Nie wiemy, która jest minuta, wybaczcie! Tyle emocji!

Gutowski uderza! Blokują to Koroniarze!

97. minuta

Podbeskidzie walczy!

96. minuta

Piłka zawisła w powietrzu!!! W polu karnym! Jacek Kiełb trafia to z przewrotki!!! Ależ gol!!! Ale radość! Łezka w oku się zakręciła! Nie zepsujmy tego! Nie zepsujmy tego!

JACEK KIEŁB!

Słupek!!! Wrzutka i słupek! Potem dobitka i Forenc wyjmuje to z linii!!! Co się dzieje!!!

Milasius próbuje uderzać, ale zablokowany! Rożny.

Podbeskidzie z szansa na bramkę!

Dośrodkowanie, jakże piękne! Ale Szykawka z bliska NIE TRAFIA!!! No nie!!! To trzeba było trafić!

Korona wybija głową Zebicia i może coś teraz uda się sklecić na połowie rywala!

Rożny dla Bielska.

7 minut dolicza sędzia! Sporo. Duzo czasu na ratowanie wyniku!

Merebashvili uderza!!! Świetny strzał i wielce niebezpieczny, ale mija minimalnie poprzeczkę!

Zarandia wrzucił Koronę na wysokiego konia! Podbeskidzie z kontrą! Ale kasuje to Zebić! Och!

Szykawka dostał  świetne podanie, uderza! Z ostrego kąta! Bramkarz gości radzi sobie z tym bez większych problemów.

Ale Podbeskidzie męczy Koronę. CIERPINY STRASZNIE.

Celtik schodzi a za niego Milasius.

Kolejna akcja! Rożny, zamieszanie! Na szczęście Korona oddala zagrożenie.

Rzut rożny, wrzutka, Forenc piąstkuje, uderza to zawodnik drużyny przeciwnej z ziemi i Forenc znów musi interweniować. Kolejny rożny!!!

Szykawka i Zarandia za Podgórskiego i Frączczaka. Gutowski za Simonsena.

Kiełb dostał piłkę! Mógł strzelać, mógł uderzać! No zrobić coś, co nie przypominało żadnej z nich.

Merebashvili mógł dostać piłkę, ale zablokowane przez Koronę! Jednak Podbeskidzie wciąż przy piłce. Korona przy kontrze!

Kontra gości!

Dużo walki w środku pola.

Do gry szykuje się też Gutowski od przyjezdnych.

Do gry szykowani Szykawka i Zarandia. Potrzebni ludzie do zmiany oblicza gry.

Simonsen znowu nęka Koronę Kielce. Podgórski i Danek przy nim, a ten podaniem uwolnił kolegę z zespołu, który mógł szarżować na bramkę Korony. Na szczescie akcja gości zatrzymana.

Podgórski wrzuca! Frączczak na głowę i tuż nad poprzeczką!!!

Korona przy inicjatywie. Męczymy rywala na jego połowie.

Mieliśmy dwa rożne dla Korony, ale nic z nich nie wyszło. Kielczanie znacznie gorszą połówkę mają teraz na koncie. Panowie, budzimy się!

Koj zółta kartka.

Dodajmy w tym miejscu, że Malar nie zawinił przy straconej bramce. Zebić źle wybijał z głowy i nabił zawodnika gości.

Jacek Kiełb i Danek za... tego jeszcze nie wiemy, ale zmiany są KONIECZNE. Danek za Malarczyka i Ryba za Łukowskiego.

KIBICÓW DZIŚ: 2655 OSÓB. Mało, no mało...

Tak jest, był spalony. Ale kibice nie są zadowoleni z gry kieleckiego klubu. Za bardzo zachwyciliśmy się pierwszą połową. No cóż. Znowu pod kielecką bramką Podbeskidzie.

Czekamy.

Na szczęście Pskit gwiżdże spalony. Choć jest jeszcze VAR.

PODBESKIDZIE ZDOBYWA KOLEJNĄ BRAMKĘ! Simonsen znowu dogrywa i akcję zamyka Biliński.

Simonsen wystawił podanie do kolegów na linię pola karnego, ale wypchnięci przez defensywę Korony.

Zawodnik Podbeskidzia schodzi z kontuzją. Długo trwało opatrywanie Rodrigueza i ostatecznie zastępuje go Mikołajewski.

Goście z dobrą akcją, Simonsen wypuszczony nie zdołał zmieścić się z piłką przed linią końcową.

Podgórski nie dorzucił. Gramy dalej.

Wolny dla Korony. Wrzuca Podgorski.

Kibice w drugiej połowie:

Mocno nas Podbeskidzie sprowadziło na ziemię. Przed chwilą było 2:0, a nagle mamy 1:1...

Ale zwrot akcji, sam na sam i Emre Celtik strzela gola. Jest 1:1. Korona pogubiła się koszmarnie w obronie, zagapiła się...

Ajjj... Spalony!!! Szkoda!

Jest VAR! Zobaczymy, czy będzie ta bramka zatwierdzona.

FRĄCZCZAK!!!! GOOOOL!

Wolny blisko pola karnego i kartka dla Wypycha.

Malarczyk minął się z piłką we własnym polu karnym, kibice złapali się za głowy! Co tam się stalo! Na szczeście koszmarny bład Malarczyka nie miał konsekwencji. Wyglądalo tak, jakby atakujący kieleckiego defensora zawodnik sam był zaskoczony tym obrotem spraw.

