Błąd Sosnowca! Korona to przejmie? Nie! Łukowski gubi piłkę. A mogła być kontra i sam na sam.

Wrzutka w pole karne Korony, wybija ofiarnie Petrow. Kolejna wrzutka  znowu wybija Petrow.

85. minuta

Ciut zimno ;)

83. minuta

faul na kieleckim zespole. Będzie wolny. Dorzut z daleka, ale kto wie - może będzie z tego gol? Korona nie jest obecnie tytanem stałych fragmentów gry, ale trzeba w końcu coś wbić. Jednak nie tym razem. Dorzut, Malarczyk uderza z głowy, jednak za slabo. Piłka za linią końcową.

82. minuta

Petrow na boisku za Błanika. Powrót po 8 latach. Wtedy musiał odejść, bo życiowe okoliczności zmusiły go do powrotu. Ale jest! Witamy!

81. minuta

Ale akcja Sosnowca! Masa zamieszania. Najpierw dorzut z głębi pola na prawą flankę, stamtąd dorzut do pola karnego, zamieszanie zakończone strzałem! Ponad bramką!!! Blisko.

80. minuta

Błanik fauluj na naszej połowie. Wolny. I jest zmiana. Popczyk za Kamińskiego.

79. minuta

Sosnowiec wrzuca, ale nie było to dobre zagranie.

76. minuta

75. minuta

Aut dla Korony.

73. minuta

Seedorf dostał piłkę. Ma masę mejsca na lewej flance!!! Wchodzi w okolice pola karnego, ale zostaje zgaszony przez kielecką defensywę.

72. minuta

3440 kibiców na trybunach. WCIĄŻ MAŁO. Gdzie są kibice?

70. minuta

Ten, który dopiero wszedł na boisko, strzela gola.

69. minuta

Wojciech Szumilas z wolnego. Piękny strzał bezpośrednio na bramkę i mamy gol.

69. minuta

Sosnowiec dokonał potrójnej zmiany, które zaprezentowlaliśmy w składach.

67. minuta

Łukowski i Szymusik za Corrala i Podgórskiego.

67. minuta

66. minuta

Ależ piękna bramka!!! Ale torpeda!

65. minuta

Sosnowiec traci piłkę po swojej lewej stronie. Korona notuje przechwyt, podciąga grę do przodu, podanie Podgórskiego, który przejął wcześniej piłkę, do Oliveiry, ten POTĘŻNIE UDERZYŁ W OKIENKO!!! GOOOL!

64. minuta

szykuje się podwójna zmiana w Koronie.

63. minuta

62. minuta

Ale sędzia zatrzymuje kontratak, bo goście w jej rozwijaniu powalili Zebicia.

61. minuta

Kontra Sosnowca!

60. minuta

Rożny dla Korony, wrzutka, Malarczyk strąca, jednak obok bramki!

59. minuta

Pogórski probuje wchodzić i uderzać w bramkę, ale to uderzenie było strasznie złe.

58. minuta

Pawlowski na dwa razy, jednak udało się to powstrzymac.

57. minuta

Po ziemi rozegrali to goście. Przerzut na prawą stronę, podanie po ziemi, Zebić wybija i jest rożny.

56. minuta

Zagłębie chce się szybko odegrać. Sa pod bramką Korony. Malarczyk innterweniuje i łapie żółta karktę.

55. minuta

Korona wychodzi z akcją! Podgórski rzuca piłkę za prawej do Szykawki, ten strąca ja głową, piłka mija bramkarza i trzepocze w siatce. GOOOOOL!!!

54. minuta

Sosnowiec wchodzi w pole karne od strony kibiców gości, blisko linii, próba dogrania górą na piąty metr, ale łapie to Forenc.

53. minuta

Rożny zmarnowany, ale akcja toczy się dalej. Frączczak na skrzydle, wrzuca do Szykawki, uderzenie z główki!!! Ale blisko! Prawie gol... Prawie.

53. minuta

I rożny dla kielczan.

52. minuta

Korona pierwszy raz od dawna pod bramką drużyny przeciwnej.

51. minuta

Sosnowiec wywalcza czwarty rzut rożny w tej połowie.

50. minuta

Frączczak żółta kartka.

49. minuta

Duriska za Dalicia.

49. minuta

Uderzenie! Korona blokuje i trzeci rożny.

48. minuta

47. minuta

Rożny dla Sosnowca, dośrodkowanie! Korona broni się skutecznie i zaczynamy od bramki.

Korona zmiana: Szykawka za Takaca.

Wracamy do gry!

47. minuta

Sewerzyński wyprwadza akcję, podanie do Takaca, ten dośrodkowuje i nie ma bramki! Koniec połowy.

Korona fauluje pilkarza Zagłębia. Szansa na dośrodkowanie. Goście próbowali szybko wznowić, ale sędzia cofnął akcję.

3 minuty doliczone.

43. minuta

Takac z dystansu, ale ponad bramką!

42. minuta

Ale to popsuł zawodnik Sosnowca, zdecydowanie za wysoko! A i potem odgwizdano faul na Zebiciu, ale ten, zanim doszlo do faulu, podaje w poprzek przed polem karnym. To skończyło się  stratą. Ale całe szczęścice, że to nie Real, a Sosnowiec.

41. minuta

ZEBIĆ PSUJE!!! Przechwyt Sosnowca i akcja gości!!! Sam na sam!

40. minuta

Przebitka Sosnowca na połowę Korony, rywale blisko wypracowania sobie akcji bramkowej, ale Pawłowski grubo się myli!

39. minuta

Błanik wystawia Frączczakowi na 17. metr! Snajper plasuje i niestety za wysoko, za wysoko!

