2:2 (0:0)

Jacek Podgórski (64')
Jakub Łukowski (81')

19:54

Koniec meczu. 2:2. Wbrew pozorom nie było to ciekawe spotkanie. Dziękujemy za uwagę!

spalony...

Korona idzie z akcją!

bezpośredni strzal, forenc wybija!!!

Wolny przy linii bocnej pola karnego.

Korona probuje sił pod bramką, ale wyłapuje to Pietrzkiewicz. Szybkie wznowienie gry, piłka przenosi się na stronę Koroony i teraz okazja dla Sandecji.

5 minut więcej potrwa ten mecz.

Rożny dla Sandecji.

JACEK KIEŁB WCHODZI DO GRY! Ryba wraca. Wejście za Podgórskiego.

Walski wrzuca z wolnego. Korona wybuja, poprawka Szufryna, ale w zamieszaniu faulowany jest piłłkarz Korony

Szczepanek walczy w polu karnym, uderza, piłka wychodzi za lini,e końcową i jest rożny;

Niebezpieczna wrzutka z rożnego. Sandecja uderza, broni na raty Forenc wybijając na bok.

Wybita. I za chwlę powtórka z rozryki. Corral fauluje Koffiego i będzie wrzutka z tego wsamego miejsca.

Wolny dla Sandecji.

ŁUKOWSKI! Co za cwaniactwo!!! Strzał z daleka z wolnego. Piłka dostała kozła po odbiciu się od murawy i myli w ten sposób bramkarza drużyny przeciwnej. GOOOL! Bramka po części na konto śniegu :)

Akcja po stronie Sandecji, wrzutka z prawej strony, piłka w szesnastce, gdzieś piłka ociera się o rękę Koroniarza, ale gramy dalej, odegranie klatką piersiową, wyjście sam na sam i gol dla Sandecji... Łukasz Zjawiński.

Koffie za Sovsicia - zmiana Sandecji.

Chwila na odświeżenie i odśnieżenie linii na boisku.

Szczepanek za Chmiela.

Dośrodkowanie Korony, ale nie udaje się tego skończyć strzałem

Poonad bramką. Garstka kibiców zawyła z niezadowolenia.

Corral skopał po kostkach zawodnika drużyny przeciwnej i jest wolny. Bardzo blisko bramki.

Korona ma rzut rożny.

Akcja dla Sandecji, wrzutka i na szczęście bez konsekwencji.

1:1!!! Podgórski! JEEEST! Karny trafiony, choć bramkarz wyczuł intencje zawodnika Korony!

Sędzia robi VAR po interwencji na Błaniku. Arbiter wrócił całkiem sporo sekund do akcji! I jest KARNY DLA KORONY!

Łukowski, Frączczak i Strzeboński za Takaca, Szykawkę i Górskiego.

Korona okupuje bramkę Sandecji, straszna kopanina i bez efektu.

Teraz kontra po stronie Sandecji, dwóch rywali na Forenca, ale to nasz bramkarz pierwszy dobiegł do piłki.

Polacy w grupie z Argentyną, Meksykiem i Arabią Saudyjską. Co myślicie? :)

Corral faulowany w narożniku. Będzie okazja.

W mur!

Jak nie idzie, to nie idzie. Ta bramka wisiała w powietrzu. Teraz Sandecja przed kontrą. Zatrzymani, ale Takac dostaje żółtą kartę za interwencję tuż przed polem karnym. Będzie niebezpiecznie.

Tomasz Boczek strzelcem bramki.

SŁUPEK, dobitka! I piłka w siatce Korony. Sandecja prowadzi. Po zamieszaniu... Czekamy na info o strzelcu.

Maissa wchodzi w pole karne, uderza, Forenc broni nogamni! oj niebezpiecznie!

Wolny Sandecji, strzał bezpśredni! Nad bramką!!!

Pogoda nie rozpieszcza. Jest pomarańczowa piłka. Linie odśnieżane.

wracamy do grania! Oby poważnego!

Wracamy do Was po przerwie. Czas się ogrzać :)

Koniec pierwszej połowy. Trzeba przyznać, że nie było to wielkie widowisko. Brak wiary, bo brak argumentów po stronie Korony Kielce, by wynik nie był zły.

