KONIEC KONIEC KONIEC!!! DZIĘKUJEMY!!!

96. minuta

Faul! Pawłowski żółta kartka wolny dla Korony!

Widzew probuje wejść w pole karne! Zatrzymuje to Malarczyk.

Wolny dla rywlai. Szybko rozgrywają i oba zespoły przesuwają się na połowę Korony!

Korona dzielnie walczy w obronie, szuka kontry. Teraz Corral pędzi na połowę rywala!

Szpakowski nie przejął piłki i prawie zrobiły się z tego ogromne problemy. Na szcczęście futbolówka odbija się od Pawłowskiego i wylatuje poza linię końcową!!! Kolejne sekundy dla Korony.

Wytrzymać to!!!

Wolny dla Korony! Jednak kielczanie mądrze rozgrywają krótko i trzymają piłkę przy sobie.

Korona skupia się na tym, żeby wybić jak najdalej i uwolnić Szykawkę.

Malarczyk wybija piłkę dalekoooo. A czass się strasznie wlecze.

Wrzutka Widzewa, bardzo głębokie. Przeleciało nad bramką!

Piłkarze Korony stoją, a trener wygania ich gestem spod bramki! Widzew prowadzi oblężenie. To będzie ciężka końcówka.

6 minut dodatkowych emocji! Cieszycie się? :D Bo my nie!

Rożny Widzewa, Petrow wybija, ale sa pod akcją gospodarze. Wystawka i Widzewiak mija się z piłką! Jakby on to uderzył! To byłoby szalone uderzenie! Ale nie trafia i akcja szybkko przemieszcza się na ich połowę.

Tymczasem akcja pod bramką Korony. Jest zderzenie chyba, bo Szpakowski leży. Opatrywany.

Oczywiście Gołębiowski. Literówka :)

Podwójna zmiana. Gołębiewski i Villanueva za Hansena i Zielińskiego.

Na razie mecz rozgrywa się na połowie Korony. Miejscowi próbują dorzucać, ale ich akcje są neutralizowane dalekimi wybiciami. Szkoda, że to też pożywa do dalszej gry ofensywnej.

Szykuje się podwójna zmiana gospodarzy.

Ale to będzie Ciężka końcówka. Żeby tylko nie wrzucić się na wysokiego konia.

Frączczak blokuje strzał. Kolejna wrzutka, strącenie, na szczęście niecelnie.

Widzew się rozkręca. Kolejny atak.

Sędzia gwizdka nie używa, nie ma karnego! Uffff. Całe szczęście. Naszym zdaniem faulu nie było.

Podgórski nie trafia w piłkę! Akcja Widzewa! Wchodzą w pole karne, tam pada Pawłowski.

Gramy na połowie Widzewa, próbujemy przebić się przez ten blok defensywny, ale nie udaje się. Niemniej Korona nie przestaje, dalej atakuje.

Oliveira wybija za linię końcową. Widzew od bramki. Zmiana Widzewa Letniowski za Kuna.

Łukowski bezpośrednio w światło bramki!!! Golkiper wypiąstkował. Teraz to Widzew ma kłopoty. Panowie, nie popsujmy tego!

Zawodnik Korony opatrywany i czekamy na wolny.

Łukowski faulowany pod bramką Widzewa.

Seria błędów Widzewa, który zagrał wręcz śmiesznie w swoim polu karnym. Wybili piłkę, ta spadła w okolice 16. metra, wyłapał to Szykawka, jakby przewidział że spadnie właśnie tam, obrócił się, uderzył i piłka tuż przy słupku wpada do siatki!!! Ale gol! Ale snajper!!!

Szykawka!!! Ależ bramka! Ale pomyłka miejscowych!!!

Michał Koj czeka na wejście. Tymczasem Widzew wrzuca, ale prosto w koszyk Forenca.

Szymusik na boisko nie wróci. Wejdzie Koj. Grzesiek oberwał we własnym polu karnym, trzymał się za obojczyk.

Forenc łapie piłkę w koszyk! Ależ niebezpiecznie!

I gramy dalej. Widzew kontynuuje nawałnicę. Wrzutka i kolejny rzut rożny.

Pawłowski za Nuneza w Widzewie.

Danek schodzi, a za niego Corral.

Korona ma serię wybić piłki przed siebie. Ratuje się przed stratami! Teraz centra Widzewa i są blisko zdobycia bramki. Znów zabrakło piłkarzowi Widzewa na domknięcie akcji. Centymetry, centymetry.

Z rożnego nic nie wynika, ale Widzew dalej rozgrywa na połowie Korony.

Uderzenie z bliska z ostrego kąta, wręcz po linii i Forenc to broni wybijając za linię końcową.

Korona z autu, zaraz jest uderzenie! Zablokowane. Korona nieźle. Ale teraz jest kontra gospodarzy...

