Niestety... Nie był to dobry mecz... Strasznie to wyglądało.

Frączczak sam na sam! Ale nie potrafił tego wykorzystać. Sędzia kończy mecz. :(

Dobry mecz Opola. Korona no cóż... Odra wygra to zasłużenie.

Sapielak się raczej nie śpieszy ze wznowieniem gry.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Korona będzie wrzucać. Cały zespół w polu karnym. Takac centruje, Malarczyk uderza i nie trafia.

Faul na Corralu na wysokości pola karnego.

Górski ładnie się uwolnił spod presji trzech zawodników, podał do Zarandii, który jednak jest kryty przez kilku piłkarzy.

Rzut rożny. Czekamy na kolejną bramkę?

Kolejna akcja Odry Opole.

Piłka wybita z linii bramkowej Korony Kielce. Danek ratuje.

Czekamy na VAR.

Danek strzela gola dla Korony Kielce. Ratujemy honor. Ale do szczęścia są lata świetlne.

Strzały 17-6

Celne 5-0

Pozostaje mieć tylko nadzieję, że ten mecz coś zmieni. Że upadek na dno jednak oznacza także odbicie się od niego. Czasu nie ma za wiele, bo baraże tuż tuż.

Wrzutka na głowę Czaplińskiego i ponad bramką! Forenc leży po interwencji... co jeszcze się stanie złego...

Kolejna akcja szkolna w wykonaniu Odry Opole. Korona totalnie poza meczem. Podanie w pole karne, wymiana piłki z klepki, wrzucenie futbolówki na głowę Nowaka, który pomylił się o centymetry. Nie trafił.

Katastrofa. Ten mecz nie rokuje dla Korony niczego pozytywnego. Obecnie większość meczu toczy się po kieleckiej stronie.

Zmiana: Takac za Sewerzyńskiego.

Miejscowi kibice mają festiwal akcji strzeleckich.

Kolejne akcje Opola. Tutaj kolejna bramka jest kwestią czasu. Korona totalnie podcięta mentalnie.

Ale to się źle ogląda. Forenc bezradny, zdenerwowany! Wręcz wściekły. Ale co się dziwić...

Trojak z dystansu walnął bombę. Na szczęście piłka nad poprzeczką.

Kolejna akcja Odry. O mały włos piłki nie wbił do własnej bramki Szpakowski.

I mamy kolejną bramkę... dla Odry Opole. 3:0. Kielczanie tracą piłkę, jest kontra. Wyjście 3 na 2. Wyłożona piłka trafia do niepilnowanego Czaplińskiego i mamy egzekucję.

Korona rozgrywa stały fragment gry. Próbuje elementu zaskoczenia, ale Malarczyk podaje bardzo źle i jest kontra drużyny przeciwnej. Na szczęście kielczanie zabili ją w zalążku. Ale z akcji ofensywnej wyszła kolejna rozpaczliwa próba ratowania się przed stratą kolejnego gola.

KIBICE KORONY:

Nowak uderza na bramkę i pudłuje. Miał ogromną szansę.

Korona z nowymi siłami jest przy piłce na połowie rywala. Niestety, Szpakowski źle podaje, strata, kontra miejscowych!

Frączczak, Zarandia, Górski i Szpakowski za Błanika, Łukowskiego, Szykawkę oraz Gąsiora.

Cała masa zmian po kieleckiej stronie. Aż czterech piłkarzy. już podajemy kto.

A nie, jednak nie. Spalony. Ale Forenc i tak jest wściekły na kolegów z zespołu.

Świetne podanie do Mikinicia i Gol!!!

Odra robi w zasadzie co chce.

Opole pod bramką Korony, próbują przepychać piłkę, niemniej kielczanie bronią. Przerzut na prawą stronę, próba Szreka wejścia w pole karne, ale jest wypychany, niemniej miejscowi cały czas nas rozgrywają.

Rożny nam nie wyszedł. Teraz akcja Odry.

Łukowski wypuścił Szykawkę na 11. metr, jednak ten nie zdążył dojść do piłki. Rywale wybijają na rożny. Niebezpieczna akcja po kieleckiej stronie.

Błanik wszedł w pole karne, uderza, ale źle to uderzył. Piłka wyleciała w aut.

Corral dośrodkowuje prost w ręce Sapielaka.

Nowak uderza w bramkę, niemiej niecelnie.

Ciężko będzie cokolwiek z tego wycisnąć.

Kolejne uderzenie Odry na bramkę Korony... Ale tym razem niecelnie.

Tomas Mikinic strzelcem bramki. Akcja poszła prawą strona, strzał i bramka... Po prostu... Jak żyć?

Pierwsza akcja Odry w tej połowie i... GOL.

Oby te rozmowy coś dały.

Powoli szykujemy się na drugą połowę. Piłkarze Korony, weźcie się w garść!

Trochę brak perspektyw na drugą połowę.

W międzyczasie zapraszamy Was na 107,9 FM. Radio eM Kielce ma dla Was transmisję LIVE!

OBY!!!

Ponoć Petrow wsadził łokieć wy szyję rywala, a więc zasłużona kartka...

Koniec pierwszej połowy.

