Vive Tauron Kielce

31:33 (14:15)

Montpellier

16:59

Vive przegrało, ale awnasowało. I to jest najważniejsze. Za uwagę dziękuja Marcin Długosz i Wojciech Staniec.

255. minuta (30:32)

Rzucił Jachlewski. Uff! Mamy TOP8 Ligi Mistrzów.

60. minuta (30:32)

24 sekundy do końca. Diego Simonet na 30:33. Jak Vive straci jeszcze jedna bramka odpada z LM.

59. minuta (30:32)

MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARIN SEGO!!!!! Broni! BRAWO! BRAWO MARIN! Na świetlnej tablicy dokładnie widać czas: 58:59. O przerwe prosi Dojszebajew.

59. minuta (30:31)

Jest odpowiedź Montpellier, znów Kavticnik. A rzuca Jachlewski, ale tym razem nieskutecznie. Półtorej minuty do końca.

58. minuta (30:31)

Fabregas dwie minuty kary! A do końca niewiele ponad trzy. Vive przegrywa dwiema bramkami, ale gra w ataku. Zorman przedarł się przez obronę i rzucił arcyważna bramke!

57. minuta (29:31)

Kroki Doleneca, bramka Vive! Już tylko jedna bramka straty.

56. minuta (28:30)

No i co tu dużo pisać. Najpierw Montpellier, teraz Vive. Gol za gol!

55. minuta (27:29)

Znów Montpellier, znów Vive. Tym razem Jurecki. Panowie obrońcie to!

54. minuta (26:28)

Znów Jachlewski, a gra się toczy na zasadzie gol za gol.

53. minuta (25:27)

Jachlewski ze skrzydła. Jak on to zmieścił? Nie wiemy, ale najważniejsza jest bramka! Brawo Siwy!

51. minuta (24:26)

Uros Zorman!

51. minuta (23:26)

Vid Kavticznik. No i znów trzy bramki straty.

51. minuta (23:25)

Jurecki znów potężnie rzuca, ale niestety nieskutecznie.

50. minuta (23:25)

Szybko odpowiada Tej.

50. minuta (23:24)

MICHAŁ JURECKI!!! RZUCIŁ! RZUCIŁ! Vive ma już tylko jedna bramkę straty. Uff!

49. minuta (22:24)

Czas dla Dujszebajewa. Do końca meczu dokładnie 11 minut i 13 sekund!

Jest trafienie Aginagalde! Straty powoli odrabiamy! Tym bardziej, że znów piłka dla Vive!!!!

48. minuta (21:24)

Kolejny karny dla Montpellier. Tym razem MARIN SEGO lepszy od Gajicia!

47. minuta (21:24)

Rzut Doleneca nieskuteczny! Odpowiedź Ivana Cupicia trafia do siatki! W Hali Legionów jest ogromny, ogromny kocioł!

46. minuta (20:24)

Jachlewski ze skrzydła, ale nieskutecznie. Francuzi moga odskoczyć zaraz na cztery bramki.

45. minuta (20:24)

Karny dla gości. Gajić kontra Sego. Góra Słoweniec.

45. minuta (19:23)

Uff! Jest bramka Manuela Strleka. Co tu się dzieje. Emocje siegaja zenitu!

44. minuta (19:23)

Issam Tej z kontry. I znów goście prowadza 4 bramkami. Vive ma ogromne problemy w ataku.

43. minuta (19:22)

Zmiana w bramce Vive. Wchodzi Marin Sego w miejsce Sławka Szmala.

42. minuta (19:21)

Diego Simonet - musimy to przyznać - fantastycznie zagrał, wbiegł w kielecka obronę i rzucił bramkę. Ale szybko odpowiada Reichmann!

40. minuta (18:20)

Buntić na skrzydło do Reichmanna. Niemiec miał "wyczyszczone", ale jego rzut broni bramkarz Montpellier.

39. minuta (18:20)

Bielecki! Ajć, zabrakło milimetrów, jaka szkoda.

W natarciu Montpellier, a wszyscy w Hali Legionów gwiżdża. Pomogło! Pomogło! Ofens Francuzów i piłka dla kielczan!

