Zarandia przy piłce na prawym skrzydle, wkręca dwóch w ziemię. Szkoda, że nie miał kolegów na tacy, zeby dobrze podać.

Aut dla Korony. Teraz TYLKO NIE STRACIĆ. Nie stracić. Ależ emocje.

Wrzutka! Uderzenie! Piłka nad poprzeczką!!! Ale wulkan emocji.

Teraz Polkowice wolny.

ZARANDIA W POLE KARNE PODAJE W POLE KARNE. SZPAKOWSKI TO KOŃCZY!!! GOOOL!!!!

Podgórski do Szykawki! Ten radzi sobie z rywalami, podaje, ale nie znajduje nikogo. Polkowice wybijajaą na aut.

Będzie wrzutka Polkowic z wolnego w pole karne. Ponad 30 metrów. CZeklamy.

Malarczyk fauluje zawodnika Polkowic. A sędzia dodaje 5 minut.

Nic nie ma. Gramy dalej. Od bramki gości.

Sędzia nasłuchuj VAR.

Błanik pada w polu karnym!

Błanik schodzi do środka, podaje do Szykawki, ten źle oddaje! Ajjj, szkoda. Jakby Szykawka dobrze podał, albo zagrał plecami do obrony, byłoby groźnie.

Teraz Błanik do Podgórskiego, ten oddaje do kolegi, wrzutka i Górnik wybija. Dalej nic!

Korona rozprowadza piłkę od swojej bramki. Petrow podaje do Podgórskiego, ale przecinają to rywale. Korona wycofuje piłkę do Forenca.

Zmiana: Zebić za Sewerzyńskiego.

Korona z kolejną akcją. Huraganowo, ale nieskutecznie, cały czas.

Zarandia wrzuca, Malarczyk strąca, Frączczak uderza z bliska i Furtak to łapie!!! Jakim cudem on to wyłapał, jakim cudem?!

Danek próbuje wrzucać z prawej i mamy kolejny rzut rożny.

Napięcie na stadionie rośnie. Korona cały czas szuka sposobu na gola.

Zebić szykuje się do zmiany. Jest wysoki, a Korona potrzebuje wysokich ludzi w polu karnym.

Zarandia dośrodkowuje z końowej linii, ale że nikt tego nie przeciął!!! Korona przy świetnej okazji, ale niewykorzystanej.

Piłka lata po polu karnym Górnika. Co trochę jest podbijana w powietrze, jednak nikt tego nie straca w światło.

35 metrów.

Faulowany Zarandia i rzut wolny.

Górnik z autu w pole karne, ale źle to robią, jednak goście mają kolejną okazję. Łapie to Forenc i Korona wchodzi do ofensywy.

Wrzuca Zarandia! Malarczyk bliskio strącenia, ale to się nie udaje! Piłka grzęźnie w nogach piłkarzy, Górnik to wybija!

Błanik uderza! Zablokowane i rożny.

Radziemski, nie Ratajczak uderza, jednak nad bramką!

Petrow fauluje, dostaje kartkę i rzut wolny dla gości. Z bliska! 23 metry.

Opałacz i Sobków za Karmelitę i Gegedosha.

Polkowice pod akcją! Goście wrzucają w pole karne, ale wcześniej sędzia macha chorągiewką, gdyż zawodnik nie zdołał jej zmieścić w polu.

Zarandia nad poprzeczką!

Danek dobrze zawiesił piłkę w powietrzu, ale Szykawka nie zdołał tego strącić!

Korona Kielce wyraźnie się śpieszy, jednak na razie nic z tego nie wynika.

Zarandia miał szansę! Nawinął jednego zawodnika, drugiego nie zdołał. Blisko.

Podgórski wrzuca.

Danek uderzony w twarz przy narożniku. Jest żółta kartka dla Hehedosha. I będzie wolny dla Korony.

Forenc interweniuje, Korona chce wyjść z akcją, ale... sędzia gwiżdże spalony rywali. Po raz kolejny.

Łapie to Furtak.

Podgórski na skrzydle!!! Łamie ten schemat i schodzi na lewą nogę. Uderzenie na bramkę!