Korona atakuje!

Potwierdzone. Szpakowski schodzi, a za niego Sewerzyński. Podbeskidzie - Misztal za Freleka i Merebashvili za Polkowskiego.

Podbeskidzie już na boisku. Korona powolutku tez wychodzi w kierunku Młyna.

Sewerzyński szykuje się do wejścia. Na pewno za Szpakowskiego.

Za chwilę zaczynamy drugą połowę!

TO BYŁA DOBRA POŁOWA. Brawo! Podtrzymać :)

Wrzutka z rożnego piłka przelatuje ponad głowami wszystkich zawodników i między nogami Malarczyka. To ostatnia akcja. PRZERWA!

Piłka spadła pod nogi Łukowskiego, strzał! I tylko blok ratuje gosci! Rożny.

Podbeskidzie na własnej połowie, teraz przenosi się na połówkę kieleckiego klubu. Korona notuje przechwyt i szuka akcji ofensywnej! Seria podań na jeden kontakt po lewej stronie, wrzutka!

Będzie chwila czasu na kawę, herbatkę ;)

Dodatkowe dwie minuty potrwa ta połówka.

Korona zbiera dużo odbitych piłek, dlatego może się napędzać na kolejne akcje ofensywne.

Forenc od bramki. Wcześniej Podbeskidzie próbowało zagrać na dobieg, ale za mocno.

Obok bramki. Było nieźle, ciekawa sytuacja.

SZPAKOWSKI UDERZA!

Dużo walki pod bramką Podbeskidzia! Kielczanie wojowali o każdy centymetr chcąc złapać kurs na bramkę! Nie udało się, ale brawo za kawał oporu i presji pod bramką rywala.

Corral wrzuca! Świetne dośrodkowanie do Łukowskiego, który mógł to domykać... Mógł, bo nie trafił w piłkę. Szkoda, bo super wrzutka.

Gramy dalej. Podbeskidzie miało wolny, ale nie wykorzystało swojej okazji.

Czerwona kartka dla kogoś ze sztabu przyjezdnych.

Podgórski uderza! Próbował sprytnie pod murem. Piłka zaczepiła o nogi wyskakującego zawodnika, nieprzejęliśmy jej w polu karnym. Wytworzyła się z tego kontra, a ta została zatrzymana blisko linii środkowej.

Szpakowski faulowany. Blisko pola karnego. Na murawę wbiega sztab medyczny.

Kolejny spalony Korony Kielce. Była wrzutka ze strony kieleckiego klubu, jednak za wysoko. No i był spalony. A więc ta akcja nie maiła szans na powodzenie. Akcja szybko przeniosła się na drugą stronę i mamy rożny. Podbeskidzie forsuje, ale jest bezradne.

Źle rozegrali goście aut i wznowi Korona Kielce.

Podbeskidzie nieco się przebudziło i próbuje forsować Koronę. Kilka udanych szarży, wywalczone auty, wrzutki, rożne. Są aktywniejsi.

Podanie z prawej do Błanika, który miałby szansę urwać się do akcji 1 na 1. Ale spalony.

Wyrzut, ciężka walka w okolicach pola karnego, ale Korona uwalnia się spod presji.

Aut dla Podbeskidzia. Goście wywalczyli... kolejny aut. Sporo dziś tego ;)

Forenc piąstkuje! Nie kalkulował, wybił jak trzeba.

Była szansa na kontrę Korony Kielce. Ale łukowski, po podaniu Frączczaka nie odnalazł się na boisku. Była kontra zwrotna po stronie gości. Strzał!!! Obcierka i jest rożny.

Bonifacio wrzuca ostro  w pole karne, na szczęście kielczanie wybijają. Jest aut. szybki wyrzut i Korona po raz kolejny się broni, przejmuje piłkę i znowu mamy aut.

Posiadanie 50/50. A na początku było 63 dla gości.

Bramkarz znowu piąstkuje, piłkę nieprzygotowaną uderza Błanik z główki! Ależ było blisko gola!

Wolny dla Korony, Podgórski wrzuca! Bramkarz piąstkuje, jednak Korona wciąż przy piłce.

Ale wracamy do gry. Przestańmy fruwać w przestworzach, bo to dopiero początek meczu i wszystko się może zdarzyć.

Ależ strzał! Może nie za mocny, nie był silny. Ale dokładny! Błanik, brawo!

ALEŻ AKCJA!!!! Korona Kielce wychodzi na prowadzenie! Łukowski wykorzystał zagapienie się obrony gości, wypuścił Błanika, ten po lekkim zwodzie uderzył z lewej nogi, piłka powędrowała w okolice długiego słupka i mamy gola!!!

Wrzutka Podbeskidzia, Zebić wybija, piłkę zbiera Bonifacio i nie trafia dobrze w piłkę. Całe szczęście dla Korony.

Podbeskidzie znacznie więcej ataków. 8:0. Taka jest proporcja niebezpiecznych ataków po obu stronach.

Korona nie radzi sobie z odepchnięciem rywali od swojej połówki.

Korona znowu się ratuje! Strzał piłkarza Podbeskidzia, a konkretnie Bilińskiego z narożnika karnego i interwencja Forenca. Kielecki golkiper łapie pewnie, ale to kolejna sytuacja gości.

Kolejna akcja Podbeskidzia. Korona ratuje się blokiem i piłkę wyłapuje Forenc. Cierpimy.