38. minuta (18:20)

Tobias Reichmann złapał piłkę, gdy w ataku było Montpellier, pobiegł do kontry i rzucił! Już tylko dwie bramki straty.

37. minuta (17:20)

Grzesiek Tkaczyk zmniejsza straty. V

37. minuta (16:20)

Strata Vive, kontra Gajicia i stan gry wyrównany.

36. minuta (16:18)

Dwie minuty kary dla Mackovseka i karny dla Vive. Skuteczny rzut Bieleckiego!

35. minuta (15:18)

Montpellier mogło już odskoczyć na cztery bramki, ale faul w ataku popełnił Simonet.

34. minuta (15:18)

Kolejna strata Vive i Szmal znów musi wyciaga piłkę z siatki. Kielczanie przegrywaja już trzema trafieniami.

33. minuta (15:17)

Dwie minuty kary dla Ludovica Fabregasa.

32. minuta (15:17)

Skutecznie rzuca Denis Buntić! To już siódme trafienie Chorwata! Błyskawicznie odpowiada Mackovsek.

31. minuta (14:16)

Już dwie bramki przewagi maja zawodnicy w Francji.

0. minuta (14:15)

Druga połowę czas zaczać! W ataku Montpellier.

255. minuta (14:15)

Wybaczcie lekkie opóźnienie, ale kilka sekund przed przerwa w Hali Legionów wyłaczono Internet...

Vive po pierwszej połowie przegrywa 14:15.

30. minuta (14:15)

Tej trafia dla gości, a na 15 sekund przed końcem pierwszej połowy o czas prosi jeszcze trener Dujszebajew.

30. minuta (14:14)

AGINAGALDEEEEE! GOOOL!

29. minuta (13:14)

Zorman świetnie zwiódł defensywę Montpellier, ale trafił w słupek. Piłka jednak ciagle dla kielczan!

28. minuta (12:13)

Aginagalde, goool! A na trybunie prasowej trwa dyskusja - co Julen jadał i pijał w młodości? Samo mleko to chyba za mało na jego sylwetkę :) Bask świetnie wykorzystuje znakomite warunki fizyczne.

27. minuta (12:13)

Szmaaaal! A walka? Trwa, oj trwa!

26. minuta (12:12)

Czas dla trenera Montpellier. Ufff, jest remis, po 12. Walka trwa!

24. minuta (12:11)

Zorman do Aginagalde i co to może oznaczać? Oczywiście, że trafienie Baska!

22. minuta (11:11)

Guigou pokonuje Szmala ze skrzydła. A swoja drużynę dopinguje oczywiście Klub Kibica Vive:

21. minuta (11:10)

Goście się gubia w ataku, ale piłki nie schwycił Musa i Francuzi ciagle w natarciu.

20. minuta (11:10)

Jachlewski również znakomicie wkręcił piłkę ze skrzydła!

20. minuta (10:10)

Na prawym skrzydle pojawił się Cupić, na lewym - Jachlewski, zaś na rozegraniu Zorman. Jest też Jurecki. Odpoczynek dla Reichmanna, Strleka, Tkaczyka i Bieleckiego.

19. minuta (10:10)

Cios za cios, oko za oko - 10:10 w Hali Legionów.

18. minuta (9:9)

Michał Jurecki walczył w obronie, wymagał interwencji medycznej, a po niej - niestety - otrzymał karę dwóch minut.

JAK TO WPADŁO?! Fantastyczna, wyborna wkrętka Bunticia, który był już w zasadzie faulowany i upadajac pokonał golkipera Montpellier! Czapki z głów, Denis!

17. minuta (8:8)

Simonet na 8:8.

17. minuta (8:7)

Kapitalna akcję zakończona trafieniem rozegrali Francuzi, ale po chwili również golem odpowiedział Buntić.

16. minuta (7:6)

Szmal broni, Buntić rzuca i pierwsze prowadzenie Vive w tym meczu staje się faktem!

15. minuta (6:6)

Znakomity rzut Tkaczyka z drugiej linii! Mamy remis - 6:6. Walczymy!