38. minuta

Sosnowiec znowu przy piłce. I na połowie Korony.

37. minuta

Przez chwilę oba zespoły grały dwiema piłkami. Sędzia rozstrzygnął to zamieszanie.

36. minuta

Teraz lepszy moment Korony. Wrzutka za wrzutką, jednak nikt tego nie domyka w polu karnym.

35. minuta

Znowu Sosnowiec uderza!!! Zdecydowanie za wysoko.

34. minuta

Oliveira uderza!!! Seedorf blokuje, ponoć ręką, ale sędzia nie zdecydował się na żadne posunięcie w związku z tym.

33. minuta

Korona wybija i Błanik biegnie, ale ma rywali na plecach. No i finalnie z tej kontry nic nie ma, Błanik wybity z rytmu. Ale Kielce cały czas na połowie gosci.

32. minuta

Sosnowiec napiera i to bardzo mocno na bramkę Korony Kielce. Kielczanie nieco przygaśli. Rożny dla gości.

31. minuta

Kilka strzałów na bramkę Korony, jeden po drugim! Wszystko zablokowane, a ostatnie uderzenie za wysoko... UFFF!!!

30. minuta

30. minuta

29. minuta

Korona skutecznie broni się przed centrą.

28. minuta

Faul na zawodniku drużyny gości. Bodaj na Pawłowskim. Wolny, blisko bramki Korony.

27. minuta

Danek! Ale powalczył na linii! Przeszedł z trzech zawodników. Piłka wciąż na połowie rywala.

26. minuta

Moment spokojniejszej gry :)

25. minuta

Frączczak faulowany. Korona wznawia od własnego pola karnego.

25. minuta

dośrodkowanie Sosnowca i Zebić wybija!

23. minuta

Oliveira uderza z dystansu, ale prosto w koszyczek Gliwy. Po drodze faulowany był Bałnik. Ale nie będzie z tego rzutu wolnego. Błanik zbiera się z murawy.

23. minuta

22. minuta

Piłka na połowie Sosnowca. Wyrzut z autu dla gości.

21. minuta

20. minuta

Takac w polu karnym, drybluje, uderza! Gliwa broni. Tym razem Korona z ciekawą akcją. Jest Ok, ale bramki nie ma.

19. minuta

Seedorf wchodzi w pole karne niepilnowany, dogrywa do środka! Minimalnie zawodnik gości mija się na linii piątego metra z piłką. Jakby tak się nie stalo, byłoby 0:1. Dobra akcja Sosnowca, widać, że trenowana.

17. minuta

Pawłowski uderza po zamieszaniu na przedpolu i Forenc musi interweniować!!! Koncentracja na wysokim poziomie. Ale to Sosnowiec teraz napiera na Koronę.

16. minuta

Korona fauluje piłkarza Sosnowca. Przy narożniku pola karnego kieleckiego klubu. Blisko!

15. minuta

Malarczyk uderza na uwolnienie spod środkowej linii, tam znalazł się Frączczak, uderzył!!! Świetne uderzenie z woleja, z którym Gliwa nie miałby żadnych szans. Niestety, strzał niecelny.

14. minuta

Dziś już raz wybronił Koronie. Ale lepiej, żeby był bezrobotny :)

13. minuta

Sosnowiec od autu. Niedaleko kieleckiego pola karnego.

13. minuta

Frączczak uderza zebraną piłkę! Zabrakło do uderzenia w światło bramki!

12. minuta

Adrian Danek wchodzi na pełnej w pole karne! Niestety wyjechał poza linię końcową.

12. minuta

11. minuta

Ależ on to wyjął nogami. Nieźle wymuskał i wyczekał rywala. Wydawało się, ze jest spóźniony z tą interwencją, jednak dał radę.

10. minuta

Forenc sam na sam!!!

10. minuta

Znowu niewiele zabrakło, by zmieścić to w siatce.

10. minuta

BŁANIK UDERZA Z DYSTANSU!!!

10. minuta

Korona nadal prowadzi piłkę. Robi to, co trzeba robić, jeśli walczcy się o pozycję lidera!

10. minuta

Ajjj nie ma! Było blisko!

9. minuta

Wrzutka z rożnego, nikt tego nie przecina, piłka odbija się od nogi jednego z zawodników, jest blisko gola!

6. minuta

Korona zyskuje rzut rożny.

5. minuta

Błanik holuje, podaje do Danka, wrzutka, ale jest wybicie gości. Jednak Korona nadal prowadzi obleżenie.

4. minuta

Sosnowiec wrzuca, na szczęscie na miejscu jest Forenc, który wyłapuje futbolówkę w powietrzu. Pewne zachowanie ze strony kieleckiego golkipera.

3. minuta

Podgórski rozpoczął akcję, wymienił się piłką z Frączczakiem i pognał w pole karne, wrzutka i tym razem nic z tego nie wynika. Ale walczymy. Korona stara się grać na wysokich interwałach, nie śpi!

2. minuta

Sosnowiec na 14. miejscu, Korona czwarta z dużą szansa na poprawienie tej lokaty. Kielczanie przy piłce, a kiedy jej nie mają, starają się wywierać na rywalu dużą presję.

Z Sosnowca przyjechała spora grupa kibiców gości, dość nieprzychylnych kieleckim kibicom. A więc będzie się działo nie tylko na murawie.

Rozpoczęliśmy mecz! Korona na żółto-czerwono, Sosnowiec na czarno.

12:12

12:11

Mamy dla Was składy! Jak oceniacie zestawienie Korony na ten mecz? Będzie dobrze? :) Czy jeszcze jakieś korekty chcielibyście dokonać? :)