Korona przegrywa 0:1, gol na 1:1, czerwona kartka... i... Pamiętacie to skądś?

Wybija Szykawka, jednak piłka wraca w pole karne, Forenc piąstkuje niezwykle ofiarnie! Błanik wybiega do kontry, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

Rożny dla Polkowic. Korona broni całym zespołem.

Zablokowane i tylko rzut rożny dla  Polkowic.

Wolny dla Górnika. Blisko. Znowu ten sam pan przy piłce, a więc Hehedosh.

Kozubal za Hafeza. Ciekawa zmiana.

Ależ blisko. Błanik uderzył, jednak piłka minęła minimalnie bramkę.

Błanik przed szansą!!!

Polkowice pod bramką Korony. Walka o piłkę. Jeden piłkarz pada na murawę w polu karnym. I PURZYCKI DOSTAJE CZERWONĄ KARTKĘ. Dwie żółte i czerwo.

Furtak na pewno niewiele widział przy tym strzale. Może spodziewał się bardziej wrzutki. No nie wiemy. Jak oceniacie?!

CORRAL UDERZA NA BRAMKĘ!!! Piłka wpada pod poprzeczkę, odbijając się od niej i jest gol!!! Piłka w siatce!!!

Błanik znowu faulowany. Będzie wrzutka z około 20 metrów. Blisko!

Teraz Łukowski faulowany. Rzut wolny dla Korony.

Podgórski z żółtą kartką.

Podgórski fauluje na połowie drużyny przeciwnej. Polkowice mogą sobie na taką szarpankę pozwolić w końcu prowadzą.

Danek podaje do Szykawki, ale ten nie trafia w piłkę z bliska! Błanik to może jeszcze wykończyć, jednak i on mija się z piłką. No niesamowite!!!

Kontra zatrzymana. Korona przy piłce.

Korona nie wykorzystuje rożnego, traci piłkę i kontra Górnika.

Błanik faulowany. Podgórski z bliska dośrodkowuje. I NIKT TEGO NIE DOMYKA. Jest rożny.

Purzycki żółta kartka.

Boisko opuszcza Oliveira, a za niego Błanik.

Błanik wchodzi do gry.

Będzie co z tego?

Nooooo... Co by tu powiedzieć. Na razie słaba połowa w wykonaniu Korony Kielce. Mieliśmy lepszy moment, ale go absolutnie nie wykorzystaliśmy, gdyż ten zakończył się... golem rywali.

Sędzia traci kontrolę nad tym meczem. Hafez dostaje żółtą kartkę za powstrzymywanie wznowienia gry.

Oliveira odbiera. Kontra wychodzi do kontry i... traci piłkę. Corral fauluje. Polkowice wznowi od wolnego. Ciężko. Ciężary. Kamil Kuzera dostaje żółtą kartkę. Zdaniem Koroniarzy faul powinien być na Corralu, a nie w drugą stronę, stąd zamieszanie.

Z wyrzutu nic nie ma. I jest jeszcze kontra Polkowic!

Tylko 1 minuta do tej połowy.

Rozegranie dołem, wrzutka, Furtak wybija. I będzie aut dla Korony.

Znowu Jacek Podgórski pod chorągiewkę.

Dorzut piłki w pole karne na Szykawkę, piłką odbita, a następnie wybita na rożny. Korona pośpiesznie wznawia grę, z rożnego nic nie mamy ale gramy dalej pod polem karnym. Szykawka uderza i znowu rożny.

Wrzutka na Ratajczaka, Forenc piąstkuje. Korona przy piłce.

Żółta kartka dla Malarczyka. I wolny dla Górnika. Mogą dośrodkować.

Głęboko, za głęboko wrzucone, bo w ręce Furtaka.

Korona rzut wolny. Ale do bramki daleko. Około 36 metrów.

Malarczyk wybija. Po drodze pokazali spalony... Ale że w sytuacji kontry Korony pokazują chorągiewkę? No nie.

Panowie, odrabiamy!!! Polkowice kontrują... No niestety.

