuje przechwyt, rzuca przez całe boisko i pudłuje! Nie ma gola.

Zdobywcą gola Kyllian Villeminot.

Końcówka tej rywalizacji między zespołami w osłabieniu gości. Miejscowi to wykorzystują notując kolejne trafienie.

28. minuta (10:14)

Paczkowski dostaje dwie minuty kary.

Sićko odpowiada takim samym super rzutem! Świetny pojedynek!

27. minuta (10:13)

Duarte z dystansu, z 9 metrów! Ależ gol!

27. minuta (9:13)

Kielce bronią się zaciekle. Jest blok, kontra kielczan, do której wychodzi Alex! Sego zdążył wrócić, ale nie miał szans z rzutem Alexa pod poprzeczkę!!! Brawo!

27. minuta (9:12)

Montpellier gra w osłabieniu i bez bramkarza.

26. minuta (9:12)

Gospodarze z pustą bramką próbowali znaleźć sposób na Kielce, ale stało się inaczej. Gębala przejął, Alex rzucił lobem do pustej bramki.

26. minuta (9:11)

25. minuta (9:11)

Nahi ze skrzydła skacze do Sego, a ten znowu broni!!! Znowu, znowu... Ech, co ten Sego wyprawia.

24. minuta (9:11)

Teraz kielczanie!

Zastygły nam emocje bramkowe. Sporo walki.

Villeminot wybroniony przez Wolffa, a zaraz Simonet ląduje na ławce na dwie minuty. Trafił Tournata ręką w twarz.

23. minuta (9:11)

A może to znaczyło coś więcej? :)

Pach, pach, pach! Tyle zrozumieliśmy z wypowiedzi szkoleniowca gospodarzy.

Będą mieli mało czasu na zamknięcie tej akcji.

Teraz masa gry pasywnej ze strony Montpellier. Brak koncepcji na ogranie Kielc. Dlatego gospodarze biorą czas.

Ładnie nam stopniała przewaga... 11:9. A dopiero było znacznie lepiej.

Tournat powala rywala i Montpellier dalej przy piłce.

Ufff... Wielkie emocje. Teraz miejscowi pozycyjnie.

22. minuta (9:11)

Gębala próbuje, broni to Sego, ale dobitka Karaleka już trafia do siatki!

22. minuta (9:10)

3:1 W ostatnich minutach dla Montpellier!

21. minuta (9:10)

Dobry moment gospodarzy! Sego świetnie broni, pomagają mu obrońcy, a do tego gola trafia Pellas.... Ajć! Dynamiczny moment, gdzie Kielce wychodzą na minus.

20. minuta (8:10)

Rewelacyjne trafienie miejscowych, piłka dokręcona mija bramkarza i wtacza się do bramki. Ale szybkie kolejne dwie reakcje - najpierw odpowiada Alex, a teraz kolejny cios Montpellier!

20. minuta (6:9)

Paczkowski wychodzi do kontry! Ależ pudło. Paczkowski trafił w słupek!!!

19. minuta (6:9)

Karalek gol!

19. minuta (6:8)

Kielce rozgrywają rywali w pozycyjnym. Jest faul na gościach, mamy wznowienie, Sićko próbuje penetrować defensywę gości, ale koczy się to kolejnym zatrzymaniem gry przez sędziego. Nahi dostaje piłkę w prezencie, wyskakuje, ale nie trafia. Niemniej pilka zostaje w kieleckich rękach.

Widzimy przebitki wideo - DANI NIE WIERZY. My też. Przypominamy, że z tego zawodnika Kielce dziś już nie skorzystają.

Porte, a więc ten, którego miało nie być. Jak widać, doszedł do siebie na ten trudny mecz. Czas bierze trener Tałant Dujszebajew.

18. minuta (6:8)

Kielce wciąż w osłabieniu, ale coraz bliżej do gry w komplecie. Jednak Montpellier to wykorzystuje i to podwójnie. Kolejny gol, tym razem trafia Porte! Kielce grają bez bramkarza.

17. minuta (5:8)

Nahi!

17. minuta (5:7)

16. minuta (5:7)

Naszym zdaniem BARDZO KONTROWERSYJNIE. Pellas trafia z karnego.

15. minuta (4:7)

Karny dla Montpellier. Dani powalił rywala i... jest CZERWONA KARTKA!!! Dani Dujshebaev wylatuje z parkietu. Czy to była interwencja na taką reakcję?

14. minuta (4:7)

Kielce z kontrą na pustą bramkę. Moryto tym razem w siatkę. Celnie i bez problemu.

13. minuta (4:6)

Kielczanie grają teraz z pustą bramką. Karacić wychodzi do rzutu, kieruje piłkę na bramkę i broni to Sego!!! Korespondencyjny pojedynek bramkarzy! Wielkie osobistości na parkiecie.

WOLFF!!! Rewelacyjna, kapitalna interwencja!!! Brawo!

Tomasz Gębala na parkiecie, stara się wybronić Kielce w osłabieniu.

Gospodarze w pozycyjnym.