Wrzutka Korony i kielczanie blisko wykończenia, ale Szpakowski nie zdołał tego uderzyć, bo piłka spadła mu w okolice linii końcowej po kontakcie z rywalem. I jest kolejny rożny. Tym razem Widzew ratuje ich bramkarz!!! Korona coraz śmielej!

Tymczasem Szykawka pod polem karnym rywali, ale zabrakło mu zdecydowania. Mógł szukać kolegów, mógł strzelać, jednak skupił się na holowaniu piłki wzdłuż piłki. No nie udało się nic  z tego zrobic. Na trybunach w Łodzi 16100 osób. BRAWO.

Szanujemy! Golazo!

Centra Widzewa i po raz kolejny wyłapuje to Forenc! Bardzo przytomnie dziś kielecki bramkarz!

Dużo gry w środku pola i nieco bardziej wyrównane widowisko, ale jednak wciąż akcent na Widzewa. To oni więcej biegają, częściej są przy piłce, a takze pod polem karnym Korony.

Sewerzyński jak profesor wymuskuje piłkę spod nóg rywala i wyłącza zagrożenie. A teraz podwójna zmiana. Szpakowski i Oliveira za Sewerzyńskiego oraz Gąsiora.

Korona rozgrywa na połowie drużyny przeciwnej. Ale Łukowski ucierpiał i piłka wybita na aut.

Danek wybija, ale piłka spada jeszcze w pole karne, na szczęście łapie to Forenc.

Trochę nam się ten mecz wyrównał. Teraz Malarczyk zatrzymał rywala nieprzepisowo i jest wolny z 40 metrów.

Korona przysneła, zagranie wzdłuż kieleckiej bramki! Ale nie ma, nie ma bramki. Korono! Więcej skupienia!

Aj, nie udało się tego wyegzekwować jak trzeba! Widzew mógł kontrować, ale ich piłkarz został dogoniony, a akcja skasowana.

Kolejny rzut rożny dla Korony Kielce! Jest lepiej.

Można? No można. Trzymajmy kciuki, żeby to zmieniło oblicze meczu.

Brawo, brawo!!!

KOLEJNY ROŻNY, WRZUTKA, PETROW UDERZA I GOL!!! STADION WIDZEWA JEST CICHO!!!

Broni to bramkarz! I jest kolejny rożny!

Rożny wykonany po ziemi. W końcu futbolówkę otrzymuje Szymusik, uderza z dystansu!!!

Korona gubi piłkę pod bramką. Danielak przejmuje! Wrzuca i jest zablokowany. Widzew ma rożny. Cały czas gorąco.

Strzelił gola Hansen. Kielczanie przeżywali oblężenie na swojej połowie. Kilka wrzutek i wybić na ślepo, które w końcu musiały zakończyć bramką. Kolejne wybicie wpada pod nogi Hansena, a ten spokojnie zmieścił ją po długim słupku.

I mamy bramkę dla Widzewa Łódź.

Frączcczak wrzuca do Szykawki, ale niedokładnie. Napastnik dobiegł do niej, ale nie zdołał opanować. Widzew przejmuje i przemieszcza się na połowę Korony.

Najpierw Korona pod bramką rywali, jednak tam Szykawka nie zdołał zagrozić drużynie przeciwnej i mamy przebicie piłki pod bramkę Korony. Na szczęście Forenc przytomnie wybiega i wybija ofiarnie, bo niemal wślizgiem, piłkę w dal.

To może Kuba szarpnie grę do przodu. Jest 0:0.

I mamy jedną zmianę. Łukowski za Takaca.

Korona dołącza. Szykujemy się na granie.

Piłkarze Widzewa na boisku.

Co prawda, to prawda - Widzew rozgrywa super zawody.

koniec pierwszej połowy. Udało się dojechać na 0:0.

Kun z daleka! Piłka przelatuje nad bramką.

Widzew przy piłce. Na połowie Korony i znajduje się blisko bramki. Kolejne dośrodkowanie i wyłapuje je Forenc. Sędzia dolicza tylko minutkę.

Korona ma ogromne problemy z odbiorem, a także z wyjściem poza te 35 metrów.

Widzew w natarciu. Na wysokości przedpola Korony.

Danek sfaulował Danielaka na 25. metrze, ale... mamy spalony. A więc faulu nie było.

Sewerzyński ratuje Podgórskiego faulując rywala. Dobrze, bo byłaby z tego kontra. Gorzej, że kielecki piłkarz ma żółtą kartkę.

Szymusik z autu do Malarczyka, jednak nikt tego w polu karnym nie strąca w kierunku bramki. Piłka spada pod nogi Podgórskiego na 25. metr i... traci piłkę!!!