OBOK SŁUPKA! Bardzo niewiele zabrakło. Mocne uderzenie.

Teraz Korona ma rzut wolny. Nie tak dobra sytuacja jak w przypadku Górnika. Ale Łukowski potrafi!

Mamy bramkę. Bezpośrednie uderzenie Roberta Hehedosha. Znakomite uderzenie! Szkoda, szkoda!

Malarczyk fauluje 18 metrów od bramki. Hafez leży. Górnik przed wybitną szansą.

Petrow uderza z rożnego!!! Ale przy tej sytuacji sędzia odnotował faul.

Z dystansu Sewerzyński! Będzie rożny.

Udało się to powstrzymać. Mało tego! Korona miała szansę na kontrę, ale za wolno to im poszło.

Akcja Polkowic. Gąsior stracił piłkę i kontra!

Nie ma gola!!! Nad poprzeczką!

Łukowski do Oliveiry, ten wali spod kolana z 24 metrów!

Korona rozgrywa na połowie rywala.

MNÓSTWO SZCZĘŚCIA Furtaka. Piłka odbiła się od niego, ale nie tak mocno, by Oliveira mógł dobijać. Blisko, bardzo blisko. Lepszy moment Korony.

Corral wrzuca!!! I uderza to Oliveira z 11 metrów!

Teraz się zmienia! Centra na Sewerzyńskiego, który wszedł przed Furtaka. Nie udało się tego przeciąć. Jakby się dało, to byłaby bramka.

Korona zaspała, jest akcja! Nic z tego nie ma po stronie Polkowic. Zrobiło się gorąco, bo kielczanie stanęli, myśląc że odgwizdany zostanie faul. Tak się jednak nie stało.

Na razie bardzo spokojnie. Korona znów próbuje rozgrywać.

Goście cały czas więcej z gry.

Piłka spadła po rożnym pod nogi Łukowskiego! Uderzył prostym podpiciem, ale piłka nabrała zewnętrznej rotacji i odkręciła się od niej! Szkoda!

Szykawka wywalczył spadającą piłkę, utrzymał się, podał do Łukowskiego, a ten wywalczył rożny.

Korono! Więcej ruchu z przodu!

Kielecki bramkarz broni!!! Ale i tak za chwilę był spalony. Makuch zrobił super przerzut.

Ale świetne podanie Polkowic!!! Hafez sam na sam z Forencem!

O dziwo Korona ma teraz ponad 60 posiadania. Nie wiemy, z której strony. Kielczanie na razie bez dobrego pomysłu. Raczej na nie stracenie bramki, niż na jej strzelenie.

Grają piłką na połowie Korony. My na razie na przetrzymanie. Górnik rozgrywa i uderza Purzycki. Znowu. Piłka nad poprzeczką. Ale Forenc ma pretensje do kolegów. Na zbyt dużo pozwalamy Górnikowi.

Polkowice w natarciu. Mają dobry moment.

Strzał na bramkę Korony. Purzycki uderza! Forenc broni i od bramki.

Chwila kopaniny, bez składu i ładu.

Szykawka uderza! Ale za lekko.

Frekwencja dziś wygląda obiecująco. Wiadomo - masa szarych plam. Niemniej, nie jest źle. Pora na mecz, pogoda i sytuacja w tabeli sprzyjające.

Obecnie więcej ma z gry Górnik. Grają piłką, wymieniają się pozycjami i naciskają na Koronę. Większość tych kilku minut spędziliśmy raczej na połówce Korony.

Kanonada Górnika. Dwie wrzutki po sobie, ale wykończenia zabrakło. Forenc od bramki.

Kolejna akcja Górnika. Jest rożny.

Znakomite uderzenie Polkowic! Forenc wyskoczył, ale piłka ponad bramką. Hafez uderzał.

Danek centruje, ale jest wybicie. Korona ponawia, znowu wrzutka, jednak i tym razem futbolówka jest wyekspediowana poza pole karne.

I zaczęliśmy. Korona Kielce atakuje na Młyn. Kielczanie na żółto-czerwono, rywale na czarno.