Moryto z pewnością nie chciał, niemniej na parkiecie się zakotłowało. Czoło bramkarza nie jest odpowiednim miejscem, by celować tam piłką. Sędziowie dyskutują, co z tym zrobić. Czerwona kartka wisi w powietrzu.

12. minuta (4:6)

Oba zespoły w osłabieniu. Gramy!

Ufff... Arek nie jest za nic ukarany. Za to Pote i Nahi dostali po dwie minuty za kocioł na parkiecie. Sego dostał nie w czoło, a w szczękę. Nie wyglądało to dobrze.

Co Moryto pudłuje. Arek dostał akcję sam na sam. Wyszedł do Sego i... trafił go prosto w twarz...

Kulesz!!! Ale bramka!!! Świetnie to zrobił. Przedarł się przez blok defensywny i rzucił się na parkiet wypuszczając piłkę!!! Ta trafiła do siatki!

11. minuta (4:5)

Wolff tym razem broni Walliniusa!!! Kielce probują zaskoczyć drużynę przeciwną szybka kontra, ale to się nie udaje. Przechodzimy do pozycyjnego.

10. minuta (4:5)

Wyrównana batalia! Ale teraz Vive atakuje bardzo szybko, Dani kończy rzucając kolejnego gola dla Kielc!

10. minuta (4:4)

Ależ super kontra kieleckiego klubu. Nahi pod bramką niszczy zapędy Sego do wybronienia tego rzutu. Świetne trafienie ze środka!

9. minuta (4:3)

Kanonada Montpellier pod bramką kieleckiego klubu. Pierwszy rzut broni Wolff, ale z dobitką nie miał szans!

8. minuta (3:3)

Sego broni i doprowadza do szybkiej akcji miejscowych. Wallinius trafia. Ale całe szczęśccie - Tournat szybko wyrównuje.

7. minuta (2:2)

Kulesz tak kozłuje, że piłka odbija się od jego stopy... cóż za strata. Panic w kontrze ale nie trafia!!!

6. minuta (2:2)

Zmarnowali tę przewagę. Tracą piłkę i wracają. Teraz napiera Łomża Vive Kielce. Miejscowi będą próbować 7/6, bo zdają sobie sprawę z tego, że Vive niekoniecznie lubi tak grać.

Sego znów broni!!! Kielce odbijają się od bloku defensywnego i teraz Montpellier w ataku. Wzmacniają ofensywę i grają 7/6.

5. minuta (2:2)

Miejscowi szybko wyrównują. Rzut niesygnalizowany, bardzo sprawne trafienie, a kielczanie nieco zaspali.

4. minuta (1:2)

Karacić faulowany. Wznowienie Kielc, Karacić podaje do Kulesza, ten wyskakuje tak wysoko, jak umie, rzuca i jest BRAMKA!!!

4. minuta (1:1)

Karacić na początku bardzo aktywny. Dwoi się i troi, by znaleźć lukę w defensywie drużyny przeciwnej.

Atak pozycyjny gospodarzy... Nie trwało to długo. Nahi jest faulowany i teraz to Kielce będą pozycjonować swoją grę.

3. minuta (1:1)

Kielczanie grają z pustą bramką, jest kontra, Karacić rzuca i jest gol!!! 1:1.

2. minuta (1:0)

Wallinius bramka i jest 1:0.

1. minuta (28:31)

Sanchez 2 minuty! Oslabienie już na samym początku. Źle, bardzo źle!

20:44

Jak sprawdzimy zestawienia H2H, te nie są wobec kieleckiego klubu zbyt przychylne.

Ostatnia konfrontacja obu zespołów nastąpiła w fazie grupowej Ligi Mistrzów sezonu 2019/2020. Montpellier HB zwyciężyło dwukrotnie: u siebie 25:24 oraz w Kielcach 29:27. Jeśli dołożymy do tego kolejny triumf Francuzów z edycji 2018/2019 (28:27), okaże się, że Montpellier notuje serię trzech kolejnych zwycięstw.

20:42

W tym sezonie kielczanie zrobili dużo historycznych osiągnięć, ale czy i tym razem ta sztuka nam się uda?

20:41

20:39

Ruszyło ostatnie odliczanie! Wkrótce zaczniemy jeden z najważniejszych meczów tego sezonu. Oczywiście trzymamy kciuki za to, żeby to był początek wielkiej historii kieleckiego klubu, a nie końcówka kolejnego dużego epizodu w CL :) Będzie dobrze! Wierzymy!

20:35

Totalnie na marginesie. Już w ten weekend kolejna walka polskiego MISTRZA UFC. Trzymacie kciuki także w sportach walki? :)

20:34

20:33

Za Flashscore. Jak oceniacie te wyniki? Jesteście zaskoczeni?

20:31

Szczypiorniści gotowi do gry. A WY? Tweetujcie i pokazujcie w jakich okolicznościach przyrody przychodzi Wam przeżywać dzisiejsze emocje! :)

20:26

Jak myślicie? Czego możemy się dziś spodziewać? A może macie jakieś propozycje wyniku? :)

20:05

100 procent koncentracji, skupienie na celu, maksymalny fokus ;) Będzie dobrze!