Podgórski walczy przy linii końcowej rywali. No i mamy rzut wolny... dla Sandecji.

Piłka zagrana do Błanika, jednak przecinają to rywale. Piłka zaplątała się w polu karnym i... wybija to Sandecja.

Podgórski wrzucił na Koja, ale nie udało się. Piłkę potem opanowali miejscowi. Futbolówka w rękach bramkarza Sandecji.

Stały fragment gry dla Korony. Środkowa strefa, idealnie do wrzutki.

Koj żółta kartka i wolny dla Sandecji. 35 metrów do bramki.

Maissa ograny przez Podgórskiego jak dziecko. Na szczęście. Bo wyglądało to groźnie.

Kontra Sandecji!!!

typowy mecz walki, na remis :)

Śniegu duużo, gry w piłkę mało. No nie ma tutaj zbyt wielu emocji.

Boczek żółta kartka.

Wolny dla gospodarzy. Korona próbowała przeprowadzić akcję, ale wszystko toczyło się za wolno. Ostatecznie podanie na ścianę do Szykawki zakończyło się starciem z Szufrynem.

Dośrodkowanie Sandecji! Nawotka próbuje zamknąć, jednak za głęboko.

Maissa uderza! Strzał sprzed pola karnego zablokowany. Noooo więcej ataków po stronie gospodarzy.

Zjawiński dostaje piłkę ze środka pola, pędzi lewą stroną, nawija Szymusika, uderza! Forenc na raty, ale łapie.

Generalnie jesteśmy świadkami wyrównanego, ale nudnego meczu. Sandecja więcej okazji.

Forenc piąstkuje.

Kolejny stały fragment gry dla miejscowych. Tym razem spod ławki rezerwowych. Będzie dośrodkowanie.

Wcześniej Szfryn taranuje Szykawkę. Ciężkie życie będzie miał Koroniarz z tym piłkarzem.

Dośrodkowanie w pole karne Korony, jednak Forenc reaguje i łapie.

Nie jest to na razie mecz wielkich emocji, niemniej nie uciekajcie od nas :) Może w końcu załapie :) Sandecja ma rzut wolny i jest 35 metrów od bramki Korony.

Danek uderza na bramkę! Niestety prosto w ręce. Za lekko. Nie był to przygotowany strzał, raczej z ostrego kąta.

Górski faulowany przy ławce rezerrwowych. Korona będzie wrzucać w pole bramkowe rywala.

Sandecja pali rożnego i teraz grę wznawia Korona Kielce.

Zjawińskmi źle uderza, jest wyblokowany i mamy rożny.

Sandecja z szansą z prawej strony, ale interweniujemy. Piłka wychodzi na aut. Za chwilę wrzutka w pole karne! Sandecja przed dooskonałą okazją!!!

Korona z problemami w wejście w mecz. Cały czas ospale. Bez werwy.

Sandecja cały czas w okolicy kieleckiego pola karnego.

Chmiel uderza! Ale szybko blokuje to Szymusik! Wcześniej sędzia zasygnalizował spalony. No mimo to nie możemy pozwalać rywalom na takie akcje.

Maissa Fall z żółtą kartą za faul na Szykawce. Próbował uderzyć z przewrotki, jednak nie trafił w piłkę, a w zawodnika Korony.

stały fragment na połowie Korony. Będzie centra.

Korona miała pierwsze dośrodkowanie, ale nic z tego nie wyszło. Pietrzkiewicz wyłapał.

Dość blisko murawy i nisko.

Taka sytuacja. Nie mamy najlepszych miejsc :) Nie jest to loża VIP :)

składy widzieliście. Jakieś zaskoczenia?

Korona tymczasowo broni się przed atakami Sandecji.

18:02

Korona zaczyna. Warunki nie najlepsze. My tez nie siedzimy w super miejscu, niemniej jednak jest mecz, są emocje i będzie ciekawie, dlatego zostańcie z nami!

18:00

18:00

17:54

i jesteśmy? Miejsca dla prasy nie jest za dużo, a zwłaszcza pod pracę siedzącego, ale damy radę :)