14. minuta (5:6)

Goście bardzo długo w ataku... Ale Mackovsek trafia w poprzeczkę!

13. minuta (5:6)

Tak to się przedstawia z naszej perspektywy. Jest naprawdę znakomicie!

12. minuta (5:5)

Strlek faulowany przy kontrze! Do rzutu karnego podchodzi Bielecki, pierwsze tempo iii... bramka! Remis!

11. minuta (4:5)

Reichmann skutecznie z prawego skrzydła w krótki róg bramki Montpellier! Mamy 4:5.

10. minuta (3:5)

Ponownie Gajić... Goście wykorzystali kontrę, choć Szmal był bliski skutecznej interwencji.

9. minuta (3:4)

Buuuntić! Chorwat idealnie w "okienko" z dystansu. Ale w zasadzie od razu odpowiada Gajić.

8. minuta (2:3)

Żółto-biało-niebiescy zgubili piłkę w ataku, co poskutkowało szybka akcja i trafieniem Teja.

7. minuta (2:2)

Buntić! Golkiper Montpellier miał piłkę na ręku, ale nie zdołał jej obronić!

6. minuta (1:1)

Simonet trafia dla gości, a Tkaczyk po chwili zostaje zablokowany w ataku. Piłka cały czas jednak w posiadaniu kielczan.

5. minuta (1:1)

Bieleeeeeeeecki! Kapitalna bomba, firmowa w jego wykonaniu!

4. minuta (0:1)

Buntić zagrywa niecelnie w kierunku Reichmanna, ruszaja goście, ale fantastycznie w bramce spisuje się Szmal!

2. minuta (0:1)

Tej zdobywa bramkę z koła.

Spotkanie rozpoczęte od rzutu Bunticia w słupek.

Wyjściowy skład Vive: Szmal - Strlek, Bielecki, Tkaczyk, Aginagalde, Buntić, Reichmann. Kielczanie zaczynaja, do wejścia gotowi Musa i Chrapkowski.

15:28

Zawodnicy Vive pojawili się na parkiecie, zostali zaprezentowani przy ogromnym aplauzie, a teraz czas na hymn Ligi Mistrzów! Piękny moment!

15:26

Z zespołem z Francji do Kielc nie przyjechał dzisiaj trener Patrice Canayer. Powód? Nieznany, przynajmniej na tę chwilę.

15:24

Taniec - to już za nami. Montpellier na parkiecie, nie brakuje gwizdów!

15:23

Powoli zaczynamy oficjalna prezentację przed meczem. Sędziowie wyznaczeni na dzisiejsza potyczkę pochodza z Węgier.

15:21

Cztery bramki przewagi - to dużo i mało. Jak sadzicie, powinny one wystarczyć kielczanom do bezproblemowego awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów?

15:19

11 minut do meczu! Na parkiecie "Dzika ekipa", czyli pokaz tańca :)

15:17

Jak na Instagramie pokazał Vid Kavticnik, Francuzi sumiennie przeanalizowali grę kielczan. Czy przyniesie im to jakiś efekt?

15:11

Rozgrzewka trwa, trybuny się zapełniaja!

15:04

Francuzi w obecnym sezonie na wyjazdach spisuja się całkiem nieźle. Chociażby z tego powodu zawodnicy Vive musza pozostać czujni i skupieni od peirwszej do ostatniej minuty. Wydaje się, że ćwierćfinał jest blisko, ale jednak to wciaż bardzo daleka droga...

15:00

Trener Tałant Dujszebajew ma dziś do dyspozycji wszystkich swoich podopiecznych z wyjatkiem kontuzjowanego Krzysztofa Lijewskiego.

14:58

Liga Mistrzów, najlepsza szesnastka, najlepsza... ósemka! Tak, już za nieco ponad dwie godziny Vive Tauron Kielce może awansować do grona ośmiu najlepszych drużyn Europy! Żeby to się powiodło, mistrzowie Polski musza obronić zaliczkę z wyjazdowej potyczki z Montpellier, w której wygrali 29:25. Uda się? My w to wierzymy! Na relację z Hali Legionów serdecznie zaprasza Marcin Długosz!