Łukowski dostał piłkę w pole karne, ale musiał się z nią obrócić. To się nie udało. Zaczął szukać przestrzeni, podał do Malarczyka. Ten uderza i... nic nam z tego po raz kolejny nie wynika... Ech...

Sędzia nasłuchiwał jeszcze kolegów w słuchawce, ale decyzji nie zmienił. Gramy dalej w osłabieniu.

Petrow CZERWONA KARTKA. Druga żółta kartka. Pierwsza wpadła w 2. minucie, a teraz jest druga.

Korona pod bramką rywali, jednak z tego NIC NIE WYNIKA.

Klimek wkręcił Piotrka Malarczyka w ziemię, uderzył po długiej i jest bramka...

Korona z niebezpiecznym atakiem, Danek uderza z prawej, piłka zablokowana i jest kontra gości.

Łukowski próbuje wypuścić Błanika, jednak podanie niedokładne i futbolówka trafia pod nogi miejscowych.

Sporo gry w środku pola w obecnej chwili.

Korona wrzuca w pole karne, zgranie na środek, uderza to Łukowski na poziomie 17. metra, piłka odbija się od muru zawodników miejscowych i niestety nie mamy z tego bramki.

Korona jest w swoich akcjach zdecydowanie za wolna. Sewerzyński powinien przez środek dać piłkę do przodu, zamiast tego podał do Gąsiora, straciliśmy tempo gry, a Gąsior następnie oddał złe podanie i Korona zanotowała stratę. Tak akcji nie zrobimy.

Danek dośrodkowuje!!! Wyskakuje Łukowski, jednak przecina to Kędziora, a Sapielak sparowaną piłkę wyłapuje w powietrzu. Zrobiło się gorąco po stronie miejscowych.

Forenc wypiąstkował uderzenie Klimka! Ależ niebezpieczna sytuacja gospodarzy. Korona cały czas cierpi.

Piłka po stronie Odry. Wrzutka w pole karne, przejmuje to Czapliński jednak był ustawiony tyłem do bramki, wycofał, przerzut do Klimka, ten uderza w bramkę!!!

Szrek za Spychałę.

Spychała, który całkiem niedawno był kontuzjowany, opuści boisko.

Po faulu dośrodkowanie, Zebić wybija to w górę! Za krótko! Futbolówkę uderzają rywale i ta mija kielecką bramkę. Zagrożenie było niewielkie, ale to już któryś strzał miejscowych z rzędu.

Corral żółta kartka.

Świetne podanie prostopadłe do Szykawki, ta jednak wypchnęła go na prawą stronę, przez co po jego wrzutce po prostu nie miał kto tego skończyć.

Nowak miota Zebiciem, doszedł Łukowski i pomógł koledze z zespołu. Korona mnóstwo pracy wykonuje w defensywie, ale brakuje ich z przodu.

Uffff... Korona zażegnała ten problem. Na raty, ale kielczanie pozbyli się futbolówki z pola karnego.

Forenc wychodzi do dośrodkowania, ale wypluwa tę piłkę!

Posiadanie gości tylko na poziomie 46%.

Odra Opole bardzo dużo miejsca na 18. metrze, próba prostopadłego podania zakończona fiaskiem. Ale nie może być tak, że Korona daje Odrze tak wiele miejsca na przedpolu.

Czapliński dostał świetną piłkę, ale nie dosięgnął jej głową! Gdyby ta sztuka mu się udała, Forenc miałby kosmiczny problem.

Rajd Szykawki zakończony strzałem. Uderzenie zablokowane i Odra kończy tę akcję bez większego zagrożenia.

Zebić wybija piłkę z pola bramkowego! Korona cierpi i ma ogromne problemy. Także tym razem Odra weszła w nasze pole karne niczym w masło i zrobiło się bardzo gorąco.

Korona pięcioma zawodnikami w linii defensywnej. Teraz ładnie kielczanie złapali rywali na spalonym.

Wydawało się, że Odra Opole już nam odpuściła, ale teraz jest kolejny atak miejscowych. Znów akcja pod polem karnym żółto-czerwonych.

Rożny dla Korony.

Koroniarze źle wybijają, Odra wchodzi w okolice pola karnego! Nie oddają strzału, bo kielczanie zainterweniowali.

Chwila przerwy, zawodnik opatrywany. Gramy. Korona na połowie rywala.

Kibice Korony głośno! I dobrze. Zaraz podeślemy zdjęcia :)

Szykawka do Łukowskiego, ten próbuje uderzać! Piłka odbita. Po chwili walki mamy rzut rożny.

Prawie 80% posiadania piłki dla drużyny miejscowej.

Dośrodkowanie Odry. Łapie to Forenc.

Aż kibice zawyli! Myśleli, że to jest bramka.

Ależ akcje Odry!  Sam na sam z Forencem, ale wcześniej ofiarnie wślizgiem sytuację wyjaśnił jeden z zawodników Korony. Zaraz uderzenie z dystansu, które minęło słupek o kilka centymetrów.

Szykawka próbował wejść w pole karne, przewrócił się tuż przy linii bocznej pola karnego, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia.

Piłka wyleciała na aut, wznowienie nic im nie dało. Gramy od bramki. Jednak Opole cały czas pod grą. Walczy. Korona broni.