Dominik Kun uderzył w kierunku bramki, Forenc poleciał na swój lewy słupek jakby był niesiony i nie dotknął jej. Na szczęście piłka przeleciała obok słupka, po odpowiedniej dla nas stronie. Uffff... 0:0.

Widzew! Strzela!!!

Takac świetnie podaje do Danka na 10. metr, ten jednak musiał sie odwrócić, żeby uderzyć. Trudna piłka. Ale Takaca trzeba docenić za super piłkę do kolegi.

Moment gry w środku pola.

Korona Kielce kolejny moment na połowie rywala. Cieszymy się! :)

Takac uderza, ale zdecydowanie za wysoko!

Korona w końcu przy piłce. Ale kielczanie są blokowani na wysokości 30 metrów od bramki rywali.

Widzew pod akcją. Dośrodkowanie piąstkuje Forenc, kolejne uderzenie i Forenc przytula piłkę do murawy. Problemy! Ogromne!

Hansen przy linii zatańczył z którymś z zawodników Korony, wykłada piłkę na 10. metr, gdzie dobiega Danielak i uderza!!! Jego strzał na szczęście jest zablokowany i rzut rożny dla miejscowych.

Widzew i Korona na jednej połowie. Zgadnijcie na której.

Obecnie nie ma nas na boisku. Korona przyczajona. A Widzew gra koncert. Kielczanie nie mogą zdążyć za Widzewem.

Wrzutka Widzewa w pole karne Korony. I znowu mamy rzut rożny dla Widzewa.

Piłka bezpańska posłana na połowę Korony, najbliżej Malarczyk, który jednak nie ruszył do niej dopóki nie zauważył, ze biegnie do niej Danielak! Mało brakowało, a mielibysmy totalnie niepotrzebny problem.

Korona Kielce przeprowadza atak. Podgórski na 20.metrze, podaje do Frączczaka i ten niestety poślizgnął się na murawie.

Korona Kielce podprowadza piłkę pod pole karne rywala i... traci piłkę za sprawą Danka. Dobrze, że zatrzymał to na połowie boiska wślizgiem Sewerzyński, bo byłoby szalenie niebezpiecznie.

Ciężary dla Korony Kielce. Widzew bardzo mocno wszedł w to spotkanie. Pressuje kielczan już na 30. metrze i nie pozwala na wyprowadzenie jakiegokolwiek kontrataku. Gospodarze mają teraz 70% posiadania piłki, co doskonale oddaje ich przewagę.

Rożny dla Widzewa, a po nim centrostrzał, który niemal zaskoczył Forenca. Ale piłka nie wpadła do siatki, a kielecki golkiper jej nie dotknął. Forenc od bramki. Ale Widzew przechwytuje i znów atakuje!

Widzew wchodzi na przedpole i jest wypychany przez Koronę!

Szykawka w pole karne! Na ostatniej prostej do bramki rywal wytrąca mu piłkę.

Trzeba oddać, że frekwencja jest NIESAMOWITA.

Ale Widzew sobie teraz pozwala. Większość gry na kieleckiej połowie.

I znowu! Kolejna akcja Widzewa! Teraz Hansen! Piłka mija długi słupek! Akcja za akcją.

Forenc broni strzał z dystansu. Rewelacyjne uderzenie z daleka Lipskiego! Niebezpiecznie!

Masa szczęsćia Korony Kielce! Wzdłuż bramki zagrana piłka przez gospodarzy. Mocne bicie piłki po ziemi około cztery metry od bramki, tam wślizgiem próbował to zamykać jeden z zawodników w czerwonej koszulce, ale nie udało się tego zakończyć. A już było słychac z trybun okrzyki radości. To była bardzo pewna sytuacja.

Krótkie rozegranie i... kielczanin faulowany.

Stały fragment gry dla Widzewa. Kun faulowny. 40 metrów do bramki Korony.

Korona Kielce gra w czarnych trykotach. Po drugiej stronie Widzew w czerwonych koszulkach. Mocny kontrast.

Korona o dziwo radzi sobie na froncie całkiem nieźle. Lepiej niż moglibyśmy tego się spodziewac. Choć Widzew teraz ostro w kierunku bramki Korony!

Ależ niebezpiecznie zrobiło się pod bramką Korony. Dwa strzały, oba zablokowane. Jest ryzyko, że za drugim razem była ręka w kieleckim polu karnym. Czekamy na VAR.

Na razie pełno walki, ale w środku pola. Ogromny tumult na stadionie. Pełno ludzi. Na stadionie wielka atmosfera. Korona probuje atakować.

Na miejscu! Zaczynamy LIVE!!!

20:35

Atak Korony przerwany. Danek próbował przejąć piłkę, ale faulował. Widzew przenosi grę na